בית פורומים בחדרי חרדים

אמיתי עמיר דע לך הציבור החרדי חם עליכם ולא כלפיכם

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-6/5/2012 07:38 לינק ישיר 
אמיתי עמיר דע לך הציבור החרדי חם עליכם ולא כלפיכם

שבו לכם משפחת עמיר בפינה שלכם בשקט 
תעשו חשבון נפש. ותפסיקו להבאיש את רוחו של 
הציבור החרדי. לא הייתם חרדים ולא תהיו חרדים.

http://www.bhol.co.il/Article.aspx?id=40511

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2012 07:49 לינק ישיר 

וזאת מנין לך?
הבנאדם שילם את חובו לחברה. מה רוצים ממנו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2012 08:02 לינק ישיר 

אין ספק שציבור החרדי מוקיע מתוכו רוצח!
מי שרוצח ללא סנהדרין עדים והתראה, חוץ ממסית ומדיח, ומי שבא להורגו, הרי הוא עובר אחד מג׳ העבירות החמורות.
אין ספק שהציבור החרדי (לרוב רובו לכה״פ) אינו בדעה שיצחק רבין היה חייב מיתה (אפי מסיבת מסית ורודף), הגם שרובם לא אחזו בדרכו.
אז בהחלט אנו לא יכולים להסכים עם דרכם של משפחת עמיר, וברור שלרובנו הם רוצחי נפש מישראל.

אבל, בכל זאת, השמאל מראים עד כמה שהם נבזים. כשיוצא טרוריסטים, מחבלים, או שמאלניים, על פשעים זהים או הרבה יותר גרועים. וכן אנשים כמו וענונו מבחינת מדינה בגד בצורה הכי חזקה שאפשר, לא שמענו שהם מחו וניסו להחרים האנשים האלו, אלא אדרבה עזרו להם בכל כוחם. הצביעות הוא בשיאו!

עם כל זאת, לא אחרים את עמיר, אבל אני גם מוקיע כאלה אנשים, לכה״פ עד אחרי שהוא חוזר בתשובה.

תוקן על ידי ישרותי ב- 06/05/2012 08:04:08

תוקן על ידי ישרותי ב- 06/05/2012 08:04:47

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2012 09:17 לינק ישיר 

דבר בשם עצמך בלבד.
הציבור החרדי אינו מוקיע את משפחת עמיר!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2012 09:39 לינק ישיר 

אני לא מצטער לרגע, על זה שרבין סיים את חייו בצורה שבה הוא סיים אותם. היה עצוב מאוד אם הפשע הזה היה מת כדרך כל הארץ. מצד שני רצח זו אומנותו של עשיו, ואנו אין כוחנו אלא בפה. 
ולכן אני מצטער גם על זה שיהודים הגיעו למצב של רציחה. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2012 09:44 לינק ישיר 

מוקיע גם מוקיע. ואם היה למישהו ספק אם משפחת עמיר עובדת בשירות השב"כ, הרי שהתנהלות חגי עמיר מאז שחרורו, וחיבוק הדב שהוא מנסה בכח לתת להתיישבות ביהודה ושומרון אפילו שהוא לא רצוי שם, רק מוכיחים שזו תיאוריה הגיונית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2012 09:51 לינק ישיר 

קהלת

בדר"כ אני מעריך אותך, אבל כאן יצאת טמבל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2012 10:00 לינק ישיר 

הציבור החרדי מוקיע רוצחים

אבל עדיין לא הוכח שיגאל עמיר רצח, ולכן אין להוקיע אותו בגין כך

הם לובשי כיפות אבל לא חרדים, והציבור מתייחס אליהם היום כבעבר ללא שינוי

הציבור החרדי מוקיע את רוצחי הבבא אלעזר יותר מאשר רוצח ר"מ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2012 10:14 לינק ישיר 

מה אתה מתכוון "לא הוכח"?

שאתה לא ראית במו עיניך? שבארי חמיש 'הוכיח' שהשעון של איזה שוטר לא היה מכוון? כמה אידיוטים אנשים יכולים להיות? 

הבנ"א ירה בפושע במקום ציבורי לעיני אנשים רבים, נתפס על המקום, והודה בכל העובדות, נאסר בכלא ומתגאה במה שהוא עשה, ואתה טוען שהוא מוכן לשבת בכלא בתנאי בידוד לכל החיים כדי לחפות על מישהו אחר? אתה לא חושב שאחרי כ"כ הרבה שנים בכלא, לא היה נמאס לו, והוא לא היה הולך לספר את האמת שידועה לך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2012 14:29 לינק ישיר 
דוברת ארגון השמאל מחסום ווטש, מחבקת את אם הרוצחים המתועבים באיתמר:

מישהו בתקשורת עשה מזה רעש? גינה? משהו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2012 15:07 לינק ישיר 

רבין היה נקי כפים או שמא עם הרבה דם על הידיים ? ופותח האשכול  שידברר את עצמו ולא  ציבור שלם .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2012 15:21 לינק ישיר 

גם אני מצטרף לעמדתו של עט חד
כשאני רואה כמה רווח פוליטי רוצה השמאל להפיק מרצח רבין,אני בהחלט מבין את מי שאומר "קונספירציה".
שמאלנים,נמאסתם!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2012 15:37 לינק ישיר 

עט_חד, לא הבנתי את הטענה שלך.
זאת מנוולת ואלה מנוולים.
מה החשבונות המוזרים האלה?
למה אתה משחק את המשחק המוזר הזה "אתם לא גיניתם את שלכם ואנחנו לא נגנה את שלנו"?
למה אתה רוצה את יגאל עמיר ב"משלנו"?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2012 15:42 לינק ישיר 

אותי הבחילה בעיקר התנהגותם המגעילה של עלובי הנפש משבי שומרון. מילא הפסיכים מאלעד, חיפשו צומי, קיבלו. אבל אתם, שיודעים עד כמה רבין שר״י היה מסוכן לעם ישראל, אז בסדר, זה רע מאד שיהודי הולך לרצוח, אפילו פושע כמו רבין. אבל להוקיע אותו??? לגנות אותו??? מי ביקש מכם, אדיוטים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2012 15:53 לינק ישיר 

את זה שלרבין היה דם על הידיים, אתם צודקים. זה שהוא היה רשע, אתם צודקים. אבל לרצוח נפש בגלל זה ללא בי״ד, זה רציחה לכל דבר. אולי לציבור הדתי לאומי יש שטוענים שהוא היה רודף וכו׳, אבל לדעתי אין רב חרדי מן השורה שאחז שהיה רודף וממילא מותר היה להרגו. ממילא כל מי שהרגו היה רוצח לכל דבר. וכמו שציבור החרדי מגנה מי שמחלל שבת בפרהסיא במזיד, אנו מגנים מי שרצח את הנפש במזיד!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2012 15:55 לינק ישיר 

יא מג׳נון, מה הקשר בין לסלוד מהמעשה לבין לרדוף את הבנאדם אחרי שהוא יצא מתחת ידיהם השפלות? חסרים רוצחים בעם ישראל? למה לשחק לידי השמאלנים הארורים הבוגדים?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אמיתי עמיר דע לך הציבור החרדי חם עליכם ולא כלפיכם
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.