בית פורומים בחדרי חרדים

אדמו"ר מוישווא

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/5/2012 14:10 לינק ישיר 
אדמו"ר מוישווא

האדמו"ר מויז'ניץ שליט"א הודיע שברצונו להקים שם וזכר לחסידויות שהסתעפו מקוסוב-ויז'ניץ שנכחדו, וביניהם חסידות וישווא.

אם זכרוני אינו מטעני, לפני כעשור התקיים מעמד בשכונת רמות בירושלים של חנוכת בית הכנסת לחסידות וישווא, והכתרת כ"ק אדמו"ר מוישווא.

באם יש למאן דהו פרטים על דבר חסידות וישווא כיום, ועל כ"ק האדמו"ר מוישווא שליט"א, אשמח שיכתוב אותם באשכול הזה.

ובדרך אגב, באם יש פרטים מיוחדים על האחים האדמו"רים מוישווא זיע"א ועל אביהם בנו בכורו של האהבת ישראל מויז'ניץ, וכן כיצד מתייחס האדמו"ר מוישווא שליט"א מרמות ירושלים אליהם - אשמח לשמוע.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/5/2012 12:09 לינק ישיר 

קיבלתי  באישי משאינו מורשה כתיבה:
האדמו"ר מוישווא שליט"א הוכתר בשנת תש"ס לאדמו"ר ועל ההכתרה היה סיקור מלא המלווה בתמונות בעיתון המודיע (ביום חול).
ושם כתבו כמדומני ששמו של האדמו"ר הוא רבי מנחם מענדיל האגר שליט"א.
חוקר חסידות.

עד כאן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/5/2012 16:23 לינק ישיר 

לאף גולש אין מידע על האדמו"ר שליט"א מוישיווא?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/5/2012 16:27 לינק ישיר 

אתה לא כותב למי מהם אתה מתכוון. אויבער-ווישווא או אינטער-ווישווא ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/5/2012 16:33 לינק ישיר 

כמדומני שיש להם שטיבל ברחוב רש"י בבני ברק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/5/2012 17:42 לינק ישיר 

יש גם בית כנסת ברחוב חברון בבני ברק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/5/2012 17:51 לינק ישיר 

שמו של האדמו"ר מווישווא אינו מנחם מענדל, אלא ברוך, יש לו אח בארה"ב בשם מנחם מנדל שיש לו ביהמ"ד ווישווא, אבל איני יודע אם קורא לעצמו אדמו"ר או רק אב"ד, לא יודע.

אין לי תמונה מהאדמו"ר שליט"א, אבל זה אני יודע, הוא נכד בן אחר בן להגה"ק בעל שארית מנחם זצ"ל בנו בכורו של הרה"ק בעל אהבת ישראל. האדמו"ר שליט"א אינו אוהב פרסומת (כמו שאתה רואה שממש אין תמונות ממנו) הוא פשוט יושב ולומד תורה כל היום בהצנע לכת. ואם אתה מחפשו, המקום למצוא אותו הוא לכאורה בבית מדרשו ברמות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/5/2012 17:53 לינק ישיר 

ברמות יש ביהמ"ד ומקוה של מוסדות וישווא בנשיאות הרב ברוך הגר.
אולי יש שם גם קריה של כמה בנינים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/5/2012 22:00 לינק ישיר 

תמונה של הנ''ל יש?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-22/5/2012 23:03 לינק ישיר 

ומה עם הנצחה לחסידות בורשא?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/5/2012 13:10 לינק ישיר 

גביר אדיר, האם ר' ברוך הגר משמש כאדמו"ר ממש לכל דבר ועניין? טישים, קבלת קהל וכו' וכו'? כמה חסידים יש לו? הוא יוצא לאירועים ולחתונות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/5/2012 08:45 לינק ישיר 

לא יודע אם הוא משמש כאדמו"ר לכל דבר, הוא הוכתר לאדמו"ר וממשיך חצר בית אבותיו לבית וישוא, ואני בטוח שאם יהודי רוצה להיכנס אצלו להתייעץ אתו או בפתקא דרחמי ולהתברך מפיו בדבר ישועה ורחמים, שהוא יכול להיכנס. אבל אם הוא עורך טישים או מה מספר החסידים שלו איני יודע.

וכמו שכתבתי שמזה שאין אתה רואה את תמונת קדשו בכל שבוע ושבוע בשערי השבועונים, מזה אתה רואה שאינו כזה שאיכפת לו שיראו אותו, אני מכיר אותו כי פגשתי אותו לפני כמה שנים אצל חתונה של קרוב משפחה, ומאז אני מכיר אותו, ואני יודע שכל מאוויו הוא בתורה ובעבודה וביראת שמים, והוא יושב כל היום והוגה בתורה הקדושה.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אדמו"ר מוישווא
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר