בית פורומים לשמוע אל הרינה ואל התפילה

תופעה כואבת של זלזול בקהל

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/5/2012 20:05 לינק ישיר 
תופעה כואבת של זלזול בקהל

ערב טוב, אחד מהנושאים הכאובים בעולם החזנות הוא שחזנים לא יודעים כיצד להופיע, למרות שיתכן שהנושא הזה עלה פה חשוב להעלות את זה שוב, לעיתים קרובות יוצא לי לראות חזנים מביישים את עצמם ואת הקהל בצורת ההופעה נפנופי הידיים, משיכות באף ועוד רבים החלאים, הרי בבמות מכובדות בעולם בכל ז'אנר אפשרי אמן לא יעמוד בצורה שתציג אותו לקהל כליצן ובחזנות זה דבר שבשגרה אין כל תרבות במה לא מופיעים כראוי לא מתלבשים כראוי לא קדים כראוי. כל עוד מדובר על במת השטיבעל זה לא מפריע. זה מתחיל להעיק כשמדובר בבמה חשובה עם תזמורת מכובדת כשהחזן עומד כאברך היוצא מהכולל, וחבל שהנושא הזה לא עומד יותר על הפרק של מארגני ומפיקי ההופעות

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/5/2012 20:28 לינק ישיר 

נראה לי שחובה על מנהל המוסקלי של הקונצרט שבו מופיעים החזנים להדריך את החזנים בהתאם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/5/2012 21:44 לינק ישיר 
חזן "וואס מאכט מיט די הענט" -- שמנופף עם הידיים

מסכים עם הכותב רק שצריכים גישה מאד סנסיטיבית לחזן. חזן צריך לעמוד באופן מכובד בלי "מאכן מיט די הענט" -- "לעשות עם הידיים". ישנה, רק בעי' אחת, מה יעשה החזן עם הידיים שלו? ולכן העצה או שיאחוז אותם באופן רגיל נטורלי על שני הצדדים או שיאחוז אותם מלפניו כשידו הימנית מונחת על ידו השמאלית (ובלשון הקבלה חסד על גבורה). הרבה הצלחה לחזנים שלוחי הציבור.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/5/2012 07:53 לינק ישיר 

מסכימה במאת האחוזים,‏ זהו נושא כאוב שדורש שינוי מהיסוד.‏ חזן צריך לכבד עצמו ולהופיע כראוי מחויט עם עניבה מגולח או מסופר ‏ כל אחד על פי דרכו ,‏ וכמובן לא לשים יד בכיס או להשתולל עם היד הרי אנו לא פייטנים מזרחיים, שאלו מופיעים בנמנמת ואוד

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/9/2012 20:58 לינק ישיר 

אני מציע שבבתי הספר ילמדו הליכות ותרבות מלבד החזנות הנה עכשיו לפני פתיחת השנה שידאגו לתחום זה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/9/2012 23:05 לינק ישיר 

אני מסכים איתכם רק בחלק מהדברים . אני למשלך לא יכול לראות חזן שנותן קטע טוב ומרגש ולא 
משתף קצת את הידים אלא עומד כמו בול עץ . המציאות גם מראה שאתם לא ממש צודקים כי רוב החזנים כן עושים תנועה כזאת או אחרת עם הידים ץ כמובן שלא צריך להגזים .זה לא מופע פנטומימה....

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > הכל סביב המוזיקה > לשמוע אל הרינה ואל התפילה > תופעה כואבת של זלזול בקהל
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר