בית פורומים עצור כאן חושבים

הפשע החרדי המטריף ביותר,

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-11/6/2012 20:18 לינק ישיר 
הפשע החרדי המטריף ביותר,

כל חרדי יודע שחברו חייב לגור באיזור חרדי,
ולכן מנצלים זאת לעליית מחירי הדירות בלי שום פרופורציה,

היינו דורשים מוסר מינימלי בעניין,
הקהילה החרדי שהיא המגדל אור לצדק ולמוסר, אייך זה שבדיוק אנחנו נהפכנו ליהודי הבורגני שהאנטישמים טוענו כלפינו כל הזמן ?

הרי במילא העונש מגיע במידי כלומר מי הסובל העיקרי אם לא אותו מתווך שמחר יצטרך לחתן את עשר ילדיו,
ואם ירגיע אותנו לומר שיעשה הרבה כסף ואין לנו מה לדאוג ?! אז יצטרך לדאוג לנכדיו, כלומר בסוף כל סוף זה יחזור אליו,

בכדי שנבין על מה הזעקה אני הסביר:
בכל מקום שכמה משפחות חרדיות באים לקנות דירות (למשל בטבריה או בצפת או בחיפה,) מיד מחירי הדירות עולים לרמה בלתי סבירה, ולמה כי החרדי רוצה לגור ליד חרדי, אז על העניין הזה מנצלים אותו, ואין לזה שום צדק,

ואי אפשר לטעון שזה כוחו של השוק ואנו לא אשמים,
כי הוכיח האדמור מגור שבערד הוא לא נותן לזה לקראות, פשוט משגיח שאף אחד לא ישלם יותר מהערך האמיתי של הדירה,

לא רוצה לאשים אף אחד אישי, אבל שמעתי מרבי מורי היקר, שהוא חושב (יותר מיזה אפי') שהמתווכים החרדים הם אשמים בכך,

לא מספיק שהדיור והערך האמיתי יקר מאוד ויש אלפי זוגות צעירים שאין להם דיור,
עוד גם לא נונתים להם אפשרות לקנות דירות שהערך שלהם זול יותר ? כמו לקנות בטבריה וכו'

סתם שאלה תמימה, האם מישהו בכלל מודע אצלינו על מה אני נזעק ?
האם אנו מספיק משכילים תורניים בכדי להבין את הפשע,
או שוב נאשים את האלוקים ואת הגלות ואת המשיח ?

למה אין תחקיר עיתונאי חרדי על העניין ?? האם גם אתם בורים ועםארצים שלא מבינים את הפשע ?
האם קשה לכם לבדוק מי עושה את הכסף הגדול ומי מעוניין בעליית המחירים דווקא על גבי הזוגות הצעירים ??

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-11/6/2012 20:41 לינק ישיר 

ביקורת חברתית \ כלכלית אינה מנושאי הפורום וע''כ דינו של אשכול זה להנעל ולהמחק. מפני כבודו של הפותח הנכבד אני משאיר את האשכול על כנו כך שיוכל להעתיקו לפורומים מתאימים כאגודה אחת ואולי אף בח''ח. 

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > דת ואמונה > עצור כאן חושבים > הפשע החרדי המטריף ביותר,
מנהל לחץ כאן לשחרור האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר