בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

שכר הלימוד מרקיע שחקים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-27/6/2012 12:40 לינק ישיר 
שכר הלימוד מרקיע שחקים

סקר עלויות תלמודי התורה בעיר מרקיע שחקים אבקש מההורים לפרט עלויות תשלומים בתלמודי התורה בעיר

תורת חסד 400

דעת יוסף 140

דרך המלך + פרי תואר 240

דעת זקנים ............

קהילות יעקב .....................

אור המאיר  230

חבד ............ללא עלות

תקנו אותי אם אני טועה זה ממהלך בדיקה שבדקתי

תוקן על ידי אiשר ב- 27/06/2012 12:51:56

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/6/2012 12:47 לינק ישיר 

צפוי: שנה הבאה כיתות א-ג ללא תשלום נוסף עבור אחרי צהריים כולל ארוחת צהריים לפי מסקנות ועדת טרכנטברג

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/6/2012 12:49 לינק ישיר 

במהלך צימצום ההוצאות החודשי בזק ,סלולארי -הוזל  ,חשמל- מכשירי חשמל חסכוניים , ארנונה  , מים ,מזון ושכר לימוד הכריע את הכף , במגזר החרדי בדווקא
התברר למפרע ששכר הלימוד גבוה מאוד ולא חייב להיות כך המדינה משלמת על כל תלמיד בסביבות 700 ש"ח לא כולל עלויות נלוות 
אני מעוניין בתגובות הורים ואפילו עצומה להורדה של העלויות

לפנות לגדולי הדור העומדים כביכול בראשות המוסדות הנל וגובים סכומי עתק על חשבוננו

אפילו אפשרות לפתיחת מוסדות לימוד בראשות גדולי הדורהרב עובדיה הרב שטיינמן הרב אליישיב  וכדומה
המחאה החברתית צריכה במיוחד להיות אצלנו וזה הדגש כרגע

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/6/2012 12:54 לינק ישיר 

זה רק על הדף תכלס יגבו ממך
כמו שעל חינוך מיוחד שאמור להיות "ללא עלות" גובים 100 ש"ח עלות "בסיסית" (רגילה רק נקראת בסיסית למימון רכבי פאר לסגל ולמנהלים ולמורים)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/6/2012 13:29 לינק ישיר 

כל כך הרבה גובים בתורת חסד?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/6/2012 14:42 לינק ישיר 

אושר, בקשר לחב"ד אתה טועה מאד:
כל הורה נדרש לשלם בבית הספר שלהם כ 300 ש"ח, וזאת למרות שמדובר במוסד חינוכי הפועל דרך ש"ס וממומן ב100% (בניגוד לשאר הת"ת שהבאת ברשימה), כך שאסור להם לגבות אפילו שקל בודד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/6/2012 18:58 לינק ישיר 

מעיין החינוך התורני (מה שאתה קורה לו ש"ס) ממומנת באותה צורה של החינוך העצמאי (מה שאתה לא קורא לו יהדות התורה במירב רדידותך ושטיפות מוחך) ובאותו מודל.
כך שאם בחב"ד לא אמורים לגבות אז כך בכל מוסדות החינוך העצמאי באלעד, קרי תורת חסד, שירת שרה ובית יעקב מרכז ובית יעקב בחוני המעגל. כנראה ששכחתי כמה..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/6/2012 20:09 לינק ישיר 

לא בדיוק הבנתי את הערותך על רדידות ושטיפות המוח שלי, אבל ניחא.
בכל מקרה אני בהחלט מסכים איתך: הרשתות מעיין החינוך התורני והחינוך העצמאי, שתיהן ממומנות באופן אחר משאר מוסדות החינוך המוכר שאינו רשמי. בעוד שהראשונות ממומנות ב100% כמו החינוך הממלכתי, שאר המוסדות המוכר שאינו רשמי ממומן רק ב75%.
מסיבה זו, כל מוסד כזה, כמו למשל בית ספר חב"ד שהוזכר (שכאמור שייך למעיין החינוך התורני), שממומן כמו ממלכתי, אסור לו לגבות כל כסף מההורים, והכסף שנלקח במוסדות האלה, הולך ישירות לכיסי העסקנים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/6/2012 21:53 לינק ישיר 

בית ספר נועם 300 שקל ושווה כל שקל !!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/6/2012 08:05 לינק ישיר 

בי"ס נועם הוא ממלכתי דתי ולא גובה בכלל כסף למיטב ידיעתי אתה מספר סיפורים חביבי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/6/2012 08:21 לינק ישיר 

גובה גם גובה.
עמיעד לא גובה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/6/2012 08:22 לינק ישיר 

סקר עלויות תלמודי התורה בעיר מרקיע שחקים אבקש מההורים לפרט עלויות תשלומים בתלמודי התורה בעיר

תורת חסד 400

דעת יוסף 140

דרך המלך + פרי תואר 240

דעת זקנים ............

אור המאיר  230

חבד/נועם ............300

אפילו חב"ד ונועם שלא אמורים לקחת החליטו שהגיע הזמן לעשות קופה אם כולם עושים למה לא אנחנו גם!!!

המחירים יעודכנו על פי מה שתגידו

[/quote]

תוקן על ידי אiשר ב- 28/06/2012 08:23:53

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/6/2012 18:21 לינק ישיר 

אiשר כתב:
בי"ס נועם הוא ממלכתי דתי ולא גובה בכלל כסף למיטב ידיעתי אתה מספר סיפורים חביבי

רשת נועם היא בדיוק כמו רשת מעיין החינוך התורני וכמו החינוך העצמאי, מה שמכונה בעגה התקציבית "מוכר שאינו רשמי" להבדיל מהמערכת החינוך הממלכתית, שכוללת בתוכה את החינוך ממלכתי דתי (ובקיצור חמ"ד).
התיקצוב הגבוה ביתור וזכות הקדימה בהצקאת קרקעות וכספים אמור להיות בחינוך הממלכתי - "מוכר ורשמי"
לאחר מכן החינוך ש"מוכר אך אינו רשמי" - מעין בית ספר ממלכתי עם אג'נדה חינוכית ואוטונומיה כמעט מלאה מבחינת תוכן
ולבסוף הבתי ספר הפרטיים כמו ה"חיידרים" למינהם, "אינו מוכר ואינו רשמי" אך עדיין מתוקצבים על ידי המדינה.

אין ההבדלים בין התקצובים נעים על פי אחוזים (100% 75% וכו') אלא על פי קריטריונים ותקצובי סעיפים שמשתנים מעת לעת..

אי לכך, אין צורך לגבות בנועם כסף בשוטף אלא אם כן מדובר בפעילות חינוכית מעבר לשעות וצרכים הסטנדרטיים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/6/2012 19:22 לינק ישיר 
טרכנברג

מסקנות  ועדת  טרכננברג    לא  תקפות     בערים   החרדיות    כולל  אלעד ,  באלעד   העירייה  היתה  אמורה   להקצות   מבנים    עבור     גני  ילדים , וצהרוניות   אשר   יספקו   ארוחת  צהריים    מועדונית ,  וכולי ,,      וכמו  כן     גני  ילדים   החל   מגיל  3      כאשר   שכר  הלימוד  חינם  ועוד ,,   אך   מפאת    חוסר   מקום    וכיתות  גן   פנויות ,   וככל   הנראה      מחלוקת   למי   מגיע   יותר  או  פחות        באלעד      בשנת  הלימודים    הקרובה     לא   יתבצע     הנושא ,   (    ע"פ    הדיקתי   האישית      במשקד  החינוך )   לצער   הרב   של   כולם  ,  יתרה    מזו   , קייטנה     שהייתה    להפתח    (   מסובסדת    ע"י     ה תמ"ת )     בחצר    בי"ס     עמיעד     בוטלה     בגלל     סירוב   העירייה    הנכבדת    להשתתף    בעלויות        תפעול  כמו :   מים   וחשמל    והסיבה     מבלי   לנחש  הרבה 

נכון !      עדיין    לא   אושר       תקציב    לשנת     2012   ,      עוד  מעט    מסתיימת    השנה  , אך     למועצת    העיר    הנכבדת     טרם   מצאה   את   הזמן       לשבת    ולאשר   תקציב .   או  ש  ????????

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/7/2012 10:37 לינק ישיר 

בקיצור אנחנו משלמים על שאננות של העירייה והתתים חוגגים על השאננות שלנו ושל העירייה
חגיגה אחת שלמה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/7/2012 19:40 לינק ישיר 

אiשר כתב:

תורת חסד 400

דעת יוסף 140

דרך המלך + פרי תואר 240

דעת זקנים ............400

אור המאיר  230

חבד/נועם ............300

אפילו חב"ד ונועם שלא אמורים לקחת החליטו שהגיע הזמן לעשות קופה אם כולם עושים למה לא אנחנו גם!!!

המחירים יעודכנו על פי מה שתגידו

[/quote]

תוקן על ידי אiשר ב- 28/06/2012 08:23:53

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > שכר הלימוד מרקיע שחקים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר