בית פורומים בחדרי חרדים

סדרה חדשה - "שטיסל" על אלמנה חרדית

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/7/2012 13:40 לינק ישיר 
סדרה חדשה - "שטיסל" על אלמנה חרדית

איילת זורר נכנסת לעולם החרדי בסדרה חדשה

מאת: מערכת וואלה!

זורר תיקח הפסקה מהוליווד לטובת צילומי הסדרה "שטיסל", הפקה חדשה של yes בה תגלם אלמנה חרדית

תגיות: איילת זורר
 
איילת זורר חוזרת לטלוויזיה ישראלית. השחקנית, המנהלת בשנים האחרונות קריירה מצליחה למדי בהוליווד, לוהקה לסדרה "שטיסל" המופקת על ידי דיקלה ברקאי ויונתן ארוך ותשודר ב-yes.

זורר תגלם את אלישבע, אשה חרדית שהתאלמנה פעמיים, אם ליישראל בן העשר מנישואיה הראשונים, עובדת בבנק חרדי ומתאהבת בבדידות. עקיבא, אותו מגלם מיכאל אלוני, מתאהב בא ומחזר אחריה.

זורר מצטרפת כאמור לאלוני, וכן לדבל'ה גליקמן שיגלם את אביו של אלוני. את הסדרה מביים אלון זינגמן, במאי "בין השמשות" המוערך.

מקור: וואלה 
דווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-25/7/2012 13:53 לינק ישיר 

הושלם הליהוק לסדרת הדרמה החדשה "שטיסל". ל- ynet נודע כי אורלי זילברשץ לוהקה לסדרה ותגלם גרושה חרדית. זילברשץ מצטרפת לדבל'ה גליקמן, מיכאל אלוני ואיילת זורר.
 
הסדרה שהחלה להצטלם אתמול (ג') ותעלה בהמשך השנה הבאה ב-yes, עוסקת באב חרדי ובנו, החיים בדירה משותפת בשכונת גאולה בירושלים ללא האם שנפטרה. השניים הופכים להיות מעין שותפים לדירה, חולקים הומור ציני וחיפוש אחר אהבה וחום אימהי שחסר להם.  
 
אלוני יגלם את הבן עקיבא שטיסל, אמן חרדי צעיר הצמא לאהבה. בשל גילו (26) הנחשב למבוגר במגזר, הוא נתפס כרווק מזדקן. במהלך הסדרה הוא מתאהב באלמנה (זורר), שנחשבת ל"שידך" לא מוצלח. גליקמן יגלם את שוּלם שטיסל, אלמן חרדי בן 61, אביו של עקיבא, שחיתן את הרוב הניכר של ילדיו וחשב שכבר סיים את פרק "צער גידול בנים". זילברשץ  תגלם את דמותה של עליזה גווילי, גרושה בת 55 שעובדת למחייתה כמזכירה בתלמוד תורה ליטאי, אותו מקום בו עובד שולם, המוצא אצלה אוזן קשבת לאחר מות אשתו.

הסדרה, תמלא את מקומה של "סרוגים", שעסקה בעולם הכיפות הסרוגות, שודרה במשך שלוש שנים ב-yes ואף זכתה בפרס סדרת הדרמה הטובה ביותר בטקס פרסי האקדמיה לטלוויזיה.

מקור: ynetדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-25/7/2012 14:27 לינק ישיר 

במסלול להפקת סדרות טלוויזיה אושרו להשקעה 5 סדרות בסך של  1,750,000 ₪

שטיסל (קיבל מענק פיתוח של המיזם במועד אוקטובר 2010 (בהפקת YES)
תסריטאים: יהונתן אינדורסקי ואורי אלון במאי: אלון זינגמן. הפקה: דקלה ברקאי ויונתן ארוך
שכונת גאולה, שנות האלפיים. בדירה קטנה המשקיפה לרחוב החרדי השוקק, גר עקיבא שטיסל, רווק חרדי עם נפש פיוטית יחד עם אביו המזדקן והאלמן, הם חולקים הומור ציני וחיפוש אחרי אהבה בעולמו הקר של אלוהים.


.......
מקור: http://www.jerusalemfilmfund.com/page.aspx?Id=347דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-25/7/2012 14:35 לינק ישיר 

ב-yes עובדים על סדרת חרדים חדשה שתקרא "שטיסל". הסדרה מתרחשת בשכונת גאולה בירושלים ומתמקדת במערכת יחסים בין אב ובנו בני העדה החרדית. יוצרי הסדרה הם אורי אלון ויונתן אינדרוסקי שמגיעים בעצמם מהעולם החרדי.

מקור: http://www.mako.co.il/entertainment-tv-media/media-media-news/Article-57a72abfc99a531006.htm
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-25/7/2012 14:36 לינק ישיר 

שמעתי ששלום אייזנבאך מפיק את הסדרהדדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-24/6/2013 11:03 לינק ישיר 

מחר בnrg יהדות: הפרק הראשון של שטיסל, סדרת החרדים החדשה של יס

אם 'סרוגים' הפכה להיות מדורת השבט של הציבור הדתי לאומי, חכו שתראו את 'שטיסל', המתעדת רווק חרדי שמחפש אהבה. הפרק הראשון בהקרנת טרום בכורה, מחר


איילת זורר עם פאה? צוות שחקני שטיסל צילום: יח''צ

סדרות וסרטים על חרדים? אמנם יש עוד כאלה, אבל סדרה אמיתית ונאמנה למקור כמו 'שטיסל', עוד לא ראיתם. ברוכים הבאים לשכונת גאולה, שנות האלפיים. בדירה קטנה עם מרפסת המשקיפה לרחוב החרדי השוקק בירושלים גר עקיבא שטיסל, רווק חרדי עם נפש פיוטית, יחד עם אביו המזדקן, שולם. מאז שנפטרה דבורה, אם המשפחה, הם הפכו להיות מעין שותפים לדירה, חולקים הומור ציני וחיפוש אחר אהבה ומעט חום אימהי בעולמו הקר של אלוהים.

"כמי שינקו את ההווי החרדי מילדות, אנו מעוניינים לספר את קורות חייה של משפחה חרדית ירושלמית ומאבקי ההישרדות שלה", מספרים יוצרי הסדרה. "אנחנו רוצים להציג את החברה החרדית בעין לא חיצונית, שלא מביטה על הציבור במבט אנתרופולוגי או אקזוטי גרידא, אלא מביאה נקודת מבט פנימית, הרואה בגיבורי הסדרה בני-אדם הראויים לאהבה".

בדומה לסדרות כמו מד מן, הסופרנוס, עמוק באדמה, יוצרי שטיסל מעוניינים ליצור סדרת דרמה, שמלבד נאמנות לדיבר הטלוויזיוני הראשוני – "לרתק את הצופה", אינה חוששת להגיע לעומקים דרמטיים, פסיכולוגיים ואמנותיים, השמורים בדרך כלל לקולנוע.

העונה הראשונה מורכבת משנים עשר פרקים כשאורכו של כל פרק 45 דקות. במהלך העונה תוכלו לקבל כאן בnrg יהדות הצצות בלעדיות לפרקים הבאים וחומרים שנחתכו בעריכה. בנוסף, תוכלו לצפות בפרק הראשון בהקרנת בכורה. 

 
מה אתם חושבים על הפאות של מיכאל אלוני? צוות שחקני שטיסל צילום יח''צ

שולם שטיסל (ד'בלה גליקמן)

את סיפור העונה הראשונה של עקיבא אפשר לתמצת במשפט - דיוקנו של האמן כחרדי צעיר הצמא לאהבה. עקיבא הוא רווק חרדי מתבגר המשתייך למשפחה ירושלמית שורשית. בשל גילו המבוגר יחסית, 26, הוא נחשב לרווק מזדקן המכונה בעגה החרדית "עלטערער" (זקן, יידיש). מאז ילדותו הוא נמשך לציור ושרבוט דמויות קטנות ועצובות בשוליהם של מחברות וספרי-קודש שונים בהם הוא למד. חשוב לציין שלמרות משיכתו לשוליים ואופיו הסקרני, העולם החילוני לא מהווה מבחינתו האישית של עקיבא אלטרנטיבה, ממש כשם שהבודהיזם והאסלאם לא מהווים אלטרנטיבה. ירושלים החרדית על מגוון רבדיה היא כוכב הלכת בו הוא חי, חולם, נכשל ומנצח.

בגיל 20 נכנס עקיבא לשוק השידוכים החרדי והתחיל לפגוש בחורות בלובים של בתי מלון מתוך מטרה להכיר אותן ואולי לסגור על 'ווארט' – אירוסין, בתוך מספר פגישות. אלא שמשהו בנטייתו הנון-קונפורמיסטית ובנפשו הרומנטית לא מצא עניין בפגישות היבשות הללו שבדרך-כלל נסובות אודות החיים שאחרי החתונה – הקמת הבית, חינוך הילדים וכדומה. הוא אולי לא יודע להגדיר זאת לעצמו, אבל מאז ימי הבחרות שלו הוא כמה לאהבה אמיתית, ספונטנית, מסעירה, שתטלטל את נפש האמן שבו. במהלך ששת שנות 'השידוכים' שלו נפגש עקיבא עם בחורות רבות, בשלב מסויים הפכו פגישות השידוכין למין מטלה מעיקה שעליו לבצע אחת לזמן-מה לפי בקשתו של אביו ולפי ההצעות שזורמות משדכנים שונים שהבולט שבהם הוא השדכן קניגסברג, חברו מהישיבה של שולם.

בת 36, יפהפיה חרדית שהתאלמנה פעמיים. עובדת בבנק החרדי פאג"י ומכורה לבדידותה. קרן האור היחידה בחייה היא אהבתה ודאגתה לישראל, בנה בן העשר שנולד מנישואיה הראשונים. כשעקיבא מתאהב בה, קסמו ואהבתו אליה מניעים משהו בליבה המכונס אך ספק אם היא רוצה ומסוגלת להתגבר על הפחדים, על השבר, על רוחות הרפאים של העבר, ולהיענות לאהבתו של עקיבא ולרקום איתו חיים חדשים.


מקור: http://www.nrg.co.il/s/artPrint/artPrintNew.php?channel=11&channelName=channel_judaism&ts=14042008120049תוקן על ידי החלבן10 ב- 24/06/2013 11:08:35
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-24/6/2013 11:07 לינק ישיר תוקן על ידי החלבן10 ב- 24/06/2013 11:17:09
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-24/6/2013 11:12 לינק ישיר 
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-24/6/2013 11:13 לינק ישיר 
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-25/6/2013 13:03 לינק ישיר 
פרק הבכורה

* xcodebase="http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab" height="344" width="425" classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" > <*דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-25/6/2013 14:43 לינק ישיר 

זה הסדרה ששנה שעברה היתה סערה סביב תמונה של אישה על ידיהם של 4 או 3 גברים חרדים?דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-25/6/2013 15:40 לינק ישיר 

תגידו לי, אין לאנשים פה טיפת בושה? הסדרה מתרחשת כביכול על רקע חרדי וזה מכשיר את על העריות שיש שם? אז זהו מותר הכל?
אם המעצורים בחברה החרדים כ"כ רופפים, אני מתחיל להבין את העסקנים שאסרו על הציבור את הסמס...


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-25/6/2013 18:12 לינק ישיר 

ככה זה בעידן החרדקי"ם

איבדו כאן את כל הבושה שבעולם

עושים את הגרוע מכל ואין פוצה פהדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-25/6/2013 18:38 לינק ישיר 

יכולים לעשות סרט גרוע שבגרועים אבל בגלל שישתלו בו חרדי אז כבר יותר לבוא בקהל וברגע שמתחילים עם זה כבר ממשיכים לדברים אחרים תמיד יש עוד קישור לסרט אחר שהוא כבר ממש לא צנוע מי שמעלה לכאן את הפרקים האלו הוא חוטא ומחטיאדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-25/6/2013 20:34 לינק ישיר 

סליחה,
מישהו יכול לעזור לי?
איך אני מגיע מכאן לפורום "בחדרי חרדים"?


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-25/6/2013 21:41 לינק ישיר 

מאהחוז כתב:
זה הסדרה ששנה שעברה היתה סערה סביב תמונה של אישה על ידיהם של 4 או 3 גברים חרדים?

לא.
התמונה שייכת ל'למלא את החלל'.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > סדרה חדשה - "שטיסל" על אלמנה חרדית
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 40 41 42 לדף הבא סך הכל 42 דפים.