בית פורומים בחדרי חרדים

האם יהודה משי זהב רצח את ר' אליעזר זילבר הי"ד?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-14/9/2012 12:26 לינק ישיר 
האם יהודה משי זהב רצח את ר' אליעזר זילבר הי"ד?

יהודה, תתבייש לך, סליחה תבקש קודם ממי שעשית הכל לרצוח פיזית ונכשלת הכנסת את הסכין 11 פעם ללבו של ר' אליעזר זילבר הי"ד

בתמונה האמצעית ר' אליעזר הי"ד בדולרים אצל הרבי מחב"ד בתמונה התחתונה בודק אתרוג
יש גבול לחוצפה, לכתוב רשימה לבקש סליחה מכל מי שהוא יכול ללעוג להם רק לא ממי שהוא חייב לבקש סליחה, זה עובר כל גבול ולכן אני כותב שורות אלו

בטור שכתב היום יהודה משי זהב ב'בחדרי חרדים' הוא מבקש כל מיני סליחות ובין היתר הוא כותב כך: - "מבעלי אתרי הרכילות, המקווה נייעס, וקווי נייעס, על כאשר אחד מהחבורה נפל לצרה או כאשר שמו השתרבב בסיפור לעז כלשהו: שמחנו יחד אתכם לאיד, בחטטנות, ובלהט הרכילות ליקקנו את אצבעותינו אחרי ששתינו את דמו של הקרבן במנות של פחות מרביעית, כפית כפית". ע"כ סוף ציטוט, לכאורה נופת צופים

אבל בואו וראו במה ובמי מדובר. יהודה משי זהב קיבל 50 אלף דולר מאליעזר קסטענבאום מסאטמאר להביא אדם מישראל ולרצוח אותי פשוטו כמשמעו, הוא המתין לצד ביתי הוא ידע כי ביום שלישי ב-12 בלילה אני הולך לדפוס ואז אמורים היו לחטוף ולרצוח אותי. אבל מה עשה הקב"ה, בשעה 10 התקלקלו המחשבים והגיע ר' אליעזר זילבר מבעלי 'מידוווד מחשבים' לתקן את המחשב, והוא זה שיצא מן המשרד שהיה אז במרתף שבביתי, הוא היה בטוח שזה אני והוא עם עוד כמה שהביא מהארץ התנפלו עליו חטפו אותו הכניסו אותו לווען והיכו אותו מכות רצח ציוו עליו לומר ווידוי אמרו לו אתה בידיים של סאטמאר תאמר ווידוי. הוא צעק אני לא שאולזון ועל כל צעקה כזו אמרו לו אתה משקר ועוד פעם סכין בבטנו, כך הוא חטף 11 פעמים את הסכין. הם בדקו בכיסו וקלטו כי טעו וזרקו אותו כשהוא מתבוסס בדמו ברחוב 51 בבורו פארק ליד השדרה ה-16. היה לו נס שעבר אדם וראה אותו מתבוסס בדמו הזמין מהר אמבולנס והובהל לבית החולים וכך הצילו את חייו אבל הוא איבד הרבה שנים מאז הוא הסתבך רפואית והלך לעולמו לאחר כמה שנים, ה' יקום דמו

יהודה משי זהב ביום מן הימים טלפן לר' אליעזר זילבר הי"ד וביקש להיפגש עמו, ר' אליעזר שידע במה מדובר טלפן אלי וסיפר לי זאת ואמרתי לו תקליט כל מילה, יהודה דיבר ואמר לו כי הוא בא לבקש סליחה, התכנית היתה לתפוס את שאולזון ובטעות תפסו אותך ואני רוצה לבקש מחילה. ר' אליעזר שאל אותו איך עושים דבר כזה לרצוח אדם? והוא אמר לו, אליעזר קסטענבאום מראשי סאטמאר שילם 50 אלף דולר עבור המעשה ולכן עשיתי זאת, הוא המשיך ושאל אם מישהו נותן כסף מותר לרצוח? אז הוא אמר לו כי היה לו היתר מרבני סאטמאר והעדה החרדית

יהודה לא ידע שדבריו הוקלטו

עד היום הזה הוא לא בא לבקש מחילה מאשתו של ר' אליעזר הי"ד ומילדיו על המעשה שעשה, ולכן אין לעג גדול יותר כשהוא מבקש מחילה מנושאים כלליים. קודם שינקה את עצמו מן המעשה אשר עשה שאין עליה מחילה לא בעולם הזה ולא בעולם הבא

ר' אליעזר זילבר הי"ד הוא נכדו של גדול פוסקי הדורות האחרונים בעל השיעורים ר' חיים נאה זצ"ל

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2012 12:27 לינק ישיר 

מקור: בעולמם של חרדים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2012 12:43 לינק ישיר 

הסיפור נכון ?!
אם הסיפור נכון, מה עושה יהודה בחוץ?...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2012 12:50 לינק ישיר 

שטויות.

25000 $

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2012 12:50 לינק ישיר 

חיים שאולזון ידוע כחולה נפש שקרן ומדומיין
כל מלה שלו לקוחה מעולם הדמיון והרוע
לא ש"משי זהב" צדיק הוא ידוע כשבבניק ירושלמי מהזן הנחות
אבל אני יכול לחתום של מילה של שאלזון מקורה בדמיונות חיסולי חשבונות ושאר מרעין בישין

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2012 12:53 לינק ישיר 

למה יהודה משי זהב לא תובע את שאולזון דיבה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2012 12:54 לינק ישיר 

אכן, בושה.
אבל לא ברור מדוע משי זהב שותק לו?
השתיקה הזאת גם לא ראויה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2012 13:04 לינק ישיר 

אולי הוא שותק כי הוא מפחד לפתוח את זה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2012 14:05 לינק ישיר 

אם הוא אכן נרצח ויהודה היה מקבל על זה צומי אז מאד יכול להיות, אבל בשביל כמה אלפי דולר אני לא מאמין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2012 14:15 לינק ישיר 

מתחרפן כתב:
אם הוא אכן נרצח ויהודה היה מקבל על זה צומי אז מאד יכול להיות, אבל בשביל כמה אלפי דולר אני לא מאמין.

אז איך אתה מסביר את העובדה שהוא רצח את ארלוזורוב?
הרי צומי לא יצא לו מזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2012 14:41 לינק ישיר 

bakבוק כתב:
חיים שאולזון ידוע כחולה נפש שקרן ומדומיין
כל מלה שלו לקוחה מעולם הדמיון והרוע
לא ש"משי זהב" צדיק הוא ידוע כשבבניק ירושלמי מהזן הנחות
אבל אני יכול לחתום של מילה של שאלזון מקורה בדמיונות חיסולי חשבונות ושאר מרעין בישין

אם יהודה משי זהב קשור לסיפור אין לי מושג,
אבל הסיפור שניסו לרצוח את חיים שאולזון ובמקום זה דקרו את ר' אליעזר זילבר 11 פעמים.
קרה גם קרה!

אני זוכר כשזה קרה.

http://www.nytimes.com/1989/06/03/nyregion/man-is-stabbed-in-hasidic-feud-leaving-home-of-brooklyn-editor.html

תוקן על ידי zugurnish ב- 14/09/2012 14:45:14

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2012 15:20 לינק ישיר 

לו יהא שנדקר ובעקבות זה נחלש גופו, האם הלכתית זה נחשב רצח?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2012 15:25 לינק ישיר 

תודה לזוגורנישט על הקישור.
ועל-זה נאמר: אדרבא! מכאן ראיה לדמיונו החולני של שאולזון.
בכתבה מהניו-יורק טיימס, כתוב שהוא הוכה, הותקף ונדקר.
לא רצח, ולא נסיון לרצח.

את זה שאולזון, כרגיל, בדה ממוחו הקודח.
להיפך. מפורש בכתבה, שזילבר רק נפצע פצעים שיטחיים, טופל ושוחרר.
בקיצור: אמנם מדובר באלימות, דבר חמור מאד, אבל לא ברצח.

חפשתי ברשת, וראיתי כתבה אחרת של שאולזון, בה הוא מספר, כיד הדמיון הטובה עליו, שמשי זהב הביא עמו "רוצח מומחה", שתכנן לזרוק אותו בנהר וכו' וכו'.
כל מי שקורא, לא מתאפק מלצחוק: "רוצח מומחה" דוקר 11 פעמים, ולא עשה כלום מעבר לפצעים שיטחיים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2012 15:30 לינק ישיר 

לדעתי מישהו שדוקר מנסה לרצוח שהרי אם אתה לא מקצוען הוא יכול למות כשהתכוונת לפצוע ולהפך אז אם ביקש המזמין שידקר לכאורה יש בזה משום רצח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2012 16:02 לינק ישיר 

נו נו, אבל תכלס לבלוג שלו יש הצלחה מסחרחרת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-14/9/2012 16:03 לינק ישיר 

הוי מירערחוץ! מתאים לך להיות תלמיד של שאולזון ההזוי. הוא נאה לך ואתה נאה לו.

אבל אתה בבחינת "חולק על רבו".
כי אתה כותב שהדוקר "לא מקצוען", והוא כותב שהזמינו במיוחד "רוצח מומחה".

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האם יהודה משי זהב רצח את ר' אליעזר זילבר הי"ד?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 6 7 8 לדף הבא סך הכל 8 דפים.