בית פורומים בחדרי חרדים

חשבתם לשכור רכב בחברת אלבר? אז אולי תחשבו שוב...

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/9/2012 00:14 לינק ישיר 
חשבתם לשכור רכב בחברת אלבר? אז אולי תחשבו שוב...

קיבלתי במייל:

אם אתם חושבים לשכור רכב מחברת אלבר, במיוחד מסניף המלך דוד בירושלים, אולי כדאי שתקראו שורות אלו.. עד היום בבוקר הייתי אחד הלקוחות הטובים של סניף המלך דוד, אז איך קרה שניתקתי אתם כל קשר לא רוצה לשמוע עליהם יותר, ומתכוון להגיש נגדם תביעה משפטית?.. קראו בבקשה את השורות הבאות. (השתדלתי לקצר כדי לא להכביד על הקוראים)
מזה מספר שנים אני לקוח של חברת אלבר, הצטרפתי לחוג הלקוחות כשהחברה הייתה עדיין בחיתוליה בתחום השכרת הרכב, וכלקוח ששכר מספר גדול של רכבים לחוזים חודשיים ארוכי טווח, נהניתי בהתחלה מחיזור בלתי פוסק מצד עובדי הסניף, כל גחמה שלי נענתה ברצון רב, רק שאעביר את שאר הרכבים שלי מהחברות האחרות אליהם.. מרכבים הכי חדישים, יחס ושרות מפנק וכו.. הערכתי את המסירות והשרות האיכותי, ונהגתי כלפיהם בהדדיות, פה בקבוק שתייה לעובדים,  שם איזה עוגה, סתם מזכרת לחג וכו.     החברה קלטה את הפוטנציאל של הציבור החרדי, והחליטה להתמקד בציבור זה, אבל נדמה כי מרגע שהלקוחות החרדים הגיעו בהמוניהם לאלבר, חשה כנראה  החברה כי מספיק, ואפשר להוריד את ההילוך, הרי הלקוחות כבר ממילא בכיסה.. ואז מעלים לאט לאט את המחירים (לגיטימי אגב) ואחר כך מתחילים לזלזל בשרות, ואחר כך כבר מתייחסים אליך כאל מטרד, ופשוט מתעלמים ממך.. (בתחילה היו לי יחסים קונקרטיים, עם מנהלת הסניף, אישה לא קלה וקשה) עם הזמן כשהבקשות שלי הלגיטימיות לא נענו, הידרדרו הקשרים בינינו, ובסוף הפכו לנתק מוחלט) וכך קרה שבתזמון גרוע 2 רכבים שהיו על שמי ותחת כרטיס האשראי שלי, עשו תאונה במועד סמוך זה לזה- על רכב אחד החליטה המנהלת באופן שרירותי ונקמני שאין רכב חלופי, ועל הרכב השני היא החליטה לחייב אותי לחתום על סעיף שמבטל מכאן ואילך את ביטול ההשתתפות העצמית, כמובן שלא הסכמתי לכך.. הודעתי לה חד משמעית שמבחינתי, אי אפשר לשנות סעיפים באמצע חודש, ואם היא מעוניינת שתבוא בסוף החודש ונחליט מה אנחנו עושים, כל ההסברים שלי, כולל זה שדיברתי עם עורך דיני שאמר שזה אסור וזו הפרה חמורה של החוזה בינינו נפלו על אוזניים אטומות, וכך מצאתי את עצמי ללא רכב, עד שהצלחתי להוציא מחברה אחרת ביחס נפלא ובמחיר מצוין, (אגב על אחד הרכבים שנפגע בתאונה הייתה מכת שסי, ולטענתם שום ביטוח אינו מועיל למקרה כזה, אני יודע שבסתם מכה זה אכן לא תופס, אבל בתאונה ידעתי מאז ומתמיד שאי אפשר לחייב אותך.. וכאן הם מתעקשים לחייב אותי בעלות גבוהה על המכה שהרכב קיבל תוך כדי תאונה
אפילו את הרציונאל שעומד  מאחורי הדברים אני לא מצליח להבין, אלא אם כן החליטה החברה במודע להתאבד עסקית, כי אחרת לך תסביר למישהו שאתה מוכן לאבד לקוח טוב שהולך אתך כבר כמה שנים כברת דרך בנאמנות, ולא עם רכב אחד, אלא עם מספר רכבים.
הבאתי בפניכם את הדברים כפי שחוויתי אותם, וכעת תחליטו אתם האם אתם רוצים לבחור בחברת אלבר..

תוקן על ידי hvuaug ב- 24/09/2012 00:26:57

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2012 00:23 לינק ישיר 

אגב גם הסוכנים החרדים החלו לעזוב אותם.
משהו רע כנראה עובר עליהם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2012 00:30 לינק ישיר 

אני כבר מזמן לא חושב לשכור רכבים ברחוב המלך דוד בירושלים. במיוחד אחרי שהפניה הבאה לשרות הלקוחות של חברת קל-אוטו באותו רחוב לא הניבה כל התייחסות.

שלום וברכה
בתאריך 6.3.12 שכרתי רכב לשלושה ימי בסניף ירושלים. לאחר שהחזרתי את הרכב ביום שישי 9.3 גיליתי שחסרים לי מספר דברים וניסיתי להשיג את הסניף בירושלים בטלפון. לאחר נסיונות רבים שלא נענו, נאמר לי על ידי נציגה במוקד הארצי שהיא שלחה מייל לסניף בירושלים והם יבדקו ויצרו איתי קשר. לצערי לא קיבלתי כל מענה גם שלושה שבועות לאחר פנייתי הראשונה. לא התייאשתי והטרחתי את עצמי לסניף ברחוב המלך דוד שם נתקלתי ביחס אטום לבקשה פשוטה לבדוק האם נמצאה תעודת זהות ושקית עם כלים חד פעמיים. התשובה הלקונית היתה לא וסירוב מוחלט לבדוק בין האבדות המצויות בסניף. חמור במיוחד היה היחס שקיבלתי מבחורה שהציגה את עצמה בשם מעיין וטענה כי היא מנהלת הסניף. היא התנהגה בצורה חסרת נימוס לחלוטין והתעלמה גם מתלונתי על כך שהמייל שנשלח מהמוקד הארצי על פי בקשתי לא זכה להתייחסות. תשובתה היתה אני מנהלת הסניף ואם אתה רוצה אתה יכול להתלונן עלי. צר לי שזהו היחס שמנהלת סניף בחברתכם מעניקה ללקוח. אשמח לדעת האם יחס זה הוא מדיניות החברה, ואם התשובה היא שלילית אבקש לדעת באילו צעדים נקטתם כדי לטפל במקרה וכמובן אני מצפה להתנצלות. תודה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2012 00:37 לינק ישיר 

סנדק, לא הבנתי.

אם קל אוטו דפקו אותך, אתה מחרים את כל החברות שברחוב קינג דויד?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2012 00:40 לינק ישיר 

נו באמת, עד ששלפתי את המייל מהארכיון רצית שאגנוז אותו שוב רק בגלל שזו לא אותה חברה? :-)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2012 00:40 לינק ישיר 

ליד הסנדק, אתה נוגע בנקודה מעניינת, אותו אדם ששלח לי את המייל דיבר עם סמנכ"ל חברת אלבר, (א"א) שלא יצא ממש מגדרו בלשון המעטה כדי לעזור לו... ככה זה, תמיד יש פרייארים שימשיכו לשלם ולא משנה איזה יחס הם יקבלו, ולכן כך זה נראה לצערנו.
החלום שלי באופן אישי, שחברות ההשכרה יעבדו כמו בחלק ממדינות חו"ל. 
לדוגמה: בזמנו הזמנתי רכב מהארץ דרך סוכן בארה"ב, הנ"ל שאל אותי אם ברצוני להצטרף ל-וי אי פי ללא תשלום? שאלתי מה זה, והוא ענה מאוד פשוט אתה מגיע לחברת ההשכרה נכנס למגרש ורואה שילוט על דרגת הרכב אותו בחרת, נכנס לחניון הענק ובין אלפי הרכבים אתה בוחר באופן עצמאי איזה רכב אתה רוצה, הרכב פתוח אתה יכול להיכנס ולראות אם הוא לשביעות רצונך, המפתח כמובן בסוויץ, אתה מניע מתקרב לשער היציאה ומבלי להתעכב רגע אתה מוסר לשומר את השובר ונוסע לדרכך לשלום, כך פחות או יותר גם בחזור.. אתם שואלים מתי אצלנו??? אה כנראה לא ב 30 השנים הקרובות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2012 00:54 לינק ישיר 
אגב, מסתבר שגם אתה נדפקת באותו רחוב ממש! (או שזה היה ברב-שפע?)

כי_הוא_זה כתב:
אני שכרתי פעמים רבות בירושלים  (לא שכרתי אף פעם באלבר) ואשתף אתכם בנסיוני.

- המקום המוצלח ביותר ששכרתי, זה משלמה סיקסט שמגר- מנהל הסניף הוא בחור נחמד והגון בשם ירון.
קודם כל- אלו שלכלכו על שלמה סיקסט בנוגע לשריטות, לא יודעים מה שהם מדברים. בדידי הוה עובדא איך הם מעבירים שריטות, וממש ממש לא יורדים לקטנות.. 
יש להם שירות מעולה, מחירים טובים, ורכבים מתוחזקים ונקיים.  אז נכון שבתקופות עומס לוקח קצת זמן, אבל זה קיים בכל מקום (אגב, הגעתי פעם בבין הזמנים בכדי להוציא רכב שהזמנתי, וחיכיתי המון זמן. כשהתלוננתי על כך, הוריד לי ירון את המחיר ע"י שחייב אותי לפי קטגורית רכב נמוכה יותר).

- מקום מס' 2- סניף הרץ בגני גאולה.  גם שם הם בסדר גמור מבחינת שריטות וכד'. השירות שם קצת פחות טוב, אבל בס"ה זה מקום מומלץ.

- אלדן בית הדפוס- פחות או יותר כנ"ל, אך בד"כ יקרים בהרבה.

- הסניף הגרוע ביותר, זה באדג'ט. שכרתי שם פעם אחת, והם רצו לחייב אותם על מלא שריטות שלא עשיתי!!!   (כמובן שכשהוצאתי את הרכב היה בודק שבדק, אבל אתם מבינים שאם יש 30 שריטות, הם תמיד יוכלו לטעון שיש משהו שהבודק לא ציין. אחרי שהתעקשתי הם ויתרו- מה שאומר שהם הבינו את חוסר ההגיון בדרישתם).
יש לציין שזה סיפור מלפני למעלה מ-5 שנים, יתכן שהם השתפרו מאז.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2012 01:05 לינק ישיר 

ואם בסניפים ברח' המלך דוד עסקינן, אני יביא מקרה שהיה לי שם לפני שנתיים,איני יודע מה המצב כיום יכול להיות
 שזה ישתפר,אבל אני מאז לא שוכר שם.     מכתב ששלחתי ליתד נאמן בזמנו. 

בס"ד

לכב' קו החם.

שכירת רכב בבאדג'ט

רציתי לשתף את ציבור הקוראים במקרה שהיה לי, לפני כחצי שנה שכרתי רכב בבאדג'ט בירושלים בסניף המלך דוד,שעה לאחר השכירות ביורדתי לרכב ראיתי אשה מבוגרת שפגעה ברכב ועשתה מעיכה קטנה בפינה האחורית, מנסיון אישי שקרה לי במקרה דומה בחברה אחרת ותיקנתי אצל פחח פרטי זה עלה לי 700 ₪, אבל מכיון שהיה לי את הפרטים של המזיק החזרתי את הרכב ללא דאגה, העובד של באדג'ט לא שם לב לפגיעה ואני ביושרי הערתי את תשומת ליבו לענין, הפקיד גבה על המקום את מלוא ההשתתפות עצמית בערך 2600 ₪ כיון שזה צד ג' ואמרו לי שחברת הביטוח של המזיק תשלם בחזרה אני יזוכה בחזרה על הסכום הנ"ל וזה יקח זמן, אני לא נכנס לענין שזה נסחב כמעט חצי שנה, אבל כשהתקשרתי לברר שבוע שעבר מתי יכנס הכסף אמרו לי שחברת באדג'ט גובה 25% דמי טיפול שזה בערך 600 ₪, כשהתקשרתי להתלונן על הגביה המוגזמת אז ענו לי כך, קודם כל זה הנוהל של החברה וחוץ מזה אתה חתמת על החוזה שכירות וזה מופיע שם, (על הטענה שזה נוהל החברה זה לא טענה כלל, כי באיזה חוצפה גובים כאלה אחוזים בשביל דמי טיפול, ועל הטענה שחתמתי כולנו יודעים טוב מאד שלא שייך לשבת ולקרוא דף שלם מלא באותיות קטנות וד"ל ).

מצד שני טענתי שהם צריכים לגבות לשיטתם 25% מסכום הנזק והנזק לא היה יותר מ800 ₪ גג, ואפ' אם חברת שכירות גובה יותר מהרגיל אז בא נאמר 1500 ₪ אבל 2600 ₪ זה כבר עבר את כל הקוים האדומים, כאן קיבלתי תשובה שהייתי בהלם מוחלט שבעצם הנזק הוא פי שלש מהסכום ששילמתי דהינו 7800 ₪ ובעצם הם רצו לגבות לי 30% מהסכום אבל לבסוף גבו 25%, ובזה נגמרה השיחה ללא נסיון הבנה לליבו של הלקוח העשוק.

יראה הציבור וישפוט עכשיו ערב בין הזמנים עונת השכרת רכבים, האם כדאי להסתבך בשכירות רכב בבאדג'ט בשביל כל פגיעה קטנה שבחברות אחרות יש יותר סלחנות לענין.

(מעניין לראות מה תהיה תגובת באדג'ט למערכת קו החם לאחר שללקוחות לא היה מענה הוגן

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2012 01:08 לינק ישיר 

בדידי הוה עובדא בשלמה סיקסט שמגר שהמציא לי שריטות עם מכשיר וטען שתיקנתי למרות שהשכירות הייתה ליום. הרץ הכי טובים והכי חדשים אבל גם אלבר רוממה לא רעים כשאין להרץ. איוויס הרכבים הכי ישנים ממש ענתיקות אפשר למצוא שם רכבים מ2007.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2012 08:37 לינק ישיר 

אם יש כאלה שנפגעו מחברת אלבר, במיוחד מסניף המלך דוד בירושלים, שיפנו בבקשה באישי על מנת שנוכל לבחון דרכי פעולה. תודה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2012 09:47 לינק ישיר 

סיפור שהיה עם חבר שלי.

הבחור הוציא רכב ליומיים שדרגו אותו באלבר בהמלך דוד למאזדה 3 כי היה לקוח קבוע לאחר יומיים החליט שרוצה להשאר עם הרכב לחודש וכך היה. אבל בסוף חודש חייבו אותו כאילו שכר מכתחילה מאזדה 3 לחודש ולא רכב יותר קטן. במילים אחרות גנבו לו 800 שקל וכל מה שעשה לא עזר לו.

באלבר בהמלך דוד יש שירות מצויין אבל מנהלת מגיעלה ורעה.
אלבר ברוממה יש אחלה צוות, מנהל בשם מיקי שגם מאוד נחמד. אבל לאחרונה השרות והרכבים שם במצב לא טוב.

אני אישית התחלתי לעבוד עם אלדן ואני מאוד מרוצה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2012 10:03 לינק ישיר 

hvuaug כתב:

וכך קרה שבתזמון גרוע 2 רכבים שהיו על שמי ותחת כרטיס האשראי שלי, עשו תאונה במועד סמוך זה לזה

מעניין מאד, איך בדיוק שתי רכבים שלך עשו תאונה במועד סמוך, הרכבים היו על שמך, ולא אתה עשית את התאונות? נשמע מוזר...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2012 10:50 לינק ישיר 

אכן אלבר הפכה גרועה מאוד ללקוחותיה.
מנסיון מר בסניף אחר של אלבר לאחר חוה"מ פסח הוציאו
שם עשרות דו"חות נזק כשמנהל הסניף מסתובב בחניון ומנחה את נהגי החברה
את מי לחייב ועל מה.
כנראה קיבלו הוראה מלמעלה.

מי שלא רוצה בעיות שלא ישכור באלבר .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2012 11:42 לינק ישיר 

hvuaug ,
עושה הרושם שאתה שוכר את הרכבים ומשכיר אותם בשחור לנהגים צעירים ולמסורבים.
יותר מידי תאונות בזמנים סמוכים לרכבים הרשומים על שמך, לא עושים רושם טוב. לפחות היית צריך לשפץ קצת יותר את הסיפור שלך שיתאים להיגיון הבריא של הגולשים כאן.
לקח זמן למרובעים באלבר לעלות על עליך...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2012 11:46 לינק ישיר 

hvuaug כתב:

אפילו את הרציונאל שעומד  מאחורי הדברים אני לא מצליח להבין, אלא אם כן החליטה החברה במודע להתאבד עסקית, כי אחרת לך תסביר למישהו שאתה מוכן לאבד לקוח טוב שהולך אתך כבר כמה שנים כברת דרך בנאמנות, ולא עם רכב אחד, אלא עם מספר רכבים.

אני גם לא מצליח להבין, למה הם וויתרו על לקוח כ"כ גדול ומשמעותי? כזה, שצועד איתם כברת דרך ארוכה, בנאמנות, עם מספר רכבים. 

אז למה באמת???

אולי כי היית פחות נאמן?

אולי כי היית פחות משמעותי?

ואולי כי היית בעייתי?

סיפור הזוי לחלוטין, לא נשמע אמין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2012 11:51 לינק ישיר 

מכל הפעמים שאני מגיע לארץ  לשבועיים הגעתי לתובנה פשוטה
אני מוסיף עוד 8 דולר ליום על ביטוח מקיף הכל כלול, שזה אומר שגם אין השתתפות עצמית,
ולא רוצה לשמוע שום דבר כשאני מחזיר את הרכב

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > חשבתם לשכור רכב בחברת אלבר? אז אולי תחשבו שוב...
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.