בית פורומים בחדרי חרדים

המפסידה הגדולה מהזיכוי של אולמרט

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/9/2012 23:03 לינק ישיר 
המפסידה הגדולה מהזיכוי של אולמרט

היא גב' שלי יחימוביץ. בהתייחס לתחושות של ה"עם". הליכודניקים והעמך ישראל מתגבשת אט אט סלידה ושנאה לאיש נתניהו. משנתו התנתנהלותו וגניבת האזרח הקטן בשיטתיות ובעקביות. נכון שהזיכרון שלנו הישראלים הוא קצר. אך בסוף כל חודש. מרגישים את הדלק. זוכרים את הקיצוץ האכזרי בקצבאות והרשימה ארוכה. גם הימין וגם החרדים הבינו והפנימו שמדובר בנוכל מקצועי. להטותן שקרן פתולוגי ובעיקר גאה ומתנשא. על אף שלא ניתן ביטוי בסקרים המחשבות מחלחל אט אט ומתיישב בליבו של כל אחד מאזרחי ישראל. הרבה ליכודניקים- ימנים התחילו לחשוב על האלטרנטיבה הנקראית יחימביץ. - ישרה הוגנת והעיקר עם לב! לעם. אם זה הפועל. אם זה המשפחה מרובת הילדים. אם זה הילד הרעב. אין לי ספק לולא היתה עומדת בצד אחר של המפה הפולחטית היתה זוכה לאהדה ועליה גדולה יותר בסקרים. בכל אופן לחצות מחנה לוקח זמן ומחשבה אבל בטוחני שביום פקודה זה יתן ביטוי בקלפי והיא אמורה להיות הפתעת הבחירות בכלל ובערי הפריפריה בפרט. עכשיו זיכוי אולמרט משנה את המפה. של המועמד האלטרנטיבי לכל שונאי ביבי והסלידה מנתניהו. עם כל המשפטים נגדו הוא היה ראש ממשלה חזק. ביצועי. אמין וישר. היה אפשר לסגור אתו דברים מילה שלו היתה מילה. הוא לא שנא מתנחלים. לא שנא יהודים ואפילו לא חרדים. זכור לטוב כראש עירית ירושלים שתיקן את ההפלייה בחינוך החרדי והמוסדות החלו לפרוח בתקופתו. גם בנושא אירן. התחושה היא האולמרט היה מבצע מזמן בשקט את מה שצריך ומדבר פחות. הדיבורים של ביבי וסיעתו כבר חופרים לכולם. ונמאס לשמוע אותו. גם לנו גם לדרג הצבאי. גם לאמריקאיים. הבן אדם מאוס. אולמרט לוקח ליחימוביץ את משבצת האלטרנטיבה השפויה. ימים יגידו. ונסיים ברוח ימים אלו שהממליך מלכים ינהלו על מי מנוחות וישמור על ארצינו הקדושה ועל עמו היושב בארץ אשר עיני ה' אלוקיך בה מראשית השנה עד אחרית. גמח"ט

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2012 23:20 לינק ישיר 

סתם מעניין אותי האם חשבת גם לפני שכתבת את מה שכתבת?

אולי כבודו יוכל להסביר את ההבדל בין אולמרט לנתניהו מבחינה כלכלית?

האם אולמרט קפטליסט פחות מנתניהו?

האם בתפקידיו כשר אוצר ולאחר מכן כראש ממשלה הוא הנהיג מדיניות שונה מנתניהו בעניין הכלכלי?

סתם שאבין את הלוגיקה שבדבריך
העם רוצה מאוד את יחימוביץ הסוציאליסטית (אין שום סקר שמראה את זה אבל אתה מכיר את העם יותר טוב,כך בכל אופן כתבת)אבל אם אולמרט הקפטליסט מגיע אז העם כבר לא רוצה סוציאליזים והוא חוזר לרצות קפטליזים

אני מבין שזה כיף מאוד לכתוב כאן דברים אבל לא כדאי גם לחשוב קצת לפני זה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2012 23:36 לינק ישיר 

שתילים תודה על ההתיחסות. ונראה לי שעל שתי השאלות עניתי בפנים. א. ההבדל בין אולמרט לנתניהו מבחינתינו ומזווית הראיה שלי וגם מבחינת הצרכים. 1. שאם אולמרט היה ניתן לסגור דברים. מילה שלו זה מילה. 2. הוא לא שנא אותנו! ב. לגבי הסקרים. התיחסתי וכתבתי שנכון היום לא ניתן לראות את השינוי בתודעת העם בסקרים. ויש לכך 2 סיבות 1. שינוי תפיסה הוא תהליך וככל שמתקרב מועד הבחירות הוא מתחדד יותר. 2. לעבור מחנה. מימין לשמאל לא עוברים כ"כ בקלות. אבל כתבתי שלדעתי היא היתה אמורה להיות הפתעת הבחירות. ג. לא השוואתי בין אולמרט ליחימוביץ במצע רק במשבצת של אלטרנטיבה שלטונית לעם שנמאס לו. ואני מקווה שבחלק הזה אתה מסכים איתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2012 23:53 לינק ישיר 

מהכרות אישית עם אולמרט.

1. האיש לצערי ממש מכור לרדיפת בצע ברמה שטרם נראתה במחוזותינו. אך אכן עומד בסיכומים וחבר נאמן, ברמה מאפיוזית.
2. האיש לא שנא חרדים וגם לא אהב. לפעמים השתמש ולפעמים זרק. תלוי בתקופה ובצורך. אך היה ברור מראש מה מי ומתי.
3. האיש אינו מאמין בכלום. ממש כלום. כולו ציניקן שרמנטי. לדעתי גם לא מאמין ברעיון הציוני ובצורך במדינה יהודית.
4.מעלה אחת לו. עם קצת כסף, והדגש הוא על קצת, אפשר להשיג אצלו הכל. גם את בנין הכנסת כמבנה לחסידות זוויעל.
5. הבעי'ה היא שתאורטית עבור צ'ק בינוני הוא מסוגל גם למכור סודות מדינה לחאלד משעל. (מכיר מקרוב את נושא המעטפות).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2012 00:21 לינק ישיר 

ישועות יעקב אשאל שוב ואם הסקרים מראים הפוך לגמרי ממה שאתה אומר מניין לך שאתה צודק בהערכה שלך?
וכי מזה ששלושה חברים מסביבך החליטו לתמוך ביחימוביץ אתה מסיק שזה הלך הרוח בעם?
על סמך מה אתה קובע את ההנחות שלך?
אגב,גם כשאתה קובע שאולמרט נחשב לאלטרנטיבה שלטונית בעיני העם למה זה לא מתבטא באף סקר?
למה בכל הסקרים שפורסמו בינתיים הוא לא עבר את ה15 מנדטים?(ואני כבר לא מדבר על המצב שלו מהעבר שהיה בקרשים לגמרי,ועוד הרבה לפני הפרשיות הפליליות שלו)
לפי דעתי אם אולמרט ירוץ היום לבחירות הוא ינחול תבוסה גדולה,יש אליו שנאה גדולה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2012 00:35 לינק ישיר 

שתילים. זרעי הפורענות של כל מנהיג מתחיל בשנאה! ובזה ביבי זכה בהרבה. גם בציבור שלנו ושלושה מחברי יעידו. וגם בציבור המנחלים. זה שאין מולו אלטרנטיבה ראויה. היה היא הנותנת לו זמן בסקרים. להערכתי ולפי הניתוח שלי השנאה כ"כ חזקה ומחלחלת עד שאנשים יעדיפו אלטרנטיבה כל שהיא ואפילו בינונית. אני מעריך שגם גפני וגם ליצמן מכירים את אולמרט טוב וכמו שאמרי בינה העיד מקרוב. הבן אדם הוא סוחר ואפשר לסגור אתו עסקאות. העם זוכר לו את את מלחמת לבנון השיה והיום לטובה. פיצוץ הכור הסורי והיום כישועה. הוא ביצועיסת ללא הרבה בלבלע שני נקודות זכות אלו עומדות לאולמרט להבחר שוב כמנהיג וכראש ממשלה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2012 00:40 לינק ישיר 

חביבי בדמוקרטיה לא מספיק נקודות זכות בשביל להיבחר,צריך גם פתקים בקלפי,וזה בינתיים לא נראה שהולך להיות לו בשפע...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2012 01:15 לינק ישיר 

תפסיק לבלבל את המוח,   הציבור עדיין רוצה את נתניהו.    כמו שמוכיחים כל הסקרים,   השאלה היחידה היא מי יהיה יו''ר האופוזיציה.   יאיר ,ציפי, או שלי... 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2012 01:28 לינק ישיר 

אמרי בינה,

אם אכן אתה כותב זאת עם מלא האחריות ומהיכרות אישית עם האיש, זה ממש מצמרר!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2012 01:49 לינק ישיר 

לדעתי אם יש פה מפסידה זה ציפי ליבני שתיגרר מעתה גם אחרי אולמרט.

מלכותה של שלי יחימוביץ אינה נוגעת בקהל היעד של אולמרט, והיא לא אמורה להפסיד מאומה.

אגב אני לא רואה כזו שנאה לביבי מלבד אלו בודדים שנגועים במחלה של שנאה עוורת איליו, והם דווקא ינטו לסוציאליזם ולא לאולמרט הקפיטליסט.  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2012 08:14 לינק ישיר 

מוזר, אני הבנתי שאולמרט הורשע.
מאיפה לקחת את הזיכוי שלו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2012 08:32 לינק ישיר 

אגב,לא התחלתי להבין ממה הציבור החרדי אמור לא להיות מרוצה מנתניהו
הקדנציה הזו שלו היא אחת הקדנציות הכי טובות שהיו לציבור החרדי מאז ומעולם
הציבור היחיד שנתניהו לאורך כל הקדנציה הלך איתו זה הציבור החרדי.

תקציבי הישיבות והכוללים לא נפגעו ורק התחזקו

כל החוקים נגד הסטטוס קוו שניסו להעביר נפלו כולל חוקים של ישראל ביתנו מהקואליציה

בג"ץ ביטל את חוק טל ובכל זאת נתניהו התעקש שלא לפגוע בבני הישיבות למרות שהוא היה יכול לצאת מאוד פופולרי אם היה יוצא נגד החרדים בזה

רק לאחרונה הממשלה בראשותו העבירה החלטות שמשמעותן תקציבי ענק לציבור החרדי בפתרון מצוקת הדיור.

לאורך כל הקדנציה הוא נשאר נאמן למפלגות החרדיות וסרב להקים קואליציות שונות בלעדיהן ואף לא נכנע למופז בזה
ואני כבר לא מדבר על התפקידים הבכירים שהמפלגות החרדיות מחזיקות בקואליציה שלו
מה פיתאום החלטת שאצל אולמרט היה למפלגות החרדיות יותר טוב מהקדנציה הנוכחית?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2012 08:55 לינק ישיר 

שתילים

למפלגות ולפוליטיקאים החרדים אולי טוב ונחמד. 

לעמך מכל המגזרים קשה ורע מאוד. מחירי הדירות בשמיים, מחרי המזון בנסיקה מתמדת, אין עבודה, ואין משכורת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2012 09:07 לינק ישיר 

דברי חכמים יתכן מאוד שאתה צודק,אבל למה אתה חושב שאצל אולמרט היה יכול להיות יותר טוב מהבחינה הזו?
אגב,יש הרבה דברים שלפרט החרדי טוב מאוד בזכות המפלגות החרדיות,תקציבי ענק,פטור מצה"ל,ועוד הרבה דברים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2012 10:37 לינק ישיר 

שתילים כתב:
אגב,לא התחלתי להבין ממה הציבור החרדי אמור לא להיות מרוצה מנתניהו
הקדנציה הזו שלו היא אחת הקדנציות הכי טובות שהיו לציבור החרדי מאז ומעולם
הציבור היחיד שנתניהו לאורך כל הקדנציה הלך איתו זה הציבור החרדי.

תקציבי הישיבות והכוללים לא נפגעו ורק התחזקו

כל החוקים נגד הסטטוס קוו שניסו להעביר נפלו כולל חוקים של ישראל ביתנו מהקואליציה

בג"ץ ביטל את חוק טל ובכל זאת נתניהו התעקש שלא לפגוע בבני הישיבות למרות שהוא היה יכול לצאת מאוד פופולרי אם היה יוצא נגד החרדים בזה

רק לאחרונה הממשלה בראשותו העבירה החלטות שמשמעותן תקציבי ענק לציבור החרדי בפתרון מצוקת הדיור.

לאורך כל הקדנציה הוא נשאר נאמן למפלגות החרדיות וסרב להקים קואליציות שונות בלעדיהן ואף לא נכנע למופז בזה
ואני כבר לא מדבר על התפקידים הבכירים שהמפלגות החרדיות מחזיקות בקואליציה שלו
מה פיתאום החלטת שאצל אולמרט היה למפלגות החרדיות יותר טוב מהקדנציה הנוכחית?

יש צדק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/9/2012 10:58 לינק ישיר 

שאלת אולמרט היא שאלה קשה. ברור שהוא עדיף בהרבה על ביבי ששבוי לגמרי באידיאולוגיה כלכלית שפוגעת ועושקת את רוב העם ומעצימה את הפערים החברתיים כל הזמן.

לענ"ד מה שביבי עשה כאן בשנים האחרונות זה אסון חברתי נוראי שכרגע הציבור עוד לא מבין לגמרי את מלוא משמעותו (ולכן עדיין אין מהפך מלא בסקרים). גם הנושא האיראני משחק כרגע לטובת ביבי שמתעסק עם זה הרבה כדי לברוח מהתחום הכלכלי חברתי שם הוא ניצב בפני שוקת שבורה ואין לו פתרונות  להציע.

מצד שני לא רואה את אולמרט כמועמד לראשות הממשלה כשהנושא החברתי זה הנושא המרכזי. קשריו הפסולים עם בעלי ההון פוסלים אותו על הרקע הזה למרות שיצא בנס מההליך המשפטי. לכל היותר הוא יכול אולי להכריע את הבחירות לטובת שלי אם ייקח מהליכוד כמה מנדטים מתנדנדים של אנשי מרכז שחוששים להצביע למה שנקרא השמאל ו/או למועמדת חסרת ניסיון מניסטריאלי ובכך יטה את הכף לטובת גוש מרכז/שמאל בראשותה של שלי יחימוביץ.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > המפסידה הגדולה מהזיכוי של אולמרט
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר