בית פורומים לשמוע אל הרינה ואל התפילה

יענקלה, לומר את אור עולם אתה יודע?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-27/9/2012 18:59 לינק ישיר 
יענקלה, לומר את אור עולם אתה יודע?

חזנים חזנים מה יהיה אתכם?
פנו אלי מבית הכנסת פלוני שהם מחפשים בעל שחרית לבית הכנסת, פנו אלי כדי שאמליץ להם על חזן טוב, לתומי חשבתי שעומדת בפני משימה פשוטה למצוא בעל שחרית מתאים, והנה שוד ושבר
בדקתי כמה "חזנים" ולא היה להם שמץ של מושג מהי החשיבות של תפילת שחרית מה אומרים איך וכיצד זה היה מביש נורא. וכל אחד מהם ידע היטב מלכויות זכרונות ושופרות. עצוב
הם סך הכל ידעו כמה מנגינות בסיס וכל השאר היה משעמם מוטעה מבולבל פשוט מבייש, זה היה כעין הכלאה של נוסחאות לא מתאימים
ככל הנראה בבתי הספר ומורי ההוראה בתחום החזנות אינם משקיעים בתלמידים, אני לא מאשים את המורים כי אולי האשמה בתלמידים שאינם מעוניינים, שהרי כל אחד לא מתפשר על פחות ממוסף,  ועל כן אנו מגדלים דור בור ועם הארץ שאינו יודע תפילת שחרית מהי.
המבינים שמבין חברי הפורום יודעים היטב את החשיבות והגאונות שבתפילת שחרית של הימים הנוראים, תפילה שמוסיקלית קשה יותר מאשר תפילת מוסף, ורק החכם יידע כיצד להוציא את המרב מהתפילה הנפלאה הזאת
מה התוצאה בכל זה שבכל בית כנסת מתנדב אחד מנכבדי הקהילה לעבור לפני התיבה בשחרית וכך גדל עוד דור בור ועם הארץ, עצה טובה: תשלמו כמה גרושים(במושגים העצובים כיום) ותממנו לכם חזן שחרית שלא תשתכח תפילה חשובה
אז אם כן יענקלה, 'אור עולם באוצר חיים' אתה יודע לומר?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/9/2012 19:27 לינק ישיר 

אכן, בעיה כאובה! :(

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/9/2012 23:10 לינק ישיר 

איני יודע אם הוציאו אותם מחדש בדיסק, אבל היו לי פעם קלטות של נוסח לימים נוראים עם החזן אשר היינוביץ שיש בו נוסח שלם לתפילת שחרית, ברמה ממש מעולה (לדעתי, אבל אני מניח שיש הרבה מומחים גדולים ממני).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/9/2012 14:25 לינק ישיר 

אויי BNEI כמה שאתה צודק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > הכל סביב המוזיקה > לשמוע אל הרינה ואל התפילה > יענקלה, לומר את אור עולם אתה יודע?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר