בית פורומים בחדרי חרדים

מה האינטרס של המודיע וי. ריניץ לשקר לקוראיהם?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/9/2012 10:40 לינק ישיר 
מה האינטרס של המודיע וי. ריניץ לשקר לקוראיהם?

כמה שקרים בכתבה אחת?

יא וואראדי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2012 10:42 לינק ישיר 

מה שקר פה?

דדווח על תוכן פוגעני

היכן השקרים?

דדווח על תוכן פוגעני

אולי יועיל כבודו בטובו ובחסדו, לפרט את השקרים בכתבה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2012 11:27 לינק ישיר 

לא עשרות אלא מאות. לא נוסעים אלא טסים. לא נחתו אלא המריאו. לא בנתב"ג אל ב*** לא שומרי תורה ומצוות אל איך וויס ואס

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2012 11:37 לינק ישיר 

אז מתי המטוס נחת? ב-16:55 לפי המודיע, מעט אחרי 17:00 לפי בחדרי או ב-17:20 כפי שאמרו מראש?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2012 12:15 לינק ישיר 

פiפiלארי כתב:
אולי יועיל כבודו בטובו ובחסדו, לפרט את השקרים בכתבה?

בבקשה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2012 12:16 לינק ישיר 

קיבלתי באישי

מה רצית, שיוציאו את החזן הזה בתור מחלל שבת מדאורייתא? עד שהוא הסכים להתראיין להמודיע, אין להם לב להרוס לו את הפרנסה

ועל זה נאמר ודפח"ח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2012 14:42 לינק ישיר 

אני לא רואה כאן שקר, אבל אני כן רואה כן אינטרס לקטרג לקטרג ולקטרג....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2012 14:45 לינק ישיר 

אם שמתם לב, בכל פעם שקורה מקרה דומה, המודיע ויעקב רייניץ בפרט - הוא תמיד יהיה ההדיוט הקופץ בראש, ויקטרג ויקטרג ויקטרג....

ראיתי עיתונים אחרים, וכותבים אחרים, כולם לקחו את הצד היפה של הפרשה, את החסד שיש בעם ישראל, את הדאגה לזולת, לאף אחד לא עלה בדעתו לפתוח פה לשטן, ולקטרג... כן, בימים אלו, כלל ישראל צריך המון לימוד זכות, מאוד מאוד קל לקטרג - והנה העיתון ה'חרדי' ו'יעקב רייניץ' החסדשע יונגרמן - פותח את הפה....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2012 14:48 לינק ישיר 

עדיין לא הבנתי את השקר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2012 14:53 לינק ישיר 

חז"ל מלמדים אותנו בכל מקרה - אבל מה שנראה הקשה ביותר - יש מצוה לדון לכף זכות, כמה מקרים - אנחנו צריכים לשבור את הראש בשביל למצוא לימוד זכות.

אבל במקרה דנן, יש כל כך הרבה סיבות ללמד זכות, יש ה-מ-ו-ן דרכים למצוא לימוד זכות,
רק חשבון קטן ופשוט, אם שמתם לב, יום כיפור השנה חל ביום רביעי, לאחריו יש שבת, וביום ראשון בערב סוכות, כלומר, מיום כיפור ועד סוכות - אין כמעט שעות פנויות בשביל להצליח לצאת מארה,ב ולהגיע לארץ בזמן, ואני בטוח שבכמה שעות האלו - היו הטיסות הבודדות מפוצצות עד אפס מקום, ואם יש למישהו טיסה - ולא יעלה עליו, הוא ייאלץ להישאר בארץ נכר כמעט שבוע שלם - עד ליום רביעי הבא! (חג הסוכות בחו"ל הם שני ימים).
זהו רק חשבון פשוט, עכשיו הוסיפו לכל זה את הסיבות הנחוצות שהאנשים ומשפחותיהם היו חייבים ליסוע, הוסיפו לזה את הבלבול ראש ואת קושי ההחלטה ברגעים ספרים מה עושים, האם עולים או לא עולים. וכו' וכו'.
ואני בטוח שיעקב רייניץ מספיק חכם בשביל למצוא עוד ועוד סניפים ללמד זכות על כלל ישראל, והגיע זמן שיפסיק כבר לקטרג - ויתחיל לסנגר וללמד זכות....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2012 14:55 לינק ישיר 

ואגב, קטונתי מלהבין, ואולי שאלתי הבאה הוא עם ארצית, אך האם באמת מי שעולה על מטוס לפני שבת, והמטוס נוחת בשבת הוא חילול שבת גמור?? האם אין הגמרא מספרת סיפורים (כמדומני במס' עירובין ?) על תנאים שנסעו בספינה והגיעו למקום יישובם בשבת??

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/10/2012 11:16 לינק ישיר 

מקטרגים עליכם??? מחללי שבת יום אחרי יום כיפור, בושה בושה, בושה,  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/10/2012 13:14 לינק ישיר 

אני לא היית שם וגם אתה לא היית שם, אני לא יודע את העובדות וגם אתה לא יודע. וגם אם אתה יודע את העובדות אתה לא יודע מה מונח מתחת לעובדות. אל תדון את חברך עד שתגיע למקומו. ולעולם הוי דן את כל האדם לכף זכות.
מה שכן, המודיע וי. רייניץ מקטרגים, כן מקטרגים יום אחרי יום כיפור.
למה אתה לא צועק על הנהג היהודי שנהג את האמבולנס ביום כיפור שהוא מחלל שבת? כן, מחלל שבת!
אלא ששם אתה יודע שיש לו היתר ולא נכנס לו לקישקעס. ליהודים האלו- יש את אותו הדין לדון אותם לכף זכות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/10/2012 13:21 לינק ישיר 

אי אי אי איפה האדמורים שיודעים לעשות פלגינן דשבתא ?

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מה האינטרס של המודיע וי. ריניץ לשקר לקוראיהם?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.