בית פורומים לשמוע אל הרינה ואל התפילה

מחאה ותמיהה: קו אדום בהתערבות בתכני הפורום

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/10/2012 00:05 לינק ישיר 
מחאה ותמיהה: קו אדום בהתערבות בתכני הפורום

חברים,

מועדים לשמחה!

אינני נמנה עם צד כל שהו בהווי הפולמוס החזני של הימים האחרונים, וגם אין בכוונתי בשום פנים ואופן להיגרר בפרטי התכנים המסתעפים. אך אני כן בא לתמוה ולמחות על 'סטירת הלחי' שחטפנו כאן כולנו לאחרונה, בהתערבות מוזרה והזויה של מערכת 'בחדרי חרדים' בתכני הפורום, עד כי הגדילו לעשות במחיקת אשכולות עמוסים בתוכן.

מבחינתי ומבחינת רבים מהחברים, מישהו חצה כאן את הקו האדום, בפגיעה חמורה במהות הפורום, ובהשחתת המוסריות המינימלית של חופש הביטוי.

חשוב להזכיר (באם מישהו שם בהנהלה נרדם..), שיותר ממה שמעניקה מערכת האתר לפורום, מעניק הפורום למערכת. לא סוד הוא שפורום החזנות כאן הוא מראשוני הפורומים הפופולאריים ביותר, והוא כיום נכס צאן ברזל לקיום האתר כולו.

עוד חשוב להדגיש, את מה שידוע לכל, והוא, טוהר ההנהגה של מנהלי הפורום כאן, שהוא דבר מיוחד ונדיר כשלעצמו. ניהול אובייקטיבי לחלוטין קלה כבחמורה, חופש דעות מוחלט, ע"י אסטרטגיה מופלאה שהצליחה ליצור כאן מגוון רבדים מרתקים של סגנונות שונים.

ולסיום, לא הייתי מעלה את הנושא אם היה לי צד קטן שהאינטרס שעומד מאחורי ההתערבות הגסה הוא טהור, מפאת לשון הרע או שקרים וכדו', או ח"ו כתב נאצה בה' ובתורתו, לא.. ההנהלה לא חשודה במידת יתר של צדקנות. ברור הוא שהאינטרס הוא כלכלי, מהול בסחיטות ואיומים (כמו שהובא כאן) שאין מקומם בעולם הגיוני. ואם חופש הביטוי המינימלי חשוב להנהלת האתר, מן ההכרח הוא לשמור על הקווים האדומים, ולהשיב לאלתר את התגובות והאשכולות שנמחקו!

תוקן על ידי פסיכובלוג ב- 03/10/2012 00:07:20

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/10/2012 00:55 לינק ישיר 

צודק...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2012 15:59 לינק ישיר 

אני לא כל כך הבנתי מה קרה בדיוק!!!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/10/2012 16:27 לינק ישיר 

או את :   הצדיק - http://www.bhol.co.il/forums/usercard.asp?uid=495536

או את :    החכם - 
http://www.bhol.co.il/forum/usercard.asp?uid=491105

הנמנים על "יקירי הפורום"

תוקן על ידי שרגאפייבל ב- 04/10/2012 16:32:37

תוקן על ידי שרגאפייבל ב- 04/10/2012 16:35:39

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > הכל סביב המוזיקה > לשמוע אל הרינה ואל התפילה > מחאה ותמיהה: קו אדום בהתערבות בתכני הפורום
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר