בית פורומים בחדרי חרדים

תכלס: כדאי להשקיע בחריש או לא, ואצל מי?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/10/2012 00:36 לינק ישיר 
תכלס: כדאי להשקיע בחריש או לא, ואצל מי?

אני כבר מבולבל לגמרי, אני מאד רוצה לקנות שם דירה אבל אני פוחד, קודם כל
אולי זה לא יהיה עיר חרדית כמו שזה נראה עכשיו, ואצל מי כדאי לקנות ובאיזה עמותה.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2012 00:38 לינק ישיר 

כדאי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2012 00:39 לינק ישיר 

אני מנחש שהיא תהיה עיר כמו אלעד...

דדווח על תוכן פוגעני

"על גבי חרשו חורשים"

דדווח על תוכן פוגעני

ומה עם הסיכונים שמניתי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2012 00:50 לינק ישיר 

אם זה לא לצורך מגורים אלא להשקעה ייתכן שכדאי לך לחכות לשלב ב' כשיוציאו למכרז את המנה השניה. זה יעלה אולי קצת יותר אבל אתה תהיה הרבה יותר רגוע כי עד אז כבר ידעו איזו סוג אוכלוסיה יהיו בעיר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2012 01:19 לינק ישיר 

דבריחכמים כתב:
אני מנחש שהיא תהיה עיר כמו אלעד...

אלעד אינה דומה לחריש זו במרכז וזו רחוקה משם כמטחווי שעה לפחות!

זו תהיה עיר חרדית ללא ספק אולי יהיו שם מספר שכונות / בנינים של לא חרדים אבל אין ספק שהרוב יהיו חרדים.
אם הערבים יזכו שם זה אכן תהיה בעיה חמורה מאוד מאוד. אבל אני לא קונה את הסיפור הזה עם הערבים, ואני לא מאמין בהתארגנות הזו.
דבר נוסף על פי מיטב ידיעתי, במכרז המדינה לא חייבת להענות להצעה הגבוהה ביותר דווקא, יש מקום לשיקולים נוספים בהכרעת הזוכה.  ויתכן שישנה סמכות לאלו האחראים על קביעת הזוכים להכרעי שאוכלסיה ערבית או חילונית בתוך עיר חרדית אינה הולמת ומשום כך תמנע מהם את הזכייה. או לחילופין אם ועדת הדיור המרכזית אכן תתמודד על כל השטחים ביחד, מן הסתם יהיה ניתן לבחור את הזוכה מכוח זה שהוא מתמודד בכל המכרזים, ולהעדיף אותו מפני כך על פני האחרים.

אני לא בקי בהלכות מכרזים, אבל אולי המתמודדים שאינם חרדים מודעים לכך היטב, אבל אל אכפת להם לעשות קופה קטנה מכל הסיפור הזה. [500 נרשמים כפול 500 ש"ח דמי הרשמה = 250 אלף ש"ח] 

[מן הסתם יהיו עוד בגצי"ם רבים בנוגע לזהות הזוכים, דבר שעלול לעכב את התחלת הבניה בכחצי שנה]

בנוגע לקנייה במקום מתוך מגמת השקעה.

משקיע הרוכש דירה שם, מן הסתם יש לו כבר דירה, ואזי אינו זכאי לשום הטבה, ולפיכך דירה 3 חדרים תעלה לו לכל הפחות 600 אלף ש"ח אחרי חשבון עליית מדד, ולפני עלות מס שבח של 30 אלף ש"ח.

כשקונים דירה על הנייר שלש שנים לפני שהיא מוכנה אמורים להרוויח מההשקעה המוקדמת, כאן זה לא יהיה כל כך מהר, אחרי המכרזים הללו, יצאו מכרזים נוספים על עוד 5000 אלפים, ועוד שלא יגמרו לבנות את כל העשרת האלפים דירות הללו ייקח לכל הפחות 6 - 7 שנים, ועד אז לא צפוי עליית ערך נכס של הדירות. דהיינו מי שימכור את הדירה בעוד 7 שנים לכאורה הוא לא יקבל הרבה יותר ממה שהוא שילם.
אגב, דבר זה הוא לא במקרה, אטיאס עשה זאת בכוונת מכוון בכדי להבריח משקיעים מחריש.

בנוסף העתודות של חריש מאפשרות לבנות עוד אלפי דירות נוספות, ומסתבר שאחרי שיגמרו לשווק את הדירות הללו יחלו לשווק את עוד דירות, כך שגם אז לא בטוח שערך הדירות שנקנות היום יעלה משמעותית.

שורה תחתונה :

מי שמחפש להשקיע השקעה בסדר גודל של 600 אלף ש"ח ומחפש השקעה ישנם השקעות הרבה יותר משתלמות בשוק הנדל"ן היום. 
אין לי כוח וזמן לפרט אלו השקעות יותר משתלמות מאלו. מי שבכל רוצה אוכל לפרט לו באישי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2012 01:27 לינק ישיר 

במוקדי ההרשמה של תקנת השוק יש דף שאלות ותשובות למתעניינים. בקשר לערבים כתוב שם שהסבירות שיגורו שם ערבים היא לא מאד גבוהה, וגם אם יהיו ערבים לא צריך להילחץ כי הם יגורו בשכונה נפרדת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2012 04:05 לינק ישיר 

תבנה שכונה ערבית 'נפרדת' בתוך בני ברק, ותראה מה קורה . 
אני לא מדבר על התבוללות [כן כן!!] אני מדבר על בעיות הרבה יותר פשוטות שיצוצו השקם והערב.
שכונה ערבית בחריש תהיה ברוך וכאב ראש רציני מאוד מאוד!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2012 06:53 לינק ישיר 

מצד שני יהיה בהישג יד "גוי של שבת"..........

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2012 08:07 לינק ישיר 

אל תבנה על גוי של שבת "אחמד בן שרה"....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2012 10:35 לינק ישיר 

asgh18 כתב:
אל תבנה על גוי של שבת "אחמד בן שרה"....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2012 10:56 לינק ישיר 

להשקעה בשלב זה לא כדאי ,ברגע שלא מקבלים את המענקים
בל נשכח שמדובר בסוף העולם שמאלה, שמאיר פרוש איים ויש לציין גם קיים
שלא נבוא להתיישב במקום רק אם יתנו בבת אחת עשר אלף יחידות דיור
לא ראיתי כזה אולטימטום לראש הממשלה במקום אחר למשל באחיסמך....
יש שם מלאי עצום של דירות ועד  שיעלה המחירים כנראה עוד עשרים שנה
לעומת זאת אחיסמך לא כל כך קרוב כפי שהמשווקים מספרים לכם ומדובר בחצי שעה נסיעה
מבני ברק אך סך הכל מקום סביר ובמרכז אך המחירים בשמיים וחבל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2012 11:41 לינק ישיר 

זאת עומדת להיות עיר עניי כל העולם ערבים, דת"ל ,חילונים ,שומרי אמונים ,בקיצור הזיבורית של הזיבורית.
[גם למי שחשב שיבואו חילוניים או דתיים לאומיים זה יהיה עם מס ערך  מוסף אם הם עניים כנראה שלא]

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2012 12:36 לינק ישיר 

צריך שהציבור הישראלי כולו מפנים את העובדה שניתן להתרחק מהמרכז, וזה לא קורה רק בקרב הציבור החרדי.
אחסימך דרך אגב, על השעון בשעות הצהרים לוקח בין 15 ל 20 דקות על השעון ללב בני ברק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/10/2012 12:55 לינק ישיר 

'לא לחכמים לחם' אמר שלמה המלך. מי שחכם - לא קונה בחריש, מטעם כל החששות שהוזכרו. חכם, תמיד בודק את כל הסיכונים, ונשאר בסוף בלי כלום.
אך בחריש - אסור להיות חכם, צריך לקפוץ למים, ובהחלט יש סיכוי גדול שיצליח, [וכמובן, גם סיכוי גדול שיפול בפח...], אבל אין מה לעשות, כך דרך העולם, חייבים לקחת סיכונים.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > תכלס: כדאי להשקיע בחריש או לא, ואצל מי?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.