בית פורומים בחדרי חרדים

ניו יורק נסערת? אני נסער!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/10/2012 08:30 לינק ישיר 
ניו יורק נסערת? אני נסער!

יש באתר כתבה על אדם שנעצר בשמ"ע בקראון הייטס וש"הפליאו" בו מכות רצח באכזריות ומה לא.
תראו את הסרט טוב טוב עד הסוף ותראו שמה שקרה זה משהו אחר לגמרי ומאוד ברור:
הבחור ישן, העירו אותו ושאלו שאלות כמקובל. ויכוח עם מישהו/י שנראה עובד המקום כנראה לגבי רשות לישון שם. מבקשים ממנו ללבוש חולצה כנראה כדי להיעצר והוא מסרב ומנסה לצאת משם. השוטר חוסם והוא ממשיך. השוטרת תופסת לו ת'יד כשמבינה שהוא מתנגד למעצר ומנסה לשים עליו אזיקים והוא ממשיך להתנגד. הם דוחפים אותו על הספה ומנסים שוב לשים אזיקים ולא מצליחים הוא ממשיך להיצמד לספה בכח ולהזיז את ידיו כדי שלא יצליחו והם מנסים לשתקו במכות אלה כדי לשים אזיקים וגם אז הוא ממשיך (מה שמוכיח שזה לא מכות רצח ואכזריות וצמאי דם) ורק לאחר שהשוטר ה-3 מגיע הוא מצליח לעזור להם למשוך אותו לרצפה ורק אז הם מצליחים עם האזיקים. השוטרים שהגיעו אח"כ לא התערבו כלל ולא הרביצו בו אפילו מכה אחת אחרי שהוא כבר שכב עם האזיקים.

מה שאומר שרוב העובדות בכתבה פשוט לא נכונות ואפילו סרט כבר מנסים לעוות כאילו אנחנו מטומטמים.

אני לא רוצה לחשוב כמה פעמים "העלילו" על כל מיני שוטרים בארץ ובעולם ואולי אפילו על סתם גויים ש"התאכזרו" ליהודי כי בא להם וכמובן, כי הם שונאים אותנו. זה גם מזכיר לי את הבכיינות המזרחית על ההפליה וההגמוניה האשכנזית, רק שהם גם צודקים..עובדתית!
אבל, אני כן שואל, אם אתם כך משתמשים במעצר תמים (של יהודי במקרה..) בשקר, כשזה יקרה באמת בגלל שנאה ליהודים (זה עדיין קורה) מי יאמין? ולמה שאני אאמין עכשיו אחרי מה שראיתי, שהוא ישן שם ברשות????

תוקן על ידי אךטובוחסד ב- 16/10/2012 08:30:20

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2012 08:40 לינק ישיר 

גם אני ראיתי את הסרט ואני חייב לומר לך שמה שקומם אותי זה שהשוטר מכה אותו בחמת זעם במכות של MMA. שים לב איך כשהוא מתכונן להכות אותו לראשונה הוא ממש עושה תנועות איגרוף עם הידיים, ואם אתה מכיר אתה תראה שהמכות שהוא נותן לו אח"כ הן מכות כדי לפצוע, בחמת זעם ובכל כוחו. האיש לא תקף אותם אלא לכל היותר התנגד למעצר. הם מכים אותו בכל כוחם כולל השוטרת שבו זמנית כשהשוטר גדל הגוף שוכב עליו ומכה אותו, וגופו מכסה את המוכה ואין לה גישה, היא ממש מחפשת מאיפה יש גם לה איזה מקום חשוף בגופו להכות אותו עם האלה, וכשהיא מוצאת גם היא מכה אותו בכל הכוח. הרי כבר מכים אותו עכשיו, הוא מרותק למקומו גם ככה, אז מה עוזר המכות שלך? ולמה כ"כ חזק? אני ראיתי שם רק את השחצנות והיהירות של שוטרים אמריקאים נמוכי איי קיו שבטוחים שהעולם שייך להם, והאיש פגע בכבוד הוד רוממותם כשלא ציית להם והם פשוט מלמדים אותו לקח, ואח"כ כמובן שזה הוא שיואשם בכמה סעיפים של תקיפת שוטר...  

תוקן על ידי נתנאל34 ב- 16/10/2012 08:40:48

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2012 08:45 לינק ישיר 

נתנאל תצפה שוב.
כשהשוטר הכה אותו הוא אמנם עשה תנועות ואגרופים אבל זה אינסטיקט טבעי כי מי מוכן לקבל מכות, אבל, הוא ממשיך להתנגד למעצר גם אח"כ.
השוטרת לא מחפשת איפה להכות אותו, תסתכל טוב טוב. היא חיפשה את ידיו לשים אזיקים והוא המשיך גם אחרי המכות של השוטר להזיז את ידיו ולהיצמד לספה שלא יאזקו אותו. והיא אכן הצטרפה למכות השוטר כשלא הצליחה. רוב הזמן השוטר ניסה להשתיק אותו והיא נסתה לאזוק ובהמשך עזרה לשוטר וגם אז לא הצליחו.
גם העובדה שהוא יצא משם שותת דם לא נכונה וגם את זה רואים בבירור

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2012 08:49 לינק ישיר 

הסתכלתי, הסתכלתי כמה פעמים. גם אני שמתי לב שאין דם וכו', אבל הוא לא מנסה להכות אלא מתנגד למעצר, לא רוצה אזיקים, זה הכל. אני לא חושב שזה מצדיק מכות כאלה, בכל כוחו של השוטר ממש. ותסתכל שוב ותראה איך [אחרי שהיא החליקה ומעדה שם] היא עם אלה טלסקופית ביד, מחפשת איפה גם היא יכולה להצטרף, וכשמוצאת היא מכה אותו ברגליו או במותן שוב ושוב בכל כוחה. מה זה קשור לאזיקים? והתנועות של השוטר - איפה ראית שהבחור מתכוון מצידו להכות? מאיזה מכות בדיוק חשש השוטר? הוא פשוט שש אלי קרב, יותר נכון - אלי להכות מישהו. זה מה שאני ראיתי.
נכון שהשוטרים האחרים לא "חגגו" ולא היכו, והשוטר השלישי עזר לרתק אותו לרצפה. מאידך לא הבנתי למה צריך עשרה שוטרים על איש אחד צנום שבסה"כ לא מוכן להיאזק, אבל לא מכה חזרה. זורמים לחדר עוד ועוד שוטרים כאילו שמדובר באדם חמוש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2012 10:25 לינק ישיר 

העולם אומר שטפשות היא אבי אבות החטאים.
אולי לכן הם ההחטיפו לו כך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2012 11:15 לינק ישיר 

מסכים עם נתנאל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2012 11:40 לינק ישיר 

הסיפור מעיקרו מעט מוזר.

מה הכוונה 'חשדו בו בשל שהייתו במקום'? (כלשון הכתבה)

חשדו בו שהוא פורץ?  הרי כתוב (שם) שהוא שהה שם ברשות הבעלים. מי התלונן אם כן?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2012 11:41 לינק ישיר 

11 (אחד עשר) שוטרים על אדם אחד?????????????

בארץ אתה מזמין שוטר ,

לוקח שעה עד שהוא מגיע, ועוד שעה
עד שמגיע התגבורת שזה מקסימום משמר אזרחי...........

תוקן על ידי פינקוי ב- 16/10/2012 11:40:21

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2012 23:08 לינק ישיר 

סליחה על התגובה המאוחרת.
קודם כל נתנאל34, איפה ראית שכתבתי שהחשוד מנסה להכות את השוטרים? לא כתבתי שום דבר דומה לזה ולכן אבקש ממך שוב, קרא טוב ותצפה שוב, ואז תגיב. מה שכן כתבתי הוא שהחשוד מתנגד למעצרו באופן אקטיבי, קרי: נצמד בכוח לספה ומזיז את ידיו וגופו באופן שלא יוכלו לאזוק אותו ובכך הביא אותם להפעיל נגדו כח. לו היה נותן להם מלכתחילה לבצע את חובתם ולהיעצר היה מונע את המכות כי הם ממש התחילו יפה. בשאלות וכו' ולא באו לשם כדי להרביץ לו.

חוץ מזה הסכמת איתי על שאר הדברים שהם לא נכונים (חבול וזב דם, השוטרים שהצטרפו למכות וכל שאר השטויות שנכתבו בכתבה), אז תחשוב טוב למה צריך לשקר במצח נחושה רק כדי לספר לנו שזה רק בגלל שהוא יהודי והם, כמובן, אנטישמיים....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2012 23:21 לינק ישיר 

אךטובוחסד כתב:
כשהשוטר הכה אותו הוא אמנם עשה תנועות ואגרופים אבל זה אינסטיקט טבעי כי מי מוכן לקבל מכות

כתבתי את זה בתגובה למשפט הנ"ל. אם תשים לב את תנועות האיגרוף שדיברתי עליהן לפני המכות עושה השוטר, והבנתי שעליו אתה אומר שזה טבעי כי הוא לא רוצה לקבל מכות מהחשוד, ועל זה שאלתי איפה ראית את החשוד מנסה להכות.

רק אח"כ הבנתי שאתה מדבר במשפט הזה על החשוד. אבל כנ"ל, מי ששש אלי קרב בתנועות איגרוף הוא השוטר.

ונכון שיש בינינו נקודות הסכמה, אבל עדיין דעתי בעינה עומדת, השוטר התנפל עליו בחמת רצח מתוך להיטות ברורה להכות ובכל הכוח. מדובר בבריון ותו לא. וזה ודאי מקומם ולדעתי על השוטר לעמוד לדין, ואם הכוח היחיד לעשות את זה מבחינה מעשית, להתמודד עם גוף בעל יכולת והשפעה כמו המשטרה שם, הוא להציג את זה בתקשורת כתקיפה נגד יהודי וכו' אז שיהיה, העיקר שהבריון הזה ישלם על מעשיו.

תוקן על ידי נתנאל34 ב- 16/10/2012 23:57:24

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/10/2012 23:56 לינק ישיר 

אני אגיד לך מה אני ראיתי בסרט ..... ראיתי בסרט אדם שאני לא יודע מהו מיהו
אבל טיפש בוודאי הוא. כל ילד היום יודע תתעסק עם כולם רק לא עם שוטרי ניו יורק
ככה חינכו אותם למגר פשע וכל ניסיון והתחמכות אתם יעלה לך ביוקר .
לא יעזור לכל הצועקים והמתלוננים שם ככה מיגרו את הפשע האדיר שהיה בניו יורק 
והיום אחת הערים ללא פשע אי אפשר אחרת ...ולפעמים זה באמת קצת מוגזם אבל לא נורא ואני גם מסכים שזה לא איזה אלימות חריגה  כמה פליקים על זה שמנסה להתחכם ויאללה לתחנה.....

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ניו יורק נסערת? אני נסער!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר