בית פורומים בחדרי חרדים

החרדים "השמאלנים"""!!!!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/10/2012 11:41 לינק ישיר 
החרדים "השמאלנים"""!!!!!!

די ,,,נמאס כבר לראות את התגובות כל הזמן נגד אריה דרעי,, השמאלן חוזר, השמאלן הביא לנו את אוסלו וכ"ו
,
אז ככה .. חלק גדול מהצבור האשכנזי וגם הספרדי הם לא אנשי שמאל ..
אבל בטוח גם לא אנשי ימין אלא בעצם מה שקוראים מרכז...... ותפסיקו אנשי הימין ההזויים כל הזמן לטפטפ
כאילו החרדים הם אנשי ימין אנחנו לגמרי לא.........
גם דעת התורה של רוב רבני הליטאים האשכנזים בזמנו היתה שמותר להחזיר שטחים תמורת שלום......
ברור איזה שלום? שלום אמיתי........  הרי היום באמת אין שמאל וימין בעניין הזה כי כולם הבינו שאין עם מי לעשות שלום
ולכן אף אחד אפילו לא מנסה לדבר על זה ברצינות .....
אבל נכון לזמן שהיה הסכמי אוסלו שניסו וחשבו שזה היה נכון לאותו הזמן שהאמינו וחשבו שיש הזדמנות הסטורית
לעשות כן וקבלו את ברכות הרבנים גם הליטאים וגם רוב החסידים וגם רבני הספרדים וגם רוב הצבור החרדי
היה  בדעה זו......... גם "אגודה" רק נמנעו, אפילו שהיו בעד כי אגודה תמיד על הגדר לא מכריעה באמת כלום ולא רלוונטית אז,כהיום....
ואי אפשר להתעלם מיזה שיצא מיזה כמה  דברים טובים ,שהם בעצם מנהלים את עצמם היום ולאף אחד 
היום מהאנשים השפויים אין שום עניין וחפץ לשלוט חזרה בחברון או בעזה או בכל ערי הגדה שכולם ערבים 
שינהלו את חייהם לבד..... חוץ מלכמה אנשי ימין הזויים תן להם רק  אפשרות להסתער קדימה והם עכשיו נכנסים "וכובשים" את רמאאללה ושכם  ...
ככה שעל תנפנפו לנו כל הזמן פה מה אתם מביאים את אריה השמאלני וכ"ו אריה בעניין זה מייצג את דעת רוב החברה 
החרדית וגם חלק גדול מבוחרי ש"ס הלא חרדים .ורק על תשכחו  מי החזיר בסופו של דבר את עזה חברון ועוד ....
אריה מייצג  אותנו הכי טוב שאפשר  וברוך השם שהוא חזר סוף סוף יש גאווה, אפשר להרים תראש יש מישהו שאתה מרגיש שמייצג אותך אומר את דעתך ...והכי חשוב רוצים ונותנים לשמוע אותו בכל מקום וזה כבר קשור למתנת שמיים שזה הכריזמה  האדירה שיש לו... ולכן כל הדברים האחרים וכל החסרונות(ויש, לא מתחמק מזה)לא משנה  מה שמעניין שהוא מייצג אוותנו כמו שצריך ויודע להלחם ולסתום את הפה למי שצריך...... 
 ....

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2012 11:50 לינק ישיר 

לכבוד לי להיות שמאלן מהימין ההזוי 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2012 11:54 לינק ישיר 

זה רק נדמה לי שאו שיש לנו אוסלואיד בפורום? לא, לא יכול להיות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2012 11:56 לינק ישיר 

אני קצת שמאל מבחינה שכלית, אבל לאומן קיצוני מבחינה רגשית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2012 12:40 לינק ישיר 

אזנים_לכתל כתב:
זה רק נדמה לי שאו שיש לנו אוסלואיד בפורום? לא, לא יכול להיות.

האם שמאלנות היא עמדה בלתי לגיטימית בעיניך?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2012 12:49 לינק ישיר 

עד היום הדבר היחיד שנתקלתי בו בפורום ולא היה לגיטימי בעיני הוא אאוטינג. קצת הומור עוד לא הזיק לאף אחד, כל זאת מבלי חלילה להמעיט בחומרתו של אסון אוסלו שהביא עלינו למעלה מ-1000 קורבנות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2012 12:52 לינק ישיר 

אתה לא עוזר לדרעי עם הפוסט שלך! רק מוכיח כמה אסור להצביע לו! כי גם אתה מודה שהוא לא ימין אבל מנסה להצדיק את זה בכך שרוב החרדים הם מרכז... נו באמת!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2012 12:58 לינק ישיר 

OK
הכינוי אוסלואיד, הזכירה לי את הניקים שמנסים להשתיק את בר-הפלוגתא שלהם בכינוי "מחבל!" "שונא!".
אם התכוונת בהומור, טוב.

אגב, כתבת:
"עד היום הדבר היחיד שנתקלתי בו בפורום, ולא היה לגיטימי בעיני הוא אאוטינג. קצת הומור עוד לא הזיק לאף אחד"

לאחרונה, נתקלנו במקרה שהמשפט הראשון התנגש במשפט השני...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2012 13:06 לינק ישיר 

אאוטינג הומוריסטי הוא עדיין אאוטינג. אני מניח שגם אתה לא רוצה שיעשו לך אאוטינג, הומוריסטי או לא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2012 13:15 לינק ישיר 

חוץ ממך ומשמחה, כולם הבינו שאין כאן שום רמז לאאוטינג.
אם היית מבקש, היו מסבירים לך את הבדיחה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2012 13:52 לינק ישיר 

יש חרדים שמאלנים כמו שיש חרדים טיפשים.

ועדיין הרוב המכריע ימני, רואים זאת בכל הסקרים ועוד.
ולכן חשוב מאוד לפרסם את האמת על דרעי האשם ברציחתם של קדושי אוסלו הי"ד.

הקישקוש שלך על שלום אמת וכו' מטופש לחלוטין.

כל אדם שפוי שפותח את העיניים רואה את המציאות:
את עזה שגורשו יהודיה ואת הטילים המשוגרים ממנה אל כל הדרום.
את "הסכמי השלום" שהביאו רק דם ומלחמות.
ואת הבטחות הסרק של השמאל ההזוי על מאה שנות שלום שהתפוצצו לנו בפנים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2012 15:11 לינק ישיר 

דברים של דרעי, בעניין הזה. והוא צודק בזה כל כך, אלה  שצעקו נגדו בוגד מסרו שטחים בעצמם.

תראי, אין היום כל-כך שמאל... לא אשכח איך גדול הלוחמים בנו היה אריק שרון, שהיה נחשב אז ל'יקיר חצרות הרבנים'. כשהיה מסתובב, היו מתייחסים אליו כאילו היה משיח בן דוד... עם הכיפה הגדולה שלו היה קונה את כולם... שחבל שהוא לא למד תלמוד, הוא ידע לדבר יפה...עשה אותנו בוגדים, כביכול, על זה שאנחנו שותפים לממשלת שמאל. אני לא הייתי בממשלה שלו כשעשה את ההתנתקות, אבל אף ממשלה שמאלנית לא העזה לעשות את מה שהוא עשה כשפרק יישובים. וכך קרה עם שאר ראשי הימין, אהוד אולמרט, ציפי לבני... השמאל היום לא שמאל והימין לא ימין. לצערי, הכול היום אינטרסים אישיים, ואידיאולוגיות כמעט ולא קיימות. לדעתי, למפלגות החרדיות עדיף להיות בממשלת אחדות לאומית".
http://www.bhol.co.il/Article.aspx?id=45718

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2012 15:46 לינק ישיר 

איזו רשעות כבר לשכוח ולהשכיח את  קדושי אוסלו??.? כן והוא כבר מכריז שהוא עם השמאל !! יכפה אחדות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2012 15:49 לינק ישיר 

כל העניין הפלסטיני ממש לא שייך לשאלה של ימין או שמאל, אלא לשאלה: האם אתה מחזיק באידיאולוגייה המשיחית המסוכנת של המתנחלים, או שאתה מעדיף מדינה יהודית עם רוב יהודי מוצק ולא מדינה דו לאומית??

אריה דרעי איש פיקח שקורא נכון את הנתונים הדמוגרפים המופיעים כאן:

ולכן הוא עושה חשבון פשוט שאם נמשיך להיות שפוטים של המתנחלים נגיע לבסוף למדינה ללא רוב יהודי ועם התבוללות נוראית. אריה דרעי יודע שהיפרדות מהפלסטינים ופתרון של שתי מדינות כרוך בסיכון בטחוני, אבל הוא גם יודע שהסיכון הדמוגרפי גדול בהרבה!!!!

כבר היום, לפי נתוני משרד הפנים מחצית מילדי ירושלים הם ערבים!!!!!!!!! האם אין זה מבשר על התבוללות מחרידה בעוד 20 או 30 שנה. בל נשכח שהמציאות כל הזמן משתנה!

ולאריה דרעי היקר אני אומר, יישר כוחך על היכולת שלך לראות את המציאות בעיניים פקוחות, ויישר כוחך על שאינך נכנע לפייגלינים למינהם, צאצאי הצלבנים והכוזרים, אשר דרכם הקיצונית והמשיחית אינה דרכה של היהדות!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2012 22:08 לינק ישיר 

כמה שפותח האשכול צודק!!!
אני רואה פה את התעמולה הימנית -יש שיקראו לה הרדודה - כבר במשך שבוע. וזה היה ממש פלא בעייני, הרי גם אני חרדי, ואיך זה שכל האנשים שאני מכיר ומסתובב איתם ממוקמים בדעותיהם אי שם בין המרכז ימין למרכז שמאל. מעטים הם אלו שיכולים להיקרא ימניים. אבל פה, עולם הפוך ראיתי.
אני מאמין שהמגיבים הימינים פה הם או דתיים, או חבדניקים. אחרת התעמולה כאן לא מובנת. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/10/2012 23:24 לינק ישיר 

נכון מאוד !!!
אומנם כול חרדי ממוצע יגיד לך תיכנס בערבים וזרוק אותם לים
אך לא תמצא חרדי אחד שילך לגור היתנחלות מבודדת
כול חרדי יגיד לך שבעד שלום הוא מוכן לוותר על גבעת האולפנה

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > החרדים "השמאלנים"""!!!!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.