בית פורומים בחדרי חרדים

עירית בני ברק, נו מה נסגר איתכם?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/10/2012 13:52 לינק ישיר 
עירית בני ברק, נו מה נסגר איתכם?

לא די במסכת הטרטור והרעש שחווים תושבי מערב העיר תחת מכבשי הדחפורים והטרקטורים שעמלים בקול גדול בשעות הליל המאוחרות כבר זמן רב. הלילה שוב זה היה בלתי נסבל!
קולות אימתניים. צעקות. רעשים נוראיים ומה לא. אדרלמוסיה רבתית באיצטלא של "שיפור חזות פני העיר".

הבוקר השתוממתי למצוא "שוב" ולא בפעם השניה והשלישית את מרכז רח' הרב קוק כשהוא עמוס ברכבים ונהגים שמנסים לפלס דרכם במים העכורים שהציפו את האיזור, עם ריח ביוב נוראי ומעיק עד מאוד.
לא רק בלילה. נראה שיש כאן התנהלות חלמאית מסויימת. אחרת איך תסבירו שכבר בפעם המי יודע כמה מטפלים באיזור הבעייתי הזה שמוצא עצמו לעיתים קרובות מדי מפוצץ ועמוס ברעשים וריחות לא נעימים עקב בעיות תשתית. למי הפתרונים?‬

תוקן על ידי תורה_שבכתב ב- 24/10/2012 14:04:56

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2012 14:02 לינק ישיר 

אז מה אתה רוצה..?שיעקב אשר יחליף את כל העיר..?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2012 14:06 לינק ישיר 

אבל אם כבר עבדו שם לפני חודשיים על התשתית אז לפחות שהיו מסדרים את זה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2012 14:08 לינק ישיר 

מה נראה לך שהם לא סדרו פעם קודמת?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2012 14:10 לינק ישיר 

זאת התהייה שלי. ולכן הגדרתי זאת "התנהגות חלמאית".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2012 14:13 לינק ישיר 

לי מפריע קצת יותר הריח שהיה שם אמש בשעת ערב מוקדמת מאוד.
פועלים עמלו לרבד את הכביש והאספלט השחור נשפך למכונות העבודה והשאיר אחריו שובל ריח כבד ומזיק במיוחד.
ולמי שקצת מתמצא....... הריח מסוג זה הוא ממש מסוכן ולא בריא להיות במחיצתו. הריח היה שם באיזור במשך זמן רב כאשר המוני אמהות צועדות עם עגלות פעוטות שנצטרכיו היה בעל כורחם לשאוף את הריח המציק והמזיק.

אני בטוחה שפקח של איכות הסביבה היה עוצר את העבודות ומבקש לדחות אותם לשעה שבה אין הולכי רגל ולא לשעה מוקדמת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2012 14:14 לינק ישיר 

אפשר הסבר..?קשה לי להבין מה רשמת..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2012 14:41 לינק ישיר 

על פי כמות ההודעות של תושבי רח' הרב קוק,
מזל שאין לי שם דירה, אחרת בטח היא כבר לא היתה שווה כלום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2012 18:32 לינק ישיר 

תורה שבכתב
אם תשלם לעיריית ב"ב כופר ככל אשר ישית עליך יהודה וצלר תפסיק לסבול מהרעש

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2012 18:33 לינק ישיר 

אני יאמר לך למה חלם!!!!!!!
בתור דייר באזור זה פשוט הסיפור של "תעלת בלומליך" מי שמכיר את הסיפור.
עובדים כבר חודשים ברחוב הזה כל יום משנים, יום אחד עושים מדרכה ומפרצון לחנייה וביום השני מרימים הורסים אותו ומזיזים קצת  . וכל לאורך כל הרחוב בהרבה מקומות .
מה שקרה שבגלל העבודות והאספלט והאבנים שמרימים כל הזמן, ולא נזהרו  נפלו אבנים ואספלט  לתוך בורות הנקוז..וכל הזמן חוסמים את הביוב ולכן כל שני וחמישי הביוב זורם ברחוב ......
הייתי עד לאחד הפעמים שהחברה מהעיריה  באו לפתןח את הסתימה והוציאו  חתיכת סלע קטן או אבן גדולה שחסמה את הצינור וזה מכל העבודות שעשו ורק לא עשו אותם טוב.....
אוח!!!! אם רק מישהו היה מרים את הכפפה ופונה למבקר המדינה שיחקור את כל התנהלות העיריה בשיפוצים האלה מי הקבלנים איך זכו במכרז איזה חשבונות הגישו..... היה חגיגה גדולה.....איך אמר לי שכן מהאזור זה קטסטרופה אבל אין לי כח  וקשה להלחם בממסד... מה שנכון נכון....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2012 20:01 לינק ישיר 

עזבו, לא יעזור לצעוק, יעקב אשר לא מקשיב ולא אכפת לו 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/10/2012 20:36 לינק ישיר 

תקציבאית כתב:
עזבו, לא יעזור לצעוק, יעקב אשר לא מקשיב ולא אכפת לו 

כול כאלב ביג'י יומו

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > עירית בני ברק, נו מה נסגר איתכם?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר