בית פורומים בחדרי חרדים

ובימים ההם אין ביצים בישראל

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/11/2012 07:44 לינק ישיר 
ובימים ההם אין ביצים בישראל

מגדלי העופות משביתים את האספקה לרשתות ולמשווקים, כחלק ממאבקם להביא לעלייה של 4 אגורות במחיר ביצה. לטענתם, חלה עלייה בגידול העופות, "דבר שגרם לנו להפסדים כספיים"
החל מהבוקר (ראשון) ישביתו מגדלי העופות את אספקת הביצים לרשתות ולמשווקים. המגדלים החליטו על צעד ראשון זה במאבקם להביא לעלייה של ארבע אגורות בממוצע במחירה של ביצה. "הדבר נעשה בהתאם להמלצת הוועדה לפיקוח על מוצרי המזון", הסביר מוטי אלקבץ, מזכיר ארגון מגדלי העופות. "בתקופה האחרונה, חלה עלייה משמעותית במחירי התשומות לגידול העופות, ואנחנו לא קיבלנו את ההשלמה לכך, דבר שגרם לנו להפסדים כספיים גדולים".

מגדלי העופות לביצים בישראל מספקים מדי יום כחמש מיליון ביצים בגדלים שונים לרשתות השיווק. מהלך המגדלים עלול להביא לסתימה של המחסנים בהם מאוחסנות הביצים, דבר שיוביל לבחירת אולמות קירור לצורך אחסנתם. "אנחנו מחזיקים את הביצים במבנים מבודדים כדי למנוע פגיעה בהן. אם נצטרך, נאחסן אותן בקירור, אך לא נוכל לשמור אותן כך לאורך זמן", אמר, "משרד האוצר חייב להביא לעלייה במחיר הביצים שכן אחרת הדבר יגרום להתמוטטות משקים".

בתקופה האחרונה חל גל התייקרויות במשק וחברות רבות העלו מחירים. חברת גלידת שטראוס הודיעה על עליית מחיר בשיעור של 4%, החל מה-15 לנובמבר. ‏היא הצטרפה לחברות תנובה ואוסם שהודיעו כבר לפני שבוע וחצי על העלאת מחירים של מספר מוצרים.
http://news.walla.co.il/?w=%2F3%2F2582190
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-4/11/2012 09:03 לינק ישיר 

יש.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-4/11/2012 09:52 לינק ישיר 

אין תרתי משמע.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-4/11/2012 09:54 לינק ישיר 

חובב ג'וקים או חובב ביצים ???.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ובימים ההם אין ביצים בישראל
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר