בית פורומים לשמוע אל הרינה ואל התפילה

החזן העולמי ישראל רנד בתפילה בניו יורק בשבת!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/11/2012 13:09 לינק ישיר 
החזן העולמי ישראל רנד בתפילה בניו יורק בשבת!

החזן העולמי ישראל רנד בתפילה בניו יורק בשבת !

כבר מזה זמו רב. לא ראתה בראו פראק  חזן בסגנון מגוון , לבית הכנסת בית אל בברא פראק , נהרו מאות איש לשמוע את החזן העולמי ישראל רנד, באחד  מתצוגות  התפילה היפים אשר ידע בראו פראק בשנים האחרונות בליווי מקהלה בניצחו של בן החזן הנודע בן ציון מילר, שבת שתיזכר עוד זמן רב, בטעם של עוד, וחבל שזה לא לעיתים קרובות יותר,
  (נ.ב ראיתי שלא הביאו פה והעתקתי מפורום שכן....)

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/11/2012 15:45 לינק ישיר 

בס"ד
שבוע טוב ומבורך
רגושים, הקדמת אותי במעט
במוצאי שבת שעון ארה"ב קיבלתי טלפון מאחד (מ.פ) ישראלי ששוהה כעת בבורו פארק שנכח השבת בבית הכנסת בית א-ל
(התבקשתי ממנו לפרסם את רשמיו בפורום, עניתי לו שישלח לי במייל את רשמיו ובשמחה אני יעלה כאן בפורום). אפרט בקצרה את אשר שמעתי ממנו:
בליל שבת עברו לפני התיבה משפחת מילר בתפילה בסטייל קרליבך, ובשבת בבוקר עבר לפני התיבה החזן האורח ישראל רנד בליווי מקהלתו של שימי מילר
החזן רנד עבר לפני התיבה בבית הכנסת מלא מפה אל פה, החזן רנד ניגש בלשון הקודש כנהוג שם בבית הכנסת ברהיטות ובבהירות, בנוסח בסגנונו הייחודי, זה היה החזן רנד במיטב מיטבו, תפילה זאת היתה נדירה בשילוב ובחיבור לא רגיל של המקהלה והמנצח שימי מילר לבין החזן רנד.

למעשה אני לא מחבב לכתוב בשם אנשים, והסתפקתי איך וכיצד להעביר את הידיעה החשובה הזאת לפורום, שמחתי לראות שהקדימו אותי ופשטו לי את הספק. ולכם חסרי אישור הכתיבה בפורום לשמוע אל הרינה מהרו להירשם...
שבוע טוב
לייזר (ישראל)

תוקן על ידי קולני ב- 18/11/2012 15:47:02

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > הכל סביב המוזיקה > לשמוע אל הרינה ואל התפילה > החזן העולמי ישראל רנד בתפילה בניו יורק בשבת!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר