בית פורומים בחדרי חרדים

כולנו צחקנו ותמהנו מה קשור עמיר פרץ בביטחון?!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-20/11/2012 00:48 לינק ישיר 
כולנו צחקנו ותמהנו מה קשור עמיר פרץ בביטחון?!

http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?topic_id=1972720

לפעמים קוראים דברים שאנחנו לא מבינים ואחרי שקורה דברים אחרים אנחנו מבינים למה הראשונים קראו,

אין אחד שחשב שעמיר פרץ בזמנו מתאים לשר בטחון, כל היום הוא פמפם שהוא דואג לעובדים וכולנו היינו בטוחים שהוא יקח רווחה וכו'
אי אפשר לשכוח את המשקפת המכוסה שהוא צופה בה, שע"ז נאמר תמונה אחת שוה אלף מילים,
 וברוך ה', ה' הקדים תרופה למכה ונתן לנו את כיפת ברזל שעושה את עבודתה
ולכן יד ה' דאגה שהוא יקח ביטחון והתעקש שיעבדו על כיפת ברזל (כנראה בגלל שהוא גר בשדרות)

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2012 00:51 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2012 04:23 לינק ישיר 

בן אדם שראה במשקפת מכוסה
מה שכל הביטחוניסטים  לא ראו במשקפת מגולה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2012 09:07 לינק ישיר 

אני לא יודע מי היחצן שהתחיל את הטרנד של תודה לעמיר פרץ.
צרייך לזכור שבסך הכל עמיר פרץ החליט לבחור במערכת כיפת ברזל ולהעדיף אותה על פני פתרונות אחרים קיימים כמו מערכת נאוטילוס.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2012 09:20 לינק ישיר 

מגדולי המצבאים שקמו לנו מאז ימי יהודה המכבי אחיותיו וגיסיו.

http://www.youtube.com/watch?v=LG2OFBZwQWI

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2012 09:20 לינק ישיר 

עמיר פרץ התעקש על המערכת למרות שבצבא לא רצו את המערכת.
מתברר שבאמת אם לא היה כיפת ברזל, צהל היה עמוק ברצועה לשמחת הרבה חברים במשרד הביטחון.
שהיה מקבל תקציבים שמנים למערכה.
כפועל יוצא עמיר עזר לעם ישראל ופגע בצהל ובתקציביו..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2012 09:23 לינק ישיר 

לא מחכמה הוא עשה את כל זה עמיר פרץ גר בשדרות והוא הרגיש יום יום את מה שאנחנו מרגישים כעת

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2012 09:31 לינק ישיר 

גם נסראללה לא שוכח את עמיר פרץ לבקשתו של עמיר פרץ

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2012 09:44 לינק ישיר 

ליד_הסנדק כתב:
צרייך לזכור שבסך הכל עמיר פרץ החליט לבחור במערכת כיפת ברזל ולהעדיף אותה על פני פתרונות אחרים קיימים כמו מערכת נאוטילוס.
נכון מאוד. יותר מכך, כמדומני שמערכת נאוטילוס שהיתה אמורה להיות מבוססת על קרני לייזר, היתה אמורה להיות חסכונית בהרבה, ואף היתה בעבר ביקורת עליו על ההחלטה השגויה להעדיף את כיפת ברזל על פני מערכת נאוטילוס.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2012 09:53 לינק ישיר 

כעת בגלי צה"ל ד"ר ראובן פדהצור על ההבדל בין כיפת ברזל למערכת הלייזר, טיל כיפת ברזל עלותו כמאה (!) אלף דולר (חולק על הערכת משרד הבטחון שמדובר בעלות של 50 אלף דולר) ועלותה של קרן לייזר הוא כאלפיים דולר בלבד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2012 09:55 לינק ישיר 

מה גם שבמערכת הלייזר אין צורך לייצר טילים כמו בכיפת ברזל אלא ישנה את היכולת כל הזמן.

תוקן על ידי חנניk ב- 20/11/2012 09:58:12

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2012 11:37 לינק ישיר 

מי מונע לפתח גם לייזר?!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-20/11/2012 11:44 לינק ישיר 

נראה לי שקצת מגזימים בכתרים שקושרים לראשו של עמיר פרץ
כיפת ברזל זה דבר נפלא ומציל חיי אדם (אף שיש גם ביקורת על עצם הרעיון), והעובדה שעמיר פרץ דחף לכיוון הרעיון לא מעידה כי הוא זה על הבנתו הבטחונית בכל התחומים.
אני משער שהיו שהתנגדו לה לא רק מטעמים אינטרסנטיים (מקורבים למערכות מתחרות) אלא גם משיקולים כלכליים, ומן הסתם גם כאלו שקראו תיגר על התפיסה המשתרשת שמדינת ישראל נוקטת באסטרטגיה של מיגננה במקום מתקפה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/7/2014 09:23 לינק ישיר 

חנניk כתב:
צרייך לזכור שבסך הכל עמיר פרץ החליט לבחור במערכת כיפת ברזל ולהעדיף אותה על פני פתרונות אחרים קיימים כמו מערכת נאוטילוס. נכון מאוד. יותר מכך, כמדומני שמערכת נאוטילוס שהיתה אמורה להיות מבוססת על קרני לייזר, היתה אמורה להיות חסכונית בהרבה, ואף היתה בעבר ביקורת עליו על ההחלטה השגויה להעדיף את כיפת ברזל על פני מערכת נאוטילוס.

תזכורת לרגל פסטיבל ההודאה לעמיר פרץ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/8/2014 13:11 לינק ישיר 

מישהו זוכר את פסטיבל ההודאה לעמיר פרץ?
ככל הידוע לי מערכת היירוט המגביל לכיפת ברזל - נאוטילוס, הייתה אמורה להגן גם מפני הפצמרי"ם, שהם מתבררים כיום כאיום המשמעותי ביותר, ולא דווקא הטילים לטווח רחוק. [20 הרוגים במערכה האחרונה הם מפצמרי"ם - טילים לטווח קצר מאוד]

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/8/2014 13:21 לינק ישיר 

חסרונות מערכת ניאוטילוס:

טווח היירוט קצר יחסית למערכות אחרות (עד 10 ק"מ לעומת עשרות ק"מ למערכות טילים)
.חוסר ניידות ופגיעות (גודלו של האבטיפוס על כל חלקיו היה כגודל שישה אוטובוסים). עם זאת המערכת מסוגלת להגן על עצמה מירי תלול מסלול.
עקב טווח היירוט הקצר וחוסר בניידות, עלות המיגון לאזור גבול גבוהה.
תצרוכת חשמל גבוהה מאד, בשל הצורך להחזיק את הגז בתת-לחץ.
יעילות המערכת נמוכה ביותר עד אפסית בתנאי עננות, ערפל ואובך.
הרקטה שחומר הנפץ שלה ינוטרל תתפרק באוויר וחלקיה ימשיכו בדרכם ויתפזרו באזורים קרובים לנקודה שבה הייתה אמורה הרקטה השלמה לפגוע. תיתכנה פגיעות אינרטיות באזור המטרה.
קיימות בעיות בטיחות הנובעות משיטת הלזירה (לייזר כימי) ומהימצאות מכלים גדולים של חומרים כימיים מסוכנים, אשר פגיעה בהם תגרור ענן חומצתי אשר יסכן את המפעילים ואוכלוסייה באזור.גזי הפליטה של המערכת רעילים ומסכנים את הסביבה. יש לציין כי גם למערכות רקטיות אחרות כמו טילי פטריוט יש גזי פליטה רעילים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > כולנו צחקנו ותמהנו מה קשור עמיר פרץ בביטחון?!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.