בית פורומים לשמוע אל הרינה ואל התפילה

וינבך הלר וסלומון בבית אל !!!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/11/2012 20:26 לינק ישיר 
וינבך הלר וסלומון בבית אל !!!!!

וינבך הלר סלומון פינסקי מקהלת טריולה בבית אל שמעתי מבן דוד שגר שם שהיה אדיר!!! הוא לא מבין בחזנות כלום וחוץ מזה שהם עשו חזנות הוא לא ידע להגדיר לי כלום

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/11/2012 20:44 לינק ישיר 

לא כלום = אדיר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2012 01:08 לינק ישיר 

בס"ד לבסוף שבתתי בשבת זו בבית אל יחד עם ידיד נוסף אמריקאי תושב חו"ל, שעבורו היה זו בכלל חוויה. להזכירכם, השבת מלאו לבית אל 35 שנה, ומלבד החזנות התקיימו ביישוב פעילויות רבות כדוגמת סיורים מודרכים וכו וכו.. יומולדת שמח, בית אל!

ועכשיו לבשר, לפי ראות עיני קשה למצוא שבתות ברמה כזו כפי שחוויתי, שילוב של כל היינות המשובחים גם יחד, את דוב הלר כולם מכירים, "חזן שבתות החזנות", חזן עם כשרונות ויכולות כובשים, קול עמוק וגברי, מנעד גדול ועוצמה קולית נדירה, ומעל הכל מענטש אמיתי ואהוב הקהל. קשה יהיה לשכוח את ה"זורע צדקות" שלו, רגש ורגש ורגש.

שלום סלומון, בשורה אמיתית לעולם החזנות, לראשונה שאני שומע אותו בשבת בעמוד התפילה, ורבותי, נהנתי מכל רגע!!, גישה מרתקת לטקסט, נקיות, צבע קול מיוחד בסגנון החזנות האופראית של פעם, מנעד חופשי בכל הגבהים, וקול בנוי חזק ויפיפה שממלא את האולם. לא אגזים אם אומר שסלומון מזכיר לי מאוד את החזן האוהב עלי יוסף שמיט, גם בצבעים וגם בהגשה. היה מרתק לשמוע את הסגנון הזה יחד עם החזנים האחרים, עוגה עם כמה שכבות.

דוד וינבך ה"קהילות הקודש" של ימינו, חזן משכמו, שילוב נהדר להרמוניה של השבת.

והמקהלה הרעננה הזו, ומנצחה המוכשר לכל עין, קשה למצוא מקהלות שיש להם מנצח שמסוגל במקום בלייב לשלוט על ריספונסים, ועל הפיכת התפילה למרתקת מבחינת ליווי צמוד ומקורי, הן בעיבודים מענינים והן באילתור במקום, היה נראה שהחזנים הרגישו ככפפה למקהלה שעטפה אותם לגמרי במינון מוצלח. תמשיכו להצליח!, חברה צעירים עם מוטיבציה בשמים, קשובים למנצח ומוסיקלים, שבתכלס הופכים את התפילה להרבה יותר מעודנת ומושלמת, שכוייעח!

אם יהיה בידי פנאי, אולי בהמשך אשב לרשום את הביצועים לפרטים, שבוע טוב לבנתיים לכולם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2012 10:52 לינק ישיר 

וינבך:‏ שילוב נהדר להרמוניה של שבת??????? זה הכל??? זאת קצת יומרה לכתוב את זה!!!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2012 10:55 לינק ישיר 

לא כלום= אדיר ????? לא ולא!!! הוא פשוט לא הבין בחזנות אז הוא לא ידע להגיד לי שמות של קטעי שמתחזנים בהם חזנים אבל הוא סיפר לי והתלהב שהיתה שבת אדירה ושכל הקהל נהנה אז הוא ראה והרגיש!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2012 18:24 לינק ישיר 

בס״ד חזנות 2000 יש לך ידיד שלא מבין כלום בחזנות ואותו אתה מביא כאסמכתא וכמבין ואתה מציין שהוא אומר שהיה נהדר. נו באמת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2012 19:05 לינק ישיר 

מגדלור של קנאה בחזנים ובמקהלה !!!! למה ישר ללכלך!?? בינתיים קיבלתי מעוד שהיתה שבת אדירה!!! שמעתי שהם עשו שם היסטוריה וגם שמעתי שסגרו איתם גם לשנה הבאה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/11/2012 22:06 לינק ישיר 

ילדים תפסיקו להתקשקש
כמה חברים שלי נסעו לשבת וסיפרו לי שהיתה שבת נהדרת ועוד הפקה מושלמת ואיכותית לטובת חובבי החזנות של יהודה קלמן ויעקב גרודקה
חבל שלא יכולתי להגיע

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/11/2012 17:35 לינק ישיר 

שלום לכם חברי הפורום הנכבדים
שמוע שמעתי שהיתה שבת מופלאה בבית א-ל.
אודה מאוד למאן דהוא מחברי הפורום שהיה שם
אם יוכל להועיל בטובו ולהביא את רשימת היצירות שבוצעו בשבת
מפיהם של שלושת החזנים והמקהלה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/11/2012 09:56 לינק ישיר 

מגדלור כתב:
בס״ד חזנות 2000 יש לך ידיד שלא מבין כלום בחזנות ואותו אתה מביא כאסמכתא וכמבין ואתה מציין שהוא אומר שהיה נהדר. נו באמת.

חז"ל משבחים את ה"בן חמש למקרא", שדווקא הוא מיטיב להבין דברים שבוגרים לא מבינים.

וכשיש חשש לפסול אות בספר התורה, מביאים קטן שרק מתחיל לקרוא, כדי שהוא יפסוק הלכה. כי ההבטה שלו חפה "ממקצועיות", והיא תמה וברה.

לפעמים דווקא חוסר המקצועיות, יודע להבין דברים שמקצועיים לא נותנים דעתם בגלל עודף מקצועיות ותובנות שיש להם. (ויש דוגמאות).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-9/12/2012 02:09 לינק ישיר 

כמה קשה להזכר, השבת האחרונה של ישראל, חבל חבל על דאבדין!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > הכל סביב המוזיקה > לשמוע אל הרינה ואל התפילה > וינבך הלר וסלומון בבית אל !!!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר