בית פורומים בחדרי חרדים

הפלג הירושלמי מתפצל • פילוג נולד

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-3/12/2012 21:59 לינק ישיר 
הפלג הירושלמי מתפצל • פילוג נולד

עם הצבתו של יעקב אשר כמועמד במקום השלישי של דגל התורה, מתפצל בפועל הפלג הירושלמי לשניים. הפלג האשדודי, שאשר נמנה על תלמידיו, וכן תלמידי הגרמ"צ ברגמן והגר"ש מרקוביץ, אליהם יעקב אשר מקורב - כל אלה כבר לא חותמים בעיניים עיוורות על כל מה שיצא משכונת שערי חסד.

חצר הרב שטיינמן - במהלך חכם של הצלחה - ביצע כאן מדיניות של "הפרד ומשול". הם לקחו אחד מהם שגם מזוהה עם המחבלים, אבל הוא לא מזוהה בשום אופן עם חצר שערי חסד, כפי שמנחם כרמל מזוהה עם שערי חסד.

נקודה נוספת: כל אלו שעשו מנויים לעיתון הפלס בגלל שהם תלמידי ר"ש אוירבך או אוהדי שיטת גרוסמן, אף אחד מהם אינו מעלה בדעתו שלא להצביע ליהדות התורה בגלל שמנחם כרמל כן מוצב או לא מוצב.

בסופו של דבר מתברר שהפילוג במחנה דגל התורה אינו מחזיק מים. חצר הרב שטיינמן - בגלל צדקותו וישרותו שאינן מוטלות בספק - מבוסס היטב במרכז המחנה הגדול, כשבשוליים ממש - נמצאים מתנגדיו והגחזים למיניהם, מחזיקי שלטי המחאה הווירטואליים ומנפיקי העלונים לסוגיהם ולגווניהם.

לענ"ד, ואני כמעט מוכן להתחייב על כך באחריות מלאה, התוצאה של הפילוגים מעבר לחומה, במפלגות החילוניות, יביאו להתחזקות המפלגה החרדית, ובמוצאי הבחירות נשמע שהם קבלו שבעה מנדטים בריאים ושלמים. ברכותיי ליעקב אשר, שלוחא דרבנן, איש העשיה והחזון. מקובל על כל החוגים ועל כל העדות.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2012 22:03 לינק ישיר 

מי שיתאמץ בבחירות אלו במיוחד הם חס"ג וזאת במטרה להכניס בכל זאת את יעקב אשר לכנסת בכדי שהמ"מ זייברט יתמנה לראש העיר בפועל ובכך יקבע עובדות בשטח לקראת המאבק הצפוי של הסיעה המרכזית עם ויז'ניץ על ראשות העיר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2012 22:07 לינק ישיר 

אני יפתיע אותך ואני מוכן להמר על כך שהוא ראש עיר ללא קשר לשום התמנות כזו או אחרת, הוא האיש נקודה !!!! ו.... ימותו הקנאים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2012 22:11 לינק ישיר 

הסיכוי ל-7 קטן מאוד בגלל אחוז ההצבעה הגבוה שצפוי אצל החילונים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2012 22:31 לינק ישיר 

ישועותיעקב כתב:
לענ"ד, ואני כמעט מוכן להתחייב על כך באחריות מלאה, התוצאה של הפילוגים מעבר לחומה, במפלגות החילוניות, יביאו להתחזקות המפלגה החרדית, ובמוצאי הבחירות נשמע שהם קבלו שבעה מנדטים בריאים ושלמים.

הבה ונפרוט את האמירה היומרנית הזו למכולת:

"באחריות מלאה", שאם לא הושגו ה -7 מנדטים, גם לא 6 , אז אתה, נאמר, מה? טומן את ראשך מתחת לכרית ואומר: אוווף?

ובאחריות מלאה?

הערכתי היא, ובלי אחריות, שהפילוגים מ ש מ א ל  יחזקו את הימין באופן כללי.  "כמעט מוכן להתחייב?" - ממש לא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2012 22:33 לינק ישיר 

יעקב אשר כה לחי. האיש שהביא כבוד לעיר ולתושביה. שלקח עיר נחשלת והפך אותה לעיר מתוקנת מגיע לו. איש ראוי ומתאים ב״ה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2012 23:04 לינק ישיר 

ישועותיעקב כתב:
ואני כמעט מוכן להתחייב על כך באחריות מלאה, 

תסביר לי בבקשה את המשפט המטופש הזה, על שלושת חלקיו המופרכים

1. כמעט
2. להתחייב
3. באחריות מלאה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2012 23:11 לינק ישיר 

בני ברק הפסידה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2012 23:12 לינק ישיר 

או בעצם לא, כי לא יהיו שבעה מנדטים.

הלוואי ויילך לקדנציה נוספת וישלים את המהפכות הטובות שעשה בעיר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-3/12/2012 23:34 לינק ישיר 

יעקברוכמן כתב:
תסביר לי בבקשה את המשפט המטופש הזה, על שלושת חלקיו המופרכים

צר לי, אבל כשכתבתי לא העליתי בדעתי שיעקברוכמן יקרא את הדברים.

אילו הייתי יודע זאת, היו כאן עוד כמה חלקים מופרכים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2012 07:13 לינק ישיר 

ישועותיעקב כתב:

צר לי, אבל כשכתבתי לא העליתי בדעתי שיעקברוכמן יקרא את הדברים.

אילו הייתי יודע זאת, היו כאן עוד כמה חלקים מופרכים.

אולי תספר לנו מה עוד היה מופרך? תודה על האמת כמו ילד טוב ואל תחכה שאחרים יחשפו את קלונך

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/12/2012 13:25 לינק ישיר 

הפילוג ביניהם נאה להם ונאה לעולם

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הפלג הירושלמי מתפצל • פילוג נולד
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר