בית פורומים בחדרי חרדים

היגיע הזמן ללכת עם שלי יחמוביץ!!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/1/2013 00:14 לינק ישיר 
היגיע הזמן ללכת עם שלי יחמוביץ!!!!

אני רוצה להעלות פה בפניכם תזה שאני שומע אותה יותר ויותר בזמן האחרון ככל ששלי יחימוביץ מתחזקת בסקרים.

מדוע  בעצם כל הזמן אנחנו ,במחנה החרדי ,כל הזמן מדברים על זה שאנחנו עם נתניהו וכולם יודעים 
שהוא יהיה ראש הממשלה הבא . הרי באמת אף אחד לא סובל את נתניהו  הוא עצמו כל הזמן עכשיו מדבר נגד החרדים וליברמן עוזר לו ויעזור לו  . הרי לציבור החרדי הוא רע מאוד בתפישה הכלכלית הקפיטליסטית שלו קיצץ בקצבאות יוקר המחיה מיסים
בקיצור הבן אדם טוב לעשירים כמו שהוא אוהב וזהו, מה אנחנו כל כך רצים אחריו!!!!!!
לפי הסקרים יחימוביץ מתקרבת לעשרים מנדטים, יחימוביץ היחידה שלא פתחה פה על החרדים בכל מערכת הבחירות הזאת 
ואפילו גפני שיבח אותה על כך .היא ממש אשה הוגנת מחפשת להיטיב עם  המעמד הנמוך ומעמד הבינים  ולקחת יותר מהעשירים.היא תגדיל תקיצבאות וכו .היא המועמדת שפיה וליבה הכי שווים במערכת הפוליטית העכשוית. בקיצור לחרדי הממוצע וודאי שהיא עדיפה  על נתניהו.....
עכשיו מה תגידו מה אתה נורמלי ממשלת שמאל יעשו שלום יחזירו את השטחים.... חבריה כולם יודעים זה לא סוד אי אפשר לעשות שלום היום ,לא ביבי ולא זהבה גלאון ,אין עם מי לדבר ואף אחד לא יצליח לעשות שלום, הם לא רוצים שלום ,אולמרט וליבני נתנו לאבו מאזן הכל  ממש הכל והבן אדם לא החזיר להם תשובה ,בקיצור כל ההתקפות על ביבי מצידם זאת צביעות, אבל בחירות וצריך לתקוף .הרי גם עם תהיה ממשלת שמאל אז יעשו יעני חידוש המשא ומתן וכו וכו ולא ייצא כלום .....אין מה לדאוג על כך......

ולכן כל העניין המדיני לא צריך לעניין אותנו בשלב זה אלא להתמקד בעניין הכלכלי ופה וודאי שיחימוביץ עדיפה לנו מביבי..
אז כמובן שלא נצביע לשלי אנחנו מצביעים למפלגות החרדיות אבל לומר ולפעול בהחלט למענה ולומר שאפשרי בהחלט ללכת איתה כי עם עושים חשבון לפי הסקרים יש לה לפחות בלוק חוסם של 61 ואולי אפילו יותר ככה:
עבודה 20. התנועה 10.יאיר לפיד 10. ש"ס 12 יהדות התורה 6 עד כאן 58 ו ועוד אחת או יותר מפלגות עם מספר מנדטים קטן שיצטרפו כמו אמסלם אולי , קדימה כרגע בסקרים עם 2 .בקיצור יש אפשרות להקים  קואליציה כזאת ,ושימו לב שאפילו לא הכנסתי את מר"ץ שזה 4 מנדטים  לפחות אבל עדיף להשאיר אותם בחוץ, למרות שהיו ממשלות שישבנו איתם בקואליציה...
וככה נשאיר את ביבי "והדוברמן" שלו  בחוץ , ואת בנט וחבורתו "אוהבי" החרדים  בחוץ ,ושלום על ישראל מי צריך אותם רק סיבך אותנו ביבי עם כל העולם ואשתו....  ותחשבו על זה....
נ.ב אני מאותם אלה שמאז ומעולם טוענים שלציבור החרדי יותר טוב כשיש ממשלת שמאל ולא ימין 
כי גם ניסיון העבר הוכיח זאת שבממשלות שמאל כשהינו  איתם בקואליציה  או שאפילו תמכנו מבחוץ לא קיבלנו פחות ואפילו יותר לפעמים 
וההסתה היתה הרבה פחות מתוקף זה שאתה בממשלה עם השמאל ואין מי שיתקוף את החרדים.ובא לציון גואל.....

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2013 00:18 לינק ישיר 

המים רתחו, לך תכין קפה תירגע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2013 00:21 לינק ישיר 

פותח האשכול בהחלט צודק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2013 00:24 לינק ישיר 

לפי שום סקר אין אפשרות להקים קואליציה של השמאל עם שס"ג, אפילו לא קרוב, אלא אם את מוסיפים את לפיד או הערבים וזה פשוט לא יקרה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2013 00:32 לינק ישיר 

כבר כתבתי זאת מזמן. לפחות שביבי ידע שאף אחד לא בכיס שלו. גוש חוסם של חרדים שמאל ערבים כבר יש.
אני חושב שהיחיד שמתחרה על התואר מי שהזיק יותר לחרדים מול ביבי זה שרון...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2013 00:36 לינק ישיר 

נו באמת קרויצפלד, באותה המידה אפשר להגיד שיש גוש חוסם של בנט+בן ארי+ערבים+שמאלנים, סתם מספרים על הנייר שאין להם שום אחיזה במציאות הפוליטית כי ש"ס לעולם לא תחבור לערבים (לגבי ג', במיוחד לאחר פטירת הרעבע מסדיגורא, אני לא בטוח) וחשוב מכך, הערבים מעולם לא תמכו בהקמת שום ממשלה בישראל ובטח שהם לא יתמכו ביחימוביץ' שרק לפני חודש היללה ושיבחה מעל כל במה את כוחות צה"ל במבצע עמוד ענן..

נו אז מה, אתה חושב שיילכו לבחירות חדשות? ממש לא. שס"ג יילכו עם ביבי כי אין להם אלטרנטיבה, בטח שיחימוביץ' לא תצא נשכרת מבחירות חדשות בציבור שלה על תקן המועמדת של שס"ג לראשות הממשלה..

תוקן על ידי אזנים_לכתל ב- 04/01/2013 00:36:47

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2013 00:45 לינק ישיר 

מסכים עם כל מילה הגיע הזמן לחנך את הליכוד. שבזמן שמאמצים אידיאלוגיה של מרץ והשמאלנים. גם בעניני אר"י ופינוי ישובים וגם בירידה לחייהם של בני הישיבות בארה"ק. אם הימין לא יכול להגן על הקדוש לנו נחפש שותפים טבעיים חדשים. שלי איז בכלל נישט האפ גיפרעגט.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2013 00:50 לינק ישיר 

אין שום סיכוי בעולם שהתרחיש של פותח האשכול יתממש. 
המפלגה הגדולה עם פער ענק מול כל השאר זו מפלגת הליכוד. כך שאפילו בחלומות באספמיה הנשיא לא יטיל את מלאכת הרכבת הממשלה על מישהו אחר, כך שהיחיד שבא בכל חשבון הוא בנימין נתניהו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2013 00:56 לינק ישיר 

אריה דרעי כבר מכין את הקרקע להקמת ממשלת שמאל ,והתומכים שלו פה כבר מגויסים , נראה לי שהפעם לא ילך לו 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2013 01:05 לינק ישיר 

אזנים_לכתל כתב:
נו באמת קרויצפלד, באותה המידה אפשר להגיד שיש גוש חוסם של בנט+בן ארי+ערבים+שמאלנים, סתם מספרים על הנייר שאין להם שום אחיזה במציאות הפוליטית כי ש"ס לעולם לא תחבור לערבים..

ראשית כל צריך שביבי יבין שיש אופציה כזו, דמיונית, דחוקה, אבל קיימת.

לגופו של עניין. גם בבחירות האחרונות, לא לליכוד היו הכי הרבה מנדטים אלא לקדימה, ובכל זאת הליכוד הקים ממשלה.

אם תביא בחשבון שהימין זה ביבי ובנט, נכון לסקר האחרון, ליכוד 32 ובנט 16 זאת אומרת 48.

גוש חוסם אצל הנשיא, יכול לאפשר לו, לפרס, להחליט שיש ליחימוביץ יותר סיכוי. והוא הרי לא מפחד מאף אחד. הוא יעשה את זה.

בפוליטיקה הכל עניין של הישרדות. כמעט כל אחד ימכור את כל מה שיש לו כדי "להציל את עם ישראל בשעה קשה זו".

ותזכור עם מה התחילו הביברמנים את המערכה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2013 02:26 לינק ישיר 

נכון שבסקרים כרגע לא נראה שישנה אפשרות כזו,
אבל תקוותי היא שלטובת כל הציבור החרדי, יחימוביץ' תעלה יותר בסקרים, והמצב ישתנה.
יהיה מקסים לציבור החרדי שאישה כמו שלי תהיה ראש ממשלה.
אישה ישרה והגונה, לא פופוליסטית, לא מסיתה, מאמינה שלכל אזרח יש זכויות שוות.

מצב בו העבודה והליכוד יהיו בעלי סיכוי שווה להקים קואליציה יהיה חלומי, 
איזה נהדר זה יהיה כשביבי ושלי יתחרו ביניהם מי מציע יותר לחרדים? כמה בעיות יפתרו אז...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2013 02:30 לינק ישיר 

אני בעד. גם סתם ככה יכול להיות מעניין לגוון בן אדם שיושב לנו 20 שנה בממשלה, צריך שיהיה יותר מעניין במדינה המשעממת הזאת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2013 08:12 לינק ישיר 

לא כ"כ מציאותי

א. גם אם לשלי יחימוביץ יהיה 40 מנדטים בבחירות אין לה ניסיון בכלל היא לא יודעת איך מתקשרים לארה"ב וכו'
ב. השמאל מלא אגו (יותר מהימין)
ג. הערבים אף פעם לא מצטרפים לממשלה גם עם השמאלי הכי גדול (אחרת יאבדו תורמים פונטציאליים מחו"ל)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/1/2013 08:28 לינק ישיר 

מלכתדיגער כתב:
לא כ"כ מציאותי

א. גם אם לשלי יחימוביץ יהיה 40 מנדטים בבחירות אין לה ניסיון בכלל היא לא יודעת איך מתקשרים לארה"ב וכו'
ב. השמאל מלא אגו (יותר מהימין)
ג. הערבים אף פעם לא מצטרפים לממשלה גם עם השמאלי הכי גדול (אחרת יאבדו תורמים פונטציאליים מחו"ל)

א.
א. היא כן יודעת איך מתקשרים, ב. היא לא לבד בעבודה, ג. את הכל עושים יועצים מומחים, הראשים הם רק להכתיב מדיניות.

ב.
א. יכול  להיות, למרות שלביבי יש גם כמה גרמים של אגו. ב. לפעמים דווקא האגו יכול להוביל לוויתור טקטי למען האסטרטגיה.

ג.
טעות. אני בטוח שיהיה יותר מח"כ אחד שישמח להיות שר, אם רק תציע לו..

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > היגיע הזמן ללכת עם שלי יחמוביץ!!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר