בית פורומים בחדרי חרדים

האדמו"ר מויזניץ שוב עושה בית ספר לכולם!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-15/1/2013 22:33 לינק ישיר 

אתמול כאשר שמע את המשב"קים מתלחששים ביניהם והבין שיש פלונטר עם סדר החתימות דרש הבהרות, לאחר סקירה קצרה נקעה נפשו מהפוליטיקה הקטנה והזולה סביב ענין זה והורה חד משמעית: אני לא חותם לפני בן דודי האדמו"ר מסערט ויזניץ שליט"א.
לפליאתם ענה קצרות: מה לא מובן? הוא מבוגר ממנו בעשרים שנה. הוא נכד של הרבי ה"אהבת ישראל" זי"ע ואני נין. סוף פסוק.

ההוראה ניתנה, ופני הפוליטיקאים חפו...

תוקן על ידי דפתר ב- 15/01/2013 22:44:45

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/1/2013 22:39 לינק ישיר 

2 הערות
1. גם האדמו"ר מבעלזא אמר שהוא לא חותם לפני הרב שטיינמן והרבי מגור? 2. גם אם זה נכון זה מאוד מובן, הוא באמת יותר מבוגר ממנו וגם דור אחד לפניו.
ועוד הערה הוא כ"כ בעל מידות ורגיש למה הוא לא דאג שאחיו גם יחתום? שיגיד אני לא חותם אם אחי לא חותם גם כן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/1/2013 22:40 לינק ישיר 

הסיפור יפה, אלא שהאדמו"ר מסערט הוא בן דודו ולא דודו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/1/2013 22:43 לינק ישיר 

שעפסל כתב:
הסיפור יפה, אלא שהאדמו"ר מסערט הוא בן דודו ולא דודו.

אכן. תוקן.

מ"מ הערה קטנה, לא בן דוד ממש אלא ראשון בשני, (סבו של האדמו"ר מויזניץ ה"אמרי חיים" ואביו של האדמו"ר מסערט ויזניץ ה"מקור ברוך" אחים היו. זי"ע).

תוקן על ידי דפתר ב- 15/01/2013 22:48:38

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/1/2013 22:44 לינק ישיר 

מי זה משה הירש ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/1/2013 22:48 לינק ישיר 

הגאון רבי משה הלל הירש הוא ראש ישיבת סלבודקא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/1/2013 22:55 לינק ישיר 

רחובות08 כתב:

2 הערות
1. גם האדמו"ר מבעלזא אמר שהוא לא חותם לפני הרב שטיינמן והרבי מגור? 2. גם אם זה נכון זה מאוד מובן, הוא באמת יותר מבוגר ממנו וגם דור אחד לפניו.
ועוד הערה הוא כ"כ בעל מידות ורגיש למה הוא לא דאג שאחיו גם יחתום? שיגיד אני לא חותם אם אחי לא חותם גם כן.

א. אין לי כל ידיעה מחצר בעלזא, את הידיעה מחצר ויזניץ שמעתי מאחד הנוכחים שם.

ב. יכול להיות שזה מובן מאוד, משום מה עד היום זה לא הובן לאף אחד חוץ ממנו, כולל היום ובאותה מודעה עצמה... (האם ידוע לך למשל פער הגילאים בין האדמו"ר מצאנז להאדמו"ר מביאלה? סתם לדוג')

ג. הערה פתאטית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/1/2013 23:16 לינק ישיר 

הם לא מעניינים אף אחד, חוץ מבעלז ופיטסבורג, אף אחד מהחסידויות שאינם מיוצגות כהוגן לא יצביע ג', אנחנו לא פראיירים של אף אחד, ולא עובדים אצל אף אחד, אנחנו לא בכיס של ליצמן, לא בכיס של הגערער רבי, וגם לא בכיס של מנחם לייזר, מה שבטוח שחייבים לתת את הקול למפלגה חרדית, אם לא ג', אז ש"ס, אם לא ש"ס אז כח להשפיע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/1/2013 23:19 לינק ישיר 

גם אני עניו גדול.
לא אחתום לפני אמנון יצחק.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/1/2013 23:20 לינק ישיר 

איפה האדמו"ר מסלונים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-15/1/2013 23:22 לינק ישיר 

דפתר כתב:

איזה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 01:36 לינק ישיר 

ואיפוה האדמורי"ם מאלכסנדר? ומסטריקוב? מוויזניץ הרמ"מ? הגר"ש אויערבאך? ועוד...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 12:15 לינק ישיר 

מוזר, לא ידעתי שהוא מבוגר יותר מר"ג אדלשטיין.

במילים אחרות:

אם הוא כזה גדול ועניו, למה רק את קרובו בן משפחתו כיבד בלהיות לפניו? מה עם כל שאר הגדולים המבוגרים ממנו שחתומים אחריו?

לאמר, לא בית ספר ולא נעליים. אלא משפחולוגיה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 16:25 לינק ישיר 

נתנאל34 כתב:
מוזר, לא ידעתי שהוא מבוגר יותר מר"ג אדלשטיין.

במילים אחרות:

אם הוא כזה גדול ועניו, למה רק את קרובו בן משפחתו כיבד בלהיות לפניו? מה עם כל שאר הגדולים המבוגרים ממנו שחתומים אחריו?

לאמר, לא בית ספר ולא נעליים. אלא משפחולוגיה.

מה אתה מיתמם?

הכלל היה ידוע שנים. מי שמייצג יותר מקבל יותר, לכן היה מובן כל השנים (אולי לא לך, אבל לרבים אחרים) למה הבעלזער שהיה צעיר יותר מרוב רובם של הגדולים בזמנו, חותם לפניהם.
וכאן בא אחד ומפר את הכללים העתיקים ההם, ולא לטובתו (להשקפת עולמנו...).
זה הכל.

נ.ב. נדמה לי שתבין שאם מג"ש בפוניבז לצעירים בשיעור ב' מבוגר יותר הוא לא צריך להיות חתום לדוג' לפני הפיטסבורגר, למה? כי בכל זאת כאשר הוא חותם הוא מייצג מאחוריו כמה קולות. והנמשל מובן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 17:16 לינק ישיר 

כ"ק מרן אדמו"ר הגה"ק מדזיקוב ויזניץ שליט"א הורה אתמול בהכרזה בביהמ"ד "דזיקוב ויזניץ" ברחובות להצביע למפלגת החרדים לדבר ה', ולא פירט איזה מהם.           (לידיעת הציבור: הוא שווה כ - 800 קולות)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 19:50 לינק ישיר 

רחובות08 כתב:

כ"ק מרן אדמו"ר הגה"ק מדזיקוב ויזניץ שליט"א הורה אתמול בהכרזה בביהמ"ד "דזיקוב ויזניץ" ברחובות להצביע למפלגת החרדים לדבר ה', ולא פירט איזה מהם.           (לידיעת הציבור: הוא שווה כ - 800 קולות)

טוב שלא נסחפת עם התארים..

חבל שלא עולה כסף כל מילה.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האדמו"ר מויזניץ שוב עושה בית ספר לכולם!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.