בית פורומים בחדרי חרדים

*** אשכול מרכזי על הפרעות קשב וריכוז (ADHD) ***

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-16/1/2013 15:11 לינק ישיר 
*** אשכול מרכזי על הפרעות קשב וריכוז (ADHD) ***

בס"ד

שלום
באשכול זה נוכל לעזור אחד לשני בתחום הפרעות הקשב והריכוז.
וכדי שיהיה לנו בעלי ADHD, סבלנות לקרוא... נשתדל לכתוב פוסטים קצרים ומתומצתים.
כאן אפשר לשאול שאלות. ואולי גם לקבל תשובות.
הנושא חשוב מאד!!!
מידי פעם אשתדל בלי נדר להעלות מאמרים, סרטונים, הרצאות, תסמינים היכולים להראות על ההפרעה. ועוד.
שיהיה בהצלחה ובהמון קשב וריכוז...
לכבוד הפתיחה אני מביא קישור להרצאה מרתקת על ההפרעה ודרכים להתמודדות ההרצאה ניתנה לחונכים של ארגון בצוותא ע"י הפסיכולוג הרב שלמה בלפר שיחי' .
* <

<

תוקן על ידי קשב_וריכוז ב- 16/01/2013 15:33:37

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 15:17 לינק ישיר 

אין לי מושג מי אתה אבל לפני שאתה מתחיל לצבור קולות לאנשי 'בצוותא', וכל שאר האירגונים הקיקיוניים הללו כמו 'שמע בני' ו'לב שומע' 'תושיה' ושאר המזבלות, אז תמתין שאעלה את ההתנגדות החריפה שיש למעשים של האדונים הנכבדים הללו.
פושעי ישראל בגופם הרוכבים על ממונם של ישראל לעשות כסף וכבוד.

תוקן על ידי נועם_ושלום ב- 16/01/2013 15:22:34

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 15:23 לינק ישיר 

דבר נא בנועם ובשלום.
אין לי שום קשר לשום ארגון! ולשום גוף מסחרי, או וולנטרי!
יש לי רצון להעלות את המודעות לתופעת  "הפרעת קשב וריכוז"   ולפתרונות הקיימים ותו לא!
יש הרבה כאלו שהחיים שלהם ושל משפחתם קשים ללא סיבה ברורה, ויתכן שהם סובלים מההפרעה.
בציבור החרדי אין מספיק מודעות ופתיחות לנושא.

אגב זו הסיבה שאני קורא לעצמי קשב_וריכוז.

תוקן על ידי קשב_וריכוז ב- 16/01/2013 15:30:41

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 15:37 לינק ישיר 

[quote]

בציבור החרדי אין מספיק מודעות ופתיחות לנושא.
אגב זו הסיבה שאני קורא לעצמי קשב_וריכוז.

תוקן על ידי קשב_וריכוז ב- 16/01/2013 15:30:41

[/quote]

בציבור החרדי יש דיי והותר מודעות לזה, ואם לא היית קשור לזה לא היית עושה את זה ואל תספר כאן סיפורי בדים על מעשי חסד כאלו ואחרים שאתה מחפש לעשות עם הציבור.
שבענו עושיי חסד מהסוג שאתה מספר עלי
ו.

תוקן על ידי נועם_ושלום ב- 16/01/2013 15:40:34

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 15:48 לינק ישיר 

טוב. אז שיהיה לך בהצלחה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 16:00 לינק ישיר 

נועם.. משהו כואב לך?? הציקו לך פעם?? היהודי רק הציע להעלות מודעות לנושא מאוד חשוב... לא כ"כ ברור על מה הכאב שלך מחפה

תוקן על ידי me_and_me ב- 16/01/2013 16:00:15

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 16:15 לינק ישיר 

לא כואב לי שום דבר מר me_and_me, קרא עד הסוף ותבין.
קשב, עניינית על מה שאתה מדבר או מנסה למכור לנו, הא לך תשובה בתמצות רב, וכדי שלא יכשלו אחרים ארחיב יותר בהמשך (אל תראה את זה אישי אלא ענייני בלבד):
בציבור החילוני כבר מתחילים להתעשת מהגישה של "אנשי החינוך" על הטיפול כביכול בתחום הנ"ל, ובפרט בטיפול ע"י כדורים המוגדרים בחוק כ"סמים", כמו הריטלין, משפחת הפרוז'ק למיניה, סרנדה, רספידל ועוד... (אל תחשוב שאתה יכול לחדש לי משהו בתחום)
חומרים אלו מוגדרים בחוק כסמים לכל דבר ועניין, והם מוחזקים בבתי המרקחת בתוך כספות (תבדוק אותי), בנוסף ע"פ החוק (מובא בעלון לצרכן של אותם כדורים למיניהם) על כל אחד שנוטל כדור כזה לבצע בדיקות רפואיות כל 3 חודשים.
כדורים אלו ידועים כמזיקים ללב לכליות ולכבד, (אני יודע על מישהו שכבר נפטר מדברים אלו)מהרס כליות וכבד בעקבות הכדורים!!!) בנוסף על זאת שהם מקשים על התפקוד היומיומי, וחוץ מלעשות את הבן אדם אפאתי הם לא מועילים בכלום בנוסף על הסיכון הרפואי העצום.
בציבור החילוני כבר הפנימו את הנושא ואני אעלה לך בהמשך כתבות רבות ומאמרים כולל סרטונים מהטלביזיה אם תרצה, אבל הציבור שלנו בהוראת אנשי דלא מעלי בתחום החינוך עדיין מפגרים בכמה צעדים, והם ממליצים על זה בחם.
אני מדבר מתוך נסיון אישי רב בתחום והתעסקות עם הרבה בני נוער, כך שמי שבעד אומר זאת מתוך אינטרס אישי לשקט, ואני אסביר:
יש באמת היום הרבה בני נוער שקשה להם לשבת על הכסא מה שנקרא "זיץ פלייש", אותם אנשים שמתיימרים להיות 'אנשי חינוך', והם קיימים בכל המגזרים, בין אם בקופרברג מגור, ובין אם פינק מבעלז, ובין אם במשה בלוי או שלמה שטרן מעיריית ב"ב המתיימר להיות המבין הגדול מכולם בתחום, והוא האדם המסוכן מכולם מתוך כל השמות שהזכרתי, כל אלו אני מבין שיש להם הרבה עבודה, אך הם אינם יכולים לעמוד בעומס, מה עושים? פותרים הכל בקלות. קח כדורים. ומי שלא שומע להם סובל - בדוק!!!
לכן עצתי לכל מי שעיניו בראשו, שלא יתייעץ עם אותם אנשים כלל וכלל, ושלא יחשוב "אני מקורב" וכו' אני לא אנזק, כי זה ממש לא. ואוכיח את דבריי בהמשך, ושאני לא דעת יחיד בעניין.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 16:25 לינק ישיר 

היה מי שעדכן אותי שמיסטר שלמה שטרן הנ"ל ממליץ להכניס את הכדורים לילדים בכוס וכדו' אם הוא לא מעוניין, וכן בעל לאשתו, ולהיפך!!!
אז יש לי רעיון חדש בשבילו... וזה בשביל להעלות לכם מעט חיוך...

תוקן על ידי נועם_ושלום ב- 16/01/2013 17:13:49

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 17:08 לינק ישיר 

איפה משיגים את השוקולד הזה?
ולפותח האשכול, אני מציע שתפתח אשכול במקביל בפורום פתוח לאפשר לאנשים שלא רוצים לחשוף את עצמם שיוכלו להתבטא בחופשיות.
מכיון שכולם כבר יודעים מי אני, אני לא יכול לכתוב בחופשיות על כל בעיות הנפשיות שיש לי, מספיק מה שחברה כאן גילו עלי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 17:08 לינק ישיר 

והנה אזהרות של האיחוד האירופי כבר משנת 2009 שהם מזהירים מלהשתמש בכדורים ש"אנשי החינוך" היקרים שלנו ממליצים עליהם... (פושעים!!!)

אני מעלה צילום מסך של חלק מהכתבה וקישור לאתר עצמו:

http://www.cchr.org.il/

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 17:22 לינק ישיר 

נועם_ושלום כתב:
אין לי מושג מי אתה אבל לפני שאתה מתחיל לצבור קולות לאנשי 'בצוותא', וכל שאר האירגונים הקיקיוניים הללו כמו 'שמע בני' ו'לב שומע' 'תושיה' ושאר המזבלות, אז תמתין שאעלה את ההתנגדות החריפה שיש למעשים של האדונים הנכבדים הללו.
פושעי ישראל בגופם הרוכבים על ממונם של ישראל לעשות כסף וכבוד.

תוקן על ידי נועם_ושלום ב- 16/01/2013 15:22:34

כנראה שדוקא אתה שייך לאנשי הרפואה השרלטנית האלטרנטיבית הרוכבים על ממונם של ישראל לעשות כסף וכבוד.
ריטלין הוכח כתרופה כמעט ללא תופעת לוואי וההמלצות הרפואיות החדשות הם לאשר אותם בקלות יתר.
כל הציטוטים שהבאת אינם ממקורות רפואיים מכובדים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 17:31 לינק ישיר 

ועכשיו קבלו סרטון מערוץ 10 על מה שמדברים כבר בציבור הכללי כנגד המערכת ה"חינוכית" שלהם...
ורק אצלינו עדיין לא מבינים את, ומאיימים, כן מאיימים על הורים שלא מסכימים לתת לילדים את הרעלים הללו...
בהמשך אעלה עוד סרטונים המוכיחים כמה זה רעיל, וכרגע אני מתמקד בלחץ של מערכת החינוך.
יש לציין, ע"פ החוק והנחיות מערכת החינוך:
"משרד החינוך לא מנחה ולא מאפשר ומתנגד להמלצה על טיפול או בטח לא מתן. יש לנו נוהל מאד ברור מתי נותים תרופה, רק עם המלצה מרופא וחתימת הורים (זה לא כולל את הנושא של הלחצת הורים בנושא נ.וש.) אסור לאיש חינוך מיזמתו לדבר על תרופה, לתת תרופה או להמליץ על תרופה"!!!  (ציטוט מהמפקחת על תחום הבריאות במשרד החינוך!!!)

(אגב, פינק או שלמה שטרן יש לכם תעודה בכלל בנושא חינוכי כלשהו????)

וגם כאן הם מציגים את החלופות במידה מסויימת. חובה לצפות.

תוקן על ידי נועם_ושלום ב- 16/01/2013 17:36:01

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 17:40 לינק ישיר 

אגב אקמול הרבה יותר "רעיל"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 17:43 לינק ישיר 

פראק_מהלך כתב:
כנראה שדוקא אתה שייך לאנשי הרפואה השרלטנית האלטרנטיבית הרוכבים על ממונם של ישראל לעשות כסף וכבוד.
ריטלין הוכח כתרופה כמעט ללא תופעת לוואי וההמלצות הרפואיות החדשות הם לאשר אותם בקלות יתר.
כל הציטוטים שהבאת אינם ממקורות רפואיים מכובדים

פראק_מהלך, שמך כבר מוכיח לאן אתה שייך, ולא, אין לי שום קשר לרפואה אלטרנטיבית, אני מבין שקל לך לקשר אותי לזה כדי שיהיה לך קייס לתקוף אותי, אבל טעות בידך. אני לא שייך לשם. ב"ה.
אמשיך להעלות עוד מקומות מכובדים בהחלט. ועדיף שתתמקד במקורות שאני מביא ואביא, במקום לנסות לסתור את דבריי בזוטות.
ואם כבר קראת למישהו 'שרלטן', היה ראוי שתאמר כינוי זה על אותם "אנשי חינוך" כביכול שלוקחים סכומי עתק מהורים על דעת שהם יעזרו לילד ובמקום זאת הם לא עושים כלום ואחרי כמה פגישות ממליצים להורים על תרופה כזו או אחרת... ומהכסף הם קונים דירות לעצמם ולנכדים ורכבים (אני מתכוון לאנשים ספציפיים כשאני כותב את זה)
ואחרי זה עוד בוכים על הנשירה שגדלה.
אני לא מזכיר כרגע יותר מדי שמות, אבל הבעיה היא שבציבור שלנו לא מדברים ואין מי שילחם בשביל אלו שמבינים אחרת מאותם אנשים שמתיימרים להיות "מבינים" בתחומים הללו. ותאמין לי שרק התחלתי לכתוב את מה שאני יודע על הפשיעה בתחום הזה בציבור ה"מחנכים" שלנו.. לאט לאט.

תוקן על ידי נועם_ושלום ב- 16/01/2013 17:50:19

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 17:48 לינק ישיר 

מברך את פתיחת האשכול.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-16/1/2013 17:48 לינק ישיר 

נועם.
שאלה תיאורטית.
האם לדעתך,
ריטלין אסור גם למי שאכן ברור מעל כל ספק שהוא לוקה בהפרעת קשב ואובחן היטיב ?
או, שהזעם שלך הוא על כך שנותנים ריטלין גם למי שלא זקוק לכך באמת?

תוקן על ידי קשב_וריכוז ב- 16/01/2013 17:52:03

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > *** אשכול מרכזי על הפרעות קשב וריכוז (ADHD) ***
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 7 8 9 לדף הבא סך הכל 9 דפים.