בית פורומים בחדרי חרדים

הפשעים הגדולים של היועצים והפסיכיאטריה (החרדית) !!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/1/2013 12:19 לינק ישיר 
הפשעים הגדולים של היועצים והפסיכיאטריה (החרדית) !!!

באשכול הסמוך "אשכול מרכזי להפרעות קשב וריכוז (ADHD)", 
http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?whichpage=1&topic_id=2994741&forum_id=771
החליטו לפרסם את ה"בעיה" הנ"ל ע"פ השם המקצועי שהמציאו לו בשנים האחרונות (זה יכו להתייחס גם לעשורים).

חילוקי הדעות בעניין נטילת תרופות כ-ריטלין, משפחת הפרוז'ק למיניה, ועוד ועוד, ידועים זה מכבר, הבעיה שזה מוגדר כחילוקי דעות כביכול שווים בין שווים, והאמת האמיתית מוסתרת גם על ידי אנשים מתוכינו...
חלקם מתוך מטרות רווח כאילו ואחרות כפי שזה עובד בציבור החילוני (ביאורים והוכחות להלן),
וחלקם מחמת בורות אישית במקביל להתיימרות ברמת הבנה מקצועית,
וחלקם מחמת השאיפה האישית לשקט תעשייתי במוסדות הלימוד ובבתי המשפחות שיש להם ילד בעייתי כזה או אחר.

עקב הבעייתיות של הדבר, וידע שהצטבר בידי, כולל הרבה סיפורים בנושא זה, החלטתי לשתף אתכם הגולשים בכאב העצום שעוברות אותם משפחות שנתקלות ביועצי אחיתופל אלו, כדי שאם אי מכם יש לו בעיה מעין זו (וזו לא בושה) של ילד שאין לו "זיץ פלייש", או בשפה אחרת אין לו כח לשבת על הכסא, מה שנקרא מרץ יתר, אל תקחו אותו לאותם "אנשי חינוך" שכביכול מתיימרים לפתור את זה בדרכי קסם ע"י נתינת מרשמים (חלקם באופן לא חוקי בעליל) לתרופות המוגדרים בחוק כ"סמים".

לצערי, מהנסיון שלי, ראיתי כמה וכמה נערים שנטלו בעצם אינשי דלא מעלי הנקראים "אנשי חינוך" בעיריית ב"ב ורק התדרדרו יותר גם מהבחינה הנפשית וגם מהבחינה הרוחנית, אך ברגע שהפסיקו עם התרופות ועברו לטיפול של אדם התייחס אליהם באופן אישי ובאמת טיפל בהם ולא חיפש רק "לסגור (עוד) תיק" ולקבל את התשלום עליו, הם אכן השתנו לבלי הכר. נכון, הדבר היחיד כמעט שיכול להועיל, זה טיפול אינטנסיבי, כמה שהוא קשה ומתיש, זה הדבר היחיד שיועיל באופן אמיתי ופנימי, נכון, זה קשה, אבל האפשרויות האחרות חמורות הרבה יותר, לא לחינם סמים נרקוטיים נאסרו ע"פ החוק.
רק שהיום החליטו להשתמש בהם לצורך הרגעה כביכול זה מה שיעזור.

סתם לידיעה, סם הריטלין הומצא לזקנים שנמצאים במצב דיכאון, עם השנים התגלה שעל ילדים וצעירים הדבר משפיע באופן הפוך לחלוטין, ואצלם הוא מדכא מרץ יתר ע"י חומרים שמגיעים למח. כל מה שיספרו לכם על חסר בחומרים יכול להיות נכון אצל אחוז מסויים של אנשים, אבל כיום ע"פ ידיעה מחקרית, בארץ 10 % מהנוער צורך ריטלין!!! (וחומרים דומים)
זה נשמע לכן נורמלי ש 10% משוגעים חיים בקרבנו???

בהמשך אעלה דעות של מומחים בעניין, ותביעות שמתנהלות כנגד פסיכיאטרים על שימוש יתר בחלוקת תרופות שלא לצורך, וגם... איך מתנהל מערך היעוץ וההכוונה בציבור החרדי.

תוקן על ידי נועם_ושלום ב- 17/01/2013 12:24:31

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2013 12:30 לינק ישיר 

משפטים שכתבתי באשכול הנ"ל וחשוב שתראו:

בציבור החילוני כבר מתחילים להתעשת מהגישה של "אנשי החינוך" על הטיפול כביכול בתחום הנ"ל, ובפרט בטיפול ע"י כדורים המוגדרים בחוק כ"סמים", כמו הריטלין, משפחת הפרוז'ק למיניה, סרנדה, רספידל ועוד... (אל תחשוב שאתה יכול לחדש לי משהו בתחום)
חומרים אלו מוגדרים בחוק כסמים לכל דבר ועניין, והם מוחזקים בבתי המרקחת בתוך כספות (תבדקו אותי), בנוסף, ע"פ החוק (מובא בעלון לצרכן של אותם כדורים למיניהם) על כל אחד שנוטל כדור כזה לבצע בדיקות רפואיות של הכליות והכבד כל 3 חודשים. ויש המחייבים בדיקת A.K.G. לב.
כדורים אלו ידועים כמזיקים ללב לכליות ולכבד, (אני יודע על מישהו שכבר נפטר מדברים אלו)מהרס כליות וכבד בעקבות הכדורים!!!) בנוסף על זאת שהם מקשים על התפקוד היומיומי, וחוץ מלעשות את הבן אדם אפאתי הם לא מועילים בכלום בנוסף על הסיכון הרפואי העצום.
בציבור החילוני כבר הפנימו את הנושא ואני אעלה לך בהמשך כתבות רבות ומאמרים כולל סרטונים מהטלוויזיה, אבל הציבור שלנו בהוראת אנשי דלא מעלי בתחום החינוך עדיין מפגרים בכמה צעדים, והם ממליצים על זה בחום.
אני מדבר מתוך נסיון אישי רב בתחום והתעסקות עם הרבה בני נוער, כך שמי שבעד אומר זאת מתוך אינטרס אישי לשקט, ואני אסביר:
יש באמת היום הרבה בני נוער שקשה להם לשבת על הכסא מה שנקרא "זיץ פלייש", אותם אנשים שמתיימרים להיות 'אנשי חינוך', והם קיימים בכל המגזרים, בין אם בקופרברג מגור, ובין אם פינק מבעלז, ובין אם במשה בלוי או שלמה שטרן מעיריית ב"ב המתיימר להיות המבין הגדול מכולם בתחום, והוא האדם המסוכן מכולם מתוך כל השמות שהזכרתי, כל אלו אני מבין שיש להם הרבה עבודה, אך הם אינם יכולים לעמוד בעומס, מה עושים? פותרים הכל בקלות. קח כדורים. ומי שלא שומע להם סובל - בדוק!!!
לכן עצתי לכל מי שעיניו בראשו, שלא יתייעץ עם אותם אנשים כלל וכלל, ושלא יחשוב "אני מקורב" וכו' אני לא אנזק, כי זה ממש לא. ואוכיח את דבריי בהמשך, ושאני לא דעת יחיד בעניין.

תוקן על ידי נועם_ושלום ב- 17/01/2013 12:29:27

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2013 12:31 לינק ישיר 

סקר מגלה: כל חייל שלישי בצה"ל - נוטל ריטלין

כשליש מהחיילים בצה"ל השתמשו בריטלין בשנה האחרונה, אף שיותר ממחציתם העידו כי אינם סובלים מהפרעות קשב וריכוז. הסיבה: רצון לשפר ביצועים במשימות ספציפיות - כך חושף סקר חדש שכלל גם סטודנטים, תלמידי תיכון ואנשי עסקים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4327682,00.html

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2013 12:36 לינק ישיר 

חלק מתחקיר בערוץ 10 על האבסורד בנושא השימוש החופשי בתרופות פסיכיאטריות!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2013 12:38 לינק ישיר 

למה לכתוב דברים לא מבוססים מדעית.
להפריח סיסמאות באוויר זה הכי קל.

תתפלא אבל יש ילדים ומבוגרים שהריטלין ומשפחתו עשו להם פלאים שטיפולים הרגילים לא עזרו להם.
כמובן שיש הפוך. 
אבל לפסול זה ממש פסול....

כמובן שצריך להתייעץ עם מומחים לפני שמתחילים טיפול  ולא לקחת סתם כי שמעתי שעזר להרבה.
צריך להתאים מינון לגיל ומשקל.
רב הכשלונות הם מטיפול לא נכון ולא מקצועי שקבלו ההורים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2013 12:40 לינק ישיר 

תחקיר של ערוץ 1 על כפיית השימוש בריטלין (המוגדר כסם כמו קוקאין) בציבור הכללי...
בהמשך אעלה איך זה עובד אצלינו...

למי שלא יכול לפתוח את הסרטון מחמת סינון אני כותב שורה בלבד מתוך הנאמר שם ע"י נציגת משרד החינוך:
"משרד החינוך לא מנחה ולא מאפשר ומתנגד להמלצה על טיפול או בטח לא מתן. יש לנו נוהל מאד ברור מתי נותים תרופה, רק עם המלצה מרופא וחתימת הורים (זה לא כולל את הנושא של הלחצת הורים בנושא נ.וש.) אסור לאיש חינוך מיזמתו לדבר על תרופה, לתת תרופה או להמליץ על תרופה"!!!  (ציטוט מהמפקחת על תחום הבריאות במשרד החינוך)

תוקן על ידי נועם_ושלום ב- 17/01/2013 12:48:05

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2013 12:44 לינק ישיר 

ים_של_שלמה כתב:
למה לכתוב דברים לא מבוססים מדעית.
להפריח סיסמאות באוויר זה הכי קל.

תתפלא אבל יש ילדים ומבוגרים שהריטלין ומשפחתו עשו להם פלאים שטיפולים הרגילים לא עזרו להם.
כמובן שיש הפוך. 
אבל לפסול זה ממש פסול....

כמובן שצריך להתייעץ עם מומחים לפני שמתחילים טיפול  ולא לקחת סתם כי שמעתי שעזר להרבה.
צריך להתאים מינון לגיל ומשקל.
רב הכשלונות הם מטיפול לא נכון ולא מקצועי שקבלו ההורים.

לא הייתי חוטא לנפשי (!!!) לומר דברים לא מבוססים, ואין כאן הפרחת סיסמאות!!!
תקרא עד סוף דבריי....
אין הדברים אמורים בילדים שאכן צריכים לקחת תרופה כמו כל חולה שחובה עליו לקחת תרופה מחמת מחלה גופנית פיזית.
הדברים אמורים לגבי אלו שאינם צריכים, ומאלצים אותם ע"י מניפולציות, איומים, שקרים, ועיוות המושג 'סם' לנטילה מסיבית של חומרים הנקראים בשמות יותר יפים, כביכול הם אלו שיצילו את הילד, בו בזמן שהמטרה היא ליצור שקט תעשייתי!!!
הבעיה שציינתי זה כדי להתייעץ עם אנשים שבאמת מבינים ויודעים. ולהשיג אדם כזה זה באמת קשה כמו שאוכיח, ולכן עדיף המסלול שהצעתי, ושוב, אני אומר את זה מתוך נסיון רב שיש הרבה שמעוניינים להסתיר את האמת הזו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2013 12:56 לינק ישיר 

מה שצריך, זה ללכת לנוירולוג ילדים, לדוח על המציאות בפועל, כולל מצב הילד בשנים קודמות.
בד"כ ניתן לסמוך על כל נוירולוג של הקופ"ח.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2013 12:57 לינק ישיר 

הפרופסור הגדול והענק מכולם (כפי שאומר אמנון לוי) אילן רבינוביץ' שיועצי הציבור החרדי עובדים איתו, הוא נרקסיסט בעצמו כפי שהוא מעיד על עצמו.
סער שיינפין (האח הגדול) שהוא אחד הנורמלים שנפל ברשתו מדבר עליו בראיון בערוץ 10, צפו:

(זהירות נשים!!!)

ציטוט מדבריו: "זה נכון שאתה לוקח את הכדור הזה בתקווה שהוא יעשה את מה שהוא (אילן רבינוביץ') אומר, שתרגיש יותר טוב, שתוכל תפקד יותר טוב, אבל שתבין, כל פעם שהוא (אילן רבינוביץ') היה מגיע, הוא היה מלטף אותי, ואני מתחלחל מהמחשבה זאת, אני הייתי פשוט בוכה, שאני מוכר את הנשמה שלי לשטן!!!"

תוקן על ידי נועם_ושלום ב- 17/01/2013 13:34:03

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2013 12:59 לינק ישיר 

סגן כתב:
מה שצריך, זה ללכת לנוירולוג ילדים, לדוח על המציאות בפועל, כולל מצב הילד בשנים קודמות.
בד"כ ניתן לסמוך על כל נוירולוג של הקופ"ח.

בהמשך אעלה לכאן סרטון שאילן רבינוביץ' עצמו מעיד שהם "גנבו מהנוירולגים" (כלשונו) תרופה שמיועדת לדבר אחד, שלשיטתו אפשר לנצל להרזיה!!! אתה מאמין??? ומה עם ההשלכות של אותם 'סמים' אפילו אם הוא יהפך לרזה???

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2013 13:10 לינק ישיר 

צריך לזכור שיש צדדים לכאן ולכאן ודוקא לא טוב לסמוך על נוירולוג של הקופה כמו שלא עושים ניתוח לב אצל רופה קרדיאולוג של הקופה.

אבל! חשוב מאוד לדעת יש כאלה שלקחו רטלין לסוגיו וקפצו מזה בצורה שלא תיאמן! לא צריך כ"כ להפחיד נגד רטלין אלא נגד האנשים שנותנים אותו בקלילות. מי שהולך לתת לילד או למבוגר רטלין צריך ללכת לפסיכאטר מהטובים בתחום ולטפל בזה בצורה הכי טובה צריך לנסות את כל האופציות שלפני ולעשות את זה בביטחה שצריך.
זה מחולל פלאות.
ויכול להפוך ילד ממתוסכל ולא מסוגל למאושר!
אגב ,נראה לי מנסיון  שילד שבאמת זקוק לזה זה לא אמור להפריע לו לעוד תפקודים.(אבל זו הנחה שלי בלבד)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2013 13:12 לינק ישיר 

ארכיאולוגי כתב:
צריך לזכור שיש צדדים לכאן ולכאן ודוקא לא טוב לסמוך על נוירולוג של הקופה כמו שלא עושים ניתוח לב אצל רופה קרדיאולוג של הקופה.

אבל! חשוב מאוד לדעת יש כאלה שלקחו רטלין לסוגיו וקפצו מזה בצורה שלא תיאמן! לא צריך כ"כ להפחיד נגד רטלין אלא נגד האנשים שנותנים אותו בקלילות. מי שהולך לתת לילד או למבוגר רטלין צריך ללכת לפסיכאטר מהטובים בתחום ולטפל בזה בצורה הכי טובה צריך לנסות את כל האופציות שלפני ולעשות את זה בביטחה שצריך.
זה מחולל פלאות.
ויכול להפוך ילד ממתוסכל ולא מסוגל למאושר!
אגב ,נראה לי מנסיון  שילד שבאמת זקוק לזה זה לא אמור להפריע לו לעוד תפקודים.(אבל זו הנחה שלי בלבד)

מסכים איתך.
נוכלים יש בכל מוצר ובכל מקום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2013 13:38 לינק ישיר 

ארכיאולוגי כתב:

אבל! חשוב מאוד לדעת יש כאלה שלקחו רטלין לסוגיו וקפצו מזה בצורה שלא תיאמן! לא צריך כ"כ להפחיד נגד רטלין אלא נגד האנשים שנותנים אותו בקלילות.

עם המשפט שכתבת אנ מזדהה בכל פה. רק שעל השאר הרחבתי מעט יותר כדי למתן את האמונה התמימה באלו שמחלקים אותו.. אבל ברור שיש כאלו שבאמת אין ברירה, וכמה שאפשר להמנע - עדיף.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2013 13:41 לינק ישיר 

נעם_ושלום היקר,

מסע ההפחדה נגד הרטלין ונגד כל טיפול פסיכיאטרי - ממומן בעיקר ע"י הכנסיה הסטטנטולוגית !

כמובן, כמו כל תרופה צריך לברר טוב האם צריך ובאיזה מינון ע"י רופא מומחה.

סיינטולוגיה וקשב וריכוז

הכנסייה הסיינטולוגית שנוסדה על ידי רון הבארד טוענת שאין כזו תופעה כמו ADD.

הסיינטולוגים נגד כל טיפול בתרופות בכלל, ובמיוחד נגד טיפולים תרופתיים ב ADD.

הסיינטולוגים אינם מנהלים דיון אקדמאי, רפואי, לגיטימי, אלא מערבבים חצאי אמיתות, שקרים שלמים ובורות מדהימה.
בלהט משיחי, ובגיבוי כספי בלתי מוגבל, הם מטיפים ומפחידים את ההורים בנוסח: "אתם מרעילים את הילדים".
אמונתם היא שבני האדם הם תוצר של הכלאה בין חייזרים למעיין מפלצות.

בסדרת הטלויזיה המשפטית בוסטון ליגל חושף גיבור הסדרה, את האידאולוגיה הסיינטולוגית. רוצים לראות - לחצו כאן.

כמעט כל מי שמטיף נגד הטיפולים הרפואיים ב ADD קשור לסיינטולוגיה. המעניין הוא שהם מסתתרים תחת שמות כמו "מגן זכויות אנוש" ועוד שמות אחרים.
כפי שנחשף בעיתון ידיעות אחרונות הם הצליחו להטעות גם את חברי הכנסת. לחץ כאן לקריאת הכתבה על הסיינטולוגיה בכנסת.

גם ערוץ 2 הקדיש כתבה מעמיקה לנושא הסיינטולוגיה. לצפייה - לחץ כאן

כדי להפריך מידע מסולף ולשפר את המודעות לתופעה, הסנט האמריקאי יצא לאחרונה בהודעה מיוחדת.

רוקח בשם אילן, המשתייך לסיינטולוגים, מפיץ ברשת דוא"ל רצוף שקרים. הוא כותב על "מחקרים" שלא היו, מצטט חצאי משפטים מה FDA ורוקח מרקחת דמגוגית שיקרית.

להלן תגובתו של ד"ר עדי אדר כפי שפורסמה לראשונה בפורום תפוז. למאמר נוסף.

אילן שלום
אני מבקש להפסיק לשלוח אלי את דברי ההבל, אשר בחלקם גובלים באי אמירת אמת
אני מצטער כי הסיינטולוגיה בלבלה את דעתך ולמרות ששנינו בוגרי אותה אוניברסיטה הרי שאני לא גאה בך כבוגר אוניברסיטה כה מכובדת.
האמירות שלך, לצערי משפיעות על ציבור של הורים וגורם להם נזק רב !
ברור י כי לא נגיע להסכמה - קשה מאוד לשכנע אנשים שהסיינטולוגיה היא אמונתם אז לפחות ממני תחסוך את הגיבוב הזה ולפחות תדייק בעובדות מדעיות - הצטברות בשומן לתקופה ארוכה למשך שנים ועוד ועוד

אילן הלא יקר - אני מטפל ב- 10000 ילדים - כן כן - עשרת אלפי ילדים, אין להם תלות, אין להם התמכרות, יש לחלקם, כידוע לך כרוקח, תופעות לוואי עקב הטיפול התרופתי, תופעות שהן לאין ערוך קלות יותר מאשר העדר טיפול. התרופה מונעת סיבוכים פסיכאטרים בעתיד, מקטינה את הסיכון להתמכרות ועוד ועוד. אבל חבל להמשיך בכך כי זהו ויכוח עקר, פעם קראו לזה כמרי אינקויזיציה והיום זה פנאטים חדשים כגון הסיינטולוגיים - המשותף לכולם הוא הפחדה של אוכלוסיה של הורים וחבל מאוד

לא בכבוד רב
דר' עדי אדר
מומחה לנוירולוגיה ילדים ונוער

מקור: http://www.ritalin.co.il/47516/Scientology

תוקן על ידי החלבן10 ב- 17/01/2013 13:41:43

תוקן על ידי החלבן10 ב- 17/01/2013 13:42:25

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2013 13:44 לינק ישיר 

דיון בכנסת על פרופסור אילן רבינוביץ המומלץ ע"י "אנשי החינוך" מאנ"ש שציינתי לעיל.
חובה לשמוע מה שנאמר שם על עצמם ההמלצה לכדורים, ועל העלאת המינון, וכאן כבר תשמעו גם על הכדור הרספידל הקטלני שניתן לאבחונים של כפיתיות!!!

(מערוץ הכנסת)

תוקן על ידי נועם_ושלום ב- 17/01/2013 13:44:21

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/1/2013 13:53 לינק ישיר 

נועם_ושלום כתב:

זה נשמע לכן נורמלי ש 10% משוגעים חיים בקרבנו??? 

תוקן על ידי נועם_ושלום ב- 17/01/2013 12:24:31

זאת כנראה הנקודה המרכזית ADHD איננה שיגעון לא מיניה ולא מקצתיה (מצליחנים רבים סבלו מכך יש טענות שרוזוולט ואיינשטיין גם סבלו מבעייה זו), בדיוק את הסטיגמה הזו הגורמת לאנשים רבים אי נעימות ולפעמים גורמת להם להמנע מטיפול עקב כך את זה ניסה מר קשב_וריכוז לנפץ.

ADHD זה המצב שאתה קורא לו חוסר זיץ פלייש המתבטא גם בחוסר קשב/ריכוז וריטלין נמצא כחומר המשפר את מצב הילד ומשפר גם את יכולת הקשב והריכוז.  

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הפשעים הגדולים של היועצים והפסיכיאטריה (החרדית) !!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 9 10 11 לדף הבא סך הכל 11 דפים.