בית פורומים בחדרי חרדים

אני מזהיר את המפד"ל.

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/1/2013 00:15 לינק ישיר 
אני מזהיר את המפד"ל.

בתשס"ג הם הקימו ממשלה עם שרון ולפיד במטרה לחנך את החרדים. הסוף המר זכור לכולנו.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2013 00:22 לינק ישיר 

נו טוב הם הרי רשעים.....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2013 00:23 לינק ישיר 

חבל שאתה רק "שוכח" להזכיר שגם מושחתי ג' הצטרפו לממשלה הזאת:

תקציב הגירוש לשנת 2005, בסך 264.5 מיליארד שקל, עובר עתה לדיון מזורז בועדת הכספים לקראת הכנתו לקריאה שניה ושלישית. היו"ר החדש של ועדת הכספים ח"כ יעקב ליצמן (יהדות התורה) אמר שלשום כי "ידי חברי הועדה תהיינה מלאות עבודה, בימים הקרובים, בהכנת תקציב הגירוש לקריאה שניה ושלישית". לשם כך, הבהיר ליצמן, הועדה תתכנס לישיבות גם בימים ראשון וחמישי, נוסף על ימי פעילות הכנס, "כדי להדביק את הפיגור הגדול בהכנת חוק תקציב הגירוש לקריאה סופית".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2013 00:25 לינק ישיר 

קהלת.
בנט יכול לשבת עם לבני?
גם לפיד רוצה משא ומתן מדיני.
אני לא רואה איזה תמונה ברורה לקואליציה.

פלונטר רציני.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2013 00:26 לינק ישיר 

אזנים לכותל.
מה עם המפלגה שלך, כמה קולות חסרות להם כרגע?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2013 00:27 לינק ישיר 

כרגע חסרים לנו 91 קולות בדיוק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2013 00:33 לינק ישיר 

אזנים_לכתל כתב:
כרגע חסרים לנו 91 קולות בדיוק.

ואהה.
הימור שלי, הם יקבלו אותם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2013 00:51 לינק ישיר 

אתה מזהיר את המפד"ל?
ש"ס או יהדות התורה היו שוקלים לרגע לוותר על משהו למען המפד"ל?
כולנו יודעים שהתשובה היא לא, אז מדוע הם צריכים לוותר על משהו למען תומכי ש"ס ויהדות התורה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-23/1/2013 00:52 לינק ישיר 

צריך להזהיר את מדינת ישראל מחבורת הבורסלינו של ש"ס

הם מדרדרים את העם לבורות ולמסתננים מאפריקה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 14:54 לינק ישיר 

והנה ההיסטוריה חוזרת, ושוב אף אחד לא לומד ממנה לקח.

אזנים-לכותל. אני לא שכחתי שיהדות התורה ישבה בקואליציית הגירוש. היא נכנסה לשם כאשר חוק הגירוש נחקק ב-3 קריאות והיה מוחלט. והיא היתה צריכה וחייבת להיכנס לשם כדי להציל את יבנה וחכמיה. שכן לא יעלה על הדעת שצבי הנדל, אפי איתם וטמי לפיד דאז, או נפתלי בנט אורי אריאל ויאיר לפיד דהיום, יקימו ממשלה אנטי-חרדית, וביום פקודה יצפו מהחרדים שימנעו בקולותיהם פינוי ישובים ביהודה ושומרון.

תזכרו היטב מה שאני כותב היום. קואליציה שכזו - באם תקום. תפגע אולי קשה מאוד למשך תקופה מסויימת בתקציבי הישיבות בפרט והחרדים בכלל. אבל אם בשביל לתקן את זה, יהיה ח"ו צורך בתמיכת החרדים בפינוי כל הישובים מיהודה ושומרון - כך יהיה.

אין שום עניין בישוב ארץ ישראל באם תורתה נאנחת ועמליה רעבים ללחם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 15:07 לינק ישיר 

שור_זועם כתב:
הם מדרדרים את העם לבורות ולמסתננים מאפריקה

איך אפשר לדרדר את העם למסתננים מאפריקה??? האמת, לפחות את החלק של הבורות הבנתי טוב...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 15:13 לינק ישיר 

נו, החרדים היו דואגים לאינטרסים של הצינות הדתית?
ישיבות בדרך החרדית לא מקובלות במרבית הציבור הדת"ל ולא נתפשות על ידי רובם כמשהו חיובי או ראוי לעידוד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 15:31 לינק ישיר 

קהלת כתב:
והנה ההיסטוריה חוזרת, ושוב אף אחד לא לומד ממנה לקח.

אזנים-לכותל. אני לא שכחתי שיהדות התורה ישבה בקואליציית הגירוש. היא נכנסה לשם כאשר חוק הגירוש נחקק ב-3 קריאות והיה מוחלט. והיא היתה צריכה וחייבת להיכנס לשם כדי להציל את יבנה וחכמיה. שכן לא יעלה על הדעת שצבי הנדל, אפי איתם וטמי לפיד דאז, או נפתלי בנט אורי אריאל ויאיר לפיד דהיום, יקימו ממשלה אנטי-חרדית, וביום פקודה יצפו מהחרדים שימנעו בקולותיהם פינוי ישובים ביהודה ושומרון.

תזכרו היטב מה שאני כותב היום. קואליציה שכזו - באם תקום. תפגע אולי קשה מאוד למשך תקופה מסויימת בתקציבי הישיבות בפרט והחרדים בכלל. אבל אם בשביל לתקן את זה, יהיה ח"ו צורך בתמיכת החרדים בפינוי כל הישובים מיהודה ושומרון - כך יהיה.

אין שום עניין בישוב ארץ ישראל באם תורתה נאנחת ועמליה רעבים ללחם.

מה ענין שמיטה להר סיני.
הכאב ללומדי התורה ושומרי גחלתה אז היה עצום, אבל "להחזיר להם" ע"י תמיכה בנישול אדם מאדמתו - ולהזכירך שעד היום חלק הארי מהם מתגולל בפחונים וצריפונים דולפים בחורף ונאנקים מחום בקיץ - הוא מעשה שלא יעשה.
זה מתאים לפוליטיקאים מן הזן הנחות ולא לנושאי דגל המוסריות בשם התורה הק' בשליחות גדולי התורה שליט"א.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 15:43 לינק ישיר 

קהלת כתב:
ביום פקודה יצפו מהחרדים שימנעו בקולותיהם פינוי ישובים ביהודה ושומרון.

אתה טוען שאלה מהם שהצטרפו לקואליציה יכלו למנוע פינוי יישובים ולא עשו זאת?

תוקן על ידי ונשךלשונרא ב- 04/02/2013 15:44:17

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 16:00 לינק ישיר 

דפתר. אני לא חושב שצריך לגרש אנשים מבתיהם בכלל. בארץ ישראל בפרט. ולהשליך אותם לפחונים על אחת כמה וכמה.

אלא. כאשר נציג גוש קטיף בכנסת ח"כ דאז צבי הנדל, עשה יד אחת עם אריק שרון אפי איתם וטומי לפיד לפגיעה חמורה בעולם הישיבות. לא נותר לחרדים ברירה אלא להצטרף לממשלת הגירוש בשביל להציל את יבנה וחכמיה שחשובים מאלך ואחד ישובים וכיוצא בהם בארץ ישראל.

מה שאני מבקש זה רק, שילמדו מההיסטוריה. כי ההיסטוריה נועדה בעיקר בשביל ללמוד ממנה. מי שחושב להתחבר עם לפיד ולשלוח את בחורי הישיבות להתגולל בפחונים מחוסר תקציבים, שיקח בחשבון את הפסוק בור כרה ויחפרהו ויפול בשחת יפעל. זה בדיוק מה שקרה לציבור הדתי-לאומי בממשלת שרון-לפיד-איתם תשס"ג. וזה בדיוק מה שיקרה להם לצערי אם הם יתנו את ידם לתעלול נוסף מסוג זה בממשלת ביבי-לפיד-בנט תשע"ג.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 18:03 לינק ישיר 

למפד"ל מהיום בשונה מאז לא אכפת מלכתחילה מפינוי ישובים  בנט מוכן למכור את הכל בשביל ישיבה בממשלה.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אני מזהיר את המפד"ל.
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.