בית פורומים בחדרי חרדים

חידה! מי זוכר כמה מנדטים הבטיח "הצדיק" מיבנאל למרן?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-23/1/2013 21:57 לינק ישיר 
חידה! מי זוכר כמה מנדטים הבטיח "הצדיק" מיבנאל למרן?

לא פחות ולא יותר, הצדיק הבטיח שש"ס תכפיל את כוחה. מדהים ה"מויפעס" הצליח בצורה מושלמת. 

דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-23/1/2013 22:14 לינק ישיר 


השנאה העמוקה והבעיה האישית החריפה שמביאה אותך להגיב נגד צדיק הדור, מעבירה אותך על דעתך. את הכובע כבר אכלת? ש"ס שמרה יפה על כוחה למרות כל מהרסייך ומחריבייך שלקחו ממנה 3 מנדטים, ולמרות כל נביאי הזעם שהבטיחו לה תוצאה חד ספרתיתדדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-23/1/2013 22:19 לינק ישיר 

שמרה על כוחה?
הוא טוען שהבטיחו הכפלה!

כנראה שלא למדת ליבה, הכפלה זה כפול. פי שנים, אחד ועוד אחד.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-23/1/2013 22:24 לינק ישיר 

רוכמן, אתה לא מתבייש! צדיק הדור הבטיח ואתה מדבר על ליב"ה?
צדיק הדור אמר הכפלה - אז יש הכפלה!
אם בעינך הפשוטות אינך רואה את זה, שאל את החב"דניקים שיסבירו לך מה ההבדל ביו "עיני בשר" למציאות!

ש"ס הכפילה את כוחה!

ואם תלחץ, אז תכפיל גם את שלושת המנדטים שנגסו בה וזה ממש מתקרב (לתוצאות המדגם שנתן לה 13!)דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-23/1/2013 22:36 לינק ישיר 

1. ה"צדיק" לא אמר שש"ס תכפיל רק בתנאי שאמנון לא יתמודד. צדיק, הבטחת שש"ס תכפיל, אז בלי תירוצים.

2. לפי שעות השידור והפרסומת שהצדיק קיבל, הוא היה צריך לספק את הסחורה.

3. כל התעמולה "ברסלב למען ש"ס" היתה תעמולה שקרית, משום שאין מה לשכנע את הציבור הספרדי שממילא הצביע ש"ס.

4. ר אמנון יצחק, לא גנב ולו קול אחד מש"ס, לאחר ה"ברכה" של מרן לכל מי שיצביע לר' אמנון יצחק, כל מי שהצביע לו, אין ולו קשר מנימלי עם מרן שליט"א, ובין כך היה מצביע מפלגה אחרת ולא לש"ס.

5. גם ש"ס מתחילה להבין שחפרו לעצמם בור עמוק בכך שגייסו את ה"צדיק" מיבנאל למערך התעמולה, משום שלא הביא אפילו קול אחד מהציבור הכללי שלא היה מצביע ש"ס להצביע ש"ס, ומצד שני, זה יעלה להם הרבה מאוד כסף, ההתחייבויות שנתנו ל"צדיק" ראשי ש"ס, והכל במסגרת כמות אותם מנדטים עלובה שגייסו. דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-23/1/2013 22:52 לינק ישיר 


לפי הנתונים,  העבודה של מאיר פרוש גרמה לכך שרוב ברסלב הצביעו ג', ההטעיה הזו בקמפיין "ברסלב למען ש"ס", כל כך מצחיקה, עד שאף אחד אפילו לא רץ להתלונן בוועדת הבחירות, כמו שעשו בש"ס נגד הרב אמסלם.
וניקי דרעי, במקום שיתחבאו בחורים עד שדרעי יביא איזה רבע הישג, ואז כולם ישכחו שהם הבטיחו כאן לפחות 15 בזכות חזרתו של הצדיק מדרעי שליט"א, וכמו שהוא דיבר על 14 מנדטים אתמול, והיועץ שלו דיבר על מעל 350,000 מצביעים, וגם הם לא מתביישים להראות היום את הפנים ברחוב.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-24/1/2013 00:15 לינק ישיר 

הבטחת הרב שיק הייתה עוד יותר משמחת, אילו ש"ס הייתה מאבדת עוד כמה מנדטים.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-24/1/2013 00:15 לינק ישיר 

אצל הצדיק מיבנאל מצביעות הבנות מגיל 18, או מהגיל בו הם מתחתנות ?דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-24/1/2013 00:25 לינק ישיר 

שכחתם שהוא דיבר בשפת 'פוליטיקה'?

כמו בשידוכים שמגזימים, זה השפה.

לא יודע צדיק, כן או לא. אך הוא פעל הרבה בחייו למען היהדות.

בנוגע למאיר פורוש, מי שקצת בקי בסוצלוגיה הברסלבית, יודע שדיבר על ברסלב אחר. כמו שאף אחד לא חשב שכל הברסלבים יצביאו לנ נח.
זה השפה ותו לא.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-24/1/2013 01:16 לינק ישיר 

יעקברוכמן כתב:
שמרה על כוחה?
הוא טוען שהבטיחו הכפלה!

כנראה שלא למדת ליבה, הכפלה זה כפול. פי שנים, אחד ועוד אחד.


מי אמר שזה בבחירות הנוכחיות?!דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-24/1/2013 01:22 לינק ישיר 

ממקורבי הצדיק נמסר כי כוונתו של הצדיק היתה להכפיל את מה שהיה אמור להיות לש"ס לולא ההבטחה. לטענתם היא אף שילשה, תוכיחו שלא!!!דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-24/1/2013 02:14 לינק ישיר 

דורוסישורם כתב:

מי אמר שזה בבחירות הנוכחיות?!


הרבה לפני כן צריך לעמוד על ההבדל בין "הבטיח" לבין בירך/איחל/קיווה, ובין "צדיק" לבין נביא.
אבל את מי זה מעניין בכלל? הכל רק קינטור בעלמא.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-24/1/2013 09:28 לינק ישיר 

טוב בוא נתחיל עם התשובות לכווווולכם!!!
1. מוהרא"ש הבטיח הכפלה - ואני בכלל רואה שההכפלה שלו הייתה לכיוון ה11 מנדטים כי עם כל המלחמות והמפלגות הקטנות שקוששו מהם קולות הם היו צריכים לקבל רק 5 מנדט - אז הם כן הכפילו.
2. ברסלב למען ש"ס פעלה אצל האשכנזים ואצל הספרדים החילונים, כמו משפחתי שהצביעו ש"ס למרות שאינם שומרי מסורת וחלקם אשכנזים.
3. לפי אחוז ההצבעה הנמוך לאמנון יצחק זה מראה שהוא כן קושש קולות מש"ס בגלל שעם החילונים היו מצביעים לו אז היו לו הרבה קולות והוא היה עובר את אחוז החסימה (חוץ מזה שרוב ההצבעות שלו באו מהערים: בית שמש ירושלים ובני ברק).
4. ש"ס לא התחייבו לצדיק לכלום ולא הבטיחו כלום. הצדיק עשה זאת משום שהוא מעריך מאוד את מרן הרב עובדיה יוסף ואת פועלו (ואפילו כינה אותו ספר תורה מהלך), וחסידיו עשו זאת ללא תשלום או הטבות, הם עשו זאת בגלל שהצדיק ביקש - יישר כוח להם על האמונת חכמים.
5. את כל הפרסום, ברסלב למען ש"ס עשו - והכל בשביל להגדיל תורה ולהאדירה - והרי הצדיק לא צריך פרסום הרי כל המדינה מלאה באנ"ש שמפיצים את הקונטרסים שלו עם התמונה שלו מתנוססת אליהם.

בהצלחה לכל המקטרגים והמשניאים שנדבקו במחלוקת של קורח ועדתו - שיש להם אומץ לדבר על צדיק ולפקפק בהבטחה או ברכה שלו. זה רק מראה כמה הדור הזה פגום שיהודים פשוטים קטנים ומשועממים מעיזים לפקפק באדם צדיק שבקיא בתורה, וכל מה שעושה הוא לשם יחוד קודשא בריך הוא ושכינתא - כי כל מה שהוא עושה זה לקרב את הרחוקים אל התורה הקדושה.דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-24/1/2013 14:53 לינק ישיר 

הכותב נחסם.

בחדרי חרדיםדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-24/1/2013 17:19 לינק ישיר 

לפחות מוהרא"ש נצפה יושב ליד גדול הדור והדרו. והולך אתו ולא נגדו. מופת או לא. לא יצא עם בושות כמו הרפרמים החדשים. שהולכים נגד גדולי הדורדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-24/1/2013 19:26 לינק ישיר 
רעננות חיכיתי שתגיב, טוב שנדלקת להגן על ה"צדיק שלך"

לא האמנתי שתצליח לגלות את שמי, אבל אם הצלחת לגלות, אז, מברוק.

תאמר לי רעננות היקר, אולי אתה לא יודע, אבל השקרים והזיגזגים של ה"צדיק" שלך, ממש לא עולים בקנה אחד, עם כל האמירות היפות והתירוצים היפים למה להצביע ש"ס.

כתבת, 

לגבי העניין שהצדיק פעל למען ש"ס, הוא עצמו כבר כתב: "אתה צריך לדעת שאני בעצמי רחוק מהבחירות וכו', כי זה לא מעלה ולא מוריד איזו מפלגה היא על הגובה וכו' וכו'. אצלי תנועת ש"ס בכלל היא לא מפלגה, זה עניין של "להחזיר עטרה ליושנה", כי מה שעשה הגר"ע שליט"א במשך כל השנים, זה אי אפשר להסביר כלל, הוא הגביה את עדות המזרח, ולוחם עבורם כל השנים, ומה גם שהקים רבבות רבבות בני תורה שבנו בתים על פי דרך המסורה לנו מדור דור, ומאות אלפי ילדים הכניסו בתלמודי תורה, ורשת החינוך התורני שהקים לאורכו ולרחבו בכל ארץ ישראל עבור עדות המזרח, הזכות הזאת אי אפשר להסביר כלל".

אבל שכחת שהכל מס שפתיים, והסיבה האמיתית שה"צדיק" שלך נתן הוראה להצביע ש"ס זה משום שהוא מקבל כסף והרבה כסף מהתנועה הזו, גם לאחר שהוא מצליח לרושש אותך ואת שאר חסידיו, ולהעמיס עליהם עול תשלומים, כסף נקי שעובר לכיסו, ולבלבל לכל את המוח להפיץ את הקונטרסים בצמתי כל הארץ, (גם נשים, בושה וחרפה). הרדיפה אחרי הכסף אצל ה"צדיק" המליארדר שלך, הינה חסרת מעצורים, ויעידו ע"ז חבריי שגם היו חסידים לשעבר.
לא נשכח שחלק מהמאמץ של ה"צדיק" שלך למען ש"ס, כמו שנכתב מאות פעמים, זה מפני שהם כנראה עוזרים לו לחסל את הרב פרנקל הרב הראשי של יבניאל, שהיטיב עם ה"צדיק" שלך, והשכין אותו ביבניאל, וה"צדיק" ברוב חוצפתו ויהירותו, הפנה לו עורף והחזיר לו כפיות טובה מזעזעת.

אבל כדי שלא תתבלבל, תבין רעננות, אמנם ה"צדיק שלכם מתנהג אליכם כדיקטטור צפון קוריאה, ועושה ממכם משוגעים וכבולים אליו כבבית כלא, ומשעבד אתכם ואת מוחכם לדיקטטורה שלו, אבל חשוב שתראה שאני לא כותב סתם שהוא מזגזג ומחליף דיעה לפי איך שכדאי לו. 

באשר בנחל חלק נ"ב עמוד כח, כותב ה"צדיק שלך כך:  "ובעוונותינו הרבים כל זה נתקיים בימינו אלו, מאוד מר המצב והעיקר המרירות שגם אלו הדתיים יתנו כוח ויד בעקיפין למלכות הערב רב בזה שישתתפו עמהם בכנסת המינים ובזה יש להם יניקה גדולה כי כלפי חוץ הם טוענים הלא גם הדתיים שותפים עמהם וכן כלפי פנים להעביר על הדת גם טוענים הלא גם הדתיים עמנו"

גם בחלק באשר בנחל מ"ד עמוד ק"ח כותב ה"צדיק שלך כך:  "נא ונא לא ללכת לבחירות הן של הכנסת המינים והן של העיריה, לנו אין עסק עמהם כלל."

מותר לך גם לעיין בעוד מקומות באשר בנחל שבו כותב ה"צדיק" שלך, שאסור ח"ו ללכת לבחירות.

אז תשאל, מה קרה? למה פתאום ה"צדיק" אומר כן ללכת לבחירות,?

אז זה פשוט מאוד, כשעדיין לא היה לו כסף מש"ס, ורק בסאטמר הסתכלו עליו ונתנו לו כסף, אז היה אסור ללכת לבחירות, אבל מאז שש"ס המושחתת נותנת לו יותרררררררר כסף והבטיחה לו מה שהבטיחה אז סאטמר נגמר, ואז מותר וחייבים ללכת לבחירות, גם עם לוקחים את כל ברסלב כבן ערובה (ברסלב למען ש"ס) הכל מותר.

אז הבנת מה זה ה"צדיק שלך" ??????????????????
 


 דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > חידה! מי זוכר כמה מנדטים הבטיח "הצדיק" מיבנאל למרן?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.