בית פורומים בחדרי חרדים

אמנון + רב רפורמי נגד קול ברמה

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/1/2013 18:17 לינק ישיר 
אמנון + רב רפורמי נגד קול ברמה

אפילו בתור פטנט, לא משתלם? (וואלה) 

מאת: 10:57 דוד אברהם, (מערכת וואלה!)

יום ב'  21.01.2013

ועדת הבחירות דחתה את תלונתו של אמנון יצחק מ"כח להשפיע" נגד תחנת הרדיו "קול ברמה" באשר לכך שהיא מסיתה נגדו, לטענתו

יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, השופט אליקים רובינשטיין, דחה את תלונתו של הרב אמנון יצחק ממפלגת "כח להשפיע" נגד תחנת הרדיו "קול ברמה" המזוהה עם מפלגת ש"ס בטענה כי בתחנה משדרים הסתה נגדו. התלונה נדחתה כיוון שיצחק לא צרף לתלונתו הקלטות של הדברים לתלונה - למרות שהתבקש לעשות כן מספר פעמים. הוא חויב לשלם ל"קול ברמה" ולרשות השנייה סכום של 1,500 ש"ח בגיל התלונה שהגיש נגדם.

בתוך כך פנתה עמותת חדו"ש לחופש דת ושוויון ליו"ר ועדת הבחירות ודרשה לנקוט סנקציות התחנה כיוון שהיא הפרה את הוראות הרשות השנייה, ושידרה במוצאי שבת האחרון את שעורו של מנהיג ש"ס הרב עובדיה יוסף בלי לצנזר את תעמולת הבחירות, שכללה התקפות חריפות שלו על מפלגת "הבית היהודי".

לפני שבועיים התלוננה חדו"ש בפני ועדת הבחירות כי תחנת "קול ברמה", ובין היתר שעורו של הרב יוסף, המשודר בה מדי מוצאי שבת, הפכו למוקד קבוע של תעמולת הבחירות. יום לאחר הגשת התלונה של חדו"ש הורתה הרשות השנייה לתחנה לשדר את שיעוריו של הרב יוסף בשיהוי ולמחוק מהם את תעמולת הבחירות. השופט רובינשטיין הודיע שהוא רושם לפניו הוראה זו, ועל בסיסה הוא נמנע מלהוציא צווי מניעה נגד התחנה.

מנכ"ל חדו"ש הרב עו"ד אורי רגב כותב בתלונה כי "התברר ש''קול ברמה'' המשיכה להפר את האיסור על תעמולת בחירות תוך זלזול מופגן, הן בהוראות החוק, הן בהחלטת כבוד יו"ר הועדה והנחיות היועץ המשפטי לממשלה, והן בהנחיות הרשות השנייה". רגב מציין שהחוק קובע קנס מוגדל לעבירות אלה ומבקש מרובינשטיין "לשקול את הצעדים והפעולות שיש בסמכותו לנקוט לאור ההפרה הבוטה".

מרדיו קול ברמה נמסר בתגובה: "אנו שמחים ומודעים לכך ששידורי התחנה מכריעים, חשובים ומשפיעים על דעת הקהל במגזר החרדי בישראל. כפי שהתברר כבר בעבר, התחנה פועלת אך ורק על פי חוקי הרשות השנייה ולפי כלליה. מדובר בטענות חסרות כל בסיס ואנו מאחלים לעמותת חדו"ש בהצלחה בקמפיין ההחדרה התקשורתי אותו הם מנסים לנהל, ללא הצלחה, על גבינו".

הכתבה פורסמה בוואלה.

לכל חדשות התקשורתידיעה הבאה

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/1/2013 20:19 לינק ישיר 

טיפול המשך + רבאיי רפורמי נגד אמנון יצחק!

הרבי מלובביץ' – מאחוריך

אתר חדש – אמנון יצחק הוא המשיח

עורכי האתר משווים את הרב יצחק לאברהם אבינו ולמשה רבנו וטוענים כי הוא עונה על תיאור המשיח על פי הרמב"ם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/1/2013 20:29 לינק ישיר 

חשבתי שהרב הרפורמי הוא אסלאמי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/1/2013 22:19 לינק ישיר 

ולמה נקרא עם שלם. מה כאילו לא שלם כאן. אלא אמר הרבאיי למה אצל האשכנזים יש מגוון זרמים ביהדות. רפורמים וכד'. גם לספרדים יהיה. יש את הזרם המרכזי. המאמין. ויש עוד זרמים כך נהיה עם שלם!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2013 00:43 לינק ישיר 

אולי , אולי תחכים אותי מה רצית ממני בדיוק  ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2013 08:51 לינק ישיר 

טיפול_המשך, אני לא רוצה ממך כלום.
פשוט שמתי לב שגם אתה וגם אותו ראביי רפורמי יוצאים נגד אמנון יצחק.

זה מצחיק כמה הכותרת שלך שמאשימה את אמנון יצחק בחבירה לרבאיי רפורמי בעצם מתאימה גם להודעה שלך עצמך.

=============
אני רחוק מלהיות מחסידיו של אמנון יצחק אבל הכותרת שלך אינה כותרת שהיה כותב אדם הגון.
למה אתה מכריח אותי להגן על אמנון יצחק?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2013 09:05 לינק ישיר 

אלי,אני לא הבעתי שום דעה או העמדה, אני הבאתי את הידיעה כלשונה וכל מה שכתבת הוא פרשנות שלך שלצערי אינה הוגנת ומדויקת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2013 11:49 לינק ישיר 

אלי_ו כתב:

זה מצחיק כמה הכותרת שלך שמאשימה את אמנון יצחק בחבירה לרבאיי רפורמי

ואני הייתי בטוח שהכותרת מאשימה את הרבאיי הרפורמי בחבירה לאמנון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2013 13:12 לינק ישיר 

אז זהו שלא, הכותרת שם היא "אפילו בתור פטנט זה לא משתלם".

את החיבור לכאורה בכותרת בין הראביי לאמנון יצחק אתה עשית.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2013 13:23 לינק ישיר 

אלי זה מה שכתבת : " טיפול_המשך, אני לא רוצה ממך כלום.
פשוט שמתי לב שגם אתה וגם אותו ראביי רפורמי יוצאים נגד אמנון יצחק."

כנראה שלא טרחת לקרוא את הנכתב בכתבה . (אני לא רוצה להגיד שלא הבנת וכתבת דברים לא נכונים).
גם ראביי רגב +אמנון יצחק התלננו כנגד קול ברמה .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2013 13:35 לינק ישיר 

הבנתי על מה הכתבה.
הענין הוא שאתה יצרת קישור בכותרת שלך קישור ממנו השתמע "תראו איך אמנון יצחק חובר לרפורמים".

בפועל מדובר בשני אירועים נ פ ר ד י ם לגמרי.
גם אמנון יצחק התלונן על קול ברמה, ובלי קשר לתלונה שלו, בנושא אחר לגמרי התלונן ראביי רפורמי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/1/2013 13:39 לינק ישיר 

כל אחד מבין את מה שהוא רוצה להבין . שניהם פנו בנפרד לרשות השניה .מסתכלים על התוצאה הסופית .שבת שלום

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אמנון + רב רפורמי נגד קול ברמה
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר