בית פורומים בחדרי חרדים

***מודעה אינטימית***

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-31/1/2013 00:12 לינק ישיר 
***מודעה אינטימית***

באדיבות הצלם ומדביק המודעות האולטימטיבי בבית שמש, יעקב לדרמן - 

תוקן על ידי יעקבנחומי ב- 31/01/2013 00:15:26

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2013 02:13 לינק ישיר 

2 רמזים: בית שמש ופאשקוויל.

פתאום הכל מובן....

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2013 02:50 לינק ישיר 
וזה ההמשך..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2013 03:15 לינק ישיר 

דבר אחד ברור. האיש אינו דובר אנגלית. הוא מנסה להיראות ככזה בצורה שלומיאלית ביותר.
השאלה היא, למה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2013 06:15 לינק ישיר 

מודהה מהוד הינטימיט נאנתי מקול מילה. ההיקר שלו יספרו אט זה לקול ההיר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2013 06:39 לינק ישיר 

המסקנה היחידה מהמעשה המכוער הזה היא שכל מי שחשב לשכור את שירותיו מוטב שיחשוב שוב. בעל עסק/נותן שירות שמתייחס ככה ללקוח שמבקש במפורש לשמור על דיסקרטיות הוא אדם שאין לתת בו כל אמון ואסור לעשות אתו שום סוג של עסקים ויש להתרחק ממנו כמו מאש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2013 08:23 לינק ישיר 

הוא לי פירסם מי כתב...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2013 08:39 לינק ישיר 

אזנים_לכתל כתב:
המסקנה היחידה מהמעשה המכוער הזה היא שכל מי שחשב לשכור את שירותיו מוטב שיחשוב שוב. בעל עסק/נותן שירות שמתייחס ככה ללקוח שמבקש במפורש לשמור על דיסקרטיות הוא אדם שאין לתת בו כל אמון ואסור לעשות אתו שום סוג של עסקים ויש להתרחק ממנו כמו מאש.

אי של שפיות בין אנשים זולים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2013 08:45 לינק ישיר 

בכלל, שמתם לב, כשמישהו "פוגע" בצלמים של האתר אלו המתקרים חדשים מהסוג של לדרמן יעקב נחומי ודומיהם, הם פותחים אשכולות השמצה ותולים תמונות של מי ש"פגע" בהם לשיטתם, מטנפים אותם מלכלכים אותם,

אבל הם מותר להם לעשות ככל העולה על רוחם, לפגוע באנשים על ימין ועל שמאל לצלם בני אנוש ברגעים מביכים ולהתעקש לתלות את הצילומים על דפי  הפורום או הפייסבוק, להם מותר להוציא החוצה כלפי עם ועולם מה שנאמר להם באישי, אין להם לאלו שום אתיקה מקצועית שום מוסריות שום אנושיות , כלום, הולכי על שתיים חיצונות והתנהגותם כמו הולכי על ארבע.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2013 09:16 לינק ישיר 

ניק פארק
אתה מוכן לתת דוגמה?
אתה מוכן לשים לינק למישהו שלדרמן פתח פה אשכול השמצה או משהו?
[אגב, הניק שלו לא מורשה כתיבה כאן כבר מספר שנים]

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2013 09:23 לינק ישיר 

דודי_בב כתב:
הוא לי פירסם מי כתב...

אני מכיר זוג שהיה להם קשיים בפוריות והלכו לטפל במכון מסויים. פעם הגיעה האשה להרצאה של המכון ושם שמעה את הספור שלה בפני כולם. כמובן שבלי שמות ופרטים מזהים.
קיצור המעשה הוא שהאשה הנ"ל נפגעה עד עמקי נשמתה והפסיקה כל קשר עם המכון הנ"ל וכך למעלה מ10 שנים לא היה להם ילדים.
אחרי התקופה הארוכה, היא התגברה, פנו בחזרה למכון ומאז נולדה להם בת (אולי היום כבר יותר).

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2013 13:34 לינק ישיר 

ניק_פארק כתב:
בכלל, שמתם לב, כשמישהו "פוגע" בצלמים של האתר אלו המתקרים חדשים מהסוג של לדרמן יעקב נחומי ודומיהם, הם פותחים אשכולות השמצה ותולים תמונות של מי ש"פגע" בהם לשיטתם, מטנפים אותם מלכלכים אותם,

אבל הם מותר להם לעשות ככל העולה על רוחם, לפגוע באנשים על ימין ועל שמאל לצלם בני אנוש ברגעים מביכים ולהתעקש לתלות את הצילומים על דפי  הפורום או הפייסבוק, להם מותר להוציא החוצה כלפי עם ועולם מה שנאמר להם באישי, אין להם לאלו שום אתיקה מקצועית שום מוסריות שום אנושיות , כלום, הולכי על שתיים חיצונות והתנהגותם כמו הולכי על ארבע.

הנה הוכחת שגם אתה מאלה שהולכים על ארבע ואולי מהזוחלים על האדמה.
השמצת, טינפת, לכלכת, ללא הוכחות. סתם ככה, כי בא לך...

אז למה אתה אומר שרק לנו מותר, גם לך מותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2013 13:50 לינק ישיר 

אזנים_לכתל כתב:

צודק לגמרי. מלבד הגועל נפש של 'מתכבד בקלון חבירו' - לצחוק על אחד שבס"ה לא יודע את השפה על בוריה, יש כאן מעשה מכוער של חשיפת חומר פרטי בפומבי.

יעקב נחומי, לא יפה עשית שהעלית את זה לפורום.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2013 13:54 לינק ישיר 

כי_הוא_זה כתב:

צודק לגמרי. מלבד הגועל נפש של 'מתכבד בקלון חבירו' - לצחוק על אחד שבס"ה לא יודע את השפה על בוריה, יש כאן מעשה מכוער של חשיפת חומר פרטי בפומבי.

יעקב נחומי, לא יפה עשית שהעלית את זה לפורום.

רק למקרה שלא שמת לב, הקטע נלקח מהפייסבוק, לא מהטלפון הפרטי שלי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2013 14:02 לינק ישיר 
הליצנות ממשיכה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-31/1/2013 14:06 לינק ישיר 

יעקבנחומי כתב:

רק למקרה שלא שמת לב, הקטע נלקח מהפייסבוק, לא מהטלפון הפרטי שלי.

אכן, שמתי לב. לא חשדתי אותך ח"ו ברוע כזה.

כוונתי היתה שלמרות שזה כבר מפורסם, בכל אופן לא ראוי לפרסם את זה עוד יותר.
זכותך לחלוק עלי.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ***מודעה אינטימית***
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.