בית פורומים בחדרי חרדים

ק.ספר: ילדה בת 5 עברה התעללות ותקיפה, הסיפור הושתק

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-4/2/2013 10:46 לינק ישיר 
ק.ספר: ילדה בת 5 עברה התעללות ותקיפה, הסיפור הושתק

גל"צ; ילדה בת 5 ביישוב חרדי נתפסה בדרכה לגן לפני שבועיים ע"י גבר שבמשך זמן ארוך תקף אותה באכזריות. הסיפור הושתק. המשטרה קיבלה את המידע ביום שישי וחוקרת את המקרה. התברר שהילדה אושפזה בביה"ח בשל התקיפה.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 10:49 לינק ישיר 

אחד ההורים בגלי צהל: הרבנים מעודדים להגיש תלונה ולעצור את האיש בכל מחיר אבל מנהל רשת הגנים משתיק את הסיפור כדי לשמור על שמו הטוב של המוסד בין היתר אמר להורים שאכן היה מקרה אבל האיש עצור והכל מטופל מה שאינו נכון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 10:52 לינק ישיר 

חמור ומזעזע....
ילדה בת 5 נאנסה בדרך לגן…וכולם שותקים…
מאת: הדס שטייף | פורסם ביום: 4 בפברואר, 2013
הבוקר פנו אלי תושבי עיר חרדית. הם סיפרו לי על אונס אכזרי של ילדה בת 5. אבל בעיר שומרים על שתיקה. אפילו למשטרה לא דיווחו כי כך דורשים הרבנים…

התחלתי לעבוד. והסיפור. ילדה בת 5 היתה בדרכה לגן. גבר שפגשה, לקח אותה למקום סגור, כלא אותה שם ועשה בה מעשים קשים. פצועה ויותר היא הגיע לגן, וההורים הוזעקו… לא אוסיף בשלב הזה רק זאת..שההורים שומרים על שתיקה, מפחד מפני הפגיעה בשם המשפחה. ..בעיר שומרים על שתיקה, והאנס מסתובב חופשי… ומי שנרעשים ההורים לילדות וילדים. הודעה אנונימית הגיעה גם למשטרה.. אבל גם בפניה סגרו בעיר את הדלתות. היום הם יקבלו ממני הכל… כולל את שמות הרבנים שיודעים ושותקים… ההמשך יבוא

(מתוך דף הפייסבוק של הדס שטייף)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 10:52 לינק ישיר 

נדמה לי שדיווחו שהישוב החרדי הוא העיר עימנואל, ולא קרית ספר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 10:58 לינק ישיר 

הנה עוד פרטים:
באחד הבקרים בשבוע האחרון בשכונת 'נאות הפיסגה' שבמודיעין עילית צעדה ילדה כבת 5 לגן לבדה. בשעה 8:15 ניגש אליה אברך כשהוא מציג את עצמו כאבא של אחת החברות שלה, ומזמין אותה להגיע איתו לקחת משהו לבת שלו (יעני, שכחה בבית). עד 9:45 הילדה הייתה אצלו! לא אכתוב הרבה, רק אציין שהילדה נזקקה ל 7 תפרים, פנימיים וחיצוניים. !!!.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 10:58 לינק ישיר 

הודעה על כך התפרסמה כבר ביום שישי האחרון בקבוצות ב-Whtsapp, וזה לשונה: 

באחד הבקרים בשבוע האחרון בשכונת 'נאות הפיסגה' שבמודיעין עילית צעדה ילדה כבת 5 לגן לבדה. בשעה 8:15 ניגש אליה אברך כשהוא מציג את עצמו כאבא של אחת החברות שלה, ומזמין אותה להגיע איתו לקחת משהו לבת שלו (יעני, שכחה בבית). עד 9:45 הילדה הייתה אצלו! לא אכתוב הרבה, רק אציין שהילדה נזקקה ל 7 תפרים, פנימיים וחיצוניים!!

בעקבות כך פניתי למשטרה, אך נאמר לי כי המקרה אינו מוכר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 11:00 לינק ישיר 

הנ"ל קורא באופן קבוע, ורק עכשיו קיבלו אומץ לדבר בגלל תקדים לונדון, או שמא מדובר בתופעה חדשה?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 11:01 לינק ישיר 

ה' ירחם.

רק ננסה להבין, למה מישהו מדווח שיש לגן אינטרס להשתיק מה שהיה בדרך לגן?
ההגיון אומר שלהנהלת הגן לא אמור להפריע הפרסום, ובד"כ ההורים הם אלו החוששים מפרסום ופגיעה עתידית בילדה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 11:03 לינק ישיר 

משיחה בין גננת ברשת לאשת המנהל, מתברר שהמנהל והרבנים ביקשו לפנות למשטרה, ודווקא ההורים הם אלה שמונעים זאת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 11:04 לינק ישיר 

מביטמהצד כתב:
נדמה לי שדיווחו שהישוב החרדי הוא העיר עימנואל, ולא קרית ספר.

אתה טועה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 11:04 לינק ישיר 

א. אם הסיפור נכון בהחלט שמדובר במקרה מזעזע!! 
ב. מתוך הכרותי העמוקה שיש לי עם כבוד הר' קסלר שליט"א, יש סיכוי שהוא ידאג להשתיק את הסיפור הזה. אבל, להשתיק את זה רק ברחוב!! 
וברור לי כשמש בצהרים שהוא בטוח ימליץ וידחוף שמקרה כזה יגיע מיידית למשטרה!!
ג. אם יש רב אחר שידע ואסר לפנות למשטרה, לדעתי מקומו בכלא! 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 11:08 לינק ישיר 

בדיווח הראשוני בגל"צ דיברו על עימנואל. לאחר מכן הדס שטייף דיברה על "ישוב חרדי" ללא שם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 11:10 לינק ישיר 

שאלת תם: האם שייך שילדה כזו תגיע לבית החולים, תזדקק לטיפול האמור לעיל, ובית החולים לא מערב מיד את המשטרה? איך זה יכול להיות?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 11:14 לינק ישיר 

שאלה טובה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 11:21 לינק ישיר 

https://www.facebook.com/hadasshtaif100/posts/433886313348083

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/2/2013 11:23 לינק ישיר 

"אברך"...

חלאת אדם.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > ק.ספר: ילדה בת 5 עברה התעללות ותקיפה, הסיפור הושתק
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 12 13 14 לדף הבא סך הכל 14 דפים.