בית פורומים בחדרי חרדים

הותר לפרסום שמה של העו"ד החשודה בגניבה גילה נפתלין

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-8/2/2013 13:05 לינק ישיר 
הותר לפרסום שמה של העו"ד החשודה בגניבה גילה נפתלין

פקע הצו שאסר לפרסם את שמה של עו"ד גילה נפתלין  נותר על-כנו איסור הפרסום על שמו ומקצועו של בעלה, שנעצר אף הוא  הרב רבינוביץ חשוד במירמה והפרת אמונים

עו"ד גילה נפתלין חשודה בגניבת מאות אלפי שקלים מחשבונות נאמנות של לקוחותיה. צו איסור הפרסום על שמה פקע (יום ו', 7.2.13), יום לאחר שאביה, הרב יהודה חיים רבינוביץ, נחקר אף הוא בידי המשטרה. באותה פרשה נעצר גם בעלה של נפתלין, ששמו ומקצועו אסורים בפרסום.

הרב רבינוביץ הוא אב בית דין בבית הדין הרבני בירושלים, והוא נחקר בחשד שניהל הליכים בהם הופיעו בתו או קרוב משפחה אחר. לגבי הבעל עלה החשד, כי הוא ניצל את קשריו המשפחתיים כדי להסדיר תיקים שונים. המשטרה מייחסת לבני הזוג עבירות של גניבה בידי מורשה והלבנת הון.

שופט בית משפט השלום בראשון לציון, מנחם מזרחי, שיחרר (6.2.13) את הבעל למעצר בית בן שבוע, לאחר שקבע, כי החשודות המיוחסים לו חמורים הרבה פחות מאשר אלו המיוחסים לאשתו. מזרחי האריך את מעצרה של נפתלין עד 10.2.13, ולאחר שהמשטרה הודיעה שתעשה מאמץ לסיים עד אותו יום את הפעולות שלטענתה מצדיקות מעצר, משכה נפתלין את הערעור שהגישה לבית המשפט המחוזי מרכז.

ניוז1דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-8/2/2013 15:09 לינק ישיר 

איזה צחוק זה, התירו לפרסם את שמה אבל לא את שמו.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-8/2/2013 15:15 לינק ישיר 

ח ח ח מי שלא ידע את השם עד כה, לא מכיר אותם גם עם הפרסום.דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-9/2/2013 20:04 לינק ישיר 

כולם יודעים כבר מזמן את השמות


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-9/2/2013 20:10 לינק ישיר 

לצערנו הסיפור של האב"ד רבינוביץ הוא לא הסיפור הראשון והגיע הזמן  שבת הדין הרבניים  והדיינים יפסיקו להתנהל כמו בשטיבלאךדדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-18/12/2018 18:20 לינק ישיר 

הסדר טיעון: עו"ד גילה נפתלין הודתה בזיוף צוואה וב-3 מקרי גניבה בידי מורשה

הצדדים לא הצליחו להגיע להסדר לגבי העונש, אך ל"גלובס" נודע כי המדינה תבקש לגזור על עו"ד נפתלין מאסר בפועל ● הפרקליטות: "מי שאמורה הייתה לשמור על זכויותיהם של לקוחותיה ולהגן עליהם, פגעה בהם ובאמון שניתן לה מתוקף תפקידה כעורכת דין"

שופט בית המשפט השלום בירושלים, אילן סלע, הרשיע את עו"ד גילה נפתלין, על-פי הודאתה במסגרת הסדר טיעון, בביצוע מספר עבירות של גניבה בידי מורשה, זיוף מסמך (צוואה) בכוונה לקבל באמצעותו דבר בנסיבות מחמירות, שבועת שקר, שימוש במסמך מזויף ועוד.

הסדר הטיעון לא כלל הסכמה לגבי העונש, אך ל"גלובס" נודע כי המדינה מבקשת לגזור על עו"ד נפתלין מאסר בפועל.

במקביל, בית המשפט הרשיע, במסגרת הסדר טיעון נוסף, את אברהם מורגנשטרן, נאשם נוסף בתיק, אשר הורשע כי סייע לנפתלין לזייף את צוואתה של המנוחה שורין ניסים ז"ל.

נגד עו"ד נפתלין הוגש לפני כשנה כתב אישום חמור שייחס לה, בין השאר, 5 מקרים של שליחת יד בכספי לקוחות שהופקדו אצלה בנאמנות בסכום כולל של למעלה 1.5 מיליון שקל. כעת הוגש כאמור לבית המשפט כתב אישום מתוקן (עם פחות אישומים) אך חמור לא פחות - בו הודתה נפתלין - ובו מגולל סיפור הגניבה מלקוחותיה ב-3 מקרים וכן זיוף צוואה שאם היה יוצא לפועל, נפתלין הייתה מקבלת באמצעותו שתי דירות וסכום כסף גדול.

מכתב האישום המתוקן נמחקו שני מקרי גניבה על-ידי מורשה שיוחסו בתחילה לעו"ד נפתלין וכן אישום נוסף במסגרתו הואשמה במתן עדות שקר.

הסדר הטיעון בין הצדדים הוגש אמנם בהסכמת הפרקליטות, הנאשמים ובאי-כוחם, אך כאמור הוא אינו כולל הסכמה לגבי העונש, שהטיעונים לגביו יישמעו רק בחודש יולי 2019, כאשר בית המשפט הטיל על שירות המבחן לערוך לנאשמים תסקירי מבחן.

יחד עם זאת, מפרוטוקול הדיון שהתקיים ביום חמישי האחרון עולה כי בכוונת הפרקליטות לבקש מבית המשפט לגזור על נפתלין עונש מאסר בפועל ולצדו מאסר על-תנאי, פיצוי וקנס. ביחס לנאשם 2, מורגנשטרן, תבקש הפרקליטות עבודות שירות, מאסר מותנה וקנס.
נוכח לוחות הזמנים שנקבעו בתיק, נראה כי גזר דין סופי בעניינה של עו"ד נפתלין יינתן לכל המוקדם מעל לשנתיים לאחר הגשת כתב האישום המקורי נגדה ולמעלה מ-7 שנים מיום שהתחילה החקירה הסמויה בעניינה של נפתלין.

גנבה 300 אלף דולר מחשבון נאמנות
החשדות בעניינה של עו"ד נפתלין צצו, בין השאר, במהלך חקירה סמויה וגלויה שהתבצעה בכלל בעניינו של אביה, הדיין יהודה רבינוביץ'. חשדות אלה כללו, בין היתר, את הטענה כי נפתלין מעלה בכספיה לקוחותיה. לאחר שנבדקו החשדות, פרקליטות מחוז ירושלים (פלילי) הגישה - באמצעות עו"ד שחר מלול - כתב אישום נגד נפתלין, שבו נטען כי היא הונתה לכאורה את לקוחותיה תוך תוך שהיא מועלת באמונם, וזאת באמצעות גניבת כספים מחשבונות נאמנות שפתחה להם.

כתב האישום המתוקן מייחס לנפתלין האשמות דומות, ובהן כאמור 3 מקרים של גניבה בידי מורשה וכן זיוף צוואה (ראו בהמשך), כאשר בכל הנוגע לגניבה מלקוחותיה, מואשמת נפתלין כי גנבה בין השנים 2009-2012 כ-1.2 מיליון שקל מלקוחות שהפקידו אצלה כספים בנאמנות.

כך, למשל, בכתב האישום המתוקן מתואר כי נפתלין ייצגה בהליך גירושים את בלומה שניאור וגנבה ממנה 300 אלף דולר מחשבון נאמנות שפתחה עבור ילדיה של שניאור ושהיו אמורים לשמש אותם בהגיעם לבגרות. בפרשה זו מואשמת נפתלין בנוסף כי ערכה תצהיר כוזב בתמיכה לבקשה שהוגשה על-ידי הגרוש של בלומה, שניאור עמרם. בקשר לאישום זה הודתה נפתלין כי הצהירה בכזב ובכוונת מרמה כי 300 אלף הדולרים שהופקדו בחשבון הנאמנות שפתחה מצויים עדיין בחשבון (למרות שהם לא היו).דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-11/9/2019 09:24 לינק ישיר 

למה רק שנתיים מאסר???

שנתיים מאסר בפועל לעורכת הדין החרדית שמעלה בכספי לקוחות
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001299869

איפה הבושה?!


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-11/9/2019 09:37 לינק ישיר 

אותי מטריף שלקח 5.5! שנים להגיע לגזר דיןדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-11/9/2019 09:51 לינק ישיר 

אותי מטריף שאין עניין לציבור לכתבה באתר...
ואיפה ה"ובערת הרע מקרבך" שדוגלים בו בהנהלה?!?!


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-11/9/2019 10:13 לינק ישיר 

ומה עם האבא שלה? הוא גם הואשם לא? ומה עם אחיה שעדיין משום מה לא הואשם בכלום?
זה חלק מהשינוי הרע שעובר עלינו בשנים האחרונות..מצגר, רבינוביץ, לאו... במקום לסרב לקבל אותם "משתמשים בהם" עד שהסרחונות יוצאים החוצה...דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-11/9/2019 11:56 לינק ישיר 

לה''ו. 5.5 שנין של משפט, במדינת סדום זה לא כ''כ הרבה לצערי.
וכן שנתיים מאסר... אע''פ שאני מוכן להתערב, שבערעור הם יומרו לעבודות שירות.


נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מנותק
נשלח ב-13/9/2019 17:16 לינק ישיר 

מי שמאמין לבית משפט עובר על איסור לשון הרע.נשלח מהאנדרואיד שלי
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הותר לפרסום שמה של העו"ד החשודה בגניבה גילה נפתלין
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר