בית פורומים בחדרי חרדים

חציית גבול בעולם הפרסום החרדי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-12/2/2013 20:29 לינק ישיר 
חציית גבול בעולם הפרסום החרדי

משרד הפרסום "בראשית" פרסם מודעת תשובה מועתקת עבור ביג ליס, על טיזרים מהקמפיין שהוכן עבור "רוזנטל רכבים". השקעת עתק עומדת לפני טמיון.

ביה"ד של הרה"ג לווין שעבר על המודעות המועתקות, הוציא צו מניעה דחוף האוסר על כל העיתונים לפרסם מודעות אלו בכל מקום שהוא.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2013 20:54 לינק ישיר 

מי עומד מאחורי חציית הגבול? הלקוח או משרד הפרסום?
בשני המקרים יש בזה כדי ללמדינו על האנשים שמאחורי הסיפור.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2013 21:02 לינק ישיר 

עוד עולם חדש שהראש שלי צריך להתחיל להתחשבן 
בו עוד חשבונות של הציבור החרדי...?
אני מוותר על "נעייס עולם הפרסום".

תוקן על ידי rrrafi ב- 12/02/2013 21:02:23

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2013 21:03 לינק ישיר 

אמסניק- הכותרת אפעס לא מתאימה לגישה האובייקטיבית שאתה מייצג בדרך כלל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2013 21:39 לינק ישיר 

קיבלתי לפרסם:

משום מה יש לי תחושה שרוזנטל רכבים מתואם או מתחרה סרק של ביגליס.
ניהלתי מו"מ עם שניהם ובכל פעם שהתקדמתי צעד עם ביגליס, קיבלתי טלפון מהנציג של רוזנטל.
ברקע היה תחושה שהוא יודע מה הציעו לי בביגליס.
ברגע שסגרתי סופית עם ביגליס, הנציג של רוזנטל הפסיק לרדוף אחרי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2013 22:55 לינק ישיר 

זה באמת מעשה נפשע ששנים רבות לא זכור בענף. גם אם אתה מתחרה, לא זו הדרך.

יש לך עליונות על המוצר של רוזנטל - תציג אותו. ואם אין לך את זה, לך תעשה שיעורי בית. אבל הכי חשוב זה שתפרסם את עצמך בצורה בריאה, אל תתייחס מעולם ליריב, כי זה הופך את היריב לשחק רציני בזירה.

חבל מאוד שביג ליס נפלו בפח הזה של החיקוי, זה רק מראה שהם שלפו כבר את כל הנשק שלהם וכעת רק נותר להם לרכב על ההצלחה של רוזנטל.

בכל אופן, מהתרשמות שלי עולה כי רוזנטל, זו חברה רצינית שלא תתייחס לזה ותספק פרסום מתאים למגזר. ואני מקווה בשביל קלמןV שלא יירד לרמה של בראשית.

מה שכן, על דבר אחד אני כן שמח, שביג ליס הבינו שיש מתחרה רציני בשוק שחותך עיסקאות. וזה מה שחשוב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-12/2/2013 22:58 לינק ישיר 

הגאון. מה לא אובייקטיובי כאן? עוד לא היה כזה פשע בעולם הפרסום לקחת קמפיין של משהו ולגדוע אותו בצורה מחפירה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2013 00:35 לינק ישיר 

לביג ליס הגיעו בתקופה האחרונה מס' אנשים שהתחזו לכביכול רוכשים פוטנצייאלים, לאחר זמן מה התברר שהם נוקטים בשיטה מכוערת של ריגול תעשייתי מטעם "רוזנטל רכבים". בהמשך ע"מ להמשיך במסע התחרותי המכוער, לכלכו בכל הבנקים והוציאו דיבתם רעה בכל הבנקים שאיתם ביג ליס כבר שנים בקשר הדוק. לדעתי החבר'ה האלו עובדים בשיטה של פריים מוטור(החברה שנפלה והפילה יחד איתה עשרות חרדים ומאות אנשים משאר האוכלוסיה). נא תשומת ליבכם למסע ההכפשות הצמוד שלא פוסק לרגע כנגד חברת ביג ליס!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2013 00:45 לינק ישיר 

הכותב כתב:
לביג ליס הגיעו בתקופה האחרונה מס' אנשים שהתחזו לכביכול רוכשים פוטנצייאלים, לאחר זמן מה התברר שהם נוקטים בשיטה מכוערת של ריגול תעשייתי מטעם "רוזנטל רכבים". בהמשך ע"מ להמשיך במסע התחרותי המכוער, לכלכו בכל הבנקים והוציאו דיבתם רעה בכל הבנקים שאיתם ביג ליס כבר שנים בקשר הדוק. לדעתי החבר'ה האלו עובדים בשיטה של פריים מוטור(החברה שנפלה והפילה יחד איתה עשרות חרדים ומאות אנשים משאר האוכלוסיה). נא תשומת ליבכם למסע ההכפשות הצמוד שלא פוסק לרגע כנגד חברת ביג ליס!

"דמעות תנין" הוא מטבע לשון המציין צער מזויף.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%93%D7%9E%D7%A2%D7%95%D7%AA_%D7%AA%D7%A0%D7%99%D7%9F

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2013 00:58 לינק ישיר 

זה כמו מה שרמי לוי עשה לרמי שביט?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2013 01:17 לינק ישיר 

באתר שלרוזנטל כתוב שהכתובת זה יפו 216. המשרדים הראשיים של ביג ליס באותו מקום. צירוף מקרים?!

תחליטו אתם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2013 02:40 לינק ישיר 

רוזנטת עבד בעבר אצל ביג ליס

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2013 02:55 לינק ישיר 

יש למישהו חומר סרוק בעניין ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2013 03:05 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2013 03:06 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-13/2/2013 03:21 לינק ישיר 

תודה smניק, ברור שמדובר בגניבה ולא בקמפיין מתואם , תשובת ביג ליס אינה מתייחסת כלל לטיזר שמדבר על שאלות בבחירת רכב.
בזמנו התעניינתי אצל שניהם , בביג ליס הרגשתי שעובדים עלי, הרושם שקיבלתי אצל רוזנטל היה יותר אמין אך חששתי שהם חסרי ניסיון, בסך הכל שניהם די חדשים בענף הזה שכבר הפיל רבים - עיין ערך פריים מוטור, בסופו של דבר רכשתי במקום אחר.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > חציית גבול בעולם הפרסום החרדי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.