בית פורומים בחדרי חרדים

הגאון רב"מ אזרחי שליט"א בפורים על גזירת הגיוס • וידאו

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/2/2013 01:08 לינק ישיר 
הגאון רב"מ אזרחי שליט"א בפורים על גזירת הגיוס • וידאו

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 01:32 לינק ישיר 

חלש! חלש ביותר!!

וזה נראה שהגרב"מ עוד לא חזר לעצמו, לא מבחינה גופנית, ולא מבחינת הפיקחות והשנינות האופיינית לו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 01:45 לינק ישיר 

חצוף קטן, תודה לך על הציון.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 02:06 לינק ישיר 

חיים_התמים כתב:
חצוף קטן, תודה לך על הציון.

חצוף קטן??? וכי לדעתך זה לא שיחה חלשה ביותר?

כנראה שכמעט לא שמעת בחייך שיחות של ר' ברוך, ופשוט אין לך שמץ של מושג מה זה שיחה טובה של ר' ברוך! 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 03:07 לינק ישיר 

שיראה בנט וחביריו שמנסים לכפות פיתרון בכפייה של גיוס לכולם, במקום להבין שחובה למצא מהלך שיתאים רק לחלק מהציבור שזה מתאים לו, שהוא גורם להקצנה מיותרת.  כי  הנה ב'עטייר'ס' שהיא  הסמן היותר מודרני ומשתלב , מדברים כמו במאה שערים ושרים שירי נתורי קרתא (אמנם תוך כדי ויכוח).

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 03:19 לינק ישיר 
ממש גן ילדים

באים ילדים ומתלוננים למה רק אנחנו צריכים למות .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 07:36 לינק ישיר 

מה האינטרס שלו לומר כאילו יש כוונה להכניס בחורי ישיבה לכלא, כשהדיון מתנהל סביב קיצוץ תקציבים וגיוס אלו שאינם לומדים ?

כך מחנכים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 07:45 לינק ישיר 

עיין באשכול "אין שכל! אין חינוך".

אם לא ידברו על כלא אף אחד לא יתרגש, הבחורים בוודאי שלא, רק ראשי הישיבות והכוללים שיצטרכו לאסוף הרבה יותר כסף מאשר היום יסבלו. לכן הם מנסים לעורר עניין ודרמטיזציה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 09:13 לינק ישיר 

הכל ברור...
לצד ר"ה עומד בחור שבילדותו גדל והתחנך (אצל אביו וסבו) על שירים אלו וכמובן הוא זה שמשלב את ההמון שמרוב הדי האלכוהול לא שמים לב איך האידאולוגיה העטרתנקית המסבירה פנים לתיכוניסתים ולבעלי הכיפות הסרוגות נהפכה באבחה אחת לגדולי הקיצונים שבמאה שערים...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 12:54 לינק ישיר 

2. דברים:

למה יש שם כל כך הרבה חקיינים של הראש ישיבה ?

למה המשב"ק  ראש הישיבה תמיד עם חולצה בחוץ ?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 14:36 לינק ישיר 

למה חקיינים? כשאין תוכן פנימי אמיתי, והאדם ריק, נותרה לו רק החיצוניות, 

והמשב"ק עם חולצה בחוץ, מאותה סיבה, להראות לכולם: "ראו כמה אני עסוק וטרוד בדברים חשובים, עד שאפי' להכניס את שולי החולצה למכנסיים אין לי זמן".

בעבר כחלק משיטת המוסר של "גדלות האדם" שהנהיגו בסלבודקה, החיצוניות תפסה מקום חשוב, כדי ליצור מכובדות פנימית והליכות של אציל ו"בן מלך", "האצילות מחייבת" אומר הפתגם.
היום נותרה מכל זה רק החיצוניות הריקה מתוכן!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 18:16 לינק ישיר 

עצם זה שדנים כל הזמן בנושא מראה ש....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 18:53 לינק ישיר 

מביטמהצד כתב:
למה חקיינים? כשאין תוכן פנימי אמיתי, והאדם ריק, נותרה לו רק החיצוניות, 

והמשב"ק עם חולצה בחוץ, מאותה סיבה, להראות לכולם: "ראו כמה אני עסוק וטרוד בדברים חשובים, עד שאפי' להכניס את שולי החולצה למכנסיים אין לי זמן".

בעבר כחלק משיטת המוסר של "גדלות האדם" שהנהיגו בסלבודקה, החיצוניות תפסה מקום חשוב, כדי ליצור מכובדות פנימית והליכות של אציל ו"בן מלך", "האצילות מחייבת" אומר הפתגם.
היום נותרה מכל זה רק החיצוניות הריקה מתוכן!

'מביטמהצד' בד"כ אני נהנה לקרוא את הביקורת החריפה שיש לך על החברה החרדית (גם אם אני לא תמיד מסכים איתך), אבל לפעמים נדמה לי שאתה כבר חורג מביקורת נכונה, מוצדקת, ולגיטימית, ואתה סתם מדבר מתוך שנאה.

אז ביום הפורים כמה בחורים צעירים ועליזים מחקים את ההתנהגות המוחצנת והמגוחכת משהו של רה"י שלהם, זה כבר מורה שהם ריקים מתוכן פנימי ואמיתי.

ומה יעשה המשב"ק שהקב"ה ברא אותו קצת מגודל בגופו, ולכן קצה החולצה מבצבצת לה ממכנסיו?! אז זה אומר שהוא הולך עם חולצה בחוץ בכדי להראות וכו', אתה לא חושב שנסחפת קצת?

תוקן על ידי לאמאמין ב- 26/02/2013 19:04:25

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 19:17 לינק ישיר 

לא מאמין

תאמין לי שאני מכיר את הנפשות הפועלות, וחוץ מזה אני מכיר את הטיפוסים, גם בישיבת "עטרת ישראל".

גם "המגודל" וגם מגודלים פחות, נוהגים בארועים מסויימים ובמקרים מסויימים "להחצין" חולצה, ויותר מכך להחצין את ה"עסוק וחשוב אנכי".

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 19:19 לינק ישיר 

וסליחה ששכחתי בתחילה.

תודה על המחמאה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 19:22 לינק ישיר 

והדבר החשוב ביותר:

אני לא שונא!!!
חלילה!!!
כואב לי מאד לראות מה נהיה מהיהדות החרדית ומעולם הישיבות!!!

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הגאון רב"מ אזרחי שליט"א בפורים על גזירת הגיוס • וידאו
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.