בית פורומים בחדרי חרדים

האם צרכנית שערי (עזרה)רווחה היא סניף של רשת שופרסל?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-26/2/2013 16:06 לינק ישיר 
האם צרכנית שערי (עזרה)רווחה היא סניף של רשת שופרסל?

בפירוט התשלומים של כרטיס האשראי כתוב  אצלי "שופרסל שערי רווחה" האם הצרכניה של שערי (עזרה)רווחה שייכת לרשת שופרסל והיא כבר לא עצמאית? וא"כ מה הקטע שלהם להסתיר את המותג החדש מעיני הציבור?

תוקן על ידי קלמנוביץ ב- 26/02/2013 16:24:29

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 16:14 לינק ישיר 

זה לא סוד וזה פורסם כבר כמה פעמים. העניין שלהם הוא מיתוג.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 16:33 לינק ישיר 

זה עוד אחד מהטריקים של שופרסל-יש. בבני ברק הם קראו לעצמם יש חסד. ובירושלים שערי רווחה. בסך הכל אותה גברת בשינוי אדרת. המחירים כמו שהיו ביש. וזו גם הסיבה שהציבור לא מגיע.

אז כל כמה זמן הם מחליפים שם ואז אנשים באים וחושבים שיש איזה שינוי ואז שוב מתאכזבים ועוזבים ושוב מחליפים שםץ וחוזר חלילה...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 16:40 לינק ישיר 

זה לא סוד וברור לכל בר דעת.

הם לא חזרו להיות זולים כפי שהיו במיקום ובמתכונת הקודמת :(

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 17:00 לינק ישיר 

חכמה_אחת כתב:
זה לא סוד וברור לכל בר דעת.

הם לא חזרו להיות זולים כפי שהיו במיקום ובמתכונת הקודמת :(

לא סתם הם החליפו את המותג  מ"שערי עזרה" ל"שערי רווחה" כנראה שהחליטו  שבמקום לעזור לציבור עדיף קצת להרוויח.. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-26/2/2013 17:19 לינק ישיר 

האם בדקתם מחירים? דוקא אני ראיתי שם מוצרים מסויימים במחירים די זולים. ברור שהם לא חזרו למחירים של פעם וגם הוסיפו מוצרים יקרים יחסית. (בשערי עזרה לא היו מוצרי "מותרות").

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2013 13:43 לינק ישיר 

הייתי שם ומאוד התאכזבתי.

המחירים הרבה יותר יקרים ממה שהיו בחנות הישנה ובטח מול התחרות עם רמי לוי וכדו'
חנות ענקית שמלאה רק בחציה במדפים (המון חללים ריקים) - נותן תחושה של הליכה במקום שעומד לפני פשיטת רגל
היתרון - ישנם מספר מוצרים בודדים (כמו הממתקים ואריזות השימורים הגדולות) שלא מצאתי באף חנות אחרת ורק אצלהם יש.

היום כשהחנות ממוקמת במקום הרבה יותר קשה להגעה ביחס למקום הקודם אני מעדיף לטרוח עוד קצת ולהגיע לגבעת שאול שם המבחר גדול יותר והמחירים זולים יותר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2013 14:05 לינק ישיר 

המלש, שערי עזרה אף פעם לא הביאה מבחר ובחנות החדשה המבחר גדל. אריזות גדולות זה יתרון למשפחות גדולות, אך צריך לשים לב שלא תמיד הן באמת חסכוניות. לגבי הממתקים וכדו', שמתי לב שהם לא מצליחים לתת את המבצעים החזקים שהיו באושר עד ורמי לוי לפני פורים. אני דוקא אהבתי את תחושת המרחב המוגזמת, את מס' הקופות הגדול, ועל הדרך את השירותים המשופצים והנקיים. למה כוונתך שהחנות ממוקמת במקום יותר קשה להגעה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2013 14:16 לינק ישיר 

זה נכון שמבחר אף פעם לא היה, אך ציפתי לאור המעבר למקום מרווח יותר לקצת יותר מוצרים (כמו טיטולים וכדו')

לגבי אריזות גדולות, אני מתכוון לשימורים גדולים של דגים, חמוצים ועוד, שלעיתים גם אם זה יוצא קצת יותר יקר זה עדיין שווה (לך תסחב לאירוע עם 20 קופסאות קטנות של מלפפון חמוץ) - וזה מסוג הדברים שייאמר לטובתם.

כנ"ל לגבי הממתקים הנמצאים אצלהם כעת בפינה הפנימית, אולי הם לא הכי זולים אך הם מביאים ממתקים לא סטנדרטים מהסוג שהילדים פחות נתקלים בהם באריזות חסכוניות.

לגבי תחושת המרחב ייתכן שזה בעיני המתבונן, אך בתור אחד ששנים רבות היה עושה שם קניות בברכת רחל \ זול פה זה צרם לי בעין לראות את החנות כ"כ ריקה.

בתור אחד שמגיע בלי רכב המיקום פחות נוח להגעה מהמתחם הישן מול תנובה וכשאני כבר משיג רכב אני יעדיף, במצב הנוכחי, לנסוע עוד כמה דקות ולהגיע לגבעת שאול.

חבל, כי זו חנות שבמשך שנים הייתי עושה בה קניות ומאוד אהבתי את ההווי שבה - אך כיום, לא במחירים האלו...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2013 16:38 לינק ישיר 

נשארו עם מלאי מצומצם- והמחירים עלו.

איבדו את זכות הקיום. כבר עדיף ללכת לרמי לוי ולהנות מהמבחר. אם אין אבקות כביסה טובות ועוד המון דברים, ומה שיש יקר, מה הועילו חכמים?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2013 16:44 לינק ישיר 

אני רואה שהמתחרים מעסיקים מלבד קופאיות - גם יחצני"ם בשכר בתוך הפורום.   למדו מאמנון יצחק

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2013 22:51 לינק ישיר 

אשכול מגמתי!
ערכתי שם כבר כמה קניות, ואין שום מוצר שהתייקר! בדוק!
אולי תכתבו איזה מוצרים מה יקרים שם?!

באשר למותגים החדשים שהם הכניסו, בכולם הם זולים יותר משמעותי מהמתחרים.

כנראה שאושר עד בלחץ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-27/2/2013 22:53 לינק ישיר 

אתם מדברים שטויות, כנראה שבגלל שהמקום גדול ורחב ידיים,
אתם מסיקים שהמחירים התייקרו.

לענ"ד עד כמה שאני קונה ובכל אופן במוצרים שאני צורך, אין שינוי במחירים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/2/2013 01:12 לינק ישיר 

אם יש כאן יחצני"ם

בנתיים זה רק מ שופרסל / שערי עזרה.

כל הכותבים סה"כ הביעו את אכזבתם.

נ.ב. גילוי נאות: הגעתי, התחלתי למלא את העגלה ,קלטתי את הסוויץ' במחירים, החזרתי למקום את הכמה מוצרים הבודדים שכבר אספתי, ו.. פניית פרסה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/2/2013 01:25 לינק ישיר 

כל האשכול הזה חשוד מתחילתו כמעשה יחצנות. ברגע שמישהו יביא לכאן השוואת מחירים הוגנת יהיה אפשר להתייחס ברצינות. בינתיים סתם מברברים פה..

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/2/2013 01:42 לינק ישיר 

סוכר, קמח- בשערי עזרה היה זול משמעותית ממקומות אחרים. עכשיו זה באותו מחיר (4.5 לסוכר) כמו בכל הרשתות בלי מבצעים.
 לחם- 5.80 יותר יקר ממעיין 200 וזול בגדול. כל מחלקת החלב במחירים גבוהים ובלי שום מבצעים. בזול בגדול יש 3 חלב של החלבן ב13 ש"ח, כאן יש רק במחיר מלא.

טיטולים טולי ב38 ש"ח, יותר יקר מזול בגדול (36.5).

גם בשימורים התייקרו מוצרים. טונה במחיר מלא, רסק עגבניות במחיר הרגיל של מקומות אחרים. נייר אפיה! עלה. פשוט ראיתי בשבוע האחרון.

הכי קל לצעוק שזה יחצנות. אני קונה בכל החנויות באיזור ורואה את המציאות בעיניים. המחירים ברובם לא יותר יקרים ממקומות אחרים, אבל בשביל לשלם אותו מחיר ואח"כ להתחיל לחפש השלמות של טיטולים, אבקת כביסה נורמלית של מקסימה וכו' כבר לא צריך אותם.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > האם צרכנית שערי (עזרה)רווחה היא סניף של רשת שופרסל?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.