בית פורומים בחדרי חרדים

מה הרוויחו החרדים מההתנתקות?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/3/2013 22:26 לינק ישיר 
מה הרוויחו החרדים מההתנתקות?

הצהלות שנשמעות כאן והתפילות למען התנתקות נוספת. מעוררות שאלה לגבי מחיר ההתנתקות בהיבט החרדי.
מה שילם ומה הרוויח הציהור החרגי מההתנתקות הקודמת, ומה ישלם וירוויח הציבור החרדי מההתנתקות הבאה

מי שיכתוב "שמחה לאיד" יצדק.
אני מחפש מחירים ותגמולים נוספים.
כי גם לבנט מותר לשמוח לאיד

נשלח מהאנדרואיד שלי

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2013 22:32 לינק ישיר 

אין צורך בשום רווח נוסף.

בשבילי רווח השמחה לאיד מספקת אותי כרגע.

אני מזמן טענתי שהצטרפות הציבור החרדי לגוש הימין רק מביא עליו אסון ובשעת מבחן הימין לא עזר להם בכלום.

כעת עם התגלות פרצופו האמיתי של בנט וחבר מריעיו ושתיקתם העלובה של רבני המפדל למיניהם, הגיע הזמן להכריז בקול גדול על התנתקות מהימין ולצמיתות.

אולי דרך פינוי ההתנחלויות שאגב עולות מיליארדים רבים למשק, פי כמה וכמה מתקציב בני הישיבות והכוללים, יבינו המתנחלים את הטעות האיומה שהם עשו בחבירתם לשונא הדת יאיר לפיד חומץ בן חומץ.

וכן אני מרגע זה אשמח לאיד למראה כל התנחלות מפונה ולמראה סוסים דוהרים בין המון מתנחלאי זועק ובוכה.

כמה שיכו אתכם יותר ויותר כך שמחתי לאידכם תגבר ותגבר

תוקן על ידי אור_חדש ב- 02/03/2013 22:31:25

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2013 22:37 לינק ישיר 

החרדים הרויחו שראו שמי שמנהל את העולם נתן למפד"ל לאכול את הדייסה שהם בישלו, אבל כנראה שהם לא למדו ורוצים שוב לאכול מאותה דייסה 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2013 22:44 לינק ישיר 

אור חדש

דעתך לגיטימית.
אבל היא מהווה צידוק מלא לצעדו של בנט, כי שמחה לאיד היא תכונה אנושית אוניברסלית.
מה שעורר את השאלה למה החרדים מציגים כאילו מדובר באידאולוגיה. הרי בסך הכל זה סבב נוסף בסאגה הבלתי נגמרת של אכלו לי שתו לי?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2013 22:49 לינק ישיר 

אין לי טענות כלל על נפתלי בנט, את נקמתו בשס בשם מושחתי המפדל למינהם במשך עשרות שנים אני מבין לגמרי.

שס המושחתת עשתה למפדל המושחתת את מה שכעת הבית היהודי רוצה לעשות להם ועד כאן הכל לגיטימי.

אבל בנט לא מספיק גבר לבוא ולהגיד את זה בפנים שהוא בא לנקום את נקמת מושחתיי המפדל לדורותיהם ונפשו כמהה לראות שוב את המזרוחניק התורן יושב על כס המועצה הדתית בכרכור במקום השסניק המושחת שיושב שם כבר עשרים וחמש שנה.

החרדים לא מייצגים פה שום אידיאולוגיה, מה שאני ורבים מחברי חושבים שאין בעיה עם כלום, בסיבוב הזה אנחנו נוריד טיפה את הראש כמו שעשינו בימי טומי לפיד שר"י, אבל תקוותנו היא שהמעגל יסתובב לו הלאה וכמו פינוי גוש קטיף שארע בזמנו בזכות הציבור הדתי לאומי, כך הפעם הוא יקבל את זה שוב, אך הפעם אנחנו אפילו לא נתנצל ולא נעשה כאילו אנחנו עצובים ובוכים על כך, אלא פשוט נעמוד על הגגות ונריע למראה הסוסים הדוהרים והאלות המונפות והטרקטורים ההורסים כל חלקה טובה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2013 22:53 לינק ישיר 

אור, אתה צודק לגמרי, אבל עסקני שס"ג גם בפעם הבאה יעשו את עצמם עצובים בדיוק כפי שעשו את עצמם בפעם הקודמת כי מבחינתם הם תמיד מנסים להשאיר כמה שיותר אופציות פוליטיות פתוחות לעתיד, בבחינת שלח לחמך על פני המים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2013 22:57 לינק ישיר 

אור_חדש כתב:
אין צורך בשום רווח נוסף.

אני מזמן טענתי שהצטרפות הציבור החרדי לגוש הימין רק מביא עליו אסון ובשעת מבחן הימין לא עזר להם בכלום.

כעת עם התגלות פרצופו האמיתי של בנט וחבר מריעיו ושתיקתם העלובה של רבני המפדל למיניהם, הגיע הזמן להכריז בקול גדול על התנתקות מהימין ולצמיתות.

אולי דרך פינוי ההתנחלויות שאגב עולות מיליארדים רבים למשק, פי כמה וכמה מתקציב בני הישיבות והכוללים, יבינו המתנחלים את הטעות האיומה שהם עשו בחבירתם לשונא הדת יאיר לפיד חומץ בן חומץ.

וכן אני מרגע זה אשמח לאיד למראה כל התנחלות מפונה ולמראה סוסים דוהרים בין המון מתנחלאי זועק ובוכה.

אתה צודק לגמרי.
ובגלל שאני מאמין באמונה שלמה שהכול משמים, וזה שהקב"ה נתן לבנט וללפיד כ"כ הרבה מנדטים, 
אני אראה לו מה זה, ומעתה ואילך אפסיק עם התפילין, ועם שאר המצוות.

אולי דרך הפסקת תורה ומצוות,  שאגב עולות מליונים רבים לחרדים, פי כמה וכמה מאשר במקום אחר, יבין הקב"ה את הטעות האיומה שהוא עשה בחבירתו לשונא הדת יאיר לפיד חומץ בן חומץ. 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2013 23:00 לינק ישיר 

אל תשווה בכלל בין תפילין ומצוות להקמת התנחלויות עלובות בכל מיני חורים וסדקים.

אין לי טענות על הקב"ה ותתפלא גם לא על בנט.

אני בסך הכל אומר שמדובר פה במלחמה וכעת בנט על הסוס, אך מחר הוא יהיה שוב למטה ואז נדרוס ונרמוס אותו עםכל החשק והכיף (עם כל הגישמעק...)

וכולי תקווה שאת הבעיטה הראשונה הוא לא יקבל ממני, אלא מאחיו האהוב החומץ בן החומץ  שיבעט בישבנו ויעיף אותו הרחק הרחק ביחד עם פינוי ההתנחלויות למיניהם.

תוקן על ידי אור_חדש ב- 02/03/2013 23:01:04

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2013 23:01 לינק ישיר 

כן. אתה נשמע שאתה צמא דם...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2013 23:03 לינק ישיר 

אור_חדש כתב:
אין לי טענות כלל על נפתלי בנט, את נקמתו בשס בשם מושחתי המפדל למינהם במשך עשרות שנים אני מבין לגמרי.

שס המושחתת עשתה למפדל המושחתת את מה שכעת הבית היהודי רוצה לעשות להם ועד כאן הכל לגיטימי.

אבל בנט לא מספיק גבר לבוא ולהגיד את זה בפנים שהוא בא לנקום את נקמת מושחתיי המפדל לדורותיהם ונפשו כמהה לראות שוב את המזרוחניק התורן יושב על כס המועצה הדתית בכרכור במקום השסניק המושחת שיושב שם כבר עשרים וחמש שנה.

החרדים לא מייצגים פה שום אידיאולוגיה, מה שאני ורבים מחברי חושבים שאין בעיה עם כלום, בסיבוב הזה אנחנו נוריד טיפה את הראש כמו שעשינו בימי טומי לפיד שר"י, אבל תקוותנו היא שהמעגל יסתובב לו הלאה וכמו פינוי גוש קטיף שארע בזמנו בזכות הציבור הדתי לאומי, כך הפעם הוא יקבל את זה שוב, אך הפעם אנחנו אפילו לא נתנצל ולא נעשה כאילו אנחנו עצובים ובוכים על כך, אלא פשוט נעמוד על הגגות ונריע למראה הסוסים הדוהרים והאלות המונפות והטרקטורים ההורסים כל חלקה טובה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2013 23:06 לינק ישיר 

לסיכום, מעולם לא הייתה שום ברית או שותפות גורל בין המפד"ל ושס"ג, מאז ומתמיד כל אחת מהמפלגות ניסתה להשיג כמה שיותר עבור הציבור שלה, לפעמים יצא שהן היו ביחד בקואליציה וברוב הפעמים לא, הפעם כנראה גם לא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2013 23:07 לינק ישיר 

לי אישית לא יקחו אף תקציב ושום כבוד.

אבל אם זה מה ש"אחי" מוכנים לעשות נגדי, כולל "רבנים" כמו דב ליאור ועוד כמה רשעים מסביבו, אין לי אלא להתנחם בנקמה שעוד בא תבוא.

בנט לא דרש את משרד הדתות כתנאי לכניסתו לממשלה, אלא את גיוס בני הישיבות למסגרות שלא מתאימות להם.

"רבני" המזרחי גילו גם הם את פרצופם האמיתי, ויש כאלה שהגדילו לעשות, כמו דב ליאור, שפער את הג'ורה ודיבר בשבח הברית בין העמלק לאנטישמי.

הרווח מפינויים נוספים הוא ברור: 'ים' של תקציבים שיתפנה לטובת שינוי החברה בישראל, ושמחה לאיד מול אלה שזוממים להשמיד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2013 23:07 לינק ישיר 

הרמחל כתב:
כן. אתה נשמע שאתה צמא דם...

לא יודע אם צמא דם זו המילה הנכונה, אך בהחלט כולי תקווה ליום הזה בה יבעטו אתכם אחד אחד מההתנחלויות למינהם, וזאת כעונש על רצונכם לפגוע בבחורי הישיבות ואברכי הכוללים תחת כתפיו העלובות של יאיר לפיד שר"י

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2013 23:10 לינק ישיר 

אור_חדש כתב:

אינני  מכיר פרשנות הולמת יותר למושג  "צמא דם"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2013 23:11 לינק ישיר 

אור_חדש כתב:
אין צורך בשום רווח נוסף.

מידה חרדית להפליא

העיקר שהבטן שלי יקבל את כל התקציבים, והשאר שילכו לעזעזאל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/3/2013 23:12 לינק ישיר 

מה מביא אותכם לחשוב שבנט מייצג את המתנחלים מהישובים המבודדים שכמעט ולא הצביעו למענו?
בנט מייצג את רעננה השבעה
הוא לא יזיל דמעה אם יפנו את יצהר הדוסית

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מה הרוויחו החרדים מההתנתקות?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.