בית פורומים בחדרי חרדים

הנקמה המתוקה שיינקום נתניהו במתנחלים. גדול מהחיים!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-10/3/2013 14:48 לינק ישיר 
הנקמה המתוקה שיינקום נתניהו במתנחלים. גדול מהחיים!

אין ספק שהמחיר התדמיתי הכבד שנתניהו משלם בחייו הפוליטיים, בשתי הקדנציות שכיהן עד עתה, היא בשל נאמנותו העיקשת למתנחלים ולחרדים. השמאל רואה בו מנהיג קבוצות האופל. מנהיג ישראל השלישית. בשל כך השמאל מתעב אותו כאויב לכל דבר ועניין ולא מסוגל לסלוח לו. עיתונאי השמאל ושליטיו הוציאו עליו חוזה בכל החזיתות. האיש מושמץ ונרדף עד לעפר. רצח אופי של ממש. בתדמית שלו, של רעייתו, של ילדיו. תעמולה משומנת מספרת לכולנו שהוא שקרן. הוא לחיץ. הוא קוסם. הוא זיג זג. אין השמצה שהשמאל לא ניסה עליו. כמויות הרעל והבוז מחלחלים כמובן לכולם כולל כולם. 

אני לא מדבר רק על עיתונאים חרדים שטחיים כמו ריבלין ובלום שאוטומטית הם קונים בצמא את כל מה שמאכילים אותם ברדיו של תל אביב. אני מדבר על ראשי מדינות כמו סרקוזי ואובמה שקוראים את עיתון "הארץ" באנגלית ומשתכנעים שנתניהו שקרן ! אתם מבינים את האבסורד? נתניהו שקרן ואולמרט אמין! למה נתניהו? כי כל מדינת ישראל הרי יודעים שהוא שקרן ! לא רק עיתון "הארץ" כותב זאת, כך כותב ברנע, כך כותב בן כספית, כך אומר אמנון אברומוביץ, כך סימה קדמון וכך אומרים כולם.

היה לפחות עוד אדם אחד בישראל שבמשך שנים רבות הושמץ במכונת השמצה אדירת ממדים בכל הארץ ובכל העולם כמו נתניהו. הוא עונה לשם: אריאל שרון. גם אז כל העולם ומנהיגיו קנה את ההסתה התדמיתית נגד האיש. גם אז היו עיתונאים חרדים כמו בלום וריבלין שקנו כל מילה שברנע ושיפר כתבו עליו ושדרניות הרדיו אמרו עליו.

חלפו להם שנים על גבי שנים ששרון היה מרוסק כאסקופה הנדרסת עד שהוא גילה סוף סוף את הפואנטה כיצד שורדים במדינת ישראל. יותר נכון, בנו עומרי שרון גילה לו את הסוד. ביום בהיר אחד נולד אריאל שרון חדש. ויקם מלך חדש על ישראל אשר לא ידע את יוסף. שרון החדש הודיע לפתע פתאום לתדהמת כל תושבי ישראל: "לא אתן יותר למתנחלים להכתיב למדינה את סדר היום !" שרון כמובן לא הסתפק בזה, להסתער הוא הרי יודע טוב מכולם. לא חלפו ימים ושרון הודיע: "שלטון החוק הוא מעל הכל אצלי, אני מודיע כי ש"ס לא תהיה יותר שותפה בממשלה שלי"! והעיף אותם מהקואליציה שלו לכל הרוחות. את הפצצה הגדולה הוא השאיר כמובן לסוף: "כדי לעשות שלום, חייבים לעשות התנתקות חד צדדית מעזה. ישראל רוצה שלום ולא תגרר יותר לאלימות המתנחלים!" אמר שרון וביצע תוך מספר חודשים. מי היה מאמין!

מאותו יום, החלו בני ביתו וחבריו של אריאל שרון לראות חיוך על פניו. אחרי שנים של אבל ויגון עמוק. תמו להן באבחה אחת שנות האיבה והרדיפה. אותו שרון שהיו כווווולם, כל המדינה וכל העולם, מכנים: בריון, מטורף, איש בודד, לא עוצר באדום, גס רוח, שקרן, רוצח, בוגד, איש רע. לפתע הפך לסבא טוב! מנהיג אמיתי! אמיץ! נעים הליכות! איש של חברים! קר רוח!

נתניהו ישב בצד ונשמתו יצאה. הוא ראה את מראות האלוקים החדשות ולא האמין למה שעיניו רואות. אני פראייר אמר לעצמו. יום יבוא ואעשה גם אני לביתי, גמל בלבו. לכשאהיה בפעם הבאה ראש הממשלה, אחריב התנחלויות, אשמיץ אותם בנאומים שלי, אסית נגדם, אעלוב בהם, אדפוק גם את החרדים, אייבש אותם מחוץ לקואליציה, אשתף פעולה עם כל מפלגות השמאל הכי קיצוני. ואז אהפוך ביום אחד למלך ישראל. לאמיץ, לגאון, לקר רוח, למנהיג, לדמוקרט אמיתי, לדיפלומט נדיר ביכולותיו, לצ'רצ'יל, יקיר העם והעולם.

לכשהגיע היום ונתניהו נבחר שוב לראשות הממשלה, הוא ניסה לבצע את מה שנשבע בלבו פנימה. הוא הכניס לקואליציה את מפלגת העבודה בראשות ברק במחיר מופקע. במחיר של בעל הבית השתגע. הוא אפילו הכריז על שתי מדינות לשתי עמים. אפילו על הקפאה זמנית הוא הסכים להכריז בעקבות לחציו של הנשיא ברק חוסיין אובמה

למזלו הרע של נתניהו, השמאל הוא רחוק מלהיות פראייר. השמאל זיהה בבירור שנתניהו לא באמת המיר את דתו. הוא אמנם עושה לעת עתה את מה שנדרש כמי שקפאו שד, אבל ליבו אינו שלם עמו. הוא אמנם עשה הקפאה בשטחים אבל טרם הפך לשנוא את המתנחלים. הוא לא השמיץ אותם בנאומיו, הוא לא הסית נגדם כמו שרון ואולמרט, הוא לא דאג להשמיד להם את מעט הלגיטימציה שנותרה להם. הוא נשאר נאמן לחינוך 'הרע' שקיבל בביתו השורשי, מאביו בן ציון נתניהו. הוא לא בוגד בערכיו. הוא לא אריאל שרון הוא לא אולמרט והוא לא לבני. הוא משלם מעט מס שפתיים לשמאל אבל לא עבר צד. לא המיר אמונה. בקיצור, הוא עדיין שקרן והוא עדיין לא אמיץ ועדיין לא אמין. אמיץ זה רק מי שנכנע לגמרי לטרור של השמאל. אולמרט למשל. מי שמסרב להיכנע ולהרים ידיים, הוא סמרטוט. הוא פחדן. כמובן שאין צורך לומר שאמין זה רק מי שגונב קולות מהימין ומעביר אותם לשמאל.

עכשיו רבותי לנקמה הגדולה: מה לדעתכם יעשה נתניהו במהלך הקדנציה הקרובה, כאשר הוא נוכח לגלות לתדהמתו ולתדהמת העם כולו, כי בעוד הוא משלם מחיר יקר ביותר על נאמנותו למתנחלים ולימין, הלכו להם המתנחלים בעצמם! בראשות הבריון נפתלי בנט  וכרתו להם ברית עם השמאל המיליטנטי בראשות יאיר לפיד, עופר שלח, יעקב פרי, יעל גרמן ושאר החברים, לקול מחיאות הכפיים, התופים והמחולות של המעודדים בתקשורת כמו אמנון אברמוביץ ובן כספית, רק כדי להחליש, להשפיל ולסחוט את נתניהו???

(אגב, זה אותו נפתלי בנט שעל פי עיתון "הארץ" בגד באינטרס של שולחיו החדשים מהימין וניסה להפיל פעמיים במהלך הקדנציה הנוכחית ראש ממשלה מכהן מטעם הימין, באמצעות "הדלפות" לתקשורת השמאל קיצונית - אוייבת נפשו של נתניהו - אשר יצרה יחד איתו את הפרשייה המכונה "ביביטורס" ובהמשך עוד הדלפות על "שוחד" שקיבל נתניהו כביכול)

חכו ותראו מה שנתניהו הולך לעשות להם במהלך הקדנציה הנוכחית! נתניהו אמנם מוכן להיות קדוש מעונה עד לרמה של האפיפיור, אבל לא יותר מהאפיפיור! עד כאן! אם גם למתנחלים "נפל האסימון" שחייבים לדפוק את נתניהו כדי למצוא חן בעיני סימה קדמון ויונית לוי, זה אומר שכלו כל הקיצים. יום הדין הגיע. הגיע הזמן שהוא - נתניהו, יעשה גם הוא לביתו. בדיוק כפי ששרון, אולמרט ולבני עשו לביתם וקנו את כל עולמם ביום בהיר אחד. כן. בלי הנחות בלי גמגומים ובלי רחמים. פשוט לדרוס את המתנחלים ולוודאות שיש מוות מיידי. זה הפטנט היחיד שהוכיח את עצמו במדינה שלנו.

דבר ראשון שנתניהו הולך לעשות בקדנציה הקרובה זה להודיע חגיגית על הקפאה בכל ההתנחלויות שמחוץ לקו הירוק בלי יוצא מן הכלל ולפרק זמן בלתי מוגבל. מיד לאחר מכן יבואו נאומי ההסתה נגד המתנחלים, עם כמה שיותר רעל ושנאה, אבל הפעם זה יהיה אמיתי בלי זיופים. ככל שהשנאה וההסתה נגד המתנחלים תגבר כך כמובן יתוגמל נתניהו. לפתע פתאום האיש הזה יהפוך לקינג ביבי אמיתי ומעורך, לא זה שלועגים עליו. פתאום תראו את כל העיתונאים מסבירים כמה האיש הזה אמיץ, חכם, מדינאי, בעל מזג מיוחד, ומנהיג אמיתי. אלא מה, כמובן שאפילו המעתיקים הקבועים נעבך, בלום וריבלין, יגלו פתאום שהאיש אמיץ, נועז, ומנהיג אמיתי ורגיש. הרי אמנון אברמוביץ אמר כך במפורש.

המדינה כולה תלבש חג ומסיבה. הרדיו על כל ערוציו יעבור להשמיע שירי שמחה רועשים המזכירים מועדוני לילה. אורות תל אביב יצבעו בגוונים של פריז. יונים ועצי זית ייתלו בכל פינה.

ואם מישהו מהרהר בליבו, שמא לנתניהו תהיה איזושהי בעיה בהחזקת הקואליציה שלו אחרי שנפתלי בנט על שנים עשר הבוגדניים האומללים שלו יעופו אחר כבוד מהממשלה יחד עם כיפותיהם הסרוגות, כנראה שהוא באמת תייר כאן במדינה. החגיגה והאופוריה שישלטו כאן במדינה באמצעות התקשורת יגרמו לכל המפלגות, כולל מר"צ והעבודה בראשות שלי יחימוביץ, להצטרף בגאווה ובריצת אמוק לקואליציית השפויים של המנהיג ההיסטורי נתניהו האמיץ, לא תיהיה להם אפילו התלבטות לרגע. ימי שרון העליזים יהיו קטנים על מה שיתרחש כאן במדינה, שלא לדבר על יאיר לפיד שיסביר בחן ובנועם ל'אח" נפתלי בנט, כי אין לו שום כוונה שמפלגתו "יש עתיד" תמחק מהנוף הפוליטי רק כדי לשמור על הברית החדשה. פראיירים תחפש במקום אחר, יגיד לו לפיד בחגיגיות אופיינית.

ועכשיו לדובדבן שבקצפת: פסגת הנקמה תגיע, כאשר המנהיג הדגול והאמיץ והקר רוח והנחוש מר בנימין נתניהו יקרא לסיעות החרדיות –ש"ס ויהדות התורה - לבוא ולהצטרף לקואליציית השלום של אמיצים. אוי זה יהיה גדול היום הזה. כמובן שאיש מהחרדים לא ימצמץ לרגע אחד. חסידים ומתנגדים, ספרדים ואשכנזים, כולם ירוצו לחבק את נתניהו בחיבוק גם הוא של אמיצים! ביום ההוא הבעל"ט, חגיגות הנקמה יפרצו מחסומים וירקיעו שחקים על באמת. כל הארץ כולה תלבש שבת ויום טוב דאורייתא, נערים וזקנים, דלת העם ועשירים, מהארץ עד לשמים, מדן ועד באר שבע - כולם יקראו בשם ה', יאכלו משמנים וישתו ממתקים, כי יום גדול ומקרא קודש הוא לה' אלוקינו.

תוקן על ידי המכולת ב- 10/03/2013 15:21:39

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2013 15:38 לינק ישיר 

מקור?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2013 15:41 לינק ישיר 

ואם זה שטיקל תורה שלי, זה לא טוב?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2013 15:42 לינק ישיר 

מאמר יפה

אבל האם אתה באמת חושב שמסירת שטחים טובה ליהודים 

אז אתה טועה 

ביום שזה יקרה הנציגים החרדים יתנו כתף חמה לציבור הדתי לאומי 

כי לנו בניגוד אליהם יש צווי האוסר לנקום {למרות שבדרך הטבע זה די נדרש}

אבל הדבר היחיד שיצא מהסיפור הזה 

זה שלמדנו שאסור לסמוך על רפורמיים בכל הרמות 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2013 15:47 לינק ישיר 

אם בא לו להיות צמח, אפשר ללכת בדרך של שרון!.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2013 15:47 לינק ישיר 

כתיבה מצויינת.

גם קונספירציה לא רעה :) אם כי אני לא בדיוק מאמין בה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2013 15:50 לינק ישיר 

אחלה שטיקל . על נתניהו ניתן לומר הכל והיית אפילו צנוע .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2013 16:08 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2013 16:16 לינק ישיר 

ג"א הקטן מצטרף לכל הנ"ל

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2013 16:23 לינק ישיר 

מאמר מוצלח ומרתק!! שאפו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2013 16:30 לינק ישיר 

אם אתה חושב שמישהו יקרא את כל הטקסט הזה, אתה טועה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2013 16:31 לינק ישיר 

שפתיים ישק!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2013 16:35 לינק ישיר 

לפעמים נראה לי שיש כאן אנשים שלא משגיחים טוב והילדים הקטנים שלהם כותבים כאן עם הניק של אבא

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2013 16:44 לינק ישיר 

אני לא מבין, איך כותב כזה מוצלח, לא מוצא זמן לשרת
במערכת הביטחון וההגנה על ארץ ישראל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2013 16:49 לינק ישיר 

זה עושה לכם טוב על הלב? תהיו בריאים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-10/3/2013 16:52 לינק ישיר 

מאמר מדהים. איזה כיף יהיה לנקום במתנחלים על ההחרמה והגירוש הנבזה מהממשלה. אין לי כבר סבלנות לחכות לגירוש ממיגרון ומכל מגורון שהם תקעו ביו"ש. *** צונזר ע"י המערכת *** ואז נראה אם בנט ממשיך להתעקש על הברית עם לפיד. אוח זו תהיה נקמה הרבה יותר חזקה מסתם נסיעה לים המלח ביום של דיון על ההתנתקות הבאה. שיראו מה זה להחרים חרדים ולהחריב את עולם התורה

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > הנקמה המתוקה שיינקום נתניהו במתנחלים. גדול מהחיים!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.