בית פורומים בחדרי חרדים

השירות ה"נהדר" של בגיר כנפי נשרים ירושלים

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/4/2013 16:27 לינק ישיר 
השירות ה"נהדר" של בגיר כנפי נשרים ירושלים

קניתי בבגיר כנפי נשרים בערב חג הפסח שלוש חולצות, שאלתי את המוכר מה המחיר הוא אמר 119 ש"ח לחולצה, בקופה מנהל החנות אמר לי מחיר אחר הרבה יותר יקר, משהו כמו חולצה ראשונה 199 שניה 150 שלישית 119 , אוקי, קצת מוזר אבל שילמתי , שאלתי את המוכר הראשון על כך והוא גמגם שהוא טעה במחיר.
בבית מתברר שלמרות שלקחתי את החולצות ממדף שהיה מסומן כמידה m אחת החולצות היא מידה xxl , בעקבות זאת פניתי היום לחנות להחלפה, מנהל החנות הנחמד סירב בטענה שיש לכלוך על החולצה, אכן מכיוון שהחולצה אצלי כשבועיים איכשהו הוא קיבל לכלוך , אמרתי למנהל , אך בבקשה קח אחריות על כך שלקחתי את החולצה ממדף שמסומן במידה מסוימת ואיכם מקפידים על הסדר בחנות, לא ולא, קל יותר לדבר עם הקיר מאשר לבקש זיכוי ולו חלקי על הטעות של החנות שגרמה לי לנזק.
דבר נוסף הפעם היה רשום מחיר במדף החולצות: 119 ש"ח לחולצה ולא כפי שגבו ממני מחיר הרבה יותר יקר.
יהיה מי שיאמר כך ויטען כך להצדיק את החנות , אני יצאתי עם תחושה לא מחמיאה ביחס אליהם , לקוח אחד הם הפסידו.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/4/2013 19:29 לינק ישיר 

הפסידו שתיים. ואולי גם יותר. חנות ברמה ובמחירים שלהם צריכים לדעת גם ׳להפסיד׳ עליך לפעמים, אתה לא מצפה לקבל יחס של שוק רמלה. חבל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/4/2013 20:29 לינק ישיר 
קנית את זה בתוך אריזה

לא תשמיץ את חברך.עד שתגיע למקומו.
וגם שהגעת תהיה זהיר שמא לא
הגעת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/4/2013 21:02 לינק ישיר 

עם כל הכבוד ויתכן שיש איזה שהיא טענה מסוימת בדבריך,אתה מתעלם לחלוטין מהחלק שלך במחדל. גם עם בטעות לקחת מידה שלא שלך ,לפחות בבית לפני שפתחת היית צריך להעיף מבט שהכל בסדר וגם אם לא עשית זאת ,אחרי שפתחת מייד הרגשת שזה לא מידתך היית צריך לקפלה בחזרה ולשים את הסיכות והקרטונים וכו בחזרה יפה בשקית והיו מחליפים לך בלי שום בעיה. זה שאתה התרשלת והנחת אותה פתוח סתם כך ועוד נתת לה להתלכלך זה כבר פשיעה שלך ולכן לא מגיע לך מצד הדין.. מלפנים משורת הדין זה כבר סיפור אחר ...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/4/2013 21:07 לינק ישיר 

מעצבן שאנשים במדינה מקבלים שירות רע !

שלא לדבר על המחירים

בגיר מזמן כמדומני לא מייצרים בארץ

והמחירים שלהם גבוהים מאוד!

לא יכול להיות, בעצם כן יכול להיות (בדידי הווא עובדה) שמחירי מכנסים של דוקרס עולים בארץ 300 שקל

ובמנהטן 10$ !!

וכן חולצות יפות 7-15$

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/4/2013 21:09 לינק ישיר 

מצטרף ל'מברכים'.

כנראה שגם אצלי 'טעה' המוכר (כנראה אותו מוכר ראשון שהיה אצלך) כשאמר לי על חליפה מסוימת שמחירה 990, ובזכות מבצע אקבל חינם חולצה ועניבה.   רק אחרי שמדדתי את המכנסיים הוא טרח להזכיר לי שאאלץ לשלם על החולצה והעניבה סך מסוים (לא זוכר כמה, אבל לא פחות ממאה שקלים). כשהערתי לו על כך הוא הכחיש שהוא אמר לי שאקבל אותם בחינם.

כעת אני רואה שזה כנראה משהו שיטתי.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/4/2013 21:39 לינק ישיר 

בשני המקרים הייתי משאיר את המוצרים בחנות ולא קונה שם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/4/2013 22:05 לינק ישיר 

רגושים כתב:
עם כל הכבוד ויתכן שיש איזה שהיא טענה מסוימת בדבריך,אתה מתעלם לחלוטין מהחלק שלך במחדל. גם עם בטעות לקחת מידה שלא שלך ,לפחות בבית לפני שפתחת היית צריך להעיף מבט שהכל בסדר וגם אם לא עשית זאת ,אחרי שפתחת מייד הרגשת שזה לא מידתך היית צריך לקפלה בחזרה ולשים את הסיכות והקרטונים וכו בחזרה יפה בשקית והיו מחליפים לך בלי שום בעיה.זה שאתה התרשלת והנחת אותה פתוח סתם כך ועוד נתת לה להתלכלך זה כבר פשיעה שלך ולכן לא מגיע לך מצד הדין.. מלפנים משורת הדין זה כבר סיפור אחר ...

שעה לפני החג בן אדם רואה שזה לא המידה שלו, הוא לא אמור להיזיר לשקית אלא ללבוש

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/4/2013 22:57 לינק ישיר 

שור_זועם כתב:
מעצבן שאנשים במדינה מקבלים שירות רע !

שלא לדבר על המחירים

בגיר מזמן כמדומני לא מייצרים בארץ

והמחירים שלהם גבוהים מאוד!

לא יכול להיות, בעצם כן יכול להיות (בדידי הווא עובדה) שמחירי מכנסים של דוקרס עולים בארץ 300 שקל

ובמנהטן 10$ !!

וכן חולצות יפות 7-15$

בוקסר כמה בניו יורק?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/4/2013 23:12 לינק ישיר 

אני יודע שאתה ציני אבל בכ"ז

הבוקסר לא היו מכותנה

מחירם היה גבוהבהרבה מהמחיר בארץ

אכן יש דברים מוזרים בניו יורק

שאתה יכול להשיג מעיל פוך ב40$ ,-חמישית מהמחיר בארץ

אבל על בוקסר תשלם יותר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/4/2013 11:46 לינק ישיר 

רגושים כתב:
עם כל הכבוד ויתכן שיש איזה שהיא טענה מסוימת בדבריך,אתה מתעלם לחלוטין מהחלק שלך במחדל. גם עם בטעות לקחת מידה שלא שלך ,לפחות בבית לפני שפתחת היית צריך להעיף מבט שהכל בסדר וגם אם לא עשית זאת ,אחרי שפתחת מייד הרגשת שזה לא מידתך היית צריך לקפלה בחזרה ולשים את הסיכות והקרטונים וכו בחזרה יפה בשקית והיו מחליפים לך בלי שום בעיה. זה שאתה התרשלת והנחת אותה פתוח סתם כך ועוד נתת לה להתלכלך זה כבר פשיעה שלך ולכן לא מגיע לך מצד הדין.. מלפנים משורת הדין זה כבר סיפור אחר ...

נכון אתה צודק בהחלט שיש לי חלק במחדל, אך יש ציפייה מחנות מכובדת וממותגת שיתנו שרות לקוחות לפחות ברמה של ההשקעה שלהם בפרסום ובעיצוב החנות, ולא שיתמקחו איתך כתגר בשוק,
זו הסיבה שאני בדרך כלל מעדיף לקנות בחנויות מותג ולא בחנויות קטנות ולא מוכרות, אני יכול לספר לך שאשתי קנתה בדלתא מוצר מסוים והחליפו לה לאחר שהמוצר עבר כביסה!

למעשה כעת קיבלתי טלפון מהחנות בעקבות הפרסום בפורום והם הציעו לקחת חולצה אחרת ב 50% וזה נראה לי הצעה הוגנת לסיים את הסיפור.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/4/2013 12:28 לינק ישיר 

חבל שכך הסיפור הסתיים רק בגלל שהסיפור פורסם ...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/4/2013 23:45 לינק ישיר 

בבני ברק לקנות בבגיר זה פשוט חוויה
השירות שם חבל על הזמן
ואני מתכוון לסניף ברחוב ירושלים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-8/4/2013 00:32 לינק ישיר 

דברנא כתב:
חבל שכך הסיפור הסתיים רק בגלל שהסיפור פורסם ...

לפחות מכאן ולהבא ידע הציבור ויזהר
(אגב, באותו רחוב במרחק של דקות הליכה ספורות, יש חנות של ליבוביץ אם אתם דוקא רוצים בגיר עדכני)

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > השירות ה"נהדר" של בגיר כנפי נשרים ירושלים
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר