בית פורומים בחדרי חרדים

מחזקים את "שובע" - קונים אצל היימישע ולא מפרנסים אויבים!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-18/4/2013 20:38 לינק ישיר 
מחזקים את "שובע" - קונים אצל היימישע ולא מפרנסים אויבים!

בעקבות האשכול המחוצף הקורא לרדת לפרנסת אחינו בשרינו על דבר העסקתו של אשה יראת שמים שעשתה מעשה-גבורה הירואי ובקשה לבער את הרע מקרב בית ישראל, המכשיר הטמא (בכדי לא להסיט את האשכול כפי שרבים מנסים בכל אשכול כזה לעשות אצהיר כי המחשב שלי הוא 1. במקום העבודה. 2. מוגן ומסונן ע"י הדרגה המחמירה ב'אתרוג') ההורס כל חלקה טובה וכבר רבים חללים הפילה עצומים כל הרוגיה, וכל באיה לא ישובון משאול תחתית. כפי שביטאו זאת כל גדולי זקני הדור שליט"א. הגרי"ש אלישיב הגר"ש וואזנר. הגראי"ל שטיינמן. הגר"ח קנייבסקי. האדמו"ר מויזניץ ועוד ועוד.

הריני לחזק את בעלי מאפיית "שובע" ובעז"ה אני אישית לא רק שאקנה שם מהיום את כל קניותי לשבת (אמנם לא הרבה, אולם אני את שלי עשיתי) גם אשכנע את ההורים את האחים והגיסים, מכריי וחברי וכל מי שאצליח להשפיע עליו לעבור לקניות במקום הזה. ומכאן קריאתי לכל מי שיראת ד' נוגעת בלבבו לעשות כן ולחזק את אנ"ש יראי ד' ואוהבי שמו, אשר לא חסים על כבודם למען קדושת שמו ית'.

ואם אצליח לכל הפחות לקניות של השבת הבעל"ט אזי עשיתי משהו טוב לכבוד שמו ית'.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/4/2013 20:39 לינק ישיר 

גם אני מיצתרף

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/4/2013 20:40 לינק ישיר 

גם אני מצטרף.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/4/2013 20:41 לינק ישיר 
הרבנים שהזכרת לא חתמו בעד אתרוג

אלא בעד נתיב אני בדרך לגנוב לך את המחשב מההעבודה מחא אגנוב לך לך את כל הבורקסים שתקנה בשובע

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/4/2013 20:45 לינק ישיר 

משהואמיוחד כתב:
אלא בעד נתיב אני בדרך לגנוב לך את המחשב מההעבודה מחא אגנוב לך לך את כל הבורקסים שתקנה בשובע

הנה דוגמא חיה למסיט אשכולות סדרתי.

עניינית. תודה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/4/2013 20:47 לינק ישיר 

אכן מחזק את ידיהם של אנשי " שובע " יהודים יראים ושלמים ואשתדל לקנות שם בלנ"ד. 
ואני כבר מודיע לפותח האשכול שככל הנראה הוא לא ימצא כאן הרבה שיתמכו
באותה צדקת כי חלק מהכותבים כאן מתגוררים או (הוריהם התגוררו בעבר ) בסדום וזה כנראה בגנים שלהם 
ראיתי אתמול את האשכולות נוטפי הארס שנפתחו כאן  וזה נותן לי הרגשה שאני לא טועה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/4/2013 20:48 לינק ישיר 

דפתר כתב:

בעקבות האשכול המחוצף (בכדי לא להסיט את האשכול כפי שרבים מנסים בכל אשכול כזה לעשות אצהיר כי המחשב שלי הוא 1. במקום העבודה. 2. מוגן ומסונן ע"י הדרגה המחמירה ב'אתרוג') ההורס כל חלקה טובה וכבר רבים חללים הפילה עצומים כל הרוגיה, וכל באיה לא ישובון משאול תחתית. כפי שביטאו זאת כל גדולי זקני הדור שליט"א. הגרי"ש אלישיב הגר"ש וואזנר. הגראי"ל שטיינמן. הגר"ח קנייבסקי. האדמו"ר מויזניץ ועוד ועוד.

אשכול מחוצף שכזה כבר לא היה במחוזותינו הרבה זמן, אם לספר השיאים של גינס היה קטגוריה של שיא החוצפה היית לוקח אותה בקלות !
שים לב , קודם כל כדי להוריד ממך את הביקורת המתבקשת אתה ישר אומר אני בעבודה זה מסונן , בלה בלה בלה , 
אבל כשזה מגיע לגלישה באתר הזה אתה מצפצף ציפצוף אחד ארוך על כל הרבנים שמנית למעלה, שאף אחד מהם לא התיר לך לגלוש כאן ! 
אלא מאי ? כשזה נוגע אליך אתה עושה מה בראש שלך ולא שם עליהם כלל וכלל, 
אבל אשה בת חמישים! שיש לה סמארטפון מסיבות אלו ואחרות זה כבר בסדר גמור לגנוב לה אותו כדי שחלילה לא תיכשל , 
 שיא החוצפה כבר אמרנו ?

תוקן על ידי אניכברחוזר ב- 18/04/2013 20:49:22

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/4/2013 20:53 לינק ישיר 

תודה על המחמאות.

ואני בכל זאת מבקש בכל לשון של בקשה לסייע במקרה זה, ולפחות לשבת הבאה לערוך קניות ב"שובע" ולא במקום אחר (גם אם זה כרוך במאמץ כלשהו). ובכל לחזק את הבעלים יראי ד' העומדים בשער מול המון נבער וזועם שאנים חפצים לקבל על עצמם עול זקני וצדיקי ישראל שליט"א ולהתנהג ככל העולה על רוחם. לדאבונינו, המוסת בצורה שלא היתה מביישת את גדולי האנטישמיים בכל הדורות, ובכך תכריזו על השתייכותכם למחנה יראי ד' ואוהבי שמו!!!.

אנא! למען כבוד שמו יתברך.

תוקן על ידי דפתר ב- 18/04/2013 20:57:40

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/4/2013 20:54 לינק ישיר 

תודה על התשובה ה"עניינית" האמת כואבת לפעמים , אה ?

הנה בוא נחדד את זה עוד קצת , אתה מגיע בבוקר למשרדך ומוצא אותו פרוץ לרווחה והמחשב ה"טהור" שלך  נעלם כמובן,
מישהו יוצר איתך קשר בטלפון (הכשר כמובן) שלך ואומר לך העלמנו את זה ממך כדי שלא תיכשל באיסור של גלישה לאתרים שלא הורשו על ידי הרבנים ,
מה תהיה תגובתך אז, חכמולוג שלי , אה ? בטח תנשק אותו במצחו ותגיד לו תודה רבה על כך שהצלת אותי מהאיסור , נכון ?

זה בדיוק מה שהיא עשתה שם בחנות, ללקוחה המבוגרת בעלת הפלאפון. 

תוקן על ידי אניכברחוזר ב- 18/04/2013 20:58:54

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/4/2013 20:55 לינק ישיר 

תקנו בשובע. רק תשימו שלא חשכוח שם את המחשב דרכו כתבתם את ההגיג המטופש שלכם.

אוח אוח

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/4/2013 20:57 לינק ישיר 

דרישה מכל החנויות, שיעדיפו להעסיק עובדות כמו זאת משובע מאשר יעבידו עובדות שלבושות כמו בהמות (אני כתבתי זאת על דעת זה שכמה יפי נפש כאן יגידו שאני הוא הבהמה אך לא אחזור בי)

תוקן על ידי ori83 ב- 18/04/2013 21:02:24

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/4/2013 21:00 לינק ישיר 

אני אוהב את הסחורה של "שובע" (למרות שלא מכבדים כרטיסי אשראי, ולמרות עליית המחירים בתחום הקצפות)

אבל צורם לי שאם היה נאבד לי הפון, לא היו מחזירים אותו

יש לי פון סמארטפון די מעפן  משתמש בעיקר לSMS - רדיו ולשיחות - בקושי רואים בו משהו ובטח לא אינטערנעט

הייתי מתבאס לו הייתי מאבדו והיו משמידים אותו

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/4/2013 21:00 לינק ישיר 

די ילדים מספיק לריב.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/4/2013 21:01 לינק ישיר 

חחחח וואו, מדהים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/4/2013 21:03 לינק ישיר 

ori83 כתב:
דרישה מכל החנויות, שיעדיפו להעסיק עובדות כמו זאת משובע מאשר יעבידו עובדות שלבושות כמו בהמות (אני כתבתי זאת על דעת זה שכמה יפה נפש כאן יגידו שאני הוא הבהמה אך לא אחזור בי)

אני לא חושד באשתך חלילה שהיא לבושה כמו "בהמה" כלשונך הטהור 
למה שלא תשכנע אותה לעבוד כקופאית (במקרה שהיא עדיין לא ) כך תוכל להציל יהודים רבים מעוון 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/4/2013 21:04 לינק ישיר 

אשריה ואשרי חלקה, ולו רק בגלל שהעלתה את המודעות לחומר האיסור הכרוך בהחזקת אייפון. שלא לדבר על חילול ד' שזה גורם לראות אשה (הקוראת לעצמה) חרדית מחזיקה מכשיר טמא ומשוקץ שכזה ברשות הרבים.

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > מחזקים את "שובע" - קונים אצל היימישע ולא מפרנסים אויבים!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 6 7 8 לדף הבא סך הכל 8 דפים.