בית פורומים בחדרי חרדים

זהירות מחנות littel lady, גזלנים ושקרנים גסי רוח

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-1/5/2013 19:29 לינק ישיר 
זהירות מחנות littel lady, גזלנים ושקרנים גסי רוח

בערב פסח רכשנו ארבעה עליוניות בחנות בגדי ילדות LITTEL LADY רח' מלאכי 1 פינת מלכי ישראל ירושלים. מחיר כל עליונית 200 ש"ח יחד שילמנו 800 ש"ח ממיטב כספינו! בחג הלבשנו לילדות את הבגד פעם אחת בלבד! והבחנו שהבגד נדבק לחצאית \ לגרביונים ופשוט מתפורר!!!! לפני כביסה וכו' במוצאי החג 3 מהבגדים עברו כיבוס לפי הוראות היצרן ובגד אחד לא כובס. לאחר החג החזרונו את הבגדים לחנות, ונתקלנו ביחס צונן ולא קשוב! התגובה הראשונה הייתה :"אתם היחידים שבאתם עם תלונה כזו..." במהלך חודש לא קיבלנו שום תשובה, אלא רק יחס לא ראוי ומזלזל כג' מוכרת שמתעסקת בפלאפון שלה בזמן שדיברנו איתנה ובררנו מה קורה עם השמלות.... לאחר חודש קיבלנו תשובה: "הבגד נשלח לבדיקה במפעל ותשובתם : הבגד כובס לא לפי ההוראות" כל ההסברים למנהלת החנות על כך שבגד אחד כלל לא כובס, או שהבגדים התפורררו כבר בשבת, נפלו על אוזנים אטומות ומלאי זלזול.....

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/5/2013 21:44 לינק ישיר 

לא יפה מצידם.
צריכים לתת שירות עודף על כזה מחיר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2013 01:57 לינק ישיר 

חנות שלא יודעת לתת שירות תרגיש את זה בכיס

הלקוחות בסופו של דבר לא פריירים

לנו היה מקרה שרכשנו בגד במחיר בכלל לא זול מחנות שכיכבה כאן בעבר כלא יודעת לתת שירות וכשבאנו להלביש בפעם הראשונה ראינו שיש חור בתחרה של הבגד

האמת שאשתי לא פרייארית והיא חיכתה לזמן הכי לחוץ ושבחנות יש הכי  הרבה לקוחות ואז היא חזרה אליהם ובקול התלוננה וכו' שלא היה מה ללבוש בחג וכו' וכו'

בעלי החנות די התבלבלו בכל זאת החנות מלאה לקוחות וזה מה שחסר להם עכשיו שידעו שהסחורה זבל

הם התיחסו אמנם מאד מאד בקרירות אבל לא היתה להם ברירה והם החליפו את הבגד

מצד שני אשתי רכשה בגד לילדה גם לא זול במכירה של בגדי ילדים בשיכון סאטמר בבני ברק כמדומני שלמכירה קוראים קופלימנט

ולאחר כמה כביסות לפי הוראות היצרן הבגד ממש שינה את צורתו ועמד מזעזע על הגוף

היא חזרה אליהם דווקא בזמן שקט אף אחד לא היה בחנות ובעלת החנות לא התחמקה ואמרה שאמנם אף אחד לא חזר אבל אין שום בעיה רק שתשאיר את זה כי היא רוצה להעביר את זה ליבואן

לאחר יומיים אשתי קיבלה טלפון שזה בסדר והיא תזכה אותה

אשתי נכנסה וקיבלה את כל הכסף בחזרה במזומן והכל בחיוך ובמאור פנים

האמינו לי אשתי כל עונה נכנסת דווקא לחנות הזו בעדיפות הראשונה כי שירות שווה מעל לכל

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2013 06:51 לינק ישיר 

מי היבואן של החנות בסאטמר? (אני מבין שבאם היבואן לא הייתה מזכה אז גם בעלי החנות לא היו מזכים!)

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2013 09:32 לינק ישיר 

חסידיש_ניק כתב:

חנות שלא יודעת לתת שירות תרגיש את זה בכיס

הלקוחות בסופו של דבר לא פריירים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2013 10:18 לינק ישיר 

littel lady" or "little lady"?"

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2013 11:30 לינק ישיר 

המוכרת אמרה מייד שהיא תזכה רק שהיא רוצה לשמוע מה אומרים
אחרי יומיים היא חזרה אליה שאמנם היא לא קיבלה עדיין תשובה אבל זה ודאי לא עסק של הלקוח והיא תקבל את שלה
כזה שרות ראוי לפירסום

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/5/2013 11:50 לינק ישיר 

לכל מטבע 2 צדדים. כרגע יש כאן רק צד 1. כששומעים את 2 הצדדים מתקבלת תמונה מאוזנת ואפשר להפעיל שיקול דעת הגיוני מי צודק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2013 20:55 לינק ישיר 

יש אנשים שלא מחפשים צדדים רק קניה הוגנת.

ועבורם זה תמרור אזהרה, ברור שאתה מוזמן לקנות שם ולגלות עוד צדדים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2013 21:15 לינק ישיר 

גלגל_החוזר כתב:
לכל מטבע 2 צדדים. כרגע יש כאן רק צד 1. כששומעים את 2 הצדדים מתקבלת תמונה מאוזנת ואפשר להפעיל שיקול דעת הגיוני מי צודק.

אתה מוזמן לפנות לחנות, לבקש מהם תגובה ולפרסם אותה כאן כלשונה.
אדם מפרסם כאן תלונה בניק מוכר, כותב בפורום כבר שנה, מפרסם תלונה על מקרה שקרה לו אישית.
קשה לחשוד שהוא מתחרה שפתח ניק לפני שנה ורק עכשיו נזכר להשמיץ.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-4/5/2013 22:46 לינק ישיר 

אני אתן לכם את התגובה של החנות : המוכרת צעירה מאוד שיחקה באייפון שלה כל הזמן ולא התייחסה למילים שלי ורק אמרה מידי פעם, לא קיבלתי שום תלונה על הבגד הזה ממקורות אחרים ולכן אני לא מעוניינת לזכות אותך בנוסף אף אמרה לי תיגש למי שאתה רוצה להתלונן, ממני לא יצא זיכוי,

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-5/5/2013 10:21 לינק ישיר 

לייביש38 כתב:
אני אתן לכם את התגובה של החנות : המוכרת צעירה מאוד שיחקה באייפון שלה כל הזמן ו,

אתה רואה ? בכל דבר שלילי יש גם משו חיובי, 
אם מאו דהו מלקוחות החנות יאבד את האייפון שלו, לפחות לא יקרה לו מה שקרה במקרה הזה ....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2013 20:50 לינק ישיר 

אולי גם ניסתה לחפש לה בגדים מהאופנה של אפליקציות ביגוד למיניהם

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-6/5/2013 22:38 לינק ישיר 

היות ושמעתי את הסיפור הזה ממישהי שהייתה בחנות אני חייב להגיב 
1.מוכרת מקבלת הוראות מההנהלה איך לטפל בחזרות וזיכויים כך שתלונות להנהלה בלבד
2.זה ברור שהמוכרת תתעסק בפאלפון כי מה רצית שהיא תעשה? שתעמוד ותספוג את כל הצעקות ששמעו בכל השכונה?גם אם אתם חושבים שאתם צודקים מותר לדבר ברוגע, המוכר\ת הם גם בני אדם אני בטוח שאם הייתם מדברים כמו בני אדם המוכרת לא הייתה מתעסקת באייפון או בגלקסי שלה, ובקשר לבגד עצמו תבקשו לדבר עם בעל החנות ולא עם מוכר שמקבל שכר מינימום תיתנו אנושיות תקבלו בחזרה אנושיות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2013 00:36 לינק ישיר 

בעקבות האשכולות האחרונים אני קורא להנהלת הפורום להרים את הכפפה, ולפתוח אשכול מיוחד  לתלונות על חנויות אשר מזלזלים בלקוחות ובחוקי הצרכנות. ובאשכול יובאו שמות החנויות ביחד עם התגובות של החנויות.
למרות שיש בדבר טעם לפגם בגלל שזה בעילום שם, ואפשר להתנקם כך בחנויות. עדיין לדעתי שווה הדבר ע"מ לעקר מהשורש את התופעה הבזויה של זלזול בלקוחות עד כדי גניבה, רק בגלל שכלום לא יקרה בגלל זה כי מי יתלונן? בעלי העסקים צריכים לדעת שאם כך יעשו זהו סופם.
אני חושב שעצם פתיחת אשכול ענייני לנושא, ששם לא יוכל כל אדיוט עם מקלדת או בעל חנות להסיט את הנושא מהביקורת העניינית לצדקנות בעינייני לשוה"ר וכדו'. מיותר לציין שתפקיד הנהלת הפורום יהיה לחסום טרולים כאלה של הסטת נושא הדיון הענייני, וכן להביא את תגובת בעל החנות על כל טענה.
תגידו מה אתם חושבים, אבל בבקשה להיות ענייניים ולא צדקנות זולה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-7/5/2013 00:49 לינק ישיר 

מוזר שהלכה אינה רלבנטית בפורום חרדי.

יש כללים ברורים ולא מסובכים למה לט לדרוש מכותבים בפורום חרדי לכתוב רק את האמת, רק דברים שהם בטוחים בהם במאה אחוז, בלי להשמיט ורק דברים שהם לתועלת הציבור?

הלכה אינה צדקנות

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > זהירות מחנות littel lady, גזלנים ושקרנים גסי רוח
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.