בית פורומים בחדרי חרדים

בזכות הליב"ה: אלפי שיכורים בני 11 וסמי אונס בכל מועדון

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/6/2013 14:10 לינק ישיר 
בזכות הליב"ה: אלפי שיכורים בני 11 וסמי אונס בכל מועדון

אחד מראשי הארגונים למלחמה במשהו (סמים\אלימות\זנות\אלכהול\נשים מוכות) מסביר להורים בראיון לגל"צ כמה צריך להיזהר לפני שהילדים יוצאים לבלות.
מתברר שאלפי ילדים בני 10 ו11 מתדלקים בארון המשקאות של אבא, לפני שהם יוצאים לאחד המועדונים כדי להאזין למוזיקה פראית (ונאורה) ולרקוד כמו קוף (מתקדם) שחטף מכת חשמל, וילדות בנות 13 שמתלבשות כמו יצאנית צמרת (מעושרת) כדי להיאנס באותם מועדונים באמצעות סמי אונס שהילדים המתודלקים דחפו להן, ועשרות אלפי ילדים בני 15 (4 יחידות במתמטיקה) עקוצי עגילים ומדורדרי שפה שותים כמויות אדירות של אלכוהול (פי 3 מלפני עשור) ודוקרים אחד את השני באופן תרבותי.
ורק ההורים כוססים את ציפורניהם בחרדה לילה לילה. ולא תמיד הם יודעים איזה דבר נורא ובלתי נתפס עבר על ילדיהם הקטנים ומוכי הגורל.

אתה הבנת את זה יאיר? הבן הטהור והזך שלי בעל העיניים הכחולות הצלולות שלא ראה ולא יראה, בעזרת ה', מזוועות התרבות הנוראה שלך, יושב וקורא ספר עב כרס בזמן שהבן השיכור שלך עושה מאמץ עליון לכוון את כדור הסם לכוס המשקה של הילדה לידו.

תן לנו ליהנות מחשכת התרבות שלנו, אל תפריע לנו עם הבזקי הלייזרים ועם הדאגה האבהית והמחסדת שלך. 

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/6/2013 14:38 לינק ישיר 

http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp?cat_id=4&topic_id=3014156&forum_id=771
וזה בזכות שלא למדו ליב"ה?

מה עניין שמיטה אצל הר סיני?

הליב"ה היא עבור העתיד של הילד שלך שיוכל בבגרותו לעבוד ולא כפועל נקיון ולפחות עםהשכלה מינמאלית.
לא כל דבר הוא נגדך אישית!!
ברור שצריך להתוות מתווה שיהיה מקובל על גדולי ישראל. ולא חד צדדי

תוקן על ידי ים_של_שלמה ב- 24/06/2013 14:39:36

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/6/2013 14:38 לינק ישיר 

כל מילה פנינה!!
אולי מישהו יכול לשים ללפיד את זה בפייסבוק שלו!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/6/2013 14:52 לינק ישיר 

אין קשר בין לימוד מתימטיקה ואנגלית לבין התהוללות והתפרעות. יש קשר בין אי לימוד מתימטיקה ואנגלית לבין נחשלות ועוני.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/6/2013 15:37 לינק ישיר 

ציניכאן כתב:
 אחד מראשי הארגונים למלחמה במשהו (סמים\אלימות\זנות\אלכהול\נשים מוכות) מסביר להורים בראיון לגל"צ כמה צריך להיזהר לפני שהילדים יוצאים לבלות.
מתברר שאלפי ילדים בני 10 ו11 מתדלקים בארון המשקאות של אבא, לפני שהם יוצאים לאחד המועדונים כדי להאזין למוזיקה פראית (ונאורה) ולרקוד כמו קוף (מתקדם) שחטף מכת חשמל, וילדות בנות 13 שמתלבשות כמו יצאנית צמרת (מעושרת) כדי להיאנס באותם מועדונים באמצעות סמי אונס שהילדים המתודלקים דחפו להן, ועשרות אלפי ילדים בני 15 (4 יחידות במתמטיקה) עקוצי עגילים ומדורדרי שפה שותים כמויות אדירות של אלכוהול (פי 3 מלפני עשור) ודוקרים אחד את השני באופן תרבותי.
ורק ההורים כוססים את ציפורניהם בחרדה לילה לילה. ולא תמיד הם יודעים איזה דבר נורא ובלתי נתפס עבר על ילדיהם הקטנים ומוכי הגורל.

אתה הבנת את זה יאיר? הבן הטהור והזך שלי בעל העיניים הכחולות הצלולות שלא ראה ולא יראה, בעזרת ה', מזוועות התרבות הנוראה שלך, יושב וקורא ספר עב כרס בזמן שהבן השיכור שלך עושה מאמץ עליון לכוון את כדור הסם לכוס המשקה של הילדה לידו.

תן לנו ליהנות מחשכת התרבות שלנו, אל תפריע לנו עם הבזקי הלייזרים ועם הדאגה האבהית והמחסדת שלך. 

את השטויות האלו גם אני שמעתי ויש לי תשובה מצויינת.
אותם ילדים שיכורים ומחוררים ואותן ילדות שמתלבשות כמו ..... נו, כמו שאמרה הרבנית דולי פרטון תליט"א "אתם לא יודעים כמה עולה לי להראות כל כך זולה." ואותם ילדים וילדות הופכים לאחר זמן לא רב לאזרחים משכילים, נאורים, אוהבי אדם ויצרניים.
אותם ילדים פרועים הופכים לקצינים מבריקים בצבא, למנהלים , לאדריכלים ולמהנדסים שבעבודתם המסורה, היצרנית והיצירתית הם מפרנסים את עצמם בכבוד ובשפע ומביאים קידמה וכבוד לעמם ומולדתם.
אותן נערות מקועקעות והוללות, מגיעות אל האקדמיה ואל המעבדות והפכות לרופאות, מתכנתות, פסיכולוגיות ופרקליטות ומהוות את הלב הפועם של החברה המאוזנת, האנושית והבריאה.
הן לא סוחבות סלים וערימות ילדים מנוזלים בסמטאות מרופשות והן לא נשואות לאברכים בטלנים ונבערים שממלאים את יומם ברכילות ובקריאת עיתוני זבל עילגים.
אלו גם אלו, הופכים להיות הורים אחראיים ומסורים, המתרוצצים עם ילדיהם הרכים בין רופאים ויועצים שונים. אלו גם אלו מנסים להקנות לילדיהם חינוך טוב, מעמיק, מדעי ונאור , כדי שיוכלו להפוך לאזרחים שלווים ומועילים בחברה מודרנית ומתקדמת ואלו גם אלו הופכים להיות מודאגים מאוד בגיל מסויים, כשהילדות עוברות לאיפור כבד ועקבים גבוהים ואילו הילדים עולים על אופנועי שטח.

ככה זה, דור הולך ודור בא, וזה טיבם של החיים, שיש בהם תקופות יותר מאתגרות, זה קורה לכולם.
מבחנה האמיתי של חברה, אינו מתבטא בפרספקטיבה צרה ומגמתית של תקופות קצרות, אלא בראיית השורות התחתונות.
האם החברה יצרנית ומתפתחת? האם החברה מאפשרת לאזרחיה להתקדם ולהתמקצע על פי נטיית ליבם האינבדואלית אחרי שהוצג בפניהם מלוא מרחב האפשרויות הטמון בשדות המדע, החברה והתרבות?
האם החברה שיוויונית? האם היא מאוזנת?
או שהיא חברה דורסנית, חשוכה, נבערת, אדישה למצוקות חבריה, בדלנית, מסתגרת ואלימה?
זה מבחנה האמיתי של חברה וגם מבחנו האמיתי של החינוך אותו היא מעניקה.   

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/6/2013 15:52 לינק ישיר 

לא בקשת היום לא לנבל את הפה? תלמד מעיבל לענות לעניין בלי לשפוך את הכעסים האישיים שלך!!!ילדים מנוזלים?אברכים בטלנים?
חברה אלימה?דורסנית? חשוכה? נבערת? אדישה?אנחנו חיים באותו יקום?
מה מפריע לך בבדלנית ומסתגרת?

האמת שהחברה שפותח האשכול מדבר עליה לא הופכת לקצינים מבריקים,למנהלים  מוכשרים או למהנדסים,
הוא לקח את ישראל  השניה והציב אותה מול החרדים, הוא היה צריך להציב אותה מול השבבניקים, נוער הגבעות וכדומה ואת העלית הישיבתית מול  הקצינים המוכשרים המהנדסים.....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/6/2013 15:58 לינק ישיר 

דברוני כתב:
לא בקשת היום לא לנבל את הפה? תלמד מעיבל לענות לעניין בלי לשפוך את הכעסים האישיים שלך!!!ילדים מנוזלים?אברכים בטלנים?
חברה אלימה?דורסנית? חשוכה? נבערת? אדישה?אנחנו חיים באותו יקום?
מה מפריע לך בבדלנית ומסתגרת?

האמת שהחברה שפותח האשכול מדבר עליה לא הופכת לקצינים מבריקים,למנהלים  מוכשרים או למהנדסים,
הוא לקח את ישראל  השניה והציב אותה מול החרדים, הוא היה צריך להציב אותה מול השבבניקים, נוער הגבעות וכדומה ואת העלית הישיבתית מול  הקצינים המוכשרים המהנדסים.....

בדלנית=מסתגרת=אלימה=דורסנית=נבערת.
זו המציאות.
הבדלנות, דורשת הסתגרות, וההסתגרות מובילה לאלימות ויוצרת בערות.
אלו מובנים מאליהם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/6/2013 16:04 לינק ישיר 

drall כתב:

אותם ילדים פרועים הופכים לקצינים מבריקים בצבא, למנהלים , לאדריכלים ולמהנדסים שבעבודתם המסורה, היצרנית והיצירתית הם מפרנסים את עצמם בכבוד ובשפע ומביאים קידמה וכבוד לעמם ומולדתם.
אותן נערות מקועקעות והוללות, מגיעות אל האקדמיה ואל המעבדות והפכות לרופאות, מתכנתות, פסיכולוגיות ופרקליטות ומהוות את הלב הפועם של החברה המאוזנת, האנושית והבריאה.

קדחת!
ערסים נשארים ערסים ומולידים ערסים ושום דבר טוב לא יוצא מהם. חלקם נעשים שובו בנים וגם הם עדי אובד.
מה שכן, זו לא המציאות של כל החילונים וגם לא רובם.
ומה שכן, בתקשורת הזולה כגון ווינט ואולי גם גלי צהל, זו המציאות המצטיירת, אבל לא היא.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/6/2013 16:08 לינק ישיר 

drakk לכאורה אסור היה להגיב לאמירות מכוערות כוללניות ואנטישמיות כמו אלה שכתבת, אך אם נוברים היטב ברפש נמצאת טענה הראויה להתייחסות.
הטענה כאילו הנוער הפוקר הבהמי והנאור שלכם הופך את עורו כעבור שנים לפרפר יפה כנפיים היא בזיון לאינטילגנציה, כולם מהנדסים? כולם מנהלים? נו ב'מת..לכן השכר הממוצע (הממוצע, יש הרבה שמשתכרים פחות) הוא 8000 ש"ח. כמה סטודנטים אתה מכיר שעובדים בתחם התואר שקבלו? כמה מהנדסי תעשיה וניהול אתה מכיר שעובדים כמהנדסי תעשיה וניהול? ולעצם העניין, ילדים שלוחי רסן המתנהגים כאחרוני הברברים מתקופת האבן שמערכת החינוך, אתה אמרת, אינה דואגת לחנכם כהוא זה, בהנחה שכולם יהיו צוקרברגים ויעלונים אינם הופכים מעצמם להיות אנשים טובי לב ומחונכים תשכח מזה. הם לומדים להסוות את הבהמיות משום שזה משתלם להם, כך יקודמו בעבודה וישיגו נשים (אלו המטרות היחידות שלכם, לא? פספסתי משהו?). 
בקשתינו אחת, תבוססו בבוץ המסריח שלכם ותנו לנו לחיות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/6/2013 16:26 לינק ישיר 

ציניכאן כתב:
לכן השכר הממוצע (הממוצע, יש הרבה שמשתכרים פחות) הוא 8000 ש"ח.

השכר הממוצע הוא לא רק "שלנו", לומדי הליב"ה.
השכר הממוצע לוקח בחשבון גם את אלו שלמדו במערכת החינוך החרדית הכושלת והנבערת ולפיכך אין להם סיכוי ממשי להעלות את השכר הממוצע.
נכון, תיאורטית, חרדי שלא למד ליב"ה יכול להיות בעל באסטה ולהרוויח יותר ממהנדסים רבים, אבל מקרים כאלו הם מיעוט זניח ולפיכך נזניח אותם.
המבחן האמיתי, שאותו אתה לא מסוגל לערוך, אבל אני יכול לעשות אותו כל יום כי כך גדלתי, הוא לקחת את המהנדסים, את הרופאות, את הפסיכולוגיות, את הקצינים המצטיינים ולבדוק איך הם התנהלו כשהיו בני שמונה עשרה.
קל יהיה להיווכח, שרובם המכריע ניהלו חיים פרועים ותוססים, רקדו במסיבות, השתכרו, רכבו על אופנועים בלי רישיון, עשו קעקועים וכן הלאה וכן הלאה.
אלו עובדות מוצקות.
זה גיל הטיפש עשרה, הוא לא ממש נעים אבל הוא עובר, תודה לאל.  

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/6/2013 16:39 לינק ישיר 

פותח האשכול מתהדר בקלון האחר במקום להתהדר בכבוד עצמו

בנוסף לכך צורת הכתיבה באה מתוך התנשאות ובאופן לא עניני כמאמרם זל תענו חיטים והודה לו בשעורים

כעת עזוב את החילוני שבאמת אין לי צורך להידמות אליו

רק תסביר מהו האיסור החמור ללמוד ליבה
מה שהיה טוב לסבא מקלם או לרשר הירש או לכל הישיבות הקטנות באמריקה לונדון מנצסטר קנדה מלברון האם במנצסטר זו לא קהילה אולטרה חרדית ?

ומה קורה להם הם אינם גדלים בתורה ?
האם בגלל זה מישהו מהם הולך לפאב המקומי משקה מישהי בסם אונס?

ישנם ציבורים שלמים שמוחקים הלכות שלמות בדבר לימוד אומנות והלכות משא ומתן האם זו אינה רפורמה? רק לחומרה

אני לעומת זאת מסתדר עם כל ההלכות הכתובות בספר התורה

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2013 12:10 לינק ישיר 

בבי_לון כתב:
פותח האשכול מתהדר בקלון האחר במקום להתהדר בכבוד עצמו

פותח האשכול, חטף בפרצוף כראוי.

אולי עכשיו הוא יזהר יותר.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2013 12:28 לינק ישיר 

אוי! איך קרעת אותי! אני יומיים רצוף יושב מול המקלדת בנסיון נואש לענות ל"החטפות" שלך. אני לא אוכל, לא ישן, רק חושב מה לענות לדרעק. תינוק מתוסכל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2013 12:47 לינק ישיר 

הנה דוגמא לקבוצה ( 89 אחוז ממנה חילוניים) שלמדו ליב"ה והצליחו לעשות משהו בחיים, ולא רק להסתובב ב-11 בבוקר עם המגבת על הכתף בזכרון משה.

http://www.iaf.org.il/1740-26184-he/IAF.aspx

בקיצור - גם המשפט שפתחתי בו הוא כוללני וגם ההבלים שפותח הרשכול פתח בהם - הבלים כוללניים גם הם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2013 13:02 לינק ישיר 

אני פשוט מאושר שההכללה שלך מול ההכללה שלי היא מגבת ומקווה אל מול ילדים פרועים שאונסים ילדות פרוצות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/6/2013 13:23 לינק ישיר 

מקומם של אנסים בבתי הסוהר, בשביל זה יש משטרה..

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > בזכות הליב"ה: אלפי שיכורים בני 11 וסמי אונס בכל מועדון
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 5 לדף הבא סך הכל 5 דפים.