בית פורומים בחדרי חרדים

גדול"י בחרו לרב ראשי פושע שעובר על יהרג ואל יעבור!!!!!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-25/7/2013 01:56 לינק ישיר 
גדול"י בחרו לרב ראשי פושע שעובר על יהרג ואל יעבור!!!!!!

ראו כאן בהתחלה באילו מכשירים הוא משתמש.

לאן נעלם פתאום "יהרג ואל יעבור", "ג' עבירות חמורות", אפיקורס, חוטא ומחטיא, צריך לשרפו כדין ע"ז, וכו' וכו'? 

איך בכלל הוא נכנס לביתו של הרב שטיינמן כשעל כל הבית מרוח ש"לכאן לא יכנס בעל אייפון"?

ועוד לבחור אותו לרב ראשי????

ואל תענו לי שהוא הכי פחות גרוע והאחרים יותר גרועים. וכי אם היו מתמודדים שבתי צבי, נתן העזתי ויעקב פראנק - גדול"י היו אומרים לבחור בפחות גרוע או שהיו מדירים רגליהם מהעניין מכל וכל?

אז איך הם בוחרים יהודי שעובר בשאט נפש על  יהרג ואל יעבור ? אתם קולטים מה זה? יהודי שעובר על מה שאומרת התורה שצריך להיהרג ולא לעבור - מורים גדול"י לבחרו לרב ראשי???? והם בעצמם הם הם אלו שאומרים כל הזמן שהדבר הזה הוא ביהרג ואל יעבור!

תכל'ס, זה מראה דבר אחד ברור: אף אחד מהם לא מתכוון באמת שזה יהרג ואל יעבור כפשוטו. חד וחלק. אם זה היה כך, לא יעלה על הדעת שהיו גדול"י מורים לבחור לרב ראשי אדם שרצח וממשיך לרצוח במזיד, מגלה עריות במזיד, עובד עבודה זרה במזיד. חד וחלק לא היו מורים לבחור באיש כזה, ויהי מה. שיהיה מוסד הרבנות מה שיהיה, שיהיו האחרים מה שיהיו. לא היו מורים לבחור בו. לכל היותר היו מסיקים שאין להם להתערב בכלל בנושא ושיקרה מה שיקרה, אבל הם לא יתמכו בפושע ישראל בגופו שעובר על הכי חמור בתורה בפרהסיא בשאט נפש. 

או אולי הם באמת לא יודעים שהוא כזה ולכן הורו לבחור בו, ואז זה מראה לנו איך ועל סמך איזה מידע הם מחליטים מה שמחליטים? דברים שאילו ידעו את האמת היו נוקטים בהיפך הגמור?

כך או כך, לימוד גדול למדנו מכאן. ולשומעים ינעם.

תוקן על ידי נתנאל34 ב- 25/07/2013 01:57:36

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2013 02:04 לינק ישיר 

בדיוק צפיתי בסרטון הנ"ל, והתקשיתי בקושייתך העצומה איך שייך לבחור לרה"ר יהודי שבריש גלי עובר על אחת מג' עבירות חמורות?
וכשבאתי לשטוח את הפליאה הגדולה בפני הציבור ראיתי שכבר הקדמת אותי בזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2013 02:14 לינק ישיר 

חחחחחחח יאללה איפה יורקי הדת ושונאי החרדים ? תתחילו להבעיר אש במחנה, שרית, רפשניק, מי עוד ??

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2013 02:17 לינק ישיר 

יש לך מה לענות לשאלה הנ"ל? אם לא, חפש אשכול אחר לקריזות שלך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2013 02:21 לינק ישיר 

הוא גם עושה מילואים בצבא רח"ל, זה לא יהרג ובל יעבור?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2013 02:28 לינק ישיר 

אחרי מצגר כל מה שלאו יעשה זה עדיין יהיה בבחינת "מעלין בקודש " ...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2013 02:37 לינק ישיר 

.

תוקן על ידי לאמאמין ב- 25/07/2013 02:49:33

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2013 02:54 לינק ישיר 

רק לי היא מזכירה את צביה גרינפילד החכי"ת ה"חרדית " של מרץ ?

לא מאמין 
לא מאמין שמחקת את זה , וואס איז גישיין ?

תוקן על ידי קרציה1 ב- 25/07/2013 02:56:03

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2013 03:34 לינק ישיר 

ומי שמך לקבוע את מה אסרה התורה ביהרג ואל יעבור ???

שמה ניצוץ של משה רבינו אתה ?!

( תעיין ברמב''ם ותראה מה נכלל בגדר יהרג ואל יעבור . יהרג ואל יעבור נאמר על ג' עבירות חמורות בלבד ! עבודה זרה , דהיינו לעבוד אלוהים אחרים רח''ל . גילוי עריות , דהיינו אשת איש וכו' . ושפיכות דמים , דהיינו רצח . )

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2013 03:37 לינק ישיר 

יו טיוב,

תגיד, קראת בכלל מה כתבתי?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2013 03:45 לינק ישיר 

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2013 08:19 לינק ישיר 

אדם_ה1 כתב:
הוא גם עושה מילואים בצבא רח"ל, זה לא יהרג ובל יעבור?

מילואים זה פשוט "יהרג" בלי "יעבור"..

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2013 08:26 לינק ישיר 

אמא יקרה, תשאלי את הרב קניבסקי אם לא עדיף שתשחטי את בנך כדי שלא יגלוש באייפון...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2013 08:35 לינק ישיר 

א. אינני חושב שזהו הטלפון האישי שלו.
ב. גדולי ישראל אכן התירו שימוש בסמארטפון לצרכים מסוימים ומהיכרותי עם נושאי משרות כאלו, יש להם צורך לעתים בפונקציות מסוימות שמקלות עליהם במילוי תפקידם על הצד היותר טוב. אני מאמין שהגר"ד לאו קיבל את ההיתר הנ"ל ואני אעדיף לדונו לכף זכות.
ג. מי שכותב יהרג ואל יעבור הוא חולה נפש. (ולא, אני לא מאמין שהרבנים אישרו את הנוסח הזה מדעתם. גם כן בגלל שאני דנם לכף זכות).

וללייביש, כפי שאמר החכם מכל האדם. "לא מצאתי לגוף טוב משתיקה". לא הבנת את מטרת פתיחת האשכול, ויצאת פיתה. אני מניח שגם את המונח הזה לא הבנת. לא נורא. צמח-דוד יחפש במילון ויביא לך את הפירוש המלא לכך.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2013 08:48 לינק ישיר 

רודףסמלים כתב:

מילואים זה פשוט "יהרג" בלי "יעבור"..

ניק יקר 
תרשה לי להרגיעך , מילואים מהסוג שעושה רב סרן לאו בחיל המודיעין אין בהן חשש של "יהרג" ואפילו לא "יפצע"
וד"ל...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-25/7/2013 08:56 לינק ישיר 

רפושניק, פרצו לך לניק , לא יכול להיות שאתה כתבת את המילים הללו, אתה שונא אלוקים ואדם, משמיץ ומחרף ומגדף מערכות ישראל, תתלונן אצל ההנהלה שפרצו לך אקרים לניק שלך, אבוי איזה מילים כתבת , בעד גדולי ישראל ? אתה לא חושב שהגזמת? גדולי ישראל זה לא יאיר לפיד טעית , ועוד אתה כותב בעדם, פסיק נקודה פסיק נקודה, עזוב אותך מהזוטות האלו אתה מנשא להסיט את הנושא לבל שינאתך תורגש בריש גלי כאן בפורום, רפש - זה מה שאתה יאללה תגיב מיד כי אני לא יודע אם יצא לי במשך היום להיכנס לחדרי אולי רק עוד רבע שעה

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > גדול"י בחרו לרב ראשי פושע שעובר על יהרג ואל יעבור!!!!!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.