בית פורומים נבואות ואקטואליה באחרית הימים

במבחן המציאות - מאמרים והודעות מהרב בן ארצי הי"ו

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-28/7/2013 13:46 לינק ישיר 
במבחן המציאות - מאמרים והודעות מהרב בן ארצי הי"ו

מסר הרב ניר בן ארצי שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - פרשת עקב תשע״ג

28/07/2013

בס"ד

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת עקב תשע"ג

מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, ממשיך וימשיך להגביר את השיטפונות בעולם, פעילות הרי הגעש, השריפות והחום הגבוה. במקומות שלא היה בהם חום - יהיה, במקומות שהיה - יגביר. יהיו גשמים פתאום באמצע הקיץ בכל מיני מקומות, רוחות וסערות קשות יתחזקו, יהיו רעידות אדמה בכל מקום ובמקומות שהיו בהם רעידות אדמה - יחזרו. המצב בעולם יהיה כמו המבול בימי נֹחַ, רק בצורה יותר עדינה, כדי שכל העולם יספיק לחזור בתשובה ועם ישראל יעשו תשובה שלמה, יכירו ויבינו מי מנהיג את העולם ומה כוחו של בורא עולם!

במדינות ערב יהיו סיבוכים, מדינה אחרי מדינה לפי הסדר ולפי הלחץ. בורא עולם מסבך את העם בתוך עצמו ואת המנהיג בתוך עמו. תהיה מלחמת גוג ומגוג בין מדינות ערב ולא תיעצר לעולם, עד שימליכו את מלך המשיח!

ארץ ישראל הקדושה עטופה ומוגנת, כמו יהודי עטוף בטלית וכיפת השמיים מעליה, מגינה ושומרת עליה.

בחירות הרבנים הראשיים, שלא יהיה ניבול פה והתנגחויות אחד בשני, לבחירת רב ראשי צריך ללכת לפי החוק ולפי המסורת של היהודים.

התהליך המדיני שרוצה ארצות-הברית להוליך עם הפלסטינאים יהיה חורבן! מדינת ישראל צריכה ללמוד לקח גדול מפינוי גוש קטיף, שלא הייתה בו תועלת, לא ברכה ולא הצלחה. צריך ללמוד מזה שמה שקרה שם לא יחזור על עצמו! האינטרס של ארצות-הברית, שארצות ערב ילכו איתה ולא עם רוסיה, לכן היא עושה לחץ על ישראל. ארצות-הברית יודעת שאין מי שתומך בישראל ומנצלת את ההזדמנות הזאת ללחוץ על עם ישראל לכיוון המהלך הזה, לסגת, חס ושלום, לגבולות 67.

ארצות ערב עושות הכל כדי למחוק את ארץ ישראל.

ממשלת ישראל לא להיות פזיזה, אחר כך אי אפשר לתקן! ממשלת ישראל צריכה להיות חזקה ולא יפת-נפש, שמן שנשפך אי אפשר לאסוף! בורא עולם לא רוצה ויכוחים וחיכוכים ולא רוצה שיוותרו על שום פיסת אדמה מארץ הקודש, אם הם רוצים שלום - בלי פיסת אדמה! ממשלת ישראל, צריך להיזהר על כל צעד שעושים ולא לחשוב על הפרסום בדפי ההיסטוריה, לא להתבלבל ולא לעשות טעויות! ההפך, צריך להביא עולים חדשים, מאות אלפי יהודים רוצים להגיע לארץ ישראל, להמשיך לבנות ולמלא את ארץ ישראל בעולים. ארץ ישראל היא כמו עורו של צבי - נמתחת לפי הצורך. ממשלת ישראל צריכה להבין - אין ליהודים לאן ללכת! לגויים יש את כל המקומות בעולם, ליהודים אין לאן ללכת! בכל העולם שונאים את היהודים, האנטישמיות כבדה בעולם וכל היהודים צריכים לעלות לארץ ישראל - זו מדינת היהודים! ממשלת ישראל, ימין ושמאל ולא משנה מה, להתאחד ולהתלכד, לא לעשות טעויות ולהבטיח לאמריקאים ולפלסטינאים הבטחות שאי אפשר לחזור מהן, תיזהרו!

ממשלת ישראל, צריך להתחיל לעבוד חזק מאוד כדי להחזיר את הסודנים והאריתראים לארצותיהם. הם הורסים כל חלקה טובה והורסים את בנות ישראל במוח ובכוח, בנות ישראל לא הפקר! לא חסרות לנו צרות בכדי להוסיף צרות על צרות!

חלק גדול מהערבים בארץ ישראל הם יותר קשים מהערבים שגרים מחוץ לארץ ישראל, צריך זהירות מהם.

ירדן, אם המלך שלה לא יעצור את הפליטים הסורים, תהיה שם מהפכה כמו בסוריה, למרות שישראל עוזרת לו בכל המובנים.

מצרים, ימשיכו מהומות, ההפרעות והסיבוכים, לא יהיה שלום לעולמי עולמים, עד שימליכו את מלך המשיח.

סוריה תמשיך להימחק ולהסתבך עד אין-סוף. אף אחד לא יכול לעזור לה, זה מהלך אלוקי בסוריה ובכל מדינות ערב.

ארגון החיזבאללה ונסראללה ימשיכו להימחק אחרי ובמקביל לסוריה.

עיראק תמשיך להימחק - ארץ אוכלת יושביה.

החמאס שמח וצוהל, חושב שישראל תקשיב לארצות-הברית ללכת למשא ומתן, חס ושלום, על גבולות 67.

הקדוש-ברוך-הוא אומר לממשלת ישראל: לא לעשות שגיאות לא באסירים ולא בפינוי יהודים!

מדבר סיני יהפוך לתוהו ובוהו ביניהם.

באיראן מבעבעת אש קטנה ההולכת וגדלה. האזרחים רוצים להכין 'הפתעה' לחסן רוחאני שתהיה כמו מצרים, לאט לאט עד שזה יתנפץ.

תורכיה, גם הם מסתבכים לאט לאט יותר ויותר. התורכים הם אותו אופי כמו האיראנים, המנהיגים ממשיכים לספר סיפורים עד שבגבול מסוים תהיה התפוצצות.

בורא עולם עושה את העבודה של עם ישראל, מגן ושומר על עם ישראל וימשיך לעשות זאת עד אין-סוף! בקשתו של הקדוש-ברוך-הוא שילדיו יתפללו אליו, זו שמחתו. ריבונו של עולם מחכה לרגע הזה שבניו יבקשו את המלכת מלך המשיח, כדי שיהיה חיבור שמיים וארץ!

חיילי צבא-הגנה-לישראל לא לעלות על טרמפים, הם רוצים לחזור על מקרה גלעד שליט, להתמקח כמה שיותר. חיילי צה"ל להיזהר! גלעד שליט היה מקרה אחד יחידי בעולם!

צבא-הגנה-לישראל לא יסמוך על הצבא המצרי בגבול ישראל מדבר סיני - אין אמונה באף אחד. אם תשעה צודקים, אחד יכול לעשות טעות שתהיה כמו עשרה שעושים בעיות. צה"ל צריך להיות דרוך וקשוב באזור גבול מצרים מדבר סיני.

כל מדינה וארץ בעולם שיהיו לה תוכניות זדוניות נגד עם ישראל, לרמות או לפגוע בעם ישראל, במדינות האלה יהיה מרד ומנהיגי העם יסתבכו עם עמם.

עם ישראל עם קשה עורף, לכן הקדוש-ברוך-הוא נלחם ומכאיב להם מדי פעם בכאב כאילו קטן, כדי שיתעוררו ויידבקו בקדוש-ברוך-הוא ויבקשו מלכות שמיים, להמליך את מלך המשיח!תוקן על ידי mordechay1 ב- 07/08/2013 10:21:33
דווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-30/7/2013 15:51 לינק ישיר 

עין בעין יראו--- תראו תקראו תעקבו

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת ראה תשע"ג

מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, ממשיך וימשיך, לא יעצור ולא ינוח, עד שימליכו את מלך המשיח בן דוד, שהוא בחירה של הקדוש-ברוך-הוא - זה לא בידי אדם!

יימשכו השיטפונות, יימשכו האש, השריפות והחום, יימשכו רוחות וסערות קשות ויימשכו רעידות האדמה. רכבות ימשיכו לעוף ולהתנגש, מטוסים יתנגשו באוויר, יהיו תקלות במטוסים באמצע הַמְרָאָה או נחיתה, מסלול ההמראה יקרע באמצע המראה. יהיו אסונות באוטובוסים ומכוניות, יהיו הפסקות חשמל למיליוני אנשים ולא יֵדעו מה הבעיה. האנטישמיות תתגבר ותתגבר וישנאו את היהודים הרבה יותר ממה שחושבים, כדאי להם להגיע לארץ ישראל!

את כל זה עושה הקדוש-ברוך-הוא כדי שכל העולם יזעקו ויצעקו, ויבקשו את המלכת מלך המשיח בן דוד! וזה יקרה!

ממשלת ישראל מתחילה לאבד כיוון. הם לא מעריכים את עצמם, לא מעריכים את מדינת ישראל ואת היהודים, יש להם פחד מארצות-הברית. הם לא יודעים שמי ששולט זה הקדוש-ברוך-הוא, לא ארצות-הברית ולא רוסיה. רוסיה מתעתעת ועושה צחוק מארצות-הברית.

ארצות-הברית רוצה שלום עם הפלסטינאים לאינטרס הפרטי שלה, בכדי שכל מדינות עָרַב יהיו תחת ארצות-הברית והמסחר יהיה עם ארצות-הברית (נשק ותחמושת) ולא ישתפו פעולה עם הרוסים. ארצות-הברית רוצה שלום 'כאילו' לטובת עם ישראל - זה לא נכון, הכל אינטרס!

אסור לשחרר אסירים שרצחו יהודים. כל אסיר שישחררו, יהיה בראש קבוצה חדשה כדי לנקום ביהודים, לחבל ולהרוס בתוך מדינת ישראל - הם נקמנים. מטרת החמאס, עזה והפלסטינאים בשחרור אסירים - לקחת חלקים מארץ ישראל ולהרוס את מדינת ישראל. זה לא שלום אמיתי, זה שלום להרוס את מדינת ישראל.

שרים בכנסת חייבים להיות ערניים ולא לעשות שגיאות וטעויות. במקום זה, להרחיב ולהגדיל את ארץ ישראל הקדושה. להפסיק להגדיל את תל אביב וסביבותיה, צריך לפזר את היהודים בנגב, בשומרון, בבנימין, בצפון וברמת הגולן. זו תהיה הברכה שלכם ותבורכו מפי עליון. שממשלת ישראל לא תגיד שלא העירו לה, מספיק הלקח מגוש קטיף! אצל הגויים, עם האוכל בא התיאבון.

בכל המקומות בהם התיישבו יהודים: בשומרון, בגוש קטיף, בבנימין וברמת הגולן, לא גר אף ערבי, לא היה שם זֵכֶר של בן אדם! היה במקומות האלה תוהו ובוהו, עד שהיהודים כבשו והחיו אותם ובנו יישובים לתפארת. הכל היה שם הרים וסלעים, הגויים בעצמם שנאו את האדמות האלה.

חלק גדול מהערבים שגרים בארץ ישראל, הם שמחממים ומתסיסים את כל הערבים סביבנו, מפעילים אותם ופועלים איתם בשיתוף פעולה, איפה לפגוע בעם ישראל.

היהודים בגולה, בורא עולם שואל: "עד מתי?! מתי תבינו ותדעו את כל הרמזים שמעביר ועושה לכם הקדוש-ברוך-הוא ואתם מתעקשים לא לעלות לארץ ישראל?!". הקדוש-ברוך-הוא לא רוצה שפיכות דמים של יהודים! הקדוש-ברוך-הוא שואל עוד פעם: "עד מתי תתעקשו יהודים לא לעלות לארץ ישראל?!" אם במוח לא עוזר, בורא עולם אומר 'נעבור לשלב אחר, הרבה יותר קשה מעכשיו'. לא לשחק עם בורא עולם! אף ערבי ואף גוי לא רוצה יהודים, הם רק שומעים שם של יהודי - עולה להם הדם למוח, משתגעים. שלא יגידו שזה לא נכון.

הקדוש-ברוך-הוא נתן לחיילי צבא-הגנה-לישראל לנוח וממשלת ישראל מחפשת בעיות, להפריע למנוחת מדינת ישראל וחיילי צה"ל. בורא עולם עושה את העבודה של עם ישראל, את העבודה של חיילי צה"ל ואם לא מקשיבים לו - הוא מתחיל להכות. חבל שלא מקשיבים לו!

הלוויתנים והכרישים טעמו טעם של דם אדם והם רוצים עוד. הם ייצאו לחופים כי יש להם חוש ריח חזק מאוד. הם כבר הרגישו את טעמו וריחו של בשר-אדם והם מגיעים לחופים ומוכנים להתאבד כדי לנגוס בגוף האדם ולאכול את בשרו.

נשים יהודיות ואנשים יהודים, לא להיות בחוף מעורב ובבריכה מעורבת, הנה הוזהרתם ואל תגידו שלא הוזהרתם. לנשים בנידה אסור להתקרב לים, דגי הים המסוכנים והכרישים, שחוש הריח שלהם מפותח מאוד, נכנסים לחוף ובאים לטרוף בני אדם.

במקביל, השיגעון של כל החיות על פני כדור הארץ הולך וגובר מיום ליום. יהיה זמן שלא תהיה אמונה באף עוף או חיה, באוויר, בים וביבשה. זה חלק מתופעות איתני הטבע בהם שולט הקדוש-ברוך-הוא, כדי לחדש את העולם הזה, את כל כדור הארץ, כהכנה לגאולה ולהמלכת מלך המשיח! כל העולם יהיה טהור וקדוש!

הכלכלה בכל העולם לא תשתפר לעולם, במיוחד במדינות ובארצות שהן נגד מדינת ישראל. בארץ הקודש, רק בארץ הקודש וליהודים שגרים בה, יהיו פרנסה, שפע וכלכלה חזקה ביותר בעולם!

במצרים יימשכו המהומות הקשות ויתעצמו. הם לא ירצו לוותר וישפך שם דם כמו מים. הם רוצים לטרוף אחד את השני, כי מורסי השפיל אותם עשה אותם 'שטיח' וְדָרַך עליהם. מורסי עשה משחק, צחק ורימה את כל מצרים. הוא רצה לחבר את רצועת עזה עם מצרים ושמצרים תהפוך לחמאס אחד גדול. במצרים יהיה בלאגן גדול, הרעב גובר וגובר כמו הרעב שהיה במצרים בתקופת יוסף הצדיק שדאג וחילק לחם ואוכל שיספיק לכולם. תזכרו טוב יהודים, יבוא יום, באחד הימים, שמצרים תבקש עזרה מעם ישראל!

הסורים הולכים ונמחקים. הקדוש-ברוך-הוא מתעתע בהם, פעם נותן כוח לסורים ופעם למורדים, עושה להם מכת בלבול בבל.

נסראללה וחיזבאללה נמחקים מהמפה. צריך להיזהר ממנו כי איראן שולחת לו תחמושת ונשק. צבא-הגנה-לישראל לפקוח 100 עיניים.

איראן, חסן רוחאני בכוננות, עושה תוכנית ענקית על כל מקרה, איך להלחם באזרחים שיתקוממו עליו. הקדוש-ברוך-הוא אומר: 'לא יעזור לו כלום' כי החיילים האיראנים הם האזרחים עצמם וכולם נגד חסן רוחאני - הוא רימה את כולם.

ירדן, מלכם מחכה לתוצאות של ארצות-הברית עִם עַם ישראל והפלסטינאים, בכדי לצרף את כל הפליטים ולחבר אותם לגדה המערבית, כביכול ביחד עם השלום - שלא יהיה!

הפלסטינאים עושים צחוק, הם לא רוצים שלום ולא שקט, הם מתעתעים בארצות-הברית ומנצלים את החולשה של ממשלת ישראל מול ארצות-הברית. הפלסטינאים נהנים מההפקר, לועגים וצוחקים לממשלת ישראל.

חיילי וחיילות צבא-הגנה-לישראל ואזרחי ישראל היהודים, לא לעלות על טרמפים, הנה הוזהרתם! לא להכאיב להורים, יש להם הרבה כנופיות כדי לחטוף אזרחים וחיילי צה"ל, בבקשה להאמין!

תורכיה, הכל שם מבעבע, נכנסים עשרות אלפי סורים לתורכיה. בינתיים הם עושים רושם שהם עוד חזקים, אבל עוד מעט הם יחלשו והכל ילך לטמיון.

יהודים, לא לעשות עסקים עם תורכיה, הם מנצלים את המצב הזה וירמו אתכם! יהודים הוזהרתם, אל תבואו בטענות ואל תגידו 'לי זה לא יקרה'.

מדינת היהודים, ארץ ישראל הקדושה, הבנתם מה עושה הקדוש-ברוך-הוא בעולם? במה מתעסק? להמליך את מלך המשיח! רוב רובם של היהודים היכן שהם נמצאים, מחפשים כבוד וחומר ובורא עולם דואג להם להמליך את מלך המשיח! בורא עולם דואג להם, מסבך את כל המדינות סביבנו זה עם זה כדי שיניחו לעם ישראל, והיהודים עוד לא מבינים כלום! איזה ניסי ניסים, איזו הגנה ושמירה עושה הקדוש-ברוך-הוא לארץ ישראל! כל העולם יהיה תוהו ובוהו ובארץ ישראל הקדושה מדינת היהודים - שקט ושלווה! היהודים צריכים להתחזק ביראת שמיים ולבקש שימליכו את מלך המשיח בדור הזה! בזמן הקרוב!

דדווח על תוכן פוגעני

סמל אישי
מחובר
נשלח ב-6/8/2013 08:25 לינק ישיר 
מסר שבועי נוסף לשבוע של פרשת שופטים -- נמסר ע"י הרב ניר בן ארצי שליט"א

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת שופטים תשע"ג

ריבונו של עולם, מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, עושה הכל בעולם: שיטפונות, התפרצויות הרי געש, חום, אש ושריפות. מטוסים מתבלבלים, המון תקלות ואסונות קשים באוניות, מטוסים, מכוניות, אוטובוסים ורכבות, שילכו ויתגברו מיום ליום. גם הסיבוכים, התסבוכות והסכסוכים בכל מדינה ומדינה, ימשיכו ויתגברו. רוחות קשות וסערות עזות ימשיכו לפגוע בכדור הארץ וימשיכו בעלי חיים להציק לבני אדם. בורא עולם מטהר ומזכך את כל כדור הארץ, משמיד את כל הרוע והרוע בעצמו מכלה את עצמו. את כל זה עושה בורא עולם בשביל היהודים שנמצאים בארץ ישראל הקדושה, היהודים שגרים מחוץ לארץ ישראל הקדושה והיהודים שמטיילים בעולם, כדי שיבינו שבורא עולם רציני, אוהב את היהודים, רוצה את היהודים ומגן על היהודים כמו כיפת השמיים!

ממשלת ישראל צריכה להיות ערנית ולא להתלהב מהמפגשים עם הפלסטינאים. בכל התכנית של ארצות-הברית עם הפלסטינאים, אין שום דבר לטובת ישראל, הכל באינטרס אמריקאי לטובת הפלסטינאים. ממשלת ישראל לא לאבד כיוון ולא לפחד מאף אחד!

ממשלת ישראל, אלפי שנים הגויים רוצים למחוק את העם היהודי ולא הצליחו, הם השתמשו בכל הכוחות הכי חזקים ולא הצליחו, עכשיו הם ממשיכים ומשתמשים ב'פה-רך' כמו פרעה. הם רוצים למחוק את עם ישראל - זה לא חדש, הדרך חדשה - כן!

ממשלת ישראל, כל מי שנפגש עם האמריקאים והפלסטינאים לא להתלהב מהפרסום בטלוויזיה ובתקשורת, שום דבר לא לטובת היהודים. האנשים הבכירים במדינה רוצים להיות יפי-נפש והם מסונוורים מהפרסום בתקשורת. כל אלה שעוסקים בדיונים עם הפלסטינאים והאמריקאים, יחזרו לעצמם ולא יתבלבלו עם החלטות שגויות. התהליך הזה לא מוצא חן בעיני הקדוש-ברוך-הוא! הקדוש-ברוך-הוא נתן את ארץ ישראל ליהודים, לפתח את המדינה ולא להתחיל אחרי 40 שנה לעשות תזוזות שאינן טובות לשמיים ולא לארץ ישראל - מזעזעים את מלכות ה' בעולם!

כל רבני ישראל ואנשי הרוח מהשמאל והימין, לקום ולערוך תפילה המונית של כל עם ישראל לביטול הגזרה הזאת. גזרה מרחפת על עם ישראל, הגזרה הזאת לא משמיים, האחראים על המשא ומתן הם שגרמו לגזרה הזאת ולא אף מדינה בעולם. בינתיים הגזרה מרחפת על מדינת היהודים, צריך תפילה וצעקה גדולה לריבונו של עולם שתתבטל הגזרה הזאת.

הקדוש-ברוך-הוא נמצא בעצב גדול, מאוד גדול, על שילדיו מוכנים לוותר על חלקים ממדינת ישראל. הקדוש-ברוך-הוא שומר על כל מדינת ישראל כמו חיבוק של אבא לילדו והילד מתמרד ולא מעריך את האהבה של אביו אליו - זה הקדוש-ברוך-הוא מול אלה שנבחרו לכנסת ישראל. 80% מהפלסטינאים הם חמאס והם מורעלים כלפי היהודים ושונאים את עם ישראל. עכשיו הם בסדר, אבל הכל הצגה אחת שלמה, כי הם חושבים, חס ושלום, לקחת נתח גדול מארץ ישראל. ישראל לא גזלה שום פיסת אדמה שלא שייכת לעם ישראל.

ראש הממשלה, להיות מתון ולא פזיז, הן כלפי המחבלים שמשחררים והן כלפי הדיונים עם הפלסטינאים. אי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה, לא להאמין בערבים שגרים במדינת ישראל ולא בפלסטינאים מחוץ או בתוך ישראל, כולם עשו יד אחת נגד מדינת היהודים.

מצרים והחמאס נלחמים זה בזה כי החמאס שייך למורסי, לא בגלל שהמצרים אוהבים את ישראל. זה אך ורק אינטרס שלהם, הם רוצים למחוק את החמאס מהעולם. חושבים שהמצב במצרים נרגע קצת, לא נרגע שום דבר, הם מתכננים מה לעשות הלאה. הם לא יוותרו כי זורם בהם דם לא נקי - נקמה. אין להם ערך לבני אדם, בעיניהם בני אדם זה כמו בעלי חיים.

סוריה ממשיכה להימחק והיא תימחק. אף אחד בכדור הארץ לא יכול לעצור, זה תהליך אלוקי.

רוסיה 'עושה משחקים' עם ארצות-הברית וממשיכה לחמש את אויבי ישראל בדרך לא דרך. ארצות-הברית ורוסיה רוצות לשלוט על המזרח התיכון.

חיזבאללה ונסראללה נמחקים. אין להם כוח ומוח, כל אלה שתמכו ועזרו להם עסוקים בצרות שלהם.

באיראן האדמה רועדת, אם מתחת לאדמה ואם מעל האדמה. 70% מהאיראנים לא רוצים את חסן רוחאני, הם התחילו לגלות את הרוע שבו ורוב האיראנים סולדים ממנו. גם באיראן, מבטיח הקדוש-ברוך-הוא: אל דאגה. בורא עולם הולך לפי תור ולפי סדר - במה שדחוף הוא פוגע וְיִפְגַע בקרוב.

הקדוש-ברוך-הוא מתעתע בכל מדינות ערב, במנהיגיהם ובעמם, בכדי לעורר את מנהיגי ארץ ישראל שלא ילכו שבי אחרי ארצות-הברית. מראה להם כמה שנאה יש במדינות ערב נגד ישראל וכמה אי אפשר לסמוך עליהם.

מלך ירדן לא יכול לנשום בגלל עומס הפליטים. הוא חי בפחד וכל פעם מבקש עזרה ממדינת ישראל. הוא מחכה להקמת מדינה פלסטינאית, חס ושלום, ולא יודע שבו יפגעו ראשון.

תורכיה ארדואן עוצם עיניים, כאילו לא רואה את הפליטים שנכנסים בהמוניהם מסוריה. כל עוד הם לא מפריעים בגלוי, הוא שקט. גם שם יהיו הפרעות קשות ביותר.

עיראק כמו סוריה, אין דין ואין דיין, הורגים חופשי.

הקדוש-ברוך-הוא אוהב מאוד את חיילי צבא-הגנה-לישראל, מגן ושומר עליהם, מאוד אוהב אותם, נלחם את המלחמה שלהם ונותן להם לנוח. אומר להם הקדוש-ברוך-הוא: 'חיילים יקרים, תעשו חשבון-נפש, תתחברו אליי ויהיה לכם רק טוב עד אין-סוף!'

הכלכלה בעולם יורדת לטמיון, אין להם ברכה ולא תקנה. הקדוש-ברוך-הוא חתך ליהודים שגרים בגולה את צינור הברכה וכשיגיעו לארץ ישראל יחבר להם את הצינור. אם יתעכבו, יישארו בלי פרוטה בכיס - חבל.

ליהודים שבורחים מאירופה, חלק לארץ ישראל וחלק לארצות-הברית, ריבונו של עולם אומר: חבל לארצות-הברית, זו מלכודת שתגמור אתכם לגמרי, אחר כך תבואו לארץ ישראל בלי כלום. תבואו מאירופה ומארצות-הברית ישר לארץ ישראל בלי תנאים! הקדוש-ברוך-הוא עושה אנטישמיות לא רק באירופה, בכל העולם. מי שעברו לארצות-הברית, חיים חיי שקר זמניים, עוד מעט יזרקו אותם משם.

ארץ ישראל הקדושה מוגנת ושמורה והכלכלה בה לא תיפול לעולמי עולמים! הקדוש-ברוך-הוא מבטיח: תהיה עלייה גדולה מאוד מאוד לארץ ישראל, התחילה כבר ותתחיל לזרום בכמויות אדירות!

המשיח חי וקיים בארץ ישראל, עובד ופועל אם בגלוי ואם בסתר. מי שיודע זכה ומי שלא יודע, שיתפלל חזק כדי לזכות להיות קרוב למלך המשיח בן דוד צדקנו!

מסר הרב שליט"א לפרשת "שופטים" תשע"ג להורדהדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-11/8/2013 17:56 לינק ישיר 
מסר חדש לפרשת כי תצא

בס"ד

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת כי תצא תשע"ג

הקדוש-ברוך-הוא מתעתע בכל ארצות ערב, במיוחד באלה שסביב מדינת היהודים, וגם באחרות שרחוקות ממדינת ישראל, שמאיימות עליה.

באיראן, כן תהיה רעידת אדמה, גם למטה באדמה וגם למעלה באזרחי איראן; למטה - רעידת האדמה תבקע ותפרק את איראן, ולמעלה - סכסוכים בתוך איראן, בצבא והאזרחים עם חסן רוחאני. סבלנות יהודים יקרים, תרשמו בגדול ביומנים ותזכרו טוב, בורא עולם הולך שלב אחרי שלב, בורא עולם יפרסם את נשיא איראן כמה שהוא לא ישר וכמה שהוא עקום שבעקומים. נשיא איראן החדש יתגלה במערומיו מול כל עמו והעולם כולו. הקדוש-ברוך-הוא עושה עבודה יפה ועוזר למדינת היהודים בדרך שלו.

מצרים נלחמת בחמאס בתוך מצרים ובמדבר סיני, כביכול כדי לא להפריע למצרים, ועַם ישראל לא מבין שהקדוש-ברוך-הוא רוצה להעסיק אותם ביניהם. שחרבם תבוא בליבם וקשתותם תישברנה. הם יסתבכו ביניהם ותהיה ערבוביה. מצרים בדרך להיות כמו סוריה. לא ילך להם בכלכלה והרעב יתגבר עליהם. יהיו עכשיו שבע שנים קשות במצרים, יהיה להם כאב נוראי. כמו שהם עינו את בני ישראל במצרים, פגעו והפתיעו את חיילי צה"ל במלחמת יום כיפור - כך הם יהיו עבדים ומשועבדים תחת עם ישראל 400 שנה!

ירדן שקטה ושמחה, חושבת ששיחות השלום הן לטובתה - היא עומדת ליפול! האדמה רועדת תחת רגלֵי הירדנים וראש הממשלה שלהם. למרות שישראל עוזרת כדי שלא תהיה מהפכה בירדן, לא יעזור כלום. הפליטים מתרבים והחמאס רוצה לשלוט בירדן.

בתורכיה, ארדואן חושב שבכך שהצליח להכניס את הרמטכ"ל ונושאי משרות אחרות לבית הסוהר, הוא השתיק את המהפכה - טועה בגדול! כל מה שהוא עושה יבוא לו הפוך על הפוך.

סוריה והמורדים, פעם המורדים כובשים איזו עיר ופעם הסורים כובשים איזו עיר, עד שימָחקו מן העולם.

אם עם ישראל היו יודעים מה כוחו של בורא עולם ומה כוחו של שליח ה', היו כולם מתפללים ומודים לבורא עולם ולא יוצאים מבתי-הכנסת.

חיזבאללה ונסראללה ימשיכו להתפורר, בלי סוריה הם לא יכולים לעשות כלום. סוריה היא אבא ואמא שלהם.

ארצות-הברית ורוסיה משחקות על גבה של סוריה כמו שחמט, זו מוסיפה נשק לאלה וזו מוסיפה נשק לאלה - ברוך ה'!

צבא-הגנה-לישראל צריך להיות ערני ושמח בחלקו, ולא להתערב בשום דבר פוליטי ואזרחי. צבא-הגנה-לישראל תפקידו לשמור ולהגן על מדינת היהודים - ארץ ישראל.

ממשלת ישראל והשליחים שלה, לא להאמין לשלום הזה! תפסיקו להתרברב ולהתגאות על חשבון עם ישראל. כל יהודי ויהודיה יתפללו ויבקשו רחמים שתתבטל הגזרה ולא ייקחו חלקים מארץ ישראל. השיחות האלה - הבל הבלים! בראש שלהם רק למחוק את ארץ ישראל. הפלסטינאים אומרים: 'אף אחת ממדינות ערב לא הצליחה למחוק את עם ישראל ולפגוע בהם, אנחנו, האספסוף, החמאס והפלסטינאים, נמחק את ארץ ישראל בשקט בשקט'. אסור להאמין להם! אם היו רוצים שלום אמיתי, לא היו מבקשים חלקים מארץ ישראל. צריך לבדוק בכפרים הערביים, יש להם תחמושת רבה וכלי נשק והם בשיתוף פעולה עם רצועת עזה והגדה המערבית. לא לעשות הסכמים איתם כדי להיות יפי-נפש. כל מי שעוזר ובעד לקיחת אדמה קדושה מארץ ישראל, חושב שייתנו לו מדליה בעולם הבא או בעולם הזה.

יימשכו רעידות אדמה קשות, יימשכו התפרצויות הרי געש, יהיו הרבה שריפות גדולות בכל מקום ומקום בעולם. יגיעו סופות קשות ביותר בעולם לארצות-הברית ועוד מקומות, יתגברו השיטפונות ויבואו הרבה צונאמי כבדים וקשים. יימשכו טביעות בים - הים קדוש וטהור וימשיכו החיות לפגוע בבני האדם, בים, ביבשה ובאוויר.

ארצות-הברית הפעילה לחץ מסיבי על ממשלת ישראל, כדי שתשחרר שבויים פלסטינאים - בורא עולם שיחרר לה אלפים מאנשי אל-קעידה. ככל שהאמריקאים ימשיכו ללחוץ על ממשלת ישראל, כך יימשך שחרור עשרות ומאות אלפי אנשים, מהמסוכנים ביותר בעולם, שיפגעו בבני אדם ובאמריקה. בורא עולם מגן ושומר על ארץ הקודש - מדינת היהודים, ויחזיר לכל מדינה וארץ מידה כנגד מידה - בטוב וברע.

הורים יהודים, תשמרו על הבנות שלכם מלהתבולל עם גויים. הנשים בעם ישראל מביאות חיים לעולם. לשמור על בנותיכם שלא יתבוללו עם גויים.

ממשלת ישראל, להקצות תקציב גדול כדי למנוע מהשתייה החריפה והסמים להרוס את הנוער היהודי, שצריך להמשיך את עם ישראל.

הסודנים וכל המסתננים בתל אביב, דיברנו המון זמן - לסלק אותם חוקית מארץ ישראל. ממשלת ישראל - העם בחר אותה, שתהיה נאמנה לבורא עולם ולעם ישראל.

הכלכלה באירופה תמשיך לקרוס ולהתפרק. הכלכלה ברוסיה, סין וארצות-הברית ובעוד הרבה מקומות בעולם, תמשיך לשקוע ולהיהרס, למרות שהם נותנים תחזיות לא נכונות בכלל. הנכון הוא, שהכלכלה בארצות-הברית, אירופה, סין ורוסיה, תלך תיפול ותשקע!

האנטישמיות תתגבר ותתגבר.

הקדוש-ברוך-הוא עושה את כל זה באמצעות איתני הטבע, סיבוכים וסכסוכים בעולם, כדי שילדיו יחזרו בתשובה ויתחברו אליו. חבל ליהודים מאירופה לברוח לארצות-הברית, שיבואו ישירות לארץ ישראל. ויבואו! מאות, אלפים ומיליוני יהודים יבואו בתקופה הזאת. ארץ ישראל - להיערך לקבלת עולים חדשים שיגורו בנגב, בצפון, ברמת הגולן, בשומרון ובבנימין. יהודים יקרים, תפסיקו להתרכז במרכז תל אביב, תתפזרו בכל ארץ ישראל.

בורא עולם אומר ליהודים בעם ישראל: 'עד מתי ילדיי שלי לא מתעוררים לבקש משיח ומלכות שמיים?!'

המשיח פועל ועוזר לעם ישראל ומקיים את הבטחתו לבורא עולם. המשיח הוא מַרְאָה של עם ישראל, רובם יודעים מה כוחו, והרבה מכירים אותו ופוחדים להצביע עליו שלא יגידו שהם פרימיטיביים, כי החומר עוד לא נמחק מכדור הארץ ורובם שקועים בחומר ובשטויות שלהם. התקופה האחרונה כולה היא סימנים של עבודתו של משיח והמלכתו בדור הזה!
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-18/8/2013 15:07 לינק ישיר 

מסר הרב ניר בן ארצי שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - פרשת כי תבוא תשע״ג

18/08/2013

בס"ד

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת כי תבוא תשע"ג 213

ריבונו של עולם ממשיך וימשיך, עד המלכת מלך המשיח בדור הזה. יאמינו או לא יאמינו - זה יהיה בדור הזה! הדור הזה זכה, צריך לקיים את עשרת הדיברות, לזעוק ולבקש שימליך בורא עולם את מלך המשיח ברחמים!

רעידות אדמה יימשכו חזק יותר, שיטפונות יימשכו חזק יותר, התפרצויות הרי געש יימשכו, אש וגופרית יימשכו, סופות ורוחות קשות ימשיכו ויתגברו, רכבות יתנגשו ויעופו מהמסילה, מטוסים יתפרקו באוויר ויהיו להם תקלות, אוניות יתנגשו ויהיו להן הרבה תקלות, אסונות הטבע ילכו ויתגברו מיום ליום, סיבוכים וסכסוכים בכל המדינות, במיוחד בארצות ומדינות שהן נגד עם ישראל. לא יהיה שקט ולא רוגע עד שימליכו את מלך המשיח!

מצרים תהפוך להיות כמו סוריה ויותר. תהיה שם שפיכות דמים, אחד לא יוותר לשני וינקום. זה מהלך אלוקי. כל מי שהייתה לו יד עם החמאס לפגוע בעם ישראל, הקדוש-ברוך-הוא מוחק אותו מעל פני כדור הארץ וימשיכו להימחק עוד הרבה. עכשיו, האמריקאים שיעזור למצרים - מעסיק אותם הקדוש-ברוך-הוא!

תורכיה, הנשיא שלהם כולו בפחד וחרדה, הוא מפחד שתהיה בתורכיה מהפכה כמו בסוריה ומצרים. יוצא בכל מיני הכרזות כדי להרדים את עמו וחושב שאם יכניס אנשים לבית הסוהר יהיה לו שקט - קמו מאות ואלפים נגדו.

איראן מבעבעת. היא מקבלת איתותים מבורא עולם, אם לא יפסיקו עם ייצור האטום - יטפל בהם אישית! אם לא יפסיקו לאיים על מדינת היהודים - יטפל בהם אישית ובכאב גדול נורא!

סוריה היא כמו משחק כדורגל, פעם זה מנצח, פעם זה מנצח. הקדוש-ברוך-הוא מושך בחוטים. הקדוש-ברוך-הוא גורם לחיזבאללה להסתבך עם סוריה, לבנון והמורדים כמו במגדל בבל שהכל התבלבל, והנוצרים בלבנון נהנים מההפקר.

עיראק, כמו שודדי-ים, סדום ועמורה, מי שמֵרים את הראש - מפוצצים אותו, לא נותנים לאף אחד לשלוט, בעיראק שולטים רק פושעים.

ירדן בינתיים שקטה, עוקבת אחרי שיחות ישראל עם הפלסטינאים והאמריקאים. המלך לא יודע, שגם תורו יגיע בקרוב, אין מה לעשות, גם זה תהליך אלוקי.

ממשלת ישראל, כביכול מדברת דיבור יפה למתנחלים ביהודה ושומרון, כדי שלא יעשו הפגנות ומנסה לייפות את המקום בבניית בניינים. חבל להאמין לארצות-הברית והפלסטינאים, לא יהיה שלום איתם! הם מקבלים טפח ורוצים עשרה טפחים - התיאבון בא עִם האוכל. צריכים לשמור על מדינת ישראל, הממשלה נבחרה על ידי העם, כדי לשמור על מדינת ישראל ולא להיות יפי-נפש ולהיכנע למדינות אחרות.

כל מי שעושה חטאים, פשעים, לוקח שוחד, עושה מעשי תרמית או נוכלות, במיוחד גדולי ישראל ומנהיגי ישראל משמאל ומימין - בורא עולם יגלה אותו במערומיו מול כל התקשורת בעולם.

ממשלת ישראל, צריך דחוף דחוף לבדוק את כל הביובים בארץ ישראל, לבדוק מה קורה בביובים כדי שלא יתפרצו מחלות קשות שעוד אין להם פיתרון היום. כל השפכים באים מהערבים, הם מכוונים את השפכים למדינת ישראל - זו מלחמה חדשה שלהם. משרד הבריאות ורשות המים יתעוררו דחוף, ויבדקו מה מעוות במערכת הביוב ולתקן דחוף, לפני שיֵצאו מחלות שאין להם פיתרון.

ממשלת ישראל, צריך להיות ערניים כלפי הרבה ערבים שחיים בארץ, הם מסוכנים יותר מערבים שמעבר לגבולות. צבא -הגנה-לישראל צריך להיות ערני, לא להאמין לאף צבא זר בגבולות ישראל, כמו מצרים וירדן.

שוב פעם לוחצים מהשמיים לטפל בסודנים בדרך החוק, הם עושים טרור ומתפשטים. להפסיק להגיד 'מִסְכנים', כי הם מְסַכנים את כל תל-אביב.

ממשלת ישראל צריכה להקציב כסף לטיפול בשתייה החריפה, ולדאוג שהמבוגרים לא יִמְכרו לצעירים. חבל על הנוער שלנו, הוא דור ההמשך לעם המובחר.

היהודים שרוצים שהגזירות הרעות יתבטלו - לקרוא תהילים במניין בכל מקום ומקום, וגם בתפילות לבד.

ההורים, להסביר לבנות ישראל הקדושות, הילדות הקטנות מגיל 12 ומעלה, שיישמרו מלהתבולל עם הגויים.

יימשכו רעידות אדמה, אש וגופרית בכל העולם כדי לטהר, לזכך ולזעזע את כל העולם. החיות יפגעו בבני אדם, כל יום ימצאו חיה חדשה שלא ראו מעולם. יהיו ברקים ורעמים שונים ומשונים. כל מקום שיש בו בית בושת, זימה ותועבה, ייעלם מעל פני כדור הארץ. בכל מקום, ים או בריכה, שתהיה שם ערבוביה של בנים ובנות - יקרו אסונות.

הכלכלה בארצות-הברית, סין ואירופה תיפול ותשקע. בכלכלה בארץ ישראל, מדינת היהודים, יהיה שפע, שפע עד בלי די.

אבא שבשמיים זועק, צועק ואומר ליהודים: "עד מתי בניי לא תבינו שאני עושה את מלחמות ישראל, מטהר את כל מדינות העולם, פוגע והורס כל מדינה ועם שהולכים נגד מדינת היהודים - ישראל?!"

בורא עולם ימשיך לטפל בכדור הארץ ובכל האנשים שעל פני כדור הארץ, עד שכולם יזעקו: "מי כמוך אלוקים" ויזעקו שימליך את מלך המשיח בן דוד ברחמים.
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-11/9/2013 08:38 לינק ישיר 
מסר חדש ליום כיפור

מסר הרב ניר בן ארצי שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - יום כיפור תשע״ד

9/09/2013

בס"ד

מסר יום כיפור תשע"ד

מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

ריבונו של עולם הביא את האמריקאים, לפני ראש השנה, לאיים על סוריה, כדי להכניס יִרְאָה בלב היהודים בארץ ישראל, שישובו אליו. הייתה הצלחה גדולה לריבונו של עולם להשיב אליו מאות אלפי יהודים ויותר, בתפילות ראש השנה.

ראש השנה עבר טוב, הרבה טוב לכל עם ישראל. הקדוש-ברוך-הוא כותב מה יהיה גורלו של כל אדם, בכל מדינה ומדינה, מראש השנה עד ראש השנה. בראש השנה ובעשרת ימי תשובה, הקדוש-ברוך-הוא מחכה וממתין ליהודי כדי להמתיק את דינו. הקדוש-ברוך-הוא בעשרת ימי תשובה וביום הכיפורים, נותן חנינה לילדיו היהודים כי אי אפשר בעשרה ימים לחזור בתשובה שלמה. רואה הקדוש-ברוך-הוא את המחשבה והרצון להידבק בריבונו של עולם, חונן אותם חנינה גדולה ומקבל אותם אליו. לא להפסיד זאת יהודים יקרים!

כיבוד הורים מכל הלב האמיתי, זו מצווה גדולה מאוד. הזכות נשמרת ליהודי ויהיו לו חיי אושר, עושר, שלווה וביטחון.

ספר תורה, כשקורא החזן בבית הכנסת בספר התורה, יש שמחה גדולה מאוד בשמיים. מי שמאזין ומקשיב לקריאה בספר התורה, הקדוש-ברוך-הוא מתלבש עליו ומוריד ממנו קליפות של חטאים. קריאת תהילים ושמיעת התורה מפי החזן, זהו המפתח של כל יהודי להידבק בריבונו של עולם. ההבדל בין חילוניים ודתיים יהודים הוא שהחילוניים עושים את המצוות בגשמיות והדתיים ברוחניות. הדתיים עובדים בקדושה את הקדוש-ברוך-הוא והחילוניים נותנים מעשר, עושים חסד, עוזרים לזולת ומצילים את עם ישראל. לכן צריכים החילוניים והדתיים להיות מלוכדים כולם בטבעת אחת. מי שחוזר בתשובה, מגיע עד כסא הכבוד, מקום שצדיקים לא מגיעים, אז כל עם ישראל שווים לפני הקדוש-ברוך-הוא!

מצרים, צבא מצרים נלחם במדבר סיני, מנקה משם את המחבלים - מה שמורסי בנה, עשה והכין במשך שנה שלמה. מורסי חימש את החמאס, הוא רצה להקים מדינה של החמאס במדבר סיני כדי לתקוף את ישראל. עכשיו הצבא המצרי (כביכול מודרני), מחסל אותם. הם פוחדים שהחמאס ייקח את השלטון במצרים, נלחמים ומוחקים אותם כדי שלא תהיה להם דרך להילחם במצרים, הם פוחדים שהחמאס ילחם במצרים. שוב פעם הקדוש-ברוך-הוא עושה עבודה נפלאה, נתן למורסי שנה אחת של שלטון כדי שהכל יתהפך עליהם והם בעצמם יחסלו וינקו את החמאס. החמאס לא יוותר, הם יעשו חבלות במים ובחשמל, תהיה מערבולת גדולה ותסבוכת במצרים - יד ה' בדבר!

ארצות-הברית, אובמה וקרי לא מתלהבים להילחם נגד סוריה. בגלל הכבוד, אובמה לא יודע איך 'לרדת מהעץ' כי רוסיה מגינה על סוריה ועושה 'קיר' בין ארצות-הברית לסוריה. אובמה אומר שאם הם לא יֵצְאו למבצע, ערכה של ארצות-הברית ירד - עדיף שהכבוד ירד מעצמו ולא יפילו להם את הכבוד. הצעה לאובמה וקרי: תעזבו את סוריה לעצמה, יגיע הזמן שגם הפצצות הכימיות יתפרקו.

סוריה תמשיך להימחק, יד ה' בדבר. למורדים נפתח פתח גדול יותר להילחם בצבא סוריה. הפליטים ימשיכו לברוח בהמוניהם לירדן, תורכיה, לבנון וגם לכיוון עזה.

ירדן מחכה למדינה הפלסטינאית, חס ושלום שלא תקום. מתכננת שהחמאס ילך לגדה המערבית ולעזה, מחכה לארצות-הברית שתקיים את הבטחתה.

עזה והפלסטינאים מחכים לארצות-הברית, לא יֵצֵא להם כלום בעזרת ה', חרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה ותוכניותיהם יתהפכו עליהם לרעה.

צבא-הגנה-לישראל בכוננות גדולה, ישראל לא רוצה את התערבותה של ארצות-הברית בסוריה. ישראל ארץ זבת חלב ודבש ושלום!

חיזבאללה ונסראללה לא עושים כלום, אין מי שיתמוך בהם, לא בסוריה ולא באיראן.

השרים בממשלת ישראל צריכים להיות רציניים, בוגרים וחזקים ולא להתמהמה ולחפש שיכתבו אותם בספרי ההיסטוריה. לא יכתבו אותם באף ספר, כי אין אמונה באף גוי בעולם, רק בריבונו של עולם ורק ביהודים הגרים בישראל.

צבא-הגנה-לישראל, הוא הצבא החזק ביותר בעולם, כי צבא השמיים מחובר אליו והקדוש-ברוך-הוא מגן על חיילי צבא-הגנה-לישראל. חיילי צבא-הגנה-לישראל יעשו השתדלות להגן על עצמם - להיזהר מלעלות על טרמפים.

איראן, אם לא תשנה את דבריה ואת המשך בניית האטום, הקדוש-ברוך-הוא ימחק לה את כל זכויותיה מזמן אחשוורוש ואסתר המלכה, ועוד מעט ובזמן קצר מאוד יתחיל לטפל בה כראוי, הדין יֵרֵד עליהם ולא יעצור עד הסוף. זה הקדוש-ברוך-הוא, מחושב גם לפני אלפי שנים עד הרגע הזה!

תורכיה מקבלת את הפליטים מסוריה, עוד מעט יאכלו אותה חיה. הפליטים הגיעו כבר למיליון ויעשו שם מהפכה.

יום-יומיים לפני צום יום הכיפורים, מי שיכול, ישתה הרבה מים ויאכל ענבים, ויהיה לו צום קל ונעים ביום הכיפורים, כדי שיוכל להתפלל עם עוצמה.

שופרו של משיח זה לא התקיעות בראש השנה בבית הכנסת, בראש השנה התקיעות הן של האדם. התקיעות של שופרו של משיח באות מהשמיים ומהדהדות בכל ארץ ישראל והעולם כולו. הקדוש-ברוך-הוא מאחל לכל יהודי ויהודי, שיזכה להיות במעגל הראשון בזמן המלכת מלך המשיח צִדקנו!

שנה מבורכת למדינת ישראל והעם היהודי שגרים בארץ ישראל! עומדת להיפתח עלייה גדולה מאוד מכל מדינות העולם לארץ ישראל הקדושה, ימלאו את הנגב, הצפון, בנימין והשומרון. הנגב זקוק ליהודים דחוף. בורא עולם - הכל מתחיל ממנו ומסתיים ממנו.

משיח בן דוד עובד ופועל ומגן על עם ישראל וארץ ישראל וקרוב היום בו תהיה הפתעה בכל ארץ ישראל והעולם כולו - המלכת מלך המשיח!

מסר הרב ניר בן ארצי שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - יום כיפור תשע״ד - להורדהדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-17/9/2013 10:25 לינק ישיר 
מסר חדש לסוכות

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

חוה"מ סוכות תשע"ד

ריבונו של עולם לא ייתן לאף ארץ או מדינה להפריע לו לחגוג עם ילדיו היהודים. ראש השנה עבר טוב מאוד בארץ ישראל, מאות אלפים חזרו בתשובה והתפללו. יום הכיפורים עבר חלק, שקט, טוב ומוצלח, לכל אלה שהיו בבית הכנסת, כל אלה שצמו וכל אלה שהיו בבתים ולא חיללו את החג. מדובר רק על ארץ ישראל הקדושה. כל אלה שלא הבינו מה זה יום כיפור, שה' ירחם עליהם ויחזרו בתשובה. אבא שבשמיים מבקש מעם ישראל להיות אגודה אחת, כמו שהיו בתפילות יום הכיפורים - אגודה אחת בכל בית כנסת בארץ ישראל הקדושה. אגודה אחת של היהודים בארץ ישראל, מגינה ושומרת על היהודים בארץ ישראל ופותחת שנה טובה לעם ישראל היהודים שגרים בארץ ישראל. צריך לשמור על האחדות והאגודה האחת!

צבא-הגנה-ישראל לא להיות בשאננות - אין אמונה בגויים. מאילת ועד מטולה הגבולות נמצאים בסכנה, צריך זהירות. הגויים שונאים את היהודים, לא להיות יפי-נפש. מדינת ישראל לא לשכוח את העבר. הם לא אוהבים את היהודים, כבר הפתיעו פעם במלחמת יום כיפור. הם יודעים שצבא-הגנה-לישראל נמצא בכוננות גבוהה וקבועה, אז הם באים בשיטה קרה, באלגנטיות ובנעימות, כאילו הם רוצים שלום - הם רוצים רק לקחת חלקים מארץ ישראל ולא יפסיקו לרצות לקחת חלקים, בגלל זה אסור להתחיל איתם בכלל! אם הם רוצים שלום - בלי לנגוע באדמת הקודש.

מצרים זה תהליך אלוקי. מורסי הפך את סִינַי למדינת חמאס, כדי להפתיע את עם ישראל דרך החמאס מסיני. צבא מצרים נלחם בחמאס, לא בגלל ישראל, הם פוחדים שהחמאס יעשה מרד גדול במצרים. החמאס מזרע עמלק. צבא מצרים מכיר אותם, הם מתנהגים כמו חיות ואי אפשר לאלף אותם - צבא מצרים מוחק אותם.

סוריה תמשיך לעשות צחוק מארצות-הברית, אירופה וכולם, בגלל שרוסיה, איראן וסין תומכות בה בגלוי. גם זה תהליך אלוקי. סוריה תעשה צחוק מהאו"ם ומהפקחים, בעניין הפצצות הכימיות והגז. מִדָבָר אחד הם לא יכולים לעשות צחוק - הם ימשיכו לחסל זה את זה. הקדוש-ברוך-הוא לא נותן להם להשתעמם, סוריה תימחק!

תורכיה, נשיא תורכיה מגונן על מה שקורה בסוריה, בגלל שלא רוצה שיבואו אליו עוד פליטים מסוריה. מעל מיליון פליטים יהיו בתורכיה, יכבשו את תורכיה ויעשו שמות בתוך תורכיה. בתורכיה לא רוצים אותם ותהיה שם מלחמה בין הפליטים לתורכים.

איראן שמחה שרוסיה מגינה בגלוי על סוריה ועל איראן כי הן שייכות לרוסיה. האטום, הפצצות הכימיות והגז, באים מהעזרה של רוסיה, לכן רוסיה מגינה על כל התהליך הזה.

ירדן מחכה לשיחות בין ישראל לפלסטינאים, כי הבטיחו להם הבטחות - לא יעזור להם כלום.

ארצות-הברית עושה שלום בין הערבים במזרח התיכון ועושה הכל שתהיה מדינה פלסטינאית, כדי לשלוט במדינות הערביות במזרח התיכון.

כל מי שרוצה לעשות נזק או לפגוע במדינת ישראל, האדמה תפתח את פיה ותיקח אותו עם כל המפעלים שלו. רוח קטנה ביותר של הקדוש-ברוך-הוא מחריבה עולמות!

יהודים יקרים, הורים, לשמור על ילדיכם במיוחד על בנות ישראל בזמן ההקפות בשמחת תורה. יש ערבים וסודנים שרוצים לחטוף בנות ישראל או לפתות אותן, כדי להדביק אותן בטומאה הקשה של ההתבוללות, להרוס להן את הזהות היהודית שלהן ואת החיים - עוד מלחמה קרה. ריבונו של עולם מצווה על ההורים להיות צמודים לילדים שלהם ולשמור עליהם מאוד. יהודים יקרים, לשמור על הגחלת היהודית, הקנאה מכרסמת בגויים מול ישראל והיהודים, כי ליהודים יש אבא שדואג ולגויים אין.

הכלכלה של ישראל פורחת ומסודרת, יש פרנסה לכולם ותהיה פרנסה לכל מי שרוצה עבודה באמת. הקדוש-ברוך-הוא נתן ליוסף הצדיק במצרים ברכה בתבואה, יוסף נתן לכל העולם והברכה נשארה אותו דבר. הקדוש-ברוך-הוא לא ייתן, לעולמי עולמים, לאף מדינה ואומה בעולם, להשפיל את עם ישראל ולזלזל בו - נגמר!

בין החילוניים והדתיים, החילוניים עושים מצוות בגשמיות והדתיים ברוחניות - כולם שווים אצל הקדוש-ברוך-הוא. כל אחד עושה את עבודתו ומי אנחנו שנשפוט מי זה דתי ומי זה לא דתי. לכן עם ישראל היהודים צריכים להיות מלוכדים ומאוחדים, דתיים וחילוניים ביחד!

כל אלה שנפגשים עם הפלסטינאים ש'כאילו' עושים איתנו שלום - שלא יתלהבו מהמצלמות והתקשורת. כי הם עשו קנוניה ורוצים לעשות הרס בתוך ישראל. יהודים יקרים, להיות מתונים ולא להתלהב, הם רוצים לקחת את כל מדינת ישראל. רוצים שלום - בלי אדמה!

איתני הטבע ימשיכו לפגוע בכל מקום בעולם, חוץ מארץ ישראל. שיטפונות קשים, אש וגופרית מהשמיים והארץ, רוחות קשות ועזות משברות הרים ואוניות בלב הים, בחוף הים ובמזח. יבואו רוחות קשות שישברו אוניות בתוך הנמל ויפרקו אותן. יהיו רעידות אדמה קשות. בשנה הזאת, איתני הטבע יפעלו בעוצמה פי-מאה מהשנה שעברה - רק שישדרו בתקשורת את כל מה שקורה בעולם... השנאה והאנטישמיות יתגברו בצורה מחרידה ומבהילה. כולם שונאים את היהודים ויגרשו את היהודים מארצות-הברית והסביבה, מאירופה ומכל מקום בעולם. זה תהליך אלוקי, להחזיר אותם לארץ הקודש, למקור הברכה, לשורשם - הם שייכים לשורש של ארץ הקודש! עברה שנה בה דיבר איתם בורא עולם בנועם - קצת 'נו נו נו', בשנה הזאת, ידבר איתם בכוח, אף אחד לא ניצח את הקדוש-ברוך-הוא. כולם מבינים, אבל היצר הרע, החומר והתאוות, מחזיקים אותם שם. גם יונה הנביא התעקש, עד שזרקו אותו מהאונייה והים שקט. בורא עולם לא ישקוט, לא ישתוק ולא יפסיק, עד שיביא את היהודים האמיתיים לארץ ישראל, בכוח - יתחיל אחרי סוכות!

לגויים מפריע שאין למוח היהודי מתחרים בעולם. כל פטנט - ממציא רק יהודי! פטנט שגוי המציא, אם יבדקו טוב, יגלו שהגוי הזה הוא יהודי והוא עצמו לא יודע.

אבא שבשמיים, ריבונו של עולם, מראה את מלכותו בכל העולם, שהוא המנהיג, הוא המגן והשומר על ארץ הקודש, על היהודים ועל אדמת הקודש. למרות הבחירה החופשית, מזהיר בורא עולם את כל הגויים סביבנו: כל מדינה, ארץ, נשיא או מנהיג, שירצו לפגוע בעם ישראל, בורא עולם יפְגע בהם ישירות, יסבך אותם בתוך עצמם ויסכסך ביניהם כלכלית, תרבותית וגם ילחמו ביניהם, זה יתחיל חזק משנת תשע"ד. עם ישראל חי לעולמי עולמים - לעד!

מלך המשיח בן דוד מגן ושומר על מדינת ישראל, ארץ הקודש והיהודים. הקדוש-ברוך-הוא מזרים הכל דרך מלך המשיח שיפרק את כל מדינות ערב סביבנו. משיח זה לטובת עם ישראל היהודים ולטובת כל העולם! ירצו או לא ירצו, יאמינו או לא יאמינו, זה תהליך אלוקי שחיכה לו הקדוש-ברוך-הוא אלפי שנים! הגיע הדור הזה, היהודים של הדור הזה, הגאולה, כל נשמות בני ישראל שהיו במדבר סיני, ובורא עולם לא הולך לעצור בתהליך הזה. ריבונו של עולם יהפוך עולמות ויהרוס עולמות, תהליך מלך המשיח - תהליך אלוקי! כל מי שהולך נגד מלך המשיח, הולך נגד ריבונו של עולם והוא ייפגע. כל מי שיאמין ולא יתמהמה בתהליך של מלך המשיח והמלכת מלך המשיח, יידבק בעניין של המשיח ויאמין מכל הלב - יחיה לעולמי עולמים. כל העולם נמצא בחורבן, הרס, טומאה ובהמוּת, לא יהיה עוד כמו בזמן נֹחַ. משיח יוצא לאור - עושה סדר. בזמן ההמלכה, ימשיך עם הסדר, העולם יהיה כולו טהור וקדוש והיהודים בארץ ישראל ישלטו על כל העולם ועל מי שיישאר מהגויים.

מסר הרב שליט"א - סוכות תשע"ד - להורדהדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > נבואות ואקטואליה באחרית הימים > במבחן המציאות - מאמרים והודעות מהרב בן ארצי הי"ו
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר