בית פורומים חבלי משיח

המסר לעם ישראל מהרב ניר בן ארצי

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/8/2013 08:25 לינק ישיר 
המסר לעם ישראל מהרב ניר בן ארצי

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת שופטים תשע"ג

ריבונו של עולם, מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, עושה הכל בעולם: שיטפונות, התפרצויות הרי געש, חום, אש ושריפות. מטוסים מתבלבלים, המון תקלות ואסונות קשים באוניות, מטוסים, מכוניות, אוטובוסים ורכבות, שילכו ויתגברו מיום ליום. גם הסיבוכים, התסבוכות והסכסוכים בכל מדינה ומדינה, ימשיכו ויתגברו. רוחות קשות וסערות עזות ימשיכו לפגוע בכדור הארץ וימשיכו בעלי חיים להציק לבני אדם. בורא עולם מטהר ומזכך את כל כדור הארץ, משמיד את כל הרוע והרוע בעצמו מכלה את עצמו. את כל זה עושה בורא עולם בשביל היהודים שנמצאים בארץ ישראל הקדושה, היהודים שגרים מחוץ לארץ ישראל הקדושה והיהודים שמטיילים בעולם, כדי שיבינו שבורא עולם רציני, אוהב את היהודים, רוצה את היהודים ומגן על היהודים כמו כיפת השמיים!

ממשלת ישראל צריכה להיות ערנית ולא להתלהב מהמפגשים עם הפלסטינאים. בכל התכנית של ארצות-הברית עם הפלסטינאים, אין שום דבר לטובת ישראל, הכל באינטרס אמריקאי לטובת הפלסטינאים. ממשלת ישראל לא לאבד כיוון ולא לפחד מאף אחד!

ממשלת ישראל, אלפי שנים הגויים רוצים למחוק את העם היהודי ולא הצליחו, הם השתמשו בכל הכוחות הכי חזקים ולא הצליחו, עכשיו הם ממשיכים ומשתמשים ב'פה-רך' כמו פרעה. הם רוצים למחוק את עם ישראל - זה לא חדש, הדרך חדשה - כן!

ממשלת ישראל, כל מי שנפגש עם האמריקאים והפלסטינאים לא להתלהב מהפרסום בטלוויזיה ובתקשורת, שום דבר לא לטובת היהודים. האנשים הבכירים במדינה רוצים להיות יפי-נפש והם מסונוורים מהפרסום בתקשורת. כל אלה שעוסקים בדיונים עם הפלסטינאים והאמריקאים, יחזרו לעצמם ולא יתבלבלו עם החלטות שגויות. התהליך הזה לא מוצא חן בעיני הקדוש-ברוך-הוא! הקדוש-ברוך-הוא נתן את ארץ ישראל ליהודים, לפתח את המדינה ולא להתחיל אחרי 40 שנה לעשות תזוזות שאינן טובות לשמיים ולא לארץ ישראל - מזעזעים את מלכות ה' בעולם!

כל רבני ישראל ואנשי הרוח מהשמאל והימין, לקום ולערוך תפילה המונית של כל עם ישראל לביטול הגזרה הזאת. גזרה מרחפת על עם ישראל, הגזרה הזאת לא משמיים, האחראים על המשא ומתן הם שגרמו לגזרה הזאת ולא אף מדינה בעולם. בינתיים הגזרה מרחפת על מדינת היהודים, צריך תפילה וצעקה גדולה לריבונו של עולם שתתבטל הגזרה הזאת.

הקדוש-ברוך-הוא נמצא בעצב גדול, מאוד גדול, על שילדיו מוכנים לוותר על חלקים ממדינת ישראל. הקדוש-ברוך-הוא שומר על כל מדינת ישראל כמו חיבוק של אבא לילדו והילד מתמרד ולא מעריך את האהבה של אביו אליו - זה הקדוש-ברוך-הוא מול אלה שנבחרו לכנסת ישראל. 80% מהפלסטינאים הם חמאס והם מורעלים כלפי היהודים ושונאים את עם ישראל. עכשיו הם בסדר, אבל הכל הצגה אחת שלמה, כי הם חושבים, חס ושלום, לקחת נתח גדול מארץ ישראל. ישראל לא גזלה שום פיסת אדמה שלא שייכת לעם ישראל.

ראש הממשלה, להיות מתון ולא פזיז, הן כלפי המחבלים שמשחררים והן כלפי הדיונים עם הפלסטינאים. אי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה, לא להאמין בערבים שגרים במדינת ישראל ולא בפלסטינאים מחוץ או בתוך ישראל, כולם עשו יד אחת נגד מדינת היהודים.

מצרים והחמאס נלחמים זה בזה כי החמאס שייך למורסי, לא בגלל שהמצרים אוהבים את ישראל. זה אך ורק אינטרס שלהם, הם רוצים למחוק את החמאס מהעולם. חושבים שהמצב במצרים נרגע קצת, לא נרגע שום דבר, הם מתכננים מה לעשות הלאה. הם לא יוותרו כי זורם בהם דם לא נקי - נקמה. אין להם ערך לבני אדם, בעיניהם בני אדם זה כמו בעלי חיים.

סוריה ממשיכה להימחק והיא תימחק. אף אחד בכדור הארץ לא יכול לעצור, זה תהליך אלוקי.

רוסיה 'עושה משחקים' עם ארצות-הברית וממשיכה לחמש את אויבי ישראל בדרך לא דרך. ארצות-הברית ורוסיה רוצות לשלוט על המזרח התיכון.

חיזבאללה ונסראללה נמחקים. אין להם כוח ומוח, כל אלה שתמכו ועזרו להם עסוקים בצרות שלהם.

באיראן האדמה רועדת, אם מתחת לאדמה ואם מעל האדמה. 70% מהאיראנים לא רוצים את חסן רוחאני, הם התחילו לגלות את הרוע שבו ורוב האיראנים סולדים ממנו. גם באיראן, מבטיח הקדוש-ברוך-הוא: אל דאגה. בורא עולם הולך לפי תור ולפי סדר - במה שדחוף הוא פוגע וְיִפְגַע בקרוב.

הקדוש-ברוך-הוא מתעתע בכל מדינות ערב, במנהיגיהם ובעמם, בכדי לעורר את מנהיגי ארץ ישראל שלא ילכו שבי אחרי ארצות-הברית. מראה להם כמה שנאה יש במדינות ערב נגד ישראל וכמה אי אפשר לסמוך עליהם.

מלך ירדן לא יכול לנשום בגלל עומס הפליטים. הוא חי בפחד וכל פעם מבקש עזרה ממדינת ישראל. הוא מחכה להקמת מדינה פלסטינאית, חס ושלום, ולא יודע שבו יפגעו ראשון.

תורכיה ארדואן עוצם עיניים, כאילו לא רואה את הפליטים שנכנסים בהמוניהם מסוריה. כל עוד הם לא מפריעים בגלוי, הוא שקט. גם שם יהיו הפרעות קשות ביותר.

עיראק כמו סוריה, אין דין ואין דיין, הורגים חופשי.

הקדוש-ברוך-הוא אוהב מאוד את חיילי צבא-הגנה-לישראל, מגן ושומר עליהם, מאוד אוהב אותם, נלחם את המלחמה שלהם ונותן להם לנוח. אומר להם הקדוש-ברוך-הוא: 'חיילים יקרים, תעשו חשבון-נפש, תתחברו אליי ויהיה לכם רק טוב עד אין-סוף!'

הכלכלה בעולם יורדת לטמיון, אין להם ברכה ולא תקנה. הקדוש-ברוך-הוא חתך ליהודים שגרים בגולה את צינור הברכה וכשיגיעו לארץ ישראל יחבר להם את הצינור. אם יתעכבו, יישארו בלי פרוטה בכיס - חבל.

ליהודים שבורחים מאירופה, חלק לארץ ישראל וחלק לארצות-הברית, ריבונו של עולם אומר: חבל לארצות-הברית, זו מלכודת שתגמור אתכם לגמרי, אחר כך תבואו לארץ ישראל בלי כלום. תבואו מאירופה ומארצות-הברית ישר לארץ ישראל בלי תנאים! הקדוש-ברוך-הוא עושה אנטישמיות לא רק באירופה, בכל העולם. מי שעברו לארצות-הברית, חיים חיי שקר זמניים, עוד מעט יזרקו אותם משם.

ארץ ישראל הקדושה מוגנת ושמורה והכלכלה בה לא תיפול לעולמי עולמים! הקדוש-ברוך-הוא מבטיח: תהיה עלייה גדולה מאוד מאוד לארץ ישראל, התחילה כבר ותתחיל לזרום בכמויות אדירות!

המשיח חי וקיים בארץ ישראל, עובד ופועל אם בגלוי ואם בסתר. מי שיודע זכה ומי שלא יודע, שיתפלל חזק כדי לזכות להיות קרוב למלך המשיח בן דוד צדקנו!

מסר הרב שליט"א לפרשת "שופטים" תשע"ג להורדהדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-11/9/2013 08:43 לינק ישיר 
מסר חדש ליום כיפור

מסר הרב ניר בן ארצי שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - יום כיפור תשע״ד

9/09/2013

בס"ד

מסר יום כיפור תשע"ד

מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

ריבונו של עולם הביא את האמריקאים, לפני ראש השנה, לאיים על סוריה, כדי להכניס יִרְאָה בלב היהודים בארץ ישראל, שישובו אליו. הייתה הצלחה גדולה לריבונו של עולם להשיב אליו מאות אלפי יהודים ויותר, בתפילות ראש השנה.

ראש השנה עבר טוב, הרבה טוב לכל עם ישראל. הקדוש-ברוך-הוא כותב מה יהיה גורלו של כל אדם, בכל מדינה ומדינה, מראש השנה עד ראש השנה. בראש השנה ובעשרת ימי תשובה, הקדוש-ברוך-הוא מחכה וממתין ליהודי כדי להמתיק את דינו. הקדוש-ברוך-הוא בעשרת ימי תשובה וביום הכיפורים, נותן חנינה לילדיו היהודים כי אי אפשר בעשרה ימים לחזור בתשובה שלמה. רואה הקדוש-ברוך-הוא את המחשבה והרצון להידבק בריבונו של עולם, חונן אותם חנינה גדולה ומקבל אותם אליו. לא להפסיד זאת יהודים יקרים!

כיבוד הורים מכל הלב האמיתי, זו מצווה גדולה מאוד. הזכות נשמרת ליהודי ויהיו לו חיי אושר, עושר, שלווה וביטחון.

ספר תורה, כשקורא החזן בבית הכנסת בספר התורה, יש שמחה גדולה מאוד בשמיים. מי שמאזין ומקשיב לקריאה בספר התורה, הקדוש-ברוך-הוא מתלבש עליו ומוריד ממנו קליפות של חטאים. קריאת תהילים ושמיעת התורה מפי החזן, זהו המפתח של כל יהודי להידבק בריבונו של עולם. ההבדל בין חילוניים ודתיים יהודים הוא שהחילוניים עושים את המצוות בגשמיות והדתיים ברוחניות. הדתיים עובדים בקדושה את הקדוש-ברוך-הוא והחילוניים נותנים מעשר, עושים חסד, עוזרים לזולת ומצילים את עם ישראל. לכן צריכים החילוניים והדתיים להיות מלוכדים כולם בטבעת אחת. מי שחוזר בתשובה, מגיע עד כסא הכבוד, מקום שצדיקים לא מגיעים, אז כל עם ישראל שווים לפני הקדוש-ברוך-הוא!

מצרים, צבא מצרים נלחם במדבר סיני, מנקה משם את המחבלים - מה שמורסי בנה, עשה והכין במשך שנה שלמה. מורסי חימש את החמאס, הוא רצה להקים מדינה של החמאס במדבר סיני כדי לתקוף את ישראל. עכשיו הצבא המצרי (כביכול מודרני), מחסל אותם. הם פוחדים שהחמאס ייקח את השלטון במצרים, נלחמים ומוחקים אותם כדי שלא תהיה להם דרך להילחם במצרים, הם פוחדים שהחמאס ילחם במצרים. שוב פעם הקדוש-ברוך-הוא עושה עבודה נפלאה, נתן למורסי שנה אחת של שלטון כדי שהכל יתהפך עליהם והם בעצמם יחסלו וינקו את החמאס. החמאס לא יוותר, הם יעשו חבלות במים ובחשמל, תהיה מערבולת גדולה ותסבוכת במצרים - יד ה' בדבר!

ארצות-הברית, אובמה וקרי לא מתלהבים להילחם נגד סוריה. בגלל הכבוד, אובמה לא יודע איך 'לרדת מהעץ' כי רוסיה מגינה על סוריה ועושה 'קיר' בין ארצות-הברית לסוריה. אובמה אומר שאם הם לא יֵצְאו למבצע, ערכה של ארצות-הברית ירד - עדיף שהכבוד ירד מעצמו ולא יפילו להם את הכבוד. הצעה לאובמה וקרי: תעזבו את סוריה לעצמה, יגיע הזמן שגם הפצצות הכימיות יתפרקו.

סוריה תמשיך להימחק, יד ה' בדבר. למורדים נפתח פתח גדול יותר להילחם בצבא סוריה. הפליטים ימשיכו לברוח בהמוניהם לירדן, תורכיה, לבנון וגם לכיוון עזה.

ירדן מחכה למדינה הפלסטינאית, חס ושלום שלא תקום. מתכננת שהחמאס ילך לגדה המערבית ולעזה, מחכה לארצות-הברית שתקיים את הבטחתה.

עזה והפלסטינאים מחכים לארצות-הברית, לא יֵצֵא להם כלום בעזרת ה', חרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה ותוכניותיהם יתהפכו עליהם לרעה.

צבא-הגנה-לישראל בכוננות גדולה, ישראל לא רוצה את התערבותה של ארצות-הברית בסוריה. ישראל ארץ זבת חלב ודבש ושלום!

חיזבאללה ונסראללה לא עושים כלום, אין מי שיתמוך בהם, לא בסוריה ולא באיראן.

השרים בממשלת ישראל צריכים להיות רציניים, בוגרים וחזקים ולא להתמהמה ולחפש שיכתבו אותם בספרי ההיסטוריה. לא יכתבו אותם באף ספר, כי אין אמונה באף גוי בעולם, רק בריבונו של עולם ורק ביהודים הגרים בישראל.

צבא-הגנה-לישראל, הוא הצבא החזק ביותר בעולם, כי צבא השמיים מחובר אליו והקדוש-ברוך-הוא מגן על חיילי צבא-הגנה-לישראל. חיילי צבא-הגנה-לישראל יעשו השתדלות להגן על עצמם - להיזהר מלעלות על טרמפים.

איראן, אם לא תשנה את דבריה ואת המשך בניית האטום, הקדוש-ברוך-הוא ימחק לה את כל זכויותיה מזמן אחשוורוש ואסתר המלכה, ועוד מעט ובזמן קצר מאוד יתחיל לטפל בה כראוי, הדין יֵרֵד עליהם ולא יעצור עד הסוף. זה הקדוש-ברוך-הוא, מחושב גם לפני אלפי שנים עד הרגע הזה!

תורכיה מקבלת את הפליטים מסוריה, עוד מעט יאכלו אותה חיה. הפליטים הגיעו כבר למיליון ויעשו שם מהפכה.

יום-יומיים לפני צום יום הכיפורים, מי שיכול, ישתה הרבה מים ויאכל ענבים, ויהיה לו צום קל ונעים ביום הכיפורים, כדי שיוכל להתפלל עם עוצמה.

שופרו של משיח זה לא התקיעות בראש השנה בבית הכנסת, בראש השנה התקיעות הן של האדם. התקיעות של שופרו של משיח באות מהשמיים ומהדהדות בכל ארץ ישראל והעולם כולו. הקדוש-ברוך-הוא מאחל לכל יהודי ויהודי, שיזכה להיות במעגל הראשון בזמן המלכת מלך המשיח צִדקנו!

שנה מבורכת למדינת ישראל והעם היהודי שגרים בארץ ישראל! עומדת להיפתח עלייה גדולה מאוד מכל מדינות העולם לארץ ישראל הקדושה, ימלאו את הנגב, הצפון, בנימין והשומרון. הנגב זקוק ליהודים דחוף. בורא עולם - הכל מתחיל ממנו ומסתיים ממנו.

משיח בן דוד עובד ופועל ומגן על עם ישראל וארץ ישראל וקרוב היום בו תהיה הפתעה בכל ארץ ישראל והעולם כולו - המלכת מלך המשיח!

מסר הרב ניר בן ארצי שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - יום כיפור תשע״ד - להורדהדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > חבלי משיח > המסר לעם ישראל מהרב ניר בן ארצי
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר