בית פורומים עולם הגאולה והעידן החדש

המסר השבועי מהרב ניר בן ארצי לעמ"י

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/8/2013 08:30 לינק ישיר 
המסר השבועי מהרב ניר בן ארצי לעמ"י

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת שופטים תשע"ג

ריבונו של עולם, מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, עושה הכל בעולם: שיטפונות, התפרצויות הרי געש, חום, אש ושריפות. מטוסים מתבלבלים, המון תקלות ואסונות קשים באוניות, מטוסים, מכוניות, אוטובוסים ורכבות, שילכו ויתגברו מיום ליום. גם הסיבוכים, התסבוכות והסכסוכים בכל מדינה ומדינה, ימשיכו ויתגברו. רוחות קשות וסערות עזות ימשיכו לפגוע בכדור הארץ וימשיכו בעלי חיים להציק לבני אדם. בורא עולם מטהר ומזכך את כל כדור הארץ, משמיד את כל הרוע והרוע בעצמו מכלה את עצמו. את כל זה עושה בורא עולם בשביל היהודים שנמצאים בארץ ישראל הקדושה, היהודים שגרים מחוץ לארץ ישראל הקדושה והיהודים שמטיילים בעולם, כדי שיבינו שבורא עולם רציני, אוהב את היהודים, רוצה את היהודים ומגן על היהודים כמו כיפת השמיים!

ממשלת ישראל צריכה להיות ערנית ולא להתלהב מהמפגשים עם הפלסטינאים. בכל התכנית של ארצות-הברית עם הפלסטינאים, אין שום דבר לטובת ישראל, הכל באינטרס אמריקאי לטובת הפלסטינאים. ממשלת ישראל לא לאבד כיוון ולא לפחד מאף אחד!

ממשלת ישראל, אלפי שנים הגויים רוצים למחוק את העם היהודי ולא הצליחו, הם השתמשו בכל הכוחות הכי חזקים ולא הצליחו, עכשיו הם ממשיכים ומשתמשים ב'פה-רך' כמו פרעה. הם רוצים למחוק את עם ישראל - זה לא חדש, הדרך חדשה - כן!

ממשלת ישראל, כל מי שנפגש עם האמריקאים והפלסטינאים לא להתלהב מהפרסום בטלוויזיה ובתקשורת, שום דבר לא לטובת היהודים. האנשים הבכירים במדינה רוצים להיות יפי-נפש והם מסונוורים מהפרסום בתקשורת. כל אלה שעוסקים בדיונים עם הפלסטינאים והאמריקאים, יחזרו לעצמם ולא יתבלבלו עם החלטות שגויות. התהליך הזה לא מוצא חן בעיני הקדוש-ברוך-הוא! הקדוש-ברוך-הוא נתן את ארץ ישראל ליהודים, לפתח את המדינה ולא להתחיל אחרי 40 שנה לעשות תזוזות שאינן טובות לשמיים ולא לארץ ישראל - מזעזעים את מלכות ה' בעולם!

כל רבני ישראל ואנשי הרוח מהשמאל והימין, לקום ולערוך תפילה המונית של כל עם ישראל לביטול הגזרה הזאת. גזרה מרחפת על עם ישראל, הגזרה הזאת לא משמיים, האחראים על המשא ומתן הם שגרמו לגזרה הזאת ולא אף מדינה בעולם. בינתיים הגזרה מרחפת על מדינת היהודים, צריך תפילה וצעקה גדולה לריבונו של עולם שתתבטל הגזרה הזאת.

הקדוש-ברוך-הוא נמצא בעצב גדול, מאוד גדול, על שילדיו מוכנים לוותר על חלקים ממדינת ישראל. הקדוש-ברוך-הוא שומר על כל מדינת ישראל כמו חיבוק של אבא לילדו והילד מתמרד ולא מעריך את האהבה של אביו אליו - זה הקדוש-ברוך-הוא מול אלה שנבחרו לכנסת ישראל. 80% מהפלסטינאים הם חמאס והם מורעלים כלפי היהודים ושונאים את עם ישראל. עכשיו הם בסדר, אבל הכל הצגה אחת שלמה, כי הם חושבים, חס ושלום, לקחת נתח גדול מארץ ישראל. ישראל לא גזלה שום פיסת אדמה שלא שייכת לעם ישראל.

ראש הממשלה, להיות מתון ולא פזיז, הן כלפי המחבלים שמשחררים והן כלפי הדיונים עם הפלסטינאים. אי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה, לא להאמין בערבים שגרים במדינת ישראל ולא בפלסטינאים מחוץ או בתוך ישראל, כולם עשו יד אחת נגד מדינת היהודים.

מצרים והחמאס נלחמים זה בזה כי החמאס שייך למורסי, לא בגלל שהמצרים אוהבים את ישראל. זה אך ורק אינטרס שלהם, הם רוצים למחוק את החמאס מהעולם. חושבים שהמצב במצרים נרגע קצת, לא נרגע שום דבר, הם מתכננים מה לעשות הלאה. הם לא יוותרו כי זורם בהם דם לא נקי - נקמה. אין להם ערך לבני אדם, בעיניהם בני אדם זה כמו בעלי חיים.

סוריה ממשיכה להימחק והיא תימחק. אף אחד בכדור הארץ לא יכול לעצור, זה תהליך אלוקי.

רוסיה 'עושה משחקים' עם ארצות-הברית וממשיכה לחמש את אויבי ישראל בדרך לא דרך. ארצות-הברית ורוסיה רוצות לשלוט על המזרח התיכון.

חיזבאללה ונסראללה נמחקים. אין להם כוח ומוח, כל אלה שתמכו ועזרו להם עסוקים בצרות שלהם.

באיראן האדמה רועדת, אם מתחת לאדמה ואם מעל האדמה. 70% מהאיראנים לא רוצים את חסן רוחאני, הם התחילו לגלות את הרוע שבו ורוב האיראנים סולדים ממנו. גם באיראן, מבטיח הקדוש-ברוך-הוא: אל דאגה. בורא עולם הולך לפי תור ולפי סדר - במה שדחוף הוא פוגע וְיִפְגַע בקרוב.

הקדוש-ברוך-הוא מתעתע בכל מדינות ערב, במנהיגיהם ובעמם, בכדי לעורר את מנהיגי ארץ ישראל שלא ילכו שבי אחרי ארצות-הברית. מראה להם כמה שנאה יש במדינות ערב נגד ישראל וכמה אי אפשר לסמוך עליהם.

מלך ירדן לא יכול לנשום בגלל עומס הפליטים. הוא חי בפחד וכל פעם מבקש עזרה ממדינת ישראל. הוא מחכה להקמת מדינה פלסטינאית, חס ושלום, ולא יודע שבו יפגעו ראשון.

תורכיה ארדואן עוצם עיניים, כאילו לא רואה את הפליטים שנכנסים בהמוניהם מסוריה. כל עוד הם לא מפריעים בגלוי, הוא שקט. גם שם יהיו הפרעות קשות ביותר.

עיראק כמו סוריה, אין דין ואין דיין, הורגים חופשי.

הקדוש-ברוך-הוא אוהב מאוד את חיילי צבא-הגנה-לישראל, מגן ושומר עליהם, מאוד אוהב אותם, נלחם את המלחמה שלהם ונותן להם לנוח. אומר להם הקדוש-ברוך-הוא: 'חיילים יקרים, תעשו חשבון-נפש, תתחברו אליי ויהיה לכם רק טוב עד אין-סוף!'

הכלכלה בעולם יורדת לטמיון, אין להם ברכה ולא תקנה. הקדוש-ברוך-הוא חתך ליהודים שגרים בגולה את צינור הברכה וכשיגיעו לארץ ישראל יחבר להם את הצינור. אם יתעכבו, יישארו בלי פרוטה בכיס - חבל.

ליהודים שבורחים מאירופה, חלק לארץ ישראל וחלק לארצות-הברית, ריבונו של עולם אומר: חבל לארצות-הברית, זו מלכודת שתגמור אתכם לגמרי, אחר כך תבואו לארץ ישראל בלי כלום. תבואו מאירופה ומארצות-הברית ישר לארץ ישראל בלי תנאים! הקדוש-ברוך-הוא עושה אנטישמיות לא רק באירופה, בכל העולם. מי שעברו לארצות-הברית, חיים חיי שקר זמניים, עוד מעט יזרקו אותם משם.

ארץ ישראל הקדושה מוגנת ושמורה והכלכלה בה לא תיפול לעולמי עולמים! הקדוש-ברוך-הוא מבטיח: תהיה עלייה גדולה מאוד מאוד לארץ ישראל, התחילה כבר ותתחיל לזרום בכמויות אדירות!

המשיח חי וקיים בארץ ישראל, עובד ופועל אם בגלוי ואם בסתר. מי שיודע זכה ומי שלא יודע, שיתפלל חזק כדי לזכות להיות קרוב למלך המשיח בן דוד צדקנו!

מסר הרב שליט"א לפרשת "שופטים" תשע"ג להורדהדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-18/8/2013 15:13 לינק ישיר 
מסר חדש לפרשת כי תבוא

מסר הרב ניר בן ארצי שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - פרשת כי תבוא תשע״ג

18/08/2013

בס"ד

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת כי תבוא תשע"ג 213

ריבונו של עולם ממשיך וימשיך, עד המלכת מלך המשיח בדור הזה. יאמינו או לא יאמינו - זה יהיה בדור הזה! הדור הזה זכה, צריך לקיים את עשרת הדיברות, לזעוק ולבקש שימליך בורא עולם את מלך המשיח ברחמים!

רעידות אדמה יימשכו חזק יותר, שיטפונות יימשכו חזק יותר, התפרצויות הרי געש יימשכו, אש וגופרית יימשכו, סופות ורוחות קשות ימשיכו ויתגברו, רכבות יתנגשו ויעופו מהמסילה, מטוסים יתפרקו באוויר ויהיו להם תקלות, אוניות יתנגשו ויהיו להן הרבה תקלות, אסונות הטבע ילכו ויתגברו מיום ליום, סיבוכים וסכסוכים בכל המדינות, במיוחד בארצות ומדינות שהן נגד עם ישראל. לא יהיה שקט ולא רוגע עד שימליכו את מלך המשיח!

מצרים תהפוך להיות כמו סוריה ויותר. תהיה שם שפיכות דמים, אחד לא יוותר לשני וינקום. זה מהלך אלוקי. כל מי שהייתה לו יד עם החמאס לפגוע בעם ישראל, הקדוש-ברוך-הוא מוחק אותו מעל פני כדור הארץ וימשיכו להימחק עוד הרבה. עכשיו, האמריקאים שיעזור למצרים - מעסיק אותם הקדוש-ברוך-הוא!

תורכיה, הנשיא שלהם כולו בפחד וחרדה, הוא מפחד שתהיה בתורכיה מהפכה כמו בסוריה ומצרים. יוצא בכל מיני הכרזות כדי להרדים את עמו וחושב שאם יכניס אנשים לבית הסוהר יהיה לו שקט - קמו מאות ואלפים נגדו.

איראן מבעבעת. היא מקבלת איתותים מבורא עולם, אם לא יפסיקו עם ייצור האטום - יטפל בהם אישית! אם לא יפסיקו לאיים על מדינת היהודים - יטפל בהם אישית ובכאב גדול נורא!

סוריה היא כמו משחק כדורגל, פעם זה מנצח, פעם זה מנצח. הקדוש-ברוך-הוא מושך בחוטים. הקדוש-ברוך-הוא גורם לחיזבאללה להסתבך עם סוריה, לבנון והמורדים כמו במגדל בבל שהכל התבלבל, והנוצרים בלבנון נהנים מההפקר.

עיראק, כמו שודדי-ים, סדום ועמורה, מי שמֵרים את הראש - מפוצצים אותו, לא נותנים לאף אחד לשלוט, בעיראק שולטים רק פושעים.

ירדן בינתיים שקטה, עוקבת אחרי שיחות ישראל עם הפלסטינאים והאמריקאים. המלך לא יודע, שגם תורו יגיע בקרוב, אין מה לעשות, גם זה תהליך אלוקי.

ממשלת ישראל, כביכול מדברת דיבור יפה למתנחלים ביהודה ושומרון, כדי שלא יעשו הפגנות ומנסה לייפות את המקום בבניית בניינים. חבל להאמין לארצות-הברית והפלסטינאים, לא יהיה שלום איתם! הם מקבלים טפח ורוצים עשרה טפחים - התיאבון בא עִם האוכל. צריכים לשמור על מדינת ישראל, הממשלה נבחרה על ידי העם, כדי לשמור על מדינת ישראל ולא להיות יפי-נפש ולהיכנע למדינות אחרות.

כל מי שעושה חטאים, פשעים, לוקח שוחד, עושה מעשי תרמית או נוכלות, במיוחד גדולי ישראל ומנהיגי ישראל משמאל ומימין - בורא עולם יגלה אותו במערומיו מול כל התקשורת בעולם.

ממשלת ישראל, צריך דחוף דחוף לבדוק את כל הביובים בארץ ישראל, לבדוק מה קורה בביובים כדי שלא יתפרצו מחלות קשות שעוד אין להם פיתרון היום. כל השפכים באים מהערבים, הם מכוונים את השפכים למדינת ישראל - זו מלחמה חדשה שלהם. משרד הבריאות ורשות המים יתעוררו דחוף, ויבדקו מה מעוות במערכת הביוב ולתקן דחוף, לפני שיֵצאו מחלות שאין להם פיתרון.

ממשלת ישראל, צריך להיות ערניים כלפי הרבה ערבים שחיים בארץ, הם מסוכנים יותר מערבים שמעבר לגבולות. צבא -הגנה-לישראל צריך להיות ערני, לא להאמין לאף צבא זר בגבולות ישראל, כמו מצרים וירדן.

שוב פעם לוחצים מהשמיים לטפל בסודנים בדרך החוק, הם עושים טרור ומתפשטים. להפסיק להגיד 'מִסְכנים', כי הם מְסַכנים את כל תל-אביב.

ממשלת ישראל צריכה להקציב כסף לטיפול בשתייה החריפה, ולדאוג שהמבוגרים לא יִמְכרו לצעירים. חבל על הנוער שלנו, הוא דור ההמשך לעם המובחר.

היהודים שרוצים שהגזירות הרעות יתבטלו - לקרוא תהילים במניין בכל מקום ומקום, וגם בתפילות לבד.

ההורים, להסביר לבנות ישראל הקדושות, הילדות הקטנות מגיל 12 ומעלה, שיישמרו מלהתבולל עם הגויים.

יימשכו רעידות אדמה, אש וגופרית בכל העולם כדי לטהר, לזכך ולזעזע את כל העולם. החיות יפגעו בבני אדם, כל יום ימצאו חיה חדשה שלא ראו מעולם. יהיו ברקים ורעמים שונים ומשונים. כל מקום שיש בו בית בושת, זימה ותועבה, ייעלם מעל פני כדור הארץ. בכל מקום, ים או בריכה, שתהיה שם ערבוביה של בנים ובנות - יקרו אסונות.

הכלכלה בארצות-הברית, סין ואירופה תיפול ותשקע. בכלכלה בארץ ישראל, מדינת היהודים, יהיה שפע, שפע עד בלי די.

אבא שבשמיים זועק, צועק ואומר ליהודים: "עד מתי בניי לא תבינו שאני עושה את מלחמות ישראל, מטהר את כל מדינות העולם, פוגע והורס כל מדינה ועם שהולכים נגד מדינת היהודים - ישראל?!"

בורא עולם ימשיך לטפל בכדור הארץ ובכל האנשים שעל פני כדור הארץ, עד שכולם יזעקו: "מי כמוך אלוקים" ויזעקו שימליך את מלך המשיח בן דוד ברחמים.
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-11/9/2013 08:44 לינק ישיר 
עוד מסר חדש ליום כיפור תשע"ד

מסר הרב ניר בן ארצי שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - יום כיפור תשע״ד

9/09/2013

בס"ד

מסר יום כיפור תשע"ד

מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

ריבונו של עולם הביא את האמריקאים, לפני ראש השנה, לאיים על סוריה, כדי להכניס יִרְאָה בלב היהודים בארץ ישראל, שישובו אליו. הייתה הצלחה גדולה לריבונו של עולם להשיב אליו מאות אלפי יהודים ויותר, בתפילות ראש השנה.

ראש השנה עבר טוב, הרבה טוב לכל עם ישראל. הקדוש-ברוך-הוא כותב מה יהיה גורלו של כל אדם, בכל מדינה ומדינה, מראש השנה עד ראש השנה. בראש השנה ובעשרת ימי תשובה, הקדוש-ברוך-הוא מחכה וממתין ליהודי כדי להמתיק את דינו. הקדוש-ברוך-הוא בעשרת ימי תשובה וביום הכיפורים, נותן חנינה לילדיו היהודים כי אי אפשר בעשרה ימים לחזור בתשובה שלמה. רואה הקדוש-ברוך-הוא את המחשבה והרצון להידבק בריבונו של עולם, חונן אותם חנינה גדולה ומקבל אותם אליו. לא להפסיד זאת יהודים יקרים!

כיבוד הורים מכל הלב האמיתי, זו מצווה גדולה מאוד. הזכות נשמרת ליהודי ויהיו לו חיי אושר, עושר, שלווה וביטחון.

ספר תורה, כשקורא החזן בבית הכנסת בספר התורה, יש שמחה גדולה מאוד בשמיים. מי שמאזין ומקשיב לקריאה בספר התורה, הקדוש-ברוך-הוא מתלבש עליו ומוריד ממנו קליפות של חטאים. קריאת תהילים ושמיעת התורה מפי החזן, זהו המפתח של כל יהודי להידבק בריבונו של עולם. ההבדל בין חילוניים ודתיים יהודים הוא שהחילוניים עושים את המצוות בגשמיות והדתיים ברוחניות. הדתיים עובדים בקדושה את הקדוש-ברוך-הוא והחילוניים נותנים מעשר, עושים חסד, עוזרים לזולת ומצילים את עם ישראל. לכן צריכים החילוניים והדתיים להיות מלוכדים כולם בטבעת אחת. מי שחוזר בתשובה, מגיע עד כסא הכבוד, מקום שצדיקים לא מגיעים, אז כל עם ישראל שווים לפני הקדוש-ברוך-הוא!

מצרים, צבא מצרים נלחם במדבר סיני, מנקה משם את המחבלים - מה שמורסי בנה, עשה והכין במשך שנה שלמה. מורסי חימש את החמאס, הוא רצה להקים מדינה של החמאס במדבר סיני כדי לתקוף את ישראל. עכשיו הצבא המצרי (כביכול מודרני), מחסל אותם. הם פוחדים שהחמאס ייקח את השלטון במצרים, נלחמים ומוחקים אותם כדי שלא תהיה להם דרך להילחם במצרים, הם פוחדים שהחמאס ילחם במצרים. שוב פעם הקדוש-ברוך-הוא עושה עבודה נפלאה, נתן למורסי שנה אחת של שלטון כדי שהכל יתהפך עליהם והם בעצמם יחסלו וינקו את החמאס. החמאס לא יוותר, הם יעשו חבלות במים ובחשמל, תהיה מערבולת גדולה ותסבוכת במצרים - יד ה' בדבר!

ארצות-הברית, אובמה וקרי לא מתלהבים להילחם נגד סוריה. בגלל הכבוד, אובמה לא יודע איך 'לרדת מהעץ' כי רוסיה מגינה על סוריה ועושה 'קיר' בין ארצות-הברית לסוריה. אובמה אומר שאם הם לא יֵצְאו למבצע, ערכה של ארצות-הברית ירד - עדיף שהכבוד ירד מעצמו ולא יפילו להם את הכבוד. הצעה לאובמה וקרי: תעזבו את סוריה לעצמה, יגיע הזמן שגם הפצצות הכימיות יתפרקו.

סוריה תמשיך להימחק, יד ה' בדבר. למורדים נפתח פתח גדול יותר להילחם בצבא סוריה. הפליטים ימשיכו לברוח בהמוניהם לירדן, תורכיה, לבנון וגם לכיוון עזה.

ירדן מחכה למדינה הפלסטינאית, חס ושלום שלא תקום. מתכננת שהחמאס ילך לגדה המערבית ולעזה, מחכה לארצות-הברית שתקיים את הבטחתה.

עזה והפלסטינאים מחכים לארצות-הברית, לא יֵצֵא להם כלום בעזרת ה', חרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה ותוכניותיהם יתהפכו עליהם לרעה.

צבא-הגנה-לישראל בכוננות גדולה, ישראל לא רוצה את התערבותה של ארצות-הברית בסוריה. ישראל ארץ זבת חלב ודבש ושלום!

חיזבאללה ונסראללה לא עושים כלום, אין מי שיתמוך בהם, לא בסוריה ולא באיראן.

השרים בממשלת ישראל צריכים להיות רציניים, בוגרים וחזקים ולא להתמהמה ולחפש שיכתבו אותם בספרי ההיסטוריה. לא יכתבו אותם באף ספר, כי אין אמונה באף גוי בעולם, רק בריבונו של עולם ורק ביהודים הגרים בישראל.

צבא-הגנה-לישראל, הוא הצבא החזק ביותר בעולם, כי צבא השמיים מחובר אליו והקדוש-ברוך-הוא מגן על חיילי צבא-הגנה-לישראל. חיילי צבא-הגנה-לישראל יעשו השתדלות להגן על עצמם - להיזהר מלעלות על טרמפים.

איראן, אם לא תשנה את דבריה ואת המשך בניית האטום, הקדוש-ברוך-הוא ימחק לה את כל זכויותיה מזמן אחשוורוש ואסתר המלכה, ועוד מעט ובזמן קצר מאוד יתחיל לטפל בה כראוי, הדין יֵרֵד עליהם ולא יעצור עד הסוף. זה הקדוש-ברוך-הוא, מחושב גם לפני אלפי שנים עד הרגע הזה!

תורכיה מקבלת את הפליטים מסוריה, עוד מעט יאכלו אותה חיה. הפליטים הגיעו כבר למיליון ויעשו שם מהפכה.

יום-יומיים לפני צום יום הכיפורים, מי שיכול, ישתה הרבה מים ויאכל ענבים, ויהיה לו צום קל ונעים ביום הכיפורים, כדי שיוכל להתפלל עם עוצמה.

שופרו של משיח זה לא התקיעות בראש השנה בבית הכנסת, בראש השנה התקיעות הן של האדם. התקיעות של שופרו של משיח באות מהשמיים ומהדהדות בכל ארץ ישראל והעולם כולו. הקדוש-ברוך-הוא מאחל לכל יהודי ויהודי, שיזכה להיות במעגל הראשון בזמן המלכת מלך המשיח צִדקנו!

שנה מבורכת למדינת ישראל והעם היהודי שגרים בארץ ישראל! עומדת להיפתח עלייה גדולה מאוד מכל מדינות העולם לארץ ישראל הקדושה, ימלאו את הנגב, הצפון, בנימין והשומרון. הנגב זקוק ליהודים דחוף. בורא עולם - הכל מתחיל ממנו ומסתיים ממנו.

משיח בן דוד עובד ופועל ומגן על עם ישראל וארץ ישראל וקרוב היום בו תהיה הפתעה בכל ארץ ישראל והעולם כולו - המלכת מלך המשיח!

מסר הרב ניר בן ארצי שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - יום כיפור תשע״ד - להורדהדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-17/9/2013 10:29 לינק ישיר 
מסר חדש לסוכות

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

חוה"מ סוכות תשע"ד

ריבונו של עולם לא ייתן לאף ארץ או מדינה להפריע לו לחגוג עם ילדיו היהודים. ראש השנה עבר טוב מאוד בארץ ישראל, מאות אלפים חזרו בתשובה והתפללו. יום הכיפורים עבר חלק, שקט, טוב ומוצלח, לכל אלה שהיו בבית הכנסת, כל אלה שצמו וכל אלה שהיו בבתים ולא חיללו את החג. מדובר רק על ארץ ישראל הקדושה. כל אלה שלא הבינו מה זה יום כיפור, שה' ירחם עליהם ויחזרו בתשובה. אבא שבשמיים מבקש מעם ישראל להיות אגודה אחת, כמו שהיו בתפילות יום הכיפורים - אגודה אחת בכל בית כנסת בארץ ישראל הקדושה. אגודה אחת של היהודים בארץ ישראל, מגינה ושומרת על היהודים בארץ ישראל ופותחת שנה טובה לעם ישראל היהודים שגרים בארץ ישראל. צריך לשמור על האחדות והאגודה האחת!

צבא-הגנה-ישראל לא להיות בשאננות - אין אמונה בגויים. מאילת ועד מטולה הגבולות נמצאים בסכנה, צריך זהירות. הגויים שונאים את היהודים, לא להיות יפי-נפש. מדינת ישראל לא לשכוח את העבר. הם לא אוהבים את היהודים, כבר הפתיעו פעם במלחמת יום כיפור. הם יודעים שצבא-הגנה-לישראל נמצא בכוננות גבוהה וקבועה, אז הם באים בשיטה קרה, באלגנטיות ובנעימות, כאילו הם רוצים שלום - הם רוצים רק לקחת חלקים מארץ ישראל ולא יפסיקו לרצות לקחת חלקים, בגלל זה אסור להתחיל איתם בכלל! אם הם רוצים שלום - בלי לנגוע באדמת הקודש.

מצרים זה תהליך אלוקי. מורסי הפך את סִינַי למדינת חמאס, כדי להפתיע את עם ישראל דרך החמאס מסיני. צבא מצרים נלחם בחמאס, לא בגלל ישראל, הם פוחדים שהחמאס יעשה מרד גדול במצרים. החמאס מזרע עמלק. צבא מצרים מכיר אותם, הם מתנהגים כמו חיות ואי אפשר לאלף אותם - צבא מצרים מוחק אותם.

סוריה תמשיך לעשות צחוק מארצות-הברית, אירופה וכולם, בגלל שרוסיה, איראן וסין תומכות בה בגלוי. גם זה תהליך אלוקי. סוריה תעשה צחוק מהאו"ם ומהפקחים, בעניין הפצצות הכימיות והגז. מִדָבָר אחד הם לא יכולים לעשות צחוק - הם ימשיכו לחסל זה את זה. הקדוש-ברוך-הוא לא נותן להם להשתעמם, סוריה תימחק!

תורכיה, נשיא תורכיה מגונן על מה שקורה בסוריה, בגלל שלא רוצה שיבואו אליו עוד פליטים מסוריה. מעל מיליון פליטים יהיו בתורכיה, יכבשו את תורכיה ויעשו שמות בתוך תורכיה. בתורכיה לא רוצים אותם ותהיה שם מלחמה בין הפליטים לתורכים.

איראן שמחה שרוסיה מגינה בגלוי על סוריה ועל איראן כי הן שייכות לרוסיה. האטום, הפצצות הכימיות והגז, באים מהעזרה של רוסיה, לכן רוסיה מגינה על כל התהליך הזה.

ירדן מחכה לשיחות בין ישראל לפלסטינאים, כי הבטיחו להם הבטחות - לא יעזור להם כלום.

ארצות-הברית עושה שלום בין הערבים במזרח התיכון ועושה הכל שתהיה מדינה פלסטינאית, כדי לשלוט במדינות הערביות במזרח התיכון.

כל מי שרוצה לעשות נזק או לפגוע במדינת ישראל, האדמה תפתח את פיה ותיקח אותו עם כל המפעלים שלו. רוח קטנה ביותר של הקדוש-ברוך-הוא מחריבה עולמות!

יהודים יקרים, הורים, לשמור על ילדיכם במיוחד על בנות ישראל בזמן ההקפות בשמחת תורה. יש ערבים וסודנים שרוצים לחטוף בנות ישראל או לפתות אותן, כדי להדביק אותן בטומאה הקשה של ההתבוללות, להרוס להן את הזהות היהודית שלהן ואת החיים - עוד מלחמה קרה. ריבונו של עולם מצווה על ההורים להיות צמודים לילדים שלהם ולשמור עליהם מאוד. יהודים יקרים, לשמור על הגחלת היהודית, הקנאה מכרסמת בגויים מול ישראל והיהודים, כי ליהודים יש אבא שדואג ולגויים אין.

הכלכלה של ישראל פורחת ומסודרת, יש פרנסה לכולם ותהיה פרנסה לכל מי שרוצה עבודה באמת. הקדוש-ברוך-הוא נתן ליוסף הצדיק במצרים ברכה בתבואה, יוסף נתן לכל העולם והברכה נשארה אותו דבר. הקדוש-ברוך-הוא לא ייתן, לעולמי עולמים, לאף מדינה ואומה בעולם, להשפיל את עם ישראל ולזלזל בו - נגמר!

בין החילוניים והדתיים, החילוניים עושים מצוות בגשמיות והדתיים ברוחניות - כולם שווים אצל הקדוש-ברוך-הוא. כל אחד עושה את עבודתו ומי אנחנו שנשפוט מי זה דתי ומי זה לא דתי. לכן עם ישראל היהודים צריכים להיות מלוכדים ומאוחדים, דתיים וחילוניים ביחד!

כל אלה שנפגשים עם הפלסטינאים ש'כאילו' עושים איתנו שלום - שלא יתלהבו מהמצלמות והתקשורת. כי הם עשו קנוניה ורוצים לעשות הרס בתוך ישראל. יהודים יקרים, להיות מתונים ולא להתלהב, הם רוצים לקחת את כל מדינת ישראל. רוצים שלום - בלי אדמה!

איתני הטבע ימשיכו לפגוע בכל מקום בעולם, חוץ מארץ ישראל. שיטפונות קשים, אש וגופרית מהשמיים והארץ, רוחות קשות ועזות משברות הרים ואוניות בלב הים, בחוף הים ובמזח. יבואו רוחות קשות שישברו אוניות בתוך הנמל ויפרקו אותן. יהיו רעידות אדמה קשות. בשנה הזאת, איתני הטבע יפעלו בעוצמה פי-מאה מהשנה שעברה - רק שישדרו בתקשורת את כל מה שקורה בעולם... השנאה והאנטישמיות יתגברו בצורה מחרידה ומבהילה. כולם שונאים את היהודים ויגרשו את היהודים מארצות-הברית והסביבה, מאירופה ומכל מקום בעולם. זה תהליך אלוקי, להחזיר אותם לארץ הקודש, למקור הברכה, לשורשם - הם שייכים לשורש של ארץ הקודש! עברה שנה בה דיבר איתם בורא עולם בנועם - קצת 'נו נו נו', בשנה הזאת, ידבר איתם בכוח, אף אחד לא ניצח את הקדוש-ברוך-הוא. כולם מבינים, אבל היצר הרע, החומר והתאוות, מחזיקים אותם שם. גם יונה הנביא התעקש, עד שזרקו אותו מהאונייה והים שקט. בורא עולם לא ישקוט, לא ישתוק ולא יפסיק, עד שיביא את היהודים האמיתיים לארץ ישראל, בכוח - יתחיל אחרי סוכות!

לגויים מפריע שאין למוח היהודי מתחרים בעולם. כל פטנט - ממציא רק יהודי! פטנט שגוי המציא, אם יבדקו טוב, יגלו שהגוי הזה הוא יהודי והוא עצמו לא יודע.

אבא שבשמיים, ריבונו של עולם, מראה את מלכותו בכל העולם, שהוא המנהיג, הוא המגן והשומר על ארץ הקודש, על היהודים ועל אדמת הקודש. למרות הבחירה החופשית, מזהיר בורא עולם את כל הגויים סביבנו: כל מדינה, ארץ, נשיא או מנהיג, שירצו לפגוע בעם ישראל, בורא עולם יפְגע בהם ישירות, יסבך אותם בתוך עצמם ויסכסך ביניהם כלכלית, תרבותית וגם ילחמו ביניהם, זה יתחיל חזק משנת תשע"ד. עם ישראל חי לעולמי עולמים - לעד!

מלך המשיח בן דוד מגן ושומר על מדינת ישראל, ארץ הקודש והיהודים. הקדוש-ברוך-הוא מזרים הכל דרך מלך המשיח שיפרק את כל מדינות ערב סביבנו. משיח זה לטובת עם ישראל היהודים ולטובת כל העולם! ירצו או לא ירצו, יאמינו או לא יאמינו, זה תהליך אלוקי שחיכה לו הקדוש-ברוך-הוא אלפי שנים! הגיע הדור הזה, היהודים של הדור הזה, הגאולה, כל נשמות בני ישראל שהיו במדבר סיני, ובורא עולם לא הולך לעצור בתהליך הזה. ריבונו של עולם יהפוך עולמות ויהרוס עולמות, תהליך מלך המשיח - תהליך אלוקי! כל מי שהולך נגד מלך המשיח, הולך נגד ריבונו של עולם והוא ייפגע. כל מי שיאמין ולא יתמהמה בתהליך של מלך המשיח והמלכת מלך המשיח, יידבק בעניין של המשיח ויאמין מכל הלב - יחיה לעולמי עולמים. כל העולם נמצא בחורבן, הרס, טומאה ובהמוּת, לא יהיה עוד כמו בזמן נֹחַ. משיח יוצא לאור - עושה סדר. בזמן ההמלכה, ימשיך עם הסדר, העולם יהיה כולו טהור וקדוש והיהודים בארץ ישראל ישלטו על כל העולם ועל מי שיישאר מהגויים.

מסר הרב שליט"א - סוכות תשע"ד - להורדהדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > רוחניות > עולם הגאולה והעידן החדש > המסר השבועי מהרב ניר בן ארצי לעמ"י
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר