בית פורומים הנה ימים באים

למי שרוצה לראות גאולה בפועל - עכשיו

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-5/8/2013 08:36 לינק ישיר 
למי שרוצה לראות גאולה בפועל - עכשיו

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת שופטים תשע"ג

ריבונו של עולם, מלך מלכי המלכים, הקדוש-ברוך-הוא, עושה הכל בעולם: שיטפונות, התפרצויות הרי געש, חום, אש ושריפות. מטוסים מתבלבלים, המון תקלות ואסונות קשים באוניות, מטוסים, מכוניות, אוטובוסים ורכבות, שילכו ויתגברו מיום ליום. גם הסיבוכים, התסבוכות והסכסוכים בכל מדינה ומדינה, ימשיכו ויתגברו. רוחות קשות וסערות עזות ימשיכו לפגוע בכדור הארץ וימשיכו בעלי חיים להציק לבני אדם. בורא עולם מטהר ומזכך את כל כדור הארץ, משמיד את כל הרוע והרוע בעצמו מכלה את עצמו. את כל זה עושה בורא עולם בשביל היהודים שנמצאים בארץ ישראל הקדושה, היהודים שגרים מחוץ לארץ ישראל הקדושה והיהודים שמטיילים בעולם, כדי שיבינו שבורא עולם רציני, אוהב את היהודים, רוצה את היהודים ומגן על היהודים כמו כיפת השמיים!

ממשלת ישראל צריכה להיות ערנית ולא להתלהב מהמפגשים עם הפלסטינאים. בכל התכנית של ארצות-הברית עם הפלסטינאים, אין שום דבר לטובת ישראל, הכל באינטרס אמריקאי לטובת הפלסטינאים. ממשלת ישראל לא לאבד כיוון ולא לפחד מאף אחד!

ממשלת ישראל, אלפי שנים הגויים רוצים למחוק את העם היהודי ולא הצליחו, הם השתמשו בכל הכוחות הכי חזקים ולא הצליחו, עכשיו הם ממשיכים ומשתמשים ב'פה-רך' כמו פרעה. הם רוצים למחוק את עם ישראל - זה לא חדש, הדרך חדשה - כן!

ממשלת ישראל, כל מי שנפגש עם האמריקאים והפלסטינאים לא להתלהב מהפרסום בטלוויזיה ובתקשורת, שום דבר לא לטובת היהודים. האנשים הבכירים במדינה רוצים להיות יפי-נפש והם מסונוורים מהפרסום בתקשורת. כל אלה שעוסקים בדיונים עם הפלסטינאים והאמריקאים, יחזרו לעצמם ולא יתבלבלו עם החלטות שגויות. התהליך הזה לא מוצא חן בעיני הקדוש-ברוך-הוא! הקדוש-ברוך-הוא נתן את ארץ ישראל ליהודים, לפתח את המדינה ולא להתחיל אחרי 40 שנה לעשות תזוזות שאינן טובות לשמיים ולא לארץ ישראל - מזעזעים את מלכות ה' בעולם!

כל רבני ישראל ואנשי הרוח מהשמאל והימין, לקום ולערוך תפילה המונית של כל עם ישראל לביטול הגזרה הזאת. גזרה מרחפת על עם ישראל, הגזרה הזאת לא משמיים, האחראים על המשא ומתן הם שגרמו לגזרה הזאת ולא אף מדינה בעולם. בינתיים הגזרה מרחפת על מדינת היהודים, צריך תפילה וצעקה גדולה לריבונו של עולם שתתבטל הגזרה הזאת.

הקדוש-ברוך-הוא נמצא בעצב גדול, מאוד גדול, על שילדיו מוכנים לוותר על חלקים ממדינת ישראל. הקדוש-ברוך-הוא שומר על כל מדינת ישראל כמו חיבוק של אבא לילדו והילד מתמרד ולא מעריך את האהבה של אביו אליו - זה הקדוש-ברוך-הוא מול אלה שנבחרו לכנסת ישראל. 80% מהפלסטינאים הם חמאס והם מורעלים כלפי היהודים ושונאים את עם ישראל. עכשיו הם בסדר, אבל הכל הצגה אחת שלמה, כי הם חושבים, חס ושלום, לקחת נתח גדול מארץ ישראל. ישראל לא גזלה שום פיסת אדמה שלא שייכת לעם ישראל.

ראש הממשלה, להיות מתון ולא פזיז, הן כלפי המחבלים שמשחררים והן כלפי הדיונים עם הפלסטינאים. אי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה, לא להאמין בערבים שגרים במדינת ישראל ולא בפלסטינאים מחוץ או בתוך ישראל, כולם עשו יד אחת נגד מדינת היהודים.

מצרים והחמאס נלחמים זה בזה כי החמאס שייך למורסי, לא בגלל שהמצרים אוהבים את ישראל. זה אך ורק אינטרס שלהם, הם רוצים למחוק את החמאס מהעולם. חושבים שהמצב במצרים נרגע קצת, לא נרגע שום דבר, הם מתכננים מה לעשות הלאה. הם לא יוותרו כי זורם בהם דם לא נקי - נקמה. אין להם ערך לבני אדם, בעיניהם בני אדם זה כמו בעלי חיים.

סוריה ממשיכה להימחק והיא תימחק. אף אחד בכדור הארץ לא יכול לעצור, זה תהליך אלוקי.

רוסיה 'עושה משחקים' עם ארצות-הברית וממשיכה לחמש את אויבי ישראל בדרך לא דרך. ארצות-הברית ורוסיה רוצות לשלוט על המזרח התיכון.

חיזבאללה ונסראללה נמחקים. אין להם כוח ומוח, כל אלה שתמכו ועזרו להם עסוקים בצרות שלהם.

באיראן האדמה רועדת, אם מתחת לאדמה ואם מעל האדמה. 70% מהאיראנים לא רוצים את חסן רוחאני, הם התחילו לגלות את הרוע שבו ורוב האיראנים סולדים ממנו. גם באיראן, מבטיח הקדוש-ברוך-הוא: אל דאגה. בורא עולם הולך לפי תור ולפי סדר - במה שדחוף הוא פוגע וְיִפְגַע בקרוב.

הקדוש-ברוך-הוא מתעתע בכל מדינות ערב, במנהיגיהם ובעמם, בכדי לעורר את מנהיגי ארץ ישראל שלא ילכו שבי אחרי ארצות-הברית. מראה להם כמה שנאה יש במדינות ערב נגד ישראל וכמה אי אפשר לסמוך עליהם.

מלך ירדן לא יכול לנשום בגלל עומס הפליטים. הוא חי בפחד וכל פעם מבקש עזרה ממדינת ישראל. הוא מחכה להקמת מדינה פלסטינאית, חס ושלום, ולא יודע שבו יפגעו ראשון.

תורכיה ארדואן עוצם עיניים, כאילו לא רואה את הפליטים שנכנסים בהמוניהם מסוריה. כל עוד הם לא מפריעים בגלוי, הוא שקט. גם שם יהיו הפרעות קשות ביותר.

עיראק כמו סוריה, אין דין ואין דיין, הורגים חופשי.

הקדוש-ברוך-הוא אוהב מאוד את חיילי צבא-הגנה-לישראל, מגן ושומר עליהם, מאוד אוהב אותם, נלחם את המלחמה שלהם ונותן להם לנוח. אומר להם הקדוש-ברוך-הוא: 'חיילים יקרים, תעשו חשבון-נפש, תתחברו אליי ויהיה לכם רק טוב עד אין-סוף!'

הכלכלה בעולם יורדת לטמיון, אין להם ברכה ולא תקנה. הקדוש-ברוך-הוא חתך ליהודים שגרים בגולה את צינור הברכה וכשיגיעו לארץ ישראל יחבר להם את הצינור. אם יתעכבו, יישארו בלי פרוטה בכיס - חבל.

ליהודים שבורחים מאירופה, חלק לארץ ישראל וחלק לארצות-הברית, ריבונו של עולם אומר: חבל לארצות-הברית, זו מלכודת שתגמור אתכם לגמרי, אחר כך תבואו לארץ ישראל בלי כלום. תבואו מאירופה ומארצות-הברית ישר לארץ ישראל בלי תנאים! הקדוש-ברוך-הוא עושה אנטישמיות לא רק באירופה, בכל העולם. מי שעברו לארצות-הברית, חיים חיי שקר זמניים, עוד מעט יזרקו אותם משם.

ארץ ישראל הקדושה מוגנת ושמורה והכלכלה בה לא תיפול לעולמי עולמים! הקדוש-ברוך-הוא מבטיח: תהיה עלייה גדולה מאוד מאוד לארץ ישראל, התחילה כבר ותתחיל לזרום בכמויות אדירות!

המשיח חי וקיים בארץ ישראל, עובד ופועל אם בגלוי ואם בסתר. מי שיודע זכה ומי שלא יודע, שיתפלל חזק כדי לזכות להיות קרוב למלך המשיח בן דוד צדקנו!

מסר הרב שליט"א לפרשת "שופטים" תשע"ג להורדהדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-11/8/2013 18:16 לינק ישיר 
מסר נוסף לשבוע של פרשת משפטים

בס"ד

מסר מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

פרשת כי תצא תשע"ג

הקדוש-ברוך-הוא מתעתע בכל ארצות ערב, במיוחד באלה שסביב מדינת היהודים, וגם באחרות שרחוקות ממדינת ישראל, שמאיימות עליה.

באיראן, כן תהיה רעידת אדמה, גם למטה באדמה וגם למעלה באזרחי איראן; למטה - רעידת האדמה תבקע ותפרק את איראן, ולמעלה - סכסוכים בתוך איראן, בצבא והאזרחים עם חסן רוחאני. סבלנות יהודים יקרים, תרשמו בגדול ביומנים ותזכרו טוב, בורא עולם הולך שלב אחרי שלב, בורא עולם יפרסם את נשיא איראן כמה שהוא לא ישר וכמה שהוא עקום שבעקומים. נשיא איראן החדש יתגלה במערומיו מול כל עמו והעולם כולו. הקדוש-ברוך-הוא עושה עבודה יפה ועוזר למדינת היהודים בדרך שלו.

מצרים נלחמת בחמאס בתוך מצרים ובמדבר סיני, כביכול כדי לא להפריע למצרים, ועַם ישראל לא מבין שהקדוש-ברוך-הוא רוצה להעסיק אותם ביניהם. שחרבם תבוא בליבם וקשתותם תישברנה. הם יסתבכו ביניהם ותהיה ערבוביה. מצרים בדרך להיות כמו סוריה. לא ילך להם בכלכלה והרעב יתגבר עליהם. יהיו עכשיו שבע שנים קשות במצרים, יהיה להם כאב נוראי. כמו שהם עינו את בני ישראל במצרים, פגעו והפתיעו את חיילי צה"ל במלחמת יום כיפור - כך הם יהיו עבדים ומשועבדים תחת עם ישראל 400 שנה!

ירדן שקטה ושמחה, חושבת ששיחות השלום הן לטובתה - היא עומדת ליפול! האדמה רועדת תחת רגלֵי הירדנים וראש הממשלה שלהם. למרות שישראל עוזרת כדי שלא תהיה מהפכה בירדן, לא יעזור כלום. הפליטים מתרבים והחמאס רוצה לשלוט בירדן.

בתורכיה, ארדואן חושב שבכך שהצליח להכניס את הרמטכ"ל ונושאי משרות אחרות לבית הסוהר, הוא השתיק את המהפכה - טועה בגדול! כל מה שהוא עושה יבוא לו הפוך על הפוך.

סוריה והמורדים, פעם המורדים כובשים איזו עיר ופעם הסורים כובשים איזו עיר, עד שימָחקו מן העולם.

אם עם ישראל היו יודעים מה כוחו של בורא עולם ומה כוחו של שליח ה', היו כולם מתפללים ומודים לבורא עולם ולא יוצאים מבתי-הכנסת.

חיזבאללה ונסראללה ימשיכו להתפורר, בלי סוריה הם לא יכולים לעשות כלום. סוריה היא אבא ואמא שלהם.

ארצות-הברית ורוסיה משחקות על גבה של סוריה כמו שחמט, זו מוסיפה נשק לאלה וזו מוסיפה נשק לאלה - ברוך ה'!

צבא-הגנה-לישראל צריך להיות ערני ושמח בחלקו, ולא להתערב בשום דבר פוליטי ואזרחי. צבא-הגנה-לישראל תפקידו לשמור ולהגן על מדינת היהודים - ארץ ישראל.

ממשלת ישראל והשליחים שלה, לא להאמין לשלום הזה! תפסיקו להתרברב ולהתגאות על חשבון עם ישראל. כל יהודי ויהודיה יתפללו ויבקשו רחמים שתתבטל הגזרה ולא ייקחו חלקים מארץ ישראל. השיחות האלה - הבל הבלים! בראש שלהם רק למחוק את ארץ ישראל. הפלסטינאים אומרים: 'אף אחת ממדינות ערב לא הצליחה למחוק את עם ישראל ולפגוע בהם, אנחנו, האספסוף, החמאס והפלסטינאים, נמחק את ארץ ישראל בשקט בשקט'. אסור להאמין להם! אם היו רוצים שלום אמיתי, לא היו מבקשים חלקים מארץ ישראל. צריך לבדוק בכפרים הערביים, יש להם תחמושת רבה וכלי נשק והם בשיתוף פעולה עם רצועת עזה והגדה המערבית. לא לעשות הסכמים איתם כדי להיות יפי-נפש. כל מי שעוזר ובעד לקיחת אדמה קדושה מארץ ישראל, חושב שייתנו לו מדליה בעולם הבא או בעולם הזה.

יימשכו רעידות אדמה קשות, יימשכו התפרצויות הרי געש, יהיו הרבה שריפות גדולות בכל מקום ומקום בעולם. יגיעו סופות קשות ביותר בעולם לארצות-הברית ועוד מקומות, יתגברו השיטפונות ויבואו הרבה צונאמי כבדים וקשים. יימשכו טביעות בים - הים קדוש וטהור וימשיכו החיות לפגוע בבני האדם, בים, ביבשה ובאוויר.

ארצות-הברית הפעילה לחץ מסיבי על ממשלת ישראל, כדי שתשחרר שבויים פלסטינאים - בורא עולם שיחרר לה אלפים מאנשי אל-קעידה. ככל שהאמריקאים ימשיכו ללחוץ על ממשלת ישראל, כך יימשך שחרור עשרות ומאות אלפי אנשים, מהמסוכנים ביותר בעולם, שיפגעו בבני אדם ובאמריקה. בורא עולם מגן ושומר על ארץ הקודש - מדינת היהודים, ויחזיר לכל מדינה וארץ מידה כנגד מידה - בטוב וברע.

הורים יהודים, תשמרו על הבנות שלכם מלהתבולל עם גויים. הנשים בעם ישראל מביאות חיים לעולם. לשמור על בנותיכם שלא יתבוללו עם גויים.

ממשלת ישראל, להקצות תקציב גדול כדי למנוע מהשתייה החריפה והסמים להרוס את הנוער היהודי, שצריך להמשיך את עם ישראל.

הסודנים וכל המסתננים בתל אביב, דיברנו המון זמן - לסלק אותם חוקית מארץ ישראל. ממשלת ישראל - העם בחר אותה, שתהיה נאמנה לבורא עולם ולעם ישראל.

הכלכלה באירופה תמשיך לקרוס ולהתפרק. הכלכלה ברוסיה, סין וארצות-הברית ובעוד הרבה מקומות בעולם, תמשיך לשקוע ולהיהרס, למרות שהם נותנים תחזיות לא נכונות בכלל. הנכון הוא, שהכלכלה בארצות-הברית, אירופה, סין ורוסיה, תלך תיפול ותשקע!

האנטישמיות תתגבר ותתגבר.

הקדוש-ברוך-הוא עושה את כל זה באמצעות איתני הטבע, סיבוכים וסכסוכים בעולם, כדי שילדיו יחזרו בתשובה ויתחברו אליו. חבל ליהודים מאירופה לברוח לארצות-הברית, שיבואו ישירות לארץ ישראל. ויבואו! מאות, אלפים ומיליוני יהודים יבואו בתקופה הזאת. ארץ ישראל - להיערך לקבלת עולים חדשים שיגורו בנגב, בצפון, ברמת הגולן, בשומרון ובבנימין. יהודים יקרים, תפסיקו להתרכז במרכז תל אביב, תתפזרו בכל ארץ ישראל.

בורא עולם אומר ליהודים בעם ישראל: 'עד מתי ילדיי שלי לא מתעוררים לבקש משיח ומלכות שמיים?!'

המשיח פועל ועוזר לעם ישראל ומקיים את הבטחתו לבורא עולם. המשיח הוא מַרְאָה של עם ישראל, רובם יודעים מה כוחו, והרבה מכירים אותו ופוחדים להצביע עליו שלא יגידו שהם פרימיטיביים, כי החומר עוד לא נמחק מכדור הארץ ורובם שקועים בחומר ובשטויות שלהם. התקופה האחרונה כולה היא סימנים של עבודתו של משיח והמלכתו בדור הזה!
דדווח על תוכן פוגעני

מחובר
נשלח ב-11/9/2013 08:41 לינק ישיר 
מסר חדש ליום כיפור לכל עם ישראל

מסר הרב ניר בן ארצי שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - יום כיפור תשע״ד

9/09/2013

בס"ד

מסר יום כיפור תשע"ד

מפי הרב ניר בן ארצי שליט"א

ריבונו של עולם הביא את האמריקאים, לפני ראש השנה, לאיים על סוריה, כדי להכניס יִרְאָה בלב היהודים בארץ ישראל, שישובו אליו. הייתה הצלחה גדולה לריבונו של עולם להשיב אליו מאות אלפי יהודים ויותר, בתפילות ראש השנה.

ראש השנה עבר טוב, הרבה טוב לכל עם ישראל. הקדוש-ברוך-הוא כותב מה יהיה גורלו של כל אדם, בכל מדינה ומדינה, מראש השנה עד ראש השנה. בראש השנה ובעשרת ימי תשובה, הקדוש-ברוך-הוא מחכה וממתין ליהודי כדי להמתיק את דינו. הקדוש-ברוך-הוא בעשרת ימי תשובה וביום הכיפורים, נותן חנינה לילדיו היהודים כי אי אפשר בעשרה ימים לחזור בתשובה שלמה. רואה הקדוש-ברוך-הוא את המחשבה והרצון להידבק בריבונו של עולם, חונן אותם חנינה גדולה ומקבל אותם אליו. לא להפסיד זאת יהודים יקרים!

כיבוד הורים מכל הלב האמיתי, זו מצווה גדולה מאוד. הזכות נשמרת ליהודי ויהיו לו חיי אושר, עושר, שלווה וביטחון.

ספר תורה, כשקורא החזן בבית הכנסת בספר התורה, יש שמחה גדולה מאוד בשמיים. מי שמאזין ומקשיב לקריאה בספר התורה, הקדוש-ברוך-הוא מתלבש עליו ומוריד ממנו קליפות של חטאים. קריאת תהילים ושמיעת התורה מפי החזן, זהו המפתח של כל יהודי להידבק בריבונו של עולם. ההבדל בין חילוניים ודתיים יהודים הוא שהחילוניים עושים את המצוות בגשמיות והדתיים ברוחניות. הדתיים עובדים בקדושה את הקדוש-ברוך-הוא והחילוניים נותנים מעשר, עושים חסד, עוזרים לזולת ומצילים את עם ישראל. לכן צריכים החילוניים והדתיים להיות מלוכדים כולם בטבעת אחת. מי שחוזר בתשובה, מגיע עד כסא הכבוד, מקום שצדיקים לא מגיעים, אז כל עם ישראל שווים לפני הקדוש-ברוך-הוא!

מצרים, צבא מצרים נלחם במדבר סיני, מנקה משם את המחבלים - מה שמורסי בנה, עשה והכין במשך שנה שלמה. מורסי חימש את החמאס, הוא רצה להקים מדינה של החמאס במדבר סיני כדי לתקוף את ישראל. עכשיו הצבא המצרי (כביכול מודרני), מחסל אותם. הם פוחדים שהחמאס ייקח את השלטון במצרים, נלחמים ומוחקים אותם כדי שלא תהיה להם דרך להילחם במצרים, הם פוחדים שהחמאס ילחם במצרים. שוב פעם הקדוש-ברוך-הוא עושה עבודה נפלאה, נתן למורסי שנה אחת של שלטון כדי שהכל יתהפך עליהם והם בעצמם יחסלו וינקו את החמאס. החמאס לא יוותר, הם יעשו חבלות במים ובחשמל, תהיה מערבולת גדולה ותסבוכת במצרים - יד ה' בדבר!

ארצות-הברית, אובמה וקרי לא מתלהבים להילחם נגד סוריה. בגלל הכבוד, אובמה לא יודע איך 'לרדת מהעץ' כי רוסיה מגינה על סוריה ועושה 'קיר' בין ארצות-הברית לסוריה. אובמה אומר שאם הם לא יֵצְאו למבצע, ערכה של ארצות-הברית ירד - עדיף שהכבוד ירד מעצמו ולא יפילו להם את הכבוד. הצעה לאובמה וקרי: תעזבו את סוריה לעצמה, יגיע הזמן שגם הפצצות הכימיות יתפרקו.

סוריה תמשיך להימחק, יד ה' בדבר. למורדים נפתח פתח גדול יותר להילחם בצבא סוריה. הפליטים ימשיכו לברוח בהמוניהם לירדן, תורכיה, לבנון וגם לכיוון עזה.

ירדן מחכה למדינה הפלסטינאית, חס ושלום שלא תקום. מתכננת שהחמאס ילך לגדה המערבית ולעזה, מחכה לארצות-הברית שתקיים את הבטחתה.

עזה והפלסטינאים מחכים לארצות-הברית, לא יֵצֵא להם כלום בעזרת ה', חרבם תבוא בליבם וקשתותם תשברנה ותוכניותיהם יתהפכו עליהם לרעה.

צבא-הגנה-לישראל בכוננות גדולה, ישראל לא רוצה את התערבותה של ארצות-הברית בסוריה. ישראל ארץ זבת חלב ודבש ושלום!

חיזבאללה ונסראללה לא עושים כלום, אין מי שיתמוך בהם, לא בסוריה ולא באיראן.

השרים בממשלת ישראל צריכים להיות רציניים, בוגרים וחזקים ולא להתמהמה ולחפש שיכתבו אותם בספרי ההיסטוריה. לא יכתבו אותם באף ספר, כי אין אמונה באף גוי בעולם, רק בריבונו של עולם ורק ביהודים הגרים בישראל.

צבא-הגנה-לישראל, הוא הצבא החזק ביותר בעולם, כי צבא השמיים מחובר אליו והקדוש-ברוך-הוא מגן על חיילי צבא-הגנה-לישראל. חיילי צבא-הגנה-לישראל יעשו השתדלות להגן על עצמם - להיזהר מלעלות על טרמפים.

איראן, אם לא תשנה את דבריה ואת המשך בניית האטום, הקדוש-ברוך-הוא ימחק לה את כל זכויותיה מזמן אחשוורוש ואסתר המלכה, ועוד מעט ובזמן קצר מאוד יתחיל לטפל בה כראוי, הדין יֵרֵד עליהם ולא יעצור עד הסוף. זה הקדוש-ברוך-הוא, מחושב גם לפני אלפי שנים עד הרגע הזה!

תורכיה מקבלת את הפליטים מסוריה, עוד מעט יאכלו אותה חיה. הפליטים הגיעו כבר למיליון ויעשו שם מהפכה.

יום-יומיים לפני צום יום הכיפורים, מי שיכול, ישתה הרבה מים ויאכל ענבים, ויהיה לו צום קל ונעים ביום הכיפורים, כדי שיוכל להתפלל עם עוצמה.

שופרו של משיח זה לא התקיעות בראש השנה בבית הכנסת, בראש השנה התקיעות הן של האדם. התקיעות של שופרו של משיח באות מהשמיים ומהדהדות בכל ארץ ישראל והעולם כולו. הקדוש-ברוך-הוא מאחל לכל יהודי ויהודי, שיזכה להיות במעגל הראשון בזמן המלכת מלך המשיח צִדקנו!

שנה מבורכת למדינת ישראל והעם היהודי שגרים בארץ ישראל! עומדת להיפתח עלייה גדולה מאוד מכל מדינות העולם לארץ ישראל הקדושה, ימלאו את הנגב, הצפון, בנימין והשומרון. הנגב זקוק ליהודים דחוף. בורא עולם - הכל מתחיל ממנו ומסתיים ממנו.

משיח בן דוד עובד ופועל ומגן על עם ישראל וארץ ישראל וקרוב היום בו תהיה הפתעה בכל ארץ ישראל והעולם כולו - המלכת מלך המשיח!

מסר הרב ניר בן ארצי שליט״א ליהודים בארץ ובעולם כולו - יום כיפור תשע״ד - להורדהדדווח על תוכן פוגעני

מחובר
   
בית > פורומים > דת ואמונה > הנה ימים באים > למי שרוצה לראות גאולה בפועל - עכשיו
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר