בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

העיר רשומה על שם שס בטאבו?

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-28/8/2013 00:18 לינק ישיר 
העיר רשומה על שם שס בטאבו?

קראתי באתר כיכר השבת על איומים שמשוגרים לעבר מאיר פרוש ובנו, ועל כך שהם" כפויי טובה" וכולי. אין בכוונתי להתייחס לאדם שהוא ענק בתורה ולדבריו שכן איני חפץ להיכוות מגחלתם של תלמידי חכמים, אך ברצוני לשאול את מועצת החכמים ( של הפורום כמובן) , איך אתם רואים את הדברים, האם אינכם חושבים שישנו ניצול ציני של חולשת אדם מבוגר מחד, וזלזול מטורף בתושבי העיר כאילו התושבים כולם כולל הספרדים וכולל האשכנזים שייכים למישהו שיחליט בשבילנו מי הפליט התורן שיבוא לחמם את הכסא. האם אין כאן הסתכלות כאילו כל השסניקים ילידים אינדיאנים שייענו לשאגות הקרב של האריה השואג, כשהוא יפמפם את כבוד מרן?. אני לא יודע אם יש לי סיכוי, אבל אנסה לבקש תשובה עניינית.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2013 00:48 לינק ישיר 

ואני מנסה להבין את הכעס של הרב עובדיה ופשוט לא מצליח.

נגיד שרוב תושבי אלעד הם ספרדים.
ונגיד שהם רוצים רק ראש עיר ספרדי.
זה אומר שראש העיר הבא יהיה ספרדי. גם אם עדיין לא בחרו איזה ספרדי.
אז למה הרב עובדיה כועס? מה הבעיה ששרוליק פרוש יתמודד?

אז אולי אין באלעד רוב ספרדי?
אם כן, אז לגיטימי לגמרי ששרוליק פרוש יתמודד.
אז למה הרב כועס?

או אולי הספרדים באלעד לא רוצים ראש עיר ספרדי בכל תנאי?
ואם כן, למה לכפות עליהם ראש עיר שהם לא רוצים בו?
ולמה הרב כועס על המועמד שהספרדים רוצים לבחור בו?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2013 07:45 לינק ישיר 

רוב תושבי העיר רוצים את פרוש ולכן יש בש''ס פחד אמיתי אבל כבר מאוחר מידי .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2013 10:58 לינק ישיר 

אלעד ככל הנראה לא רשומה בטאבו על שם ש"ס, כי אם היה כך לא היו זוחלים אלי ישי ואריה דרעי כל חמש שנים לפתחם שלהאשכנזים, אלא היו רצים לבד ושמים פס.

מה שכן, בני ברק רשומה בטאבו על שם ליצמן וגפני.
ירושלים רשומה בטאבו על שמם של מוזס ומקלב.
ביתר רשומה על שמו של פורוש ורכסים היא בכלל רכושו הפרטי של יעקב אשר.
התושבים האשכנזים בערים הללו אכן מתנהלים כמו אינדיאנים (אתה גורס שאינדיאנים הם אנשים ללא יכולת בחירה ומונעים על מחיאות הכפיים של העסקני יהדות התורה) ואצים לבחור למאכער התורן.

לשיטתך זאביק ורק לשיטתך, מנצלים את חולשתו של הרב שטינמאן ובוודאי אז את מחלתו של הרב אלישיב.
ליצמן ומוזס מנצלים את טוב ליבם של אדמור"י גור וויז'ניץ.
את הרבנים וואזנר וקרליץ מפאת זקנותם מערבבים.
 שלא לדבר מה עושה פורוש לאדמורי בויאן בלאנים ועוד. וכן הלאה.
זו היא גרסתך למאורעות לא שלי. אני רק מרחיב אותה.

אני מקווה שאהתשובה הייתה מספיק עניינית בשבילך.

תוקן על ידי patros ב- 28/08/2013 11:14:19

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2013 11:14 לינק ישיר 

זורח כתב:

ואני מנסה להבין את הכעס של הרב עובדיה ופשוט לא מצליח.
אתה לא יכול להבין כעס שעדיין לא הגיע לעולם, אלא אם כן אתה חושב שישעיהו הנביא פרילנסר בכיכר השבת.
נגיד שרוב תושבי אלעד הם ספרדים. הם אכן כך.
ונגיד שהם רוצים רק ראש עיר ספרדי. אני משער שחלקם הגדול מעוניין בכך מהסיבה הפשוטה שאם יהיה נציג אשכנזי הוא ימרר להם את החיים וידיר אותם.
זה אומר שראש העיר הבא יהיה ספרדי. גם אם עדיין לא בחרו איזה ספרדי. זה לא אומר כלום, כי אם ירוצו כמה מועמדים מזרחיים מיעוט אחר יכול לנצל את הסיטואציה.
אז למה הרב עובדיה כועס? הרב עובדיה לא כועס
מה הבעיה ששרוליק פרוש יתמודד? הבעיה לא של ש"ס אלא של תושבי אלעד שילד שכשל וקיבל על כישלון זה משכורת עתק יהיה ראש העיר שלנו, לאן נגיע? כמו שאמר פה מישהו, אני מפחד מהיום הזה!

אז אולי אין באלעד רוב ספרדי? מי שחושב כך, אינו גר בעיר.
אם כן, אז לגיטימי לגמרי ששרוליק פרוש יתמודד. בעיניי לגיטימי שכל אחד יתמודד, זוהי המהות הדמוקרטית.
אז למה הרב כועס? הרב לא כועס, מהיכן אתה מביא זאת? כהרב יתרעם על פורוש סביר להניח שהוא ייתן לזה ביטוי ציבורי.

או אולי הספרדים באלעד לא רוצים ראש עיר ספרדי בכל תנאי? חלק קטן מהספרדים לא מעוניינים בראש עיר מטעם ש"ס כמו שחלק קטן מהאשכנזים לא מעוניינים במועמד של יהדות התורה.
ואם כן, למה לכפות עליהם ראש עיר שהם לא רוצים בו?
עדיין לא הציגו מועמד שאתה תוכל לומר שהם לא מעוניינים בו.
ולמה הרב כועס על המועמד שהספרדים רוצים לבחור בו?
שמת לב שאתה כופל ומשלש את שאלותיך?

אני אנסח את שאלתך בצורה אחרת;
אני משער שאתה שואל מדוע דרעי כועס על פורוש שמנסה לגנוב ראשות עיר שהיא כביכול מובטחת לו? מדוע אינו עומד בהסכמים כמו שש"ס עומדת בהסכמים בכל החזיתות?

ואני אענה לך, בגלל שדרעי וישי ובכל כל זחלני ש"ס לרוב דורותיהם, מכופפים ומשפילים עד עפר את הספרדים שהרב עובדיה דאג כל כך ליישר קומתם.
ש"ס לא זקוקה לשום הסכם בשום עיר עם שום מפלגה אחרת, היא צריכה לרוץ בכל המקומות לבד ובחלקם הקטן להציג מועמד שלהם ללא צורך בהסכמה הקטנה ביותר של שום ת"ח מלבד הרב עובדיה!!!

כך גם באלעד ש"ס צריכה לבדל עצמה ולנער חוצנה מכל שאר המפלגות ולהציג מועמד (לטעמי היה צריך לחפש תימני ראוי שיגרום לאיחוד של השורות) עצמאי לחלוטין ללא שום תלות באף אחד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2013 11:35 לינק ישיר 

אז מה הפחד מזה שתהיה התמודדות עם פורוש

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2013 13:24 לינק ישיר 

patros, לא מתאים ולא מכובד לאדם פרטי, ודאי ובוודאי למנהל פה בפורום להפיץ כל הרבה שנאה.
אני לא נכנס לזה שאתה כותב דברים מופרכים כי זה זכותך ושהגולשים ישפטו, אבל שנאה אל תפיץ פה.

אל תיקח את זה אישית, אלול עכשיו וחבל להפיץ שנאה מיותרת לשם שנאה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2013 13:48 לינק ישיר 

אישחסידהיה,
לאורך כל היסטוריית הכתיבה שלי בפורום, אתה תגלה עם חסיד תתחסד ועם נבל תתנבל.
בכל עת שגזענות, שנאה וביזוי תלמידי חכמים, גם אם בדרכים עקיפות עלתה על פני שטח בפורום, הגבתי בהתאם.
תראה זה שאני מנהל הפורום לצרכים טכנים זה לא אומר שאיני אוכל להביע דעה.
לגבי מה אתה גורס שאני מפיץ שנאה?
בעניין שיטתו של 'זאבטורף' שביזה את הרב עובדיה בגלל השיטות האשכנזיות שש"ס נוקטות - כתבתי שהוא היה צריך לבזות כפליים את כל הרבנים האשכנזים מכל המגזרים בגלל השימוש המשודרג שלהם בשיטות הנ"ל.
אנא, הפנה אותי למקום שנאה מתאים, ואז או שאני אתנצל ואולי גם אמחק את מה שכתבתי או שאסביר מה הייתה כוונתי.

לגבי דיוקם של דברים, להיפך האר את עינינו הבא דוגמאות וכו'
אני פתוח כל העת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2013 14:02 לינק ישיר 

אישחסידהיה כתב:
patros, לא מתאים ולא מכובד לאדם פרטי, ודאי ובוודאי למנהל פה בפורום להפיץ כל הרבה שנאה.
אני לא נכנס לזה שאתה כותב דברים מופרכים כי זה זכותך ושהגולשים ישפטו, אבל שנאה אל תפיץ פה.

אל תיקח את זה אישית, אלול עכשיו וחבל להפיץ שנאה מיותרת לשם שנאה.
מה הקשר לאלול?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2013 14:20 לינק ישיר 

פטרוס אני מתנצל!!! הייתי צריך להסביר יותר טוב, וטעיתי שחשבתי שתבין לבד. אין שום חסרון בדילים פוליטיים, הם תמיד נעשו בעבר וככל הנראה ייעשו גם בעתיד, כך בבני ברק, כך בירושלים ובביתר, וכך בכל הארץ ובכל העולם. הבעיה היא כשאין דיל פוליטי אלא איום בקללות ושמתות או אולי גם ראשי תיבות, כנגד מועמדים, ולא משנה אם זה בבחירות לרבנות או בבחירות לרשויות. קללות ושמתות שייכות למפלגה אחת בלבד, והיא לא בצבע לבן והיא הומוגנית, מקווה שתבין את הרמז, אם לא הבנת אז היא מתחילה באות ש ויש בה רק שתי אותיות. לכן אין לך מה להשוות לרבנים ולעסקנים ולמאכערים ולערים אחרות, שהרי פשוט אין בהם על דמיון.. נ.ב. לדעתי הבעיה בהתנהלות הזאת היא בעיה גדולה למגזר שלך, אתם הסובלים האמיתיים, האחרים במקרה הטוב נדים לכם בראשם, ובמקרה הגרוע סותמים את האף, לא הרבה מעבר, לכן אתם צריכים להילחם בשיטה הרבה יותר מאיתנו. דבר נוסף יש לי להרגיע אותך, הספרדים בערים החרדיות הנשלטות על ידי המפלגות האשכנזיות, לא סובלים כלל יותר ממה שסובלים הספרדים באלעד, הסבל היחיד הוא זה הבא לכם בתורשה ונגד זה אין תרופה לעת עתה, כך שגם אם פרוש ייבחר הרגשתכם לא תורע מעכשיו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2013 14:30 לינק ישיר 

דרעי מאיים על פרוש כי הרב עובדיה יוסף יקלל אותו במוצאי שבת אם הוא לא פורש מהמירוץ לראשות עיריית אלעד

הם נכנסו ללחץ אטומי כשכל הסקרים מנבאים הצלחה גדולה לישראל פרוש ועל כולם שחלק גדול מן הציבור הספרדי יעדיף אותו על פני כל מועמד שאריה דרעי הציע עד כה, החשש בש"ס הוא כי הם יפסידו אם המאבק יהיה ראש בראש באלעד, במיוחד אם יהיו אלו מי שכבר היו ונכשלו ודרעי רוצה להחזירם לעיריה. אז מה עושים? משתמשים בהרב עובדיה יוסף מספרים לו כי האשכנזים הולכים לכבוש את העיר וצריכים את עזרתו. הרב יוסף שאל איך יעזור, ודרעי אמר לו, צריך שהרב יקלל את פרוש, וזהו זה הוא יזוז הצידה

הרב עובדיה יוסף עוד היום מבית החולים יצא בהתקפה קשה על פרוש טען כי הוא גוזל ממנו את אלעד - אתם מבינים זה ירושת הסבתא שלו - והזהיר כי במוצאי שבת הוא יפתח עליו את הפה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2013 14:36 לינק ישיר 

זאב טורף,
אני חושב שאתה צריך לחזור לשיעורי הבנת הנקרא בכדי שתוכל להבין מה כתבת בתחילה וכשעניתי לך בהתאם למה שכתבת ולא התכוונת אליו וכעת אחרי שלא הבנת את התגובה שלי אתה עדיין ממשיך לכתוב ללא קשר למה שנכתב.

ואחרי הכול, כשלאשכנזים הלא מחוכמים יתר על המידה לענות על דברים לאשורם הם בורחים למחוזות הגזענים והאפלים המשוייכים לדיוטות הרדודות ביותר שקיימות.
אני מקווה שלזה כן יצאו תרופה יקירי,
אישחסידהיה,
זו נקראת הפצת שנאה?
של מי?
שלי?
או של הטורף 4?

תוקן על ידי patros ב- 28/08/2013 15:30:10

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-28/8/2013 15:47 לינק ישיר 

העיר כבר לא תהיה רשומה על שם ש''ס לעוד הרבה שנים .

תם עידן תרתי משמע .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2013 11:20 לינק ישיר 

patros כתב:
מה שכן, בני ברק רשומה בטאבו על שם ליצמן וגפני.
ירושלים רשומה בטאבו על שמם של מוזס ומקלב.
ביתר רשומה על שמו של פורוש ורכסים היא בכלל רכושו הפרטי של יעקב אשר.

לשיטתך זאביק ורק לשיטתך, מנצלים את חולשתו של הרב שטינמאן ובוודאי אז את מחלתו של הרב אלישיב.
ליצמן ומוזס מנצלים את טוב ליבם של אדמור"י גור וויז'ניץ.
את הרבנים וואזנר וקרליץ מפאת זקנותם מערבבים.
 שלא לדבר מה עושה פורוש לאדמורי בויאן בלאנים ועוד. וכן הלאה.

כל מילה פנינה!

יש סוג של התנהלות, שאצל האשכנזים באלעד הפכה לנורמה :
הכל שייך לי, הכל מגיע לי ורק לי.
אם היו הולכים כאן על פי כללי המשחק המקובלים - העיר היתה נראית אחרת לגמרי.
קריספל לא היה עובר את הטרור שהיה כאן, וכך גם כולנו לא היינו סובלים מהמציאות שבה צד אחד לא מכיר בכך שהוא המיעוט ושעליו לאפשר לראש העיר התנהלות רציפה מהסוג המקובל במקומות אחרים (כן! הצד השולט מקבל את ההגה ומטבע הדברים המקורבים אליו מקבלים יותר. לא כך נהוג בבני ברק ובכל הערים האחרות?).
אחת הדוגמאות ההזויות והמרגיזות ביותר היא זו של אדם כמו עורך הדין הנכבד גרוסמן  שרק כדי לנגח  ביטל לכולנו את השפ"פ.

ראשי האשכנזים בעיר מנהלים מלחמה לא הוגנת להשתלטות על העיר, בכח, בכלים לא מקובלים, בדרכים לא כשרות ולא מוסריות.
כל זה על הגב של כולנו!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2013 12:11 לינק ישיר 

השפ"פ.?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-29/8/2013 12:24 לינק ישיר 

אוי וויי איזה מסכנים, התנין של לקוסט מתמלא דמעות.
לא ידעתי ששמוליק גרוסמן רץ לראשות העיר או אפילו למועצה.
נתנו לכם בש"ס שלוש פעמים להצניח פה ראשי עיר וכל אחד היה יותר גרוע ומושחת מהשני.  
במקום לבקש סליחה מכלל התושבים ולהיקבר בחול עד יעבור זעם, יש לכם עוד טענות.
אין דוגמא יותר טובה מכם למושג הקוזק הנגזל.

אבל פה הטעות שלכם גזעני דרעי ושות', הציבור הספרדי הוא ציבור אינטלגנטי הרבה יותר ממה שאתם הפטרונים חושבים, והפעם השנאה הזאת לא תעזור כלום.
הציבור הספרדי יתגייס בהמוניו לתמיכה במועמד שיחזיר את הכבוד לאלעד, מועמד שהיה והתייעץ אצל מרן רבי עובדיה שליט"א יותר פעמים מכל ראשי הערים המודחים מטעם ש"ס יחד, והוא שמע ממרן מה אלעד באמת צריכה.
אז לבוא עכשיו ולנצל את זה שמרן ביסוריו בבית חולים ולהפיץ גזענות זה רק הופך אותכם בעיני הציבור הספרדי הגאה לאנשים מושחתים וצבועים.
די נמאסתם

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > העיר רשומה על שם שס בטאבו?
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 לדף הבא סך הכל 2 דפים.