בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

רדיו קול חי חושף: בסקר TRI שהם הזמינו. ישראל פרוש מוביל על צורי קריספל בפער ענק

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-17/9/2013 19:26 לינק ישיר 
רדיו קול חי חושף: בסקר TRI שהם הזמינו. ישראל פרוש מוביל על צורי קריספל בפער ענק

בסקר TRI ישראל פרוש מקבל 48% מקולות הנסקרים, בעוד שצורי קריספל מקבל בקושי 26.7%.
התושבים לא פריירים

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/9/2013 19:28 לינק ישיר 

לא אמין, ש"ס עוד לא התחילה בקמפיין,

אחרי החג שיעשו סקר

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/9/2013 19:35 לינק ישיר 

לא אמין, למה כי זה משפיל?
תעשו גוגל על TRI

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/9/2013 20:06 לינק ישיר 

ככה להתחיל מערכת בחירות! פששש!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/9/2013 22:03 לינק ישיר 

משהו בכותרת הפריע לי.
בלינק המצורף אפשר להבין למה הודגש בכותרת שזה סקר שהוזמן על ידי קול חי:
לא באמת הם הזמינו או ערכו אותו.
אולי הם הזמינו את התשלום עבורו בסגירת דילים של פרסום לקראת הבחירות?

ש"ס מתלוננת: "רדיו קול חי פועל למען פרוש" - ריצה מקומית - בחירות 2013 - בחדרי חרדים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-17/9/2013 22:26 לינק ישיר 

ש"ש מתלוננת! צירוף מילים מוזר.  אין להם אף פעם תלונות. אכלו לי שתו לי עשו לי.
מוזר מאד שמפלגה שיש לה תחנת רדיו ואתר הבית יהיה לה תלונות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/9/2013 00:06 לינק ישיר 

מהדרין השאלה היא פשוטה,
מי הזמין את הסקר פורוש או רדיו קול חי.
כמדומני שעוד רשתות תקשורת שנמנעו מלפרסם את הסקר שהוצע על ידי פורוש הצטרפו לעתירה, כך פורסם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/9/2013 00:27 לינק ישיר 

בדרך כלל המפסידים עותרים .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/9/2013 00:33 לינק ישיר 

סתם ככה, לידע הכללי, לדעתי הסקר ממש לא משקף, גם אם הוא לא מוזמן ע"י פורוש.
ולמה? כי יש הרבה חברה בחברה שלנו שלא יענו את מה שהם באמת יעשו, כי הם לא באמת יודעים מי עומד מאחורי הקו. ואם זה מבני הקהילה שלהם ש"חתמו" לאי מי מהמועמדים, והם אישית לא רוצים להצביע לו?
רוצים דוגמא? שירת נפתלי הביא לכם אחת.
מקרב הדת"ל אני יודע על כמה, וכן על תמנים, ולא מעט בכלל.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/9/2013 01:26 לינק ישיר 

עת לדבר, הלוואי שבשאר האשכולות תכתוב בצורה הגיונית כמו פה. כמעט ולא קראתי מה אתה כותב לאחר שראיתי אשכולות אחרים...  החלטתי בכל זאת לתת צ'אנס ואני שמח על כך.  תמשיך בכתיבה בצורה כזאת.

לגופן של דברים.
נכון שנפתח אשכול תחת השם שירת נפתל אבל שים לב, זה לא הניק הותיק שירת נפלי (עם האות י') אלא שירת נפתל שזה אומר ניק מתחזה. עכשיו תשאל מהיכן עליתי על זה, אז התשובה פשוטה, יש כאן ניק מאד פעיל בעד ראש העיר הבא שהוא חבר בקהילה שם, וראיתי שהוא לא מגיב באשכול ההוא לטוב ולרע, שאלתי אותו על כך, אז הוא אמר לי שהם דיברו על זה והם החליטו פשוט לא להתייחס, משום שכל מי שמכיר את הקהילה יודעת שהם הולכים עד הסוף עם ראש העיר הבא ישראל פרוש, ולא מהיום אלא לאורך שנים. ולכן גם אני החלטתי שאני פשוט לא מגיב שם על האשכול המתחזה.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/9/2013 08:29 לינק ישיר 

ראש העיר הבא הרב פרוש ידאג לכל הקהילות גם למי שלא הלך איתו .

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/9/2013 09:00 לינק ישיר 

אישחסידהיה כתב:
עת לדבר, הלוואי שבשאר האשכולות תכתוב בצורה הגיונית כמו פה. כמעט ולא קראתי מה אתה כותב לאחר שראיתי אשכולות אחרים...  החלטתי בכל זאת לתת צ'אנס ואני שמח על כך.  תמשיך בכתיבה בצורה כזאת.

לגופן של דברים.
נכון שנפתח אשכול תחת השם שירת נפתל אבל שים לב, זה לא הניק הותיק שירת נפלי (עם האות י') אלא שירת נפתל שזה אומר ניק מתחזה. עכשיו תשאל מהיכן עליתי על זה, אז התשובה פשוטה, יש כאן ניק מאד פעיל בעד ראש העיר הבא שהוא חבר בקהילה שם, וראיתי שהוא לא מגיב באשכול ההוא לטוב ולרע, שאלתי אותו על כך, אז הוא אמר לי שהם דיברו על זה והם החליטו פשוט לא להתייחס, משום שכל מי שמכיר את הקהילה יודעת שהם הולכים עד הסוף עם ראש העיר הבא ישראל פרוש, ולא מהיום אלא לאורך שנים. ולכן גם אני החלטתי שאני פשוט לא מגיב שם על האשכול המתחזה.

דבר ראשון, אל תעשה לי חסד ותגיב לי.
אתה מוזמן לחזור ללשכה ומשם לנהל את הבחירות שלכם.

לגופם של דברים, עזוב את שירת נפתלי, בא נגיד ואתה צודק, אבל הנקודה הכללית מאד ברורה, ואל תטמנו ראש בחול.
כי אני יודע על לא מעט שמשתייכים לקהילות כאלה ואחרות שהקהילה "חתמה" לפורוש, אבל רבים מבני אותן הקהילות, ממש לא חושבים כך.

וכי מה נדמה לכם? שאפשר לשעבד את מחשבתם של אנשים?
שמי שאני מתפלל איתו ואומר לו גוט שאבעס, אז אני כבר משועבד בכל איברי לדעתו וחתימתו?
תהיו בוגרים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/9/2013 09:01 לינק ישיר 

מעבר לכך שפרסטר מקושר חזק עם משפחת פרוש וגם רואים בראיון איך שהוא דוחף את שרוליק, אני חושב שהפעם התוצאות נכונות ופרוש יקח את הבחירות...

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/9/2013 09:03 לינק ישיר 

אברךבלב כתב:
מעבר לכך שפרסטר מקושר חזק עם משפחת פרוש וגם רואים בראיון איך שהוא דוחף את שרוליק, אני חושב שהפעם התוצאות נכונות ופרוש יקח את הבחירות...

נשלח מהאנדרואיד שלי

יתכן, לא דיברתי על הנקודה הזו.
דיברתי על הקטע שאנשים חושבים שאם אני חלק מקהילה כלשהי בתפילות אז אוטומטית יש סינכרון של כל הדעות שם.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/9/2013 11:11 לינק ישיר 

אכלו לי עשו לי שתו לי.  נו די!
הביאו סקר מקצועי שכל מי שמסתובב בעיר יודע שזה משקף את המציאות.
תפעיל את המוח קצת.  הרי אם זה היה סקר לא נכון היו עושים פער של 5 אחוז גג. 
לפרסo כזה פער זה רק אם זה חברת סקרים מקצועית וסקר אובייקטיבי. אף אחד - גם אם זה חבר לשיטתך, וזה מופרך לחלוטין תאזין שם לשידורים  -לא רוצה להתבזות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-18/9/2013 13:46 לינק ישיר 

ראיתי את צורי והוא היה נראה עצבני ותזזיתי, האמת שממש לא ריחמתי עליו.
אני לא אשכח איך הוא התאכזר לתושבים עם אי ההנחות בארנונה. ואני לא מדבר על עצמי כי אני לא צריך הנחה ב"ה

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > רדיו קול חי חושף: בסקר TRI שהם הזמינו. ישראל פרוש מוביל על צורי קריספל בפער ענק
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 לדף הבא סך הכל 3 דפים.