בית פורומים בחדרי חרדים אלעד

שמחת בית השואבה אצל קריספל הפכה לעצרת תפילה !!!

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-24/9/2013 11:50 לינק ישיר 
שמחת בית השואבה אצל קריספל הפכה לעצרת תפילה !!!

חברי ש"ס בעיר הוצפו אתמול בהודעות על שמחת בית השואבה שתיערך ע"י המועמד לראשות הרב צוריאל קריספל כשהמיקום משאיר טעם מר בפה "ביתו של צביקה כהן" מי שהיה אמור להתמודד על משרה זו בעיר.

ההודעות שנשלחו ע"י כמה וכמה מארגנים גרמו לכך שהיו כאלה שקיבלו את ההודעה שלוש ארבע ואפילו חמש פעמים, ילדי המרא דאתרא הספרדי, היועץ האסטרטגי סויסה, צוות הצעירים ואפילו מנכ"ל העיריה חזי חנונו שרואה עצמו ממשיך כמנכ"ל אף להבא.

הכנות רבות נעשו לאירוע המכובד הראשון של קריספל בעיר, אך כנראה שהשמועות על מצב בריאותו של מרן הגר"ע יוסף חיים שליט"א גרמו לרבים להתאסף במקומות תפילה ולהעתיר בתחינה לרפואת מרן שליט"א.

ומשבוששו הציבור להגיע והכסאות נשארו יתומים הוחלט מיד על הפיכת הערב לעצרת תפילה יחד עם כל עם ישראל.

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2013 11:58 לינק ישיר 

שקרן!
הרבה לפני תחילת הארוע פורסם שיהיה זה עצרת תפילה!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2013 12:07 לינק ישיר 

ידידי "סגן",

השימוש הרב שלך בפורום בביטוי שקרן !!!  לא הופך אותך לדובר אמת ואולי אפילו ההיפך.

אין לי כוונה להתעמת עם אדם שכל מה שיש לו זה מה שאין לו.

לגופו של עניין אף הודעה שהגיעה לחברים כולל אלה שהגיעו ממש בערב לפני האירוע לא דיברה על תפילה אלא על שמחת בית השואבה.

אגב, שמעתי , ועל מידע זה איני ערב שגם צביקה כהן לא הרגיש בנוח עם שמחת בית השואבה בביתו כשכל הארץ מתפללים.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2013 12:11 לינק ישיר 

אמור לי, באיזה שעה השמחת בית השואבה היתה אמורה להתחיל?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2013 12:12 לינק ישיר 

סגן מונע משנאה נטו, אל תצפה להגיון מצדו.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2013 12:13 לינק ישיר 

עוד סיסמא טרולית.
אור חדש כבר הביא את ההוכחה שאינני שונא את שרוליק.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2013 12:13 לינק ישיר 

סגן כתב:
אמור לי, באיזה שעה השמחת בית השואבה היתה אמורה להתחיל?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2013 12:24 לינק ישיר 

האם יתכן שאינך עונה, כי אתה יודע שאביא הוכחה שאתה משקר?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2013 13:17 לינק ישיר 

אינך עונה, אביא בכל זאת את ההוכחה:
http://www.bhol.co.il/forum/topic.asp?whichpage=2&topic_id=3023662&forum_id=771
כ
אן תוכל לראות שכבר ב20:16, פורסם בפורום בחדרי, שהודיעו קודם לכן על כך.
וכך כתוב שם:
לרגל מצבו הרפואי של מרן עטרת ראשנו שמחת בית השואבה הערב בביתו של ראש העיר המיועד הרב צוריאל קריספל תישא אופי של עצרת תפילה וחיזוק מפי הרבנים שליט"א בדיבוק חברים וראויה היא זכותו של יוסף הצדיק אושפיזא עילאה קדישא שתגן בעד מרן אלף המגן.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2013 17:27 לינק ישיר 

סגן הוא קנאי עלוב, שיש לו" הוכחות" שהוא לא שונא את פרוש. ביטויים כמו ילד מגודל, עושה עלינו סייבוב וכו' הם ההוכחה לככך שהוא ממש ידיד של פרוש. אני לא חסיד של פרוש ואני לא הולך להלל ולפאר אותו, אבל סגן הוא פשוט איש קטן וקנאי גדול, גדול מאד. למי יש הסבר לכך שעשרות הודעות ביום יוצאות על ידי סגן, נגד פרוש, מה סגן מובטל כל ככך גדול, או שבעצם זה העבודה שלו.... סגן, אתה הוא הטרול הגדול ביותר בפורום. הערצה המשיחית שלך לקריספל, והשנאה העיוורת לפרוש מוכיחה שאתה פשוט מת מקנאה, תחיה ותתפוצץ!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2013 17:50 לינק ישיר 

עוד טרולי עלוב!
מעודי לא כתבתי על פרוש ילד מגודל, וגם לא כתבתי עושה עלינו סיבוב!

וכי אם אני בעד קריספל, לאחר שאיש לא הצליח לכתוב דבר אחד אמיתי נגדו, ואם הוכחתי ש2003 נסגרה באיזון, האם זה מצביע על שנאה לפרוש?
אתה שפוי???

ואם אני מוכיח שפותח האשכול הטרולי שיקר, ברוב שנאתו לקריספל, שנאה עיוורת יחד עם יתר טרולי פרוש, האם זה מוכיח שאני שונא את פרוש???

די לטרולים!
אני קורא להנהלת האתר לנקות את המקום מכל הטרולים השקרנים הללו!!!

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-24/9/2013 22:14 לינק ישיר 

הכל בסדר אצלכם?
שמתם לב לאיזו רמה ירדתם?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים אלעד > שמחת בית השואבה אצל קריספל הפכה לעצרת תפילה !!!
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר