בית פורומים בחדרי חרדים

אחרי הבחירות בציבור הליטאי..

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-30/9/2013 23:00 לינק ישיר 
אחרי הבחירות בציבור הליטאי..

אנחנו יודעים שאחרי שיוודעו התוצאות של הבחירות, כל צד בציבור הליטאי יחגוג את ניצחונו ואת כישלון הצד השני.

לכן פתחתי אשכול זה שבו הניקים מ-2 הצדדים יכתבו מה לדעתם ייחשב כישלון בכל עיר.

לדוגמא,

מפלגת "בני תורה" מקבלת נציג אחד במודיעין עילית, כישלון או הצלחה?

מפלגת "בני תורה" מקבלת 2 נציגים בירושלים, כישלון או הצלחה?

ככה, אחרי הבחירות לא יוכל אף צד להכחיש את החי..

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2013 23:13 לינק ישיר 

מודיעין עלית לא מבחן לכלום
ברור שהמבחן העיקרי הוא בירושלים ובבני ברק
אם בני תורה יצליחו להכניס 1 בירושלים ו2 בבני ברק זה יהיה הישג יפה,פחות מזה זה כישלון
אם הם יצליחו לעשות את זה?לדעתי סיכוי קלוש.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2013 23:14 לינק ישיר 

אם יקבלו נציג אחד בירושלים זה נצחון אדיר. 2 בבני ברק זה נצחון. ו 3 בקס זה נצחון.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2013 23:16 לינק ישיר 

1‏ בירושלים 2 בבני ברק 3 בקרית ספר והכשלת הרשע ליאון בירושלים הצלחה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2013 23:16 לינק ישיר 

שתילים, למה מודיעין עילית לא מבחן לכלום?

אריאל, אם לדוגמא בירושלים הם לא מצליחים להכניס נציג אבל מבחינת הקולות הם היו על הגבול, ניצחון או כישלון? (כנ"ל בכל הערים לגבי הגבול, רק לצורך המחשה.)

תוקן על ידי המיליונר2 ב- 30/09/2013 23:17:09

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2013 23:19 לינק ישיר 

כי מודיעין עלית זה מקום קטן ולא המקום העיקרי ביהדות החרדית.

לגבי שאלתך לאריאל,גם אם הם יהיו על הגבול של המנדט זה לא יהיה הישג,משום שבפועל הרי גם מנדט אחד זה עדיין לא יראה שהם כוח גדול בציבור הליטאי,אבל בכל זאת כבר תהיה להם אחיזה והשפעה בהנהגה החרדית,אבל אם גם זה לא יהיה להם זה באמת יהיה כישלון ברור.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2013 23:22 לינק ישיר 

הימור שלי: 1 בירושלים, 2 בק"ס, 1 בב"ב.
יותר מזה הצלחה, פחות כישלון. 
אם ישיגו את זה בדיוק יוכיחו מה שנטען כל העת, שהם כ-10% ומטה מהציבור החרדי-ליטאי [בהתחשב בהתגייסות המקסימלית שיעשו]

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2013 23:24 לינק ישיר 

שתילים כתב:
אם בני תורה יצליחו להכניס 1 בירושלים ו2 בבני ברק זה יהיה הישג יפה,פחות מזה זה כישלון

נחיה ונראה בעז"ה....

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2013 23:25 לינק ישיר 

עזוב קושיות תשמור לפסח. גם אם הם לא יקבלו יותר ממאה קולות בירושלים בב וקס הם יגידו שהם ניצחו, וגם אם הם יקבלו עשרה נציגים בכל אחד מהמקומות הנל הצד השני יגידו שהם הפסידו. אז למה להתנבא מה יחשב נצחון כשתגובת כל צד ידועה מראש?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2013 23:31 לינק ישיר 

בי-ם אחד זה הצלחה, פחות מזה זה כשלון,
(אפילו אם הם יהיו קרובים לאחד זה כשלון, ככה זה בפוליטיקה. אף אחד לא זוכר לאל גור שהוא הפסיד את נשיאות ארה''ב על חודם של מאות קולות)
בבני ברק שתים ודאי יהיה להם, יותר זה הצלחה. (לפחות כמו קד)

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2013 23:34 לינק ישיר 

אורהאמת כתב:
הימור שלי: 1 בירושלים, 2 בק"ס, 1 בב"ב.
יותר מזה הצלחה, פחות כישלון. 
אם ישיגו את זה בדיוק יוכיחו מה שנטען כל העת, שהם כ-10% ומטה מהציבור החרדי-ליטאי [בהתחשב בהתגייסות המקסימלית שיעשו]
‎ פשיי ממתי יש 10 מנדטים לדגל בירושלים יש להם 3 נציגים בבני ברק 8 בקרית ספר 10

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2013 23:41 לינק ישיר 

נחתום מנדט בירושלים 2 מנדטים בבני ברק 3 בקרית ספר , יחד זה אומר כ 18,000 קולות
בבחירות האחרונות לכנסת,מניתוח של התוצאות הציבור הליטאי כולו הביא כ90 אלף קולות מתוך ה195000 שהיו
מה שאומר שגם אם יהיה להם כ18,000 קולות הם שווים בערך 20 אחוז מהציבור הליטאי בלבד.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2013 23:43 לינק ישיר 

אני מקווה שיצליחו אבל בקטן, נגיד מנדט 1 בכל מועצה, כך שמצד אחד יחדירו בציבור הליטאי את הרעיון של ריבוי מפלגות ומצד שני יהיו מספיק קטנים כדי שלא יהיה לחץ גדול על מושחתי ג' להתאחד איתם.

אני בכל מקרה כרגע נוטה להצביע לרשימה של אריה קינג (רשימת "ירושלים מאוחדת") ולמועמד לראשות העיר  חיים אפשטיין מטעם "נצח/בני תורה". אני אמנם סומך על הרב אויערבך שיילחם נגד חלוקת בירת הנצח של עם ישראל, אבל בכל זאת הוא ממש לא ר' ברוך מרזל ויש לו עוד נושאים על סדר היום בניגוד לאריה קינג שהנושא הזה נמצא בראש מעייניו שנים רבות ויש לו רקורד ארוך של פעילות בתחום.

מצד שני, כן חשוב בטווח הארוך לחזק את הרבנים הירושלמים נגד ההגמוניה הבני-ברקית (כפי שהיה נכון בשנות הששים והשבעים לחזק את הרבנים הירושלמים הגר"י סרנא, הגר"י אברסמקי והגר"ח שמואלביץ והגרש"ז אויערבך נגד הרב שך והסטייפלר בב"ב) גם בגלל שהאווירה הירושלמית סובלנית יותר כלפי תת-זרמים חרדיים שונים וגם בגלל שהמלחמה נגד חלוקת העיר מטבע הדברים עומדת במקום גבוה יותר בסדר העדיפויות של הרבנים המקומיים.

ובאופן ספציפי לרב שטיינמן יש נטיות אנטי-ציוניות חזקות שמזכירות את העיידה, וברור לי שכשם שאין לו בעיה לחבור לחילונים על פני חרדים כשזה נראה לו משתלם פוליטית כך גם אין לו התנגדות אידאולוגית לשת"פ עם הערבים במקום "הציונים" אם הוא יחשוב שזה יקדם קצת יותר את הציבור הדגלאי/יתדי שטובתו עומדת בראש מעייניו. על הרב אויערבך (וגם על הרב אדלשטיין למשל) אני לא חושב כך. מצד שני, גם על הפני מנחם מגור לא הייתי חושב כך אבל זה בדיוק מה שהוא עשה בימי "התרגיל המסריח" (כנראה, יש טוענים שהאדמו"ר הנוכחי מגור ניהל את העניינים, אבל אני לא משוכנע בכך).

תוקן על ידי אזנים_לכתל ב- 30/09/2013 23:46:14

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2013 23:49 לינק ישיר 

אזניים אתה קולט כמה הזוי מה שאתה כותב
אתה טוען שהרב אוירבעך פתוח לזרמים חרדים אחרים יותר מהרב שטיינמן,נו ברצינות,לך תברר קצת לפני שאתה כותב דברים שאין להם שום אחיזה במציאות.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-30/9/2013 23:52 לינק ישיר 

כללישראל כתב:
שתילים כתב:

נחיה ונראה בעז"ה....

מה לדעתך יהיה כישלון?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-1/10/2013 00:03 לינק ישיר 

נטופיר? גאס_מענטש?

בשבילכם האשכול.. שלא תוכלו להתחמק ממה שכתבתם.

בקיצור, מה היעדים שלכם?

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > אחרי הבחירות בציבור הליטאי..
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 4 לדף הבא סך הכל 4 דפים.