בית פורומים בחדרי חרדים

פליאה מופלאה: על אושרם של ה'מחבלים'

שלום אורח. באפשרותך להתחבר או להירשם
הצג 15 הודעות בעמוד הוסף לדף האישי  דווח למנהל שלח לחבר
נשלח ב-2/10/2013 13:43 לינק ישיר 
פליאה מופלאה: על אושרם של ה'מחבלים'

אתמול חגגו שיירי המחבלים את ההישג העצום בכך שהבוררות תשוב לדון בישיבת פוניבז'.
יש לי רק תמיהה אחת: הרי הגרח"ג צימבליסט, שהוא דיין כל כך גדול וישר ואמין, שאפילו השופט דנציגר השתכנע שהוא אמין ונייטרלי, אז מה אתם חוגגים את שובו? חלילה וחלילה הוא עשוי עוד לפסוק על פי דין תורה שהבן יורש הכול ולזרוק אותכם מכל המדרגות, לא?

דווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/10/2013 13:47 לינק ישיר 
עלול לפסוק?

הוא כבר פסק וצד אחד התעקש לא לקיים הפסק שלו זה מה שקרה. הוא לא יפסוק כלום הוא פשוט קיבל תוקף מבג"ץ לפסקים שכבר פסק. כנראה שאתה וחבריך תלמידי הרבנים אידלשטיין וכהנמן שכחתם הכל מעוצמת המכה

תוקן על ידי יוסףלייב ב- 02/10/2013 13:48:29

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/10/2013 13:53 לינק ישיר 

יוסףלייב כתב:
הוא כבר פסק וצד אחד התעקש לא לקיים הפסק שלו זה מה שקרה. הוא לא יפסוק כלום הוא פשוט קיבל תוקף מבג"ץ לפסקים שכבר פסק. כנראה שאתה וחבריך תלמידי הרבנים אידלשטיין וכהנמן שכחתם הכל מעוצמת המכה

תוקן על ידי יוסףלייב ב- 02/10/2013 13:48:29

אור האמת תלמיד של הרב אדלשטיין וכהנמן חחחחח

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/10/2013 13:54 לינק ישיר 

אכן פליאה עצומה. ברור כאור האמת, כי בורר לא יכול לשנות את פסק דינו לחלוטין, אלא רק לפרשו או להבהירו, אם שטר הבוררות מאפשר זאת.

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/10/2013 13:54 לינק ישיר 

יוסףלייב, חדשות עבורך: כדאי שתברר מי רץ ראשון לבית המשפט לאשר את הבוררות.

אהה, שכחתי, אתה בחור זב חוטם ונטול ידע היסטורי.

תוקן על ידי אורהאמת ב- 02/10/2013 13:54:46

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/10/2013 14:06 לינק ישיר 

אורהאמת כתב:
יוסףלייב, חדשות עבורך: כדאי שתברר מי רץ ראשון לבית המשפט לאשר את הבוררות.

אהה, שכחתי, אתה בחור זב חוטם ונטול ידע היסטורי.

תוקן על ידי אורהאמת ב- 02/10/2013 13:54:46

איזה קללות.. מבין אותך אחרי כזה הפסד קח כוס מים

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/10/2013 14:09 לינק ישיר 

קללות? 

שוב אני שואל, שוב אתה מגמגם: למה זה הפסד? מדוע כל כך ברור לך שהגרח"ג צימבליסט הנייטרלי יפסוק לטובתכם?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/10/2013 14:16 לינק ישיר 

אורהאמת כתב:
קללות? 

שוב אני שואל, שוב אתה מגמגם: למה זה הפסד? מדוע כל כך ברור לך שהגרח"ג צימבליסט הנייטרלי יפסוק לטובתכם?
מספיק לנו שהפסק דין יקויים אני ישמח אם הוא יקויים לא רוצים פסקים חדשים. עכשיו תלמד אותי היסטוריה?

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/10/2013 14:21 לינק ישיר 

הרב כהנמן נלחם בבתי משפט לבטל הפסק דין שכמו טיפש חתם עליו........ העולם לא הפקר. ואותך אני לא מבין בכלל הרי אתה הראשון שאמרת שהעסק הוכרע והרבנית נשיאה והיא הבעלים והרב מרקוביץ חייב מליונים ... והיה כינוס דירקטוריון והוחלט להעיף את הגרש"מ.. מה הכל היה חלום?

תוקן על ידי יוסףלייב ב- 02/10/2013 14:23:34

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/10/2013 14:26 לינק ישיר 

הנעלם הגדול הוא כמובן מה יעשה צימבליסט.
למרות זאת. כיוון שה' מרקוביץ המשיך להתנהג עפ''י פסק הדין ולקבל מראש אישור מצימבליסט על כל סטיה מהפסק''ד.
ה' כהנמן 'ציפצף' ועבר ברגל גסה על הפסק''ד אמנם באישור גדולי תורה, אבל בלי כל תוקף משפטי.
ולכן באופן עקרוני, יכול הרב מרקוביץ לבקש לאסור מיידית על הרבנים ברמן וליבוביץ להכנס לגבעת הישיבה, (הוא כבר הגיש על זה עתירה לבית משפט)
בנוסף לבקש לסלק מיידית את כל התלמידים שקיבל ה' כהנמן כל שנה שניה, שלא עפ''י פסק הדין.
קבלת הדברים האלו, תביא לחורבן מוחלט של הישיבה. (אם כי שני הדברים מקזזים אחד את השני, ללא בחורים א''צ לרמי''ם)
יתכן מאוד שבמצב זה יעדיף הגרי''ג ליטול את בחוריו ולעבור למקום אחר, (ולהניח את לייזר לריב לבדו עם ר' שמואל)

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי זוזובסקי ב- 02/10/2013 14:27:04

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/10/2013 14:36 לינק ישיר 

זוזובסקי כתב:
הנעלם הגדול הוא כמובן מה יעשה צימבליסט.
למרות זאת. כיוון שה' מרקוביץ המשיך להתנהג עפ''י פסק הדין ולקבל מראש אישור מצימבליסט על כל סטיה מהפסק''ד.
ה' כהנמן 'ציפצף' ועבר ברגל גסה על הפסק''ד אמנם באישור גדולי תורה, אבל בלי כל תוקף משפטי.
ולכן באופן עקרוני, יכול הרב מרקוביץ לבקש לאסור מיידית על הרבנים ברמן וליבוביץ להכנס לגבעת הישיבה, (הוא כבר הגיש על זה עתירה לבית משפט)
בנוסף לבקש לסלק מיידית את כל התלמידים שקיבל ה' כהנמן כל שנה שניה, שלא עפ''י פסק הדין.
קבלת הדברים האלו, תביא לחורבן מוחלט של הישיבה. (אם כי שני הדברים מקזזים אחד את השני, ללא בחורים א''צ לרמי''ם)
יתכן מאוד שבמצב זה יעדיף הגרי''ג ליטול את בחוריו ולעבור למקום אחר, (ולהניח את לייזר לריב לבדו עם ר' שמואל)

אני שומע שהגר"ג חושב ברצינות על מהלך כזה.

נשלח מהאנדרואיד שלי

תוקן על ידי זוזובסקי ב- 02/10/2013 14:27:04

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/10/2013 14:53 לינק ישיר 

הגרי''ג כבר חושב על זה עשר שנים. אני לא מאמין ששמעת על משהו טרי.
אם היו שואלים אותי, הייתי מציע לקנות מהקדש הלפרין את כל השטח המזרחי של הגבעה, כולל היש''ק חזון נחום, שערי תורה, המוסד הפנמייתי לבנות, הכולל, עד אהל יעקב, (כסף הרי לא חסר)
ולבנות שם בניין ענק שלוש קומות מרתף ולפחות עשר קומות למעלה, (שיהיה שבע קומות מעל המפלס העליון של רבי אבא)
כך לא עוזבים את ה'גבעה' ויהיה שם הרבה יותר מקום מאשר בבנינים הישנים.

נשלח מהאנדרואיד שלי

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/10/2013 15:02 לינק ישיר 

יוסףלייב

הראשון שהגיש בקשה לאישור הבוררות היה כהנמן וזה ההסטוריה שאורהאמת מכוין אליה

כהנמן לא נלחם לבטל את הפס"ד אלא למנוע מצימבליסט המשך מתן פרשנות שהיא חד צדדית לטענת כהנמן.

השאלה היא באמת למה כהנמן מפחד מהמשך האפשרות של צימבליסט לתת פרשנות ולמה מרקוביץ כל כך שמח בזה

אכן נקודה למחשבה

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/10/2013 15:10 לינק ישיר 

יוסףלייב כתב:
הרב כהנמן נלחם בבתי משפט לבטל הפסק דין שכמו טיפש חתם עליו........

אכן זו היתה טיפשות המאה

יתכן כי לא נותרו בידיו ברירות בלחץ הציבורי אבל בכל אופן עצם החתימה היתה טיפשות

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/10/2013 15:14 לינק ישיר 

כיור_וכנו כתב:
הרב כהנמן נלחם בבתי משפט לבטל הפסק דין שכמו טיפש חתם עליו........

אכן זו היתה טיפשות המאה

יתכן כי לא נותרו בידיו ברירות בלחץ הציבורי אבל בכל אופן עצם החתימה היתה טיפשות

הטיפשות היותר גדולה שאחרי שהוא חתם, הוא בחר להילחם בזה,  שזה כמו  להילחם נגד הרוח...

דדווח על תוכן פוגעני

נשלח ב-2/10/2013 15:18 לינק ישיר 

למיטב קריאת החומר הוא לא נלחם בפסק אלא באפשרות של ציבליסט לפרש ולתת הבהרות

דדווח על תוכן פוגעני

בית > פורומים > אקטואליה וחדשות > בחדרי חרדים > פליאה מופלאה: על אושרם של ה'מחבלים'
מנהל לחץ כאן לנעילת האשכול
הוסף לעמוד האישי  דווח למנהל שלח לחבר
1 2 3 ... 5 6 7 לדף הבא סך הכל 7 דפים.